Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 120 z 340 ]

61 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-10-03 00:26:29)

Odp: Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną?
Misinx napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:
m4jkel napisał/a:

Kiedy mamie pokazałem zdjęcie mojej wredy-jeszcze-nie-zony powiedziała: no fajna, taką nie za ladna, nie za brzydka smile Ma nieprzeciętną urodę, bo łączy geny dwóch narodów, ale nie ponadprzeciętną.
Rzecz gustu, mnie bardzo podoba się jej naturalność i rzadkie rysy twarzy.
Osobiście uważam, że nie ma brzydkich kobiet, a jedynie mniej urodziwe. Za taka uważam Anję Rubik, nie wiem nad czym się tu zachwycają. Scarlett Johansson bym z łóżka nie wypuścił, a wpuścił tylko bez makijażu.

Scarlett jest piekna babka i glos ma swietny.

SanTi, ja wole faceta co z wygladu I z intelektu mnie oswieca bo nie wiem dlaczego mialabym wybierac albo to albo tamto big_smile

Scarlett w "Her" gra samym głosem. Nie widać jej, bo gra system komputerowy. I tym głosem gra rewelacyjnie. Jest bardzo seksowna. Zresztą sam film jest w ogóle świetny.

Swoja droga to ten co jest z nia to nie musial wybierac bo i piekna i madra kobieta.

O! Wiem jaka kobieta jest nie przecietna laska i w dodatku ma 42 lata.

https://i.pinimg.com/originals/a9/cf/84/a9cf841a9e1c9b601d5499679cb26e64.jpg

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'
Zobacz podobne tematy :

62 Ostatnio edytowany przez Misinx (2020-10-03 00:27:03)

Winter.Kween napisał/a:
Misinx napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

Scarlett jest piekna babka i glos ma swietny.

SanTi, ja wole faceta co z wygladu I z intelektu mnie oswieca bo nie wiem dlaczego mialabym wybierac albo to albo tamto big_smile

Scarlett w "Her" gra samym głosem. Nie widać jej, bo gra system komputerowy. I tym głosem gra rewelacyjnie. Jest bardzo seksowna. Zresztą sam film jest w ogóle świetny.

Swoja droga to ten co jest z nia to nie musial wybierac bo i piekna i madra kobieta.

Na pewno ma jakieś wady big_smile Cholera jedna. Nienawidzimy jej my preciousssss big_smile

Przed użyciem wstrząsnąć.

63

Johanssen mi się wogóle nie podoba. Ma okropny nos, taki jakiś kartoflowaty. Jej twarz określiłabym jako  plebejską. Piękna to jest Uma Thurman, Winona Ryder, Gillian Anderson- one mają twarze z klasą, z dobrą strukturą kostną.

Jeżeli zaś chodzi o Monroe, to byla ładna, pociągająca, seksi, ale piękną bym ją nie określila.

64

Uma Thurman ma specyficzną urodę ale na pewno nie ponadprzeciętną wink

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

65

Beyondblackie napisał/a:

Johanssen mi się wogóle nie podoba. Ma okropny nos, taki jakiś kartoflowaty. Jej twarz określiłabym jako  plebejską. Piękna to jest Uma Thurman, Winona Ryder, Gillian Anderson- one mają twarze z klasą, z dobrą strukturą kostną.

Jeżeli zaś chodzi o Monroe, to byla ładna, pociągająca, seksi, ale piękną bym ją nie określila.

Dobrą strukturę kostną ?  A skąd Ty to wiesz ? Robiłaś im odwierty ? big_smile

66

Misinx napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Tylko z Winona bym sie zgodzila. Uma jest troche dziwna, jej corka jest ladniejsza, Anderson ma dziwne usta.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

67

Moja ulubiona to Gillian Anderson. Ona ma twarz niesamowitą: duże oczy, piękne usta, rzymski nos i wysokie kości policzkowe. Dla mnie ta twarz= romantyczny ideal.

68

Beyondblackie napisał/a:

Moja ulubiona to Gillian Anderson. Ona ma twarz niesamowitą: duże oczy, piękne usta, rzymski nos i wysokie kości policzkowe. Dla mnie ta twarz= romantyczny ideal.

Zdecydowanie nie ma urody przecietnej, to prawda. Nie moj typ, ale jest bardzo piekna kobieta.

69 Ostatnio edytowany przez Misinx (2020-10-03 22:02:14)

Winter.Kween napisał/a:
Misinx napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Tylko z Winona bym sie zgodzila. Uma jest troche dziwna, jej corka jest ladniejsza, Anderson ma dziwne usta.

Z tych wszystkich to w moim typie jest Winona. Uma raczej nie, bo wysoka. Uma ma śliczną córkę smile Zresztą podobna jest do matki, ale moim zdaniem ładniejsza. Grała w 3 sezonie "Stranger things". Gillian zawsze będzie dla mnie sztywną agentką Scully big_smile Nie mój typ. Chociaż podobają mi się rude.

70

Kochana, dla mnie osobiście nie istnieje coś takiego jak przeciętna, czy ponadprzeciętna uroda. Są kobiety przy których moment uruchamia się mój seksualny popęd i chce ją zaciągnąć do sypialni, a są takie przy których zwyczajnie serce mi mocniej zabije i taką bym zrobił towarzyszkę na całe życie. Czym się różnią? Wszystkim w moich odczuciach, niczym szczególnym jeśli miałbym opisywać ich wygląd. Kobiety, z którymi obcowałem były urody niczym nie wyróżniającej się od całej reszty, jednak gdy były ze mną ich uroda w moich oczach rosła do rangi grubo ponad przeciętnej. Czy coś się zmieniało? Tylko moje uczucia. Nie istnieje kanon przeciętnych czy ponadprzeciętnych. Ja mam też troszeczkę inne podejście do kobiet, przez co mnie w życiu potrafią się spodobać kobiety tak różne od siebie jak to tylko możliwe. Dla mnie wszystkie jesteście urody przeciętnej a jednocześnie ponad przeciętne. Twoja twarz stanowi może jakieś 30% Twojej urody, to jak bardzo ona wzrośnie zależy w moich oczach od Twojego obycia.

71

słuszne spostrzeżenie, że twarz jest w interakcji, i to wpływa na całkowity odbiór. Więc zdjęcia są bez sensu. Russel czy Monica moga wyglądać super, a w rozmowie z konkretnym kimś całe wrażenie znika. więc jak ktoś jest zimną Barbie czy Kenem, to na litość, chyba tylko w Stepford ma powodzenie.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

72 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 14:13:41)

Misinx napisał/a:

Z tych wszystkich to w moim typie jest Winona. Uma raczej nie, bo wysoka. Uma ma śliczną córkę smile Zresztą podobna jest do matki, ale moim zdaniem ładniejsza. Grała w 3 sezonie "Stranger things". Gillian zawsze będzie dla mnie sztywną agentką Scully big_smile Nie mój typ. Chociaż podobają mi się rude.

jej córka śliczna? To już wolę Umę smile To dziwne i zarazem fascynujące, jak roznie ludzie postrzegają innych. Dla kogos ktoś jest śliczny, dla kogoś przeciwnie. Tak więc każdy może być cudem w oczach kogoś. Fajnie. I nie ma się co przejmować tym, jak się wygląda smile
Gillian to już w ogole dla mnie bardzo przeciętna jest...
Bellucci to jest cud wg mnie smile
Ja już w ogole przestałam się dziwić gustom po tym, jak przeczytalam gdzies, że ktoś napisał, że piękna jest Helen Hunt. Także ten...

73

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

jej córka śliczna? To już wolę Umę smile To dziwne i zarazem fascynujące, jak roznie ludzie postrzegają innych. Dla kogos ktoś jest śliczny, dla kogoś przeciwnie. Tak więc każdy może być cudem w oczach kogoś. Fajnie. I nie ma się co przejmować tym, jak się wygląda smile
Gillian to już w ogole dla mnie bardzo przeciętna jest...
Bellucci to jest cud wg mnie smile

No dobra, śliczna to za mocno powiedziane big_smile Łapiesz mnie za słowa. Po prostu ma to coś w sobie co mnie bierze.

74 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 14:27:21)

Misinx napisał/a:

No dobra, śliczna to za mocno powiedziane big_smile Łapiesz mnie za słowa. Po prostu ma to coś w sobie co mnie bierze.

ale dlaczego. W sumie może być dla Ciebie śliczna smile Każdy ma inną definicję piękna. Nie wiem od czego to zależy, ale nie raz tak diametralnie roznie postrzegamy daną rzecz, jakbyśmy patrzyli na coś zupelnie innego. Oglądam czasem film z moim i mowie na aktorkę - o, jaka laska, na co on - co? ta paskuda? wink Albo on mowi - niezła sztuka na co ja robię okrągłe oczy, bo nie widzę nic godnego uwagi smile
Mojemu się podoba np. Lexa Doig.  Mnie w ogole, nie obejrzalabym się za nią na ulicy. Choć przyznam, iż figurę ma boską. A, i jeszcze ta laska z Mentalisty, Robin Tunney. Też nie widzę w niej nic pięknego a on owszem.

75

Każdy ma inny gust, mi się wiele aktorek podoba, które uważam za bardzo ładne, innym mogą się nie podobać. Kiedyś zbierałam plakaty z Natalią Oreiro, bo mi się ona najbardziej podobała, miałam też wiele innych ulubionych aktorek, nie jestem wybredna, właściwie nie znam żadnych "przeciętnych" z urody aktorek, nie zwracam uwagi na szczegóły tylko na ogólne wrażenie.

76 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-10-04 14:46:39)

Gustów jest tyle ilu ludzi i zawsze mnie śmieszy, jak w mediach pewne osoby uchodza za kanon piękna, podczas gdy komuś może się dużo bardziej podbać akurat zupełnie ktoś inny. Akurat Uma Thurmana a już na pewno taka Julia Roberts osobiście u mnie jest w środku skali smile Natomiast zdecydowanie wyżej jest taka Charlize Theron smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

77

A ja dopiero nw tym wątku zauważyłam, że twarz lalki Barbie jest wzorowana ma Marylin.
I że Marylin i Belucci łączy niezwykła regularność  i delikatność rysów, przez co są bardzo kobiece.
a regularność to po prostu zdrowie.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

78 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 15:02:19)

Monroe i Bellucci są cholernie zmysłowe, mimo, iż tak różne. Osobiście zdecydowanie wolę Bellucci. Monroe ma wizerunek takiej nierozgarniętej blondynki, slodkiej idiotki, ktory mi mocno rzutuje na jej odbiór a Bellucci wydaje się jak niedostępna bogini, chłodna, klasyczna femme fatale, co bardziej pobudza wyobraźnię.
Do zmyslowych kobiet dodalabym jeszcze Ritę Hayworth. W Gildzie to uosobienie sex appealu i zniewalającej zmyslowości. O takiej Gildzie każdy marzy i śni wink

79 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-10-04 16:54:11)

Olinka napisał/a:

Prawdę mówiąc czytając Twoje kolejne wpisy odnoszę wrażenie, że ze swoją powierzchownością masz spory problem i bardzo skupiasz się na wyglądzie oraz urodzie jako takiej. Pewnie też stąd kolejne pytania, które wychodzą spod Twoich palców

Sądzę ze taki wątek o wyglądzie jest potrzebny, np taka Samotna Kati z wątku wcześniejszego, i nie tylko ona zobaczy, jak różnie ludzie ludzi podtrzegają, różne gusta mają, chociażby z wpisów różnych ludzi,
ze ona np może się podobać, mimo ze odstaje od kanonów urody, nie jest absolutnie idealna,
to może być fascynacją, podobać się.
Żeby kobiety słabe psychicznie nie myślały że to ze odstają od promowanego ideału piękna, nie są absolutnie idealne,
nie myślały ze są gorsze od promowanych ideałów urody, i tez mogą się podobać,
i to że ktoś im powie
że jest ona brzydka-nieatrakcyjna
wcale nie oznacza to prawdy.

Ja absolutnie nie jestem powierzchowna osoba, nie oceniam ludzi po wyglądzie, ale czasami coś mnie fascynuje w wyglądzie człowieka, i niekoniecznie chodzi mi o ludzi prawie idealnych z wyglądu-ludzi z obecnych kanonów urody.
Tak po prostu.

adiafora napisał/a:

To dziwne i zarazem fascynujące, jak roznie ludzie postrzegają innych. Dla kogos ktoś jest śliczny, dla kogoś przeciwnie

80

Hmm z takich przeciętnych kobiet to Julia Wieniawa,  innym może być piękna z kolei ja w niej niczego konkretnego nie mogę dostrzec i poza tym,  nikt inny nie przychodzi  mi do głowy smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.
Istotka6 napisał/a:

Hmm z takich przeciętnych kobiet to Julia Wieniawa,  innym może być piękna z kolei ja w niej niczego konkretnego nie mogę dostrzec i poza tym,  nikt inny nie przychodzi  mi do głowy smile

O tej pani jest teraz bardzo głośno i uważana jest za ideał piekna.

82

Panna z Kapeluszem napisał/a:
Istotka6 napisał/a:

O tej pani jest teraz bardzo głośno i uważana jest za ideał piekna.

A no właśnie,  stąd przyszła mi do głowy,  natomiast  ideał to pojęcie względne wink osobiście  nie rozumiem tego fenomenu

83 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-10-04 16:40:03)

Pewnie jest tak, że każdy odbiera np pewne rysy twarzy za atrakcyjne i osoby z takowymi stają się ideałem piękna smile Osobiście Julia Wieniawa rzeczywiście ma śliczną twarz i dla mnei jest dość atrakcyjna, pomimo sporej różnicy wieku( dla mnie spora różnica to powyżej 5 lat smile ) - w tym wypadku 11 smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

84 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-10-04 16:50:29)

Ela210 napisał/a:

A ja dopiero nw tym wątku zauważyłam, że twarz lalki Barbie jest wzorowana ma Marylin.
I że Marylin i Belucci łączy niezwykła regularność  i delikatność rysów, przez co są bardzo kobiece.
a regularność to po prostu zdrowie.
Dlaczego Cię tak to nurtuje, Panno z Kapeluszem?
Co gwarantuje tą osławiona uroda? Szczęście czy miłość? Niestety nie.
W sumie moze cos tam ulatwia w nawiązywaniu kontaktów,  ale też nie do końca, bo możesz trafić na łowcę samych księżniczek, co będzie drzał, byś się nie zamieniła w księżniczkę 2 sortu, jak urodzisz dziecko czy dostrzeże jakąś niedoskonalość
Marylin Monroe  nie miał kto przytulić..

Ja bym takiego „Łowcy księżniczek”
nie chciała, jak najdalej od takich,
i z obserwacji wynika ze takie typy-Łowcy księżniczek, to bardzo często zakompleksieni faceci.

Co do Marylin, ona miała coś w sobie kokietującego, działającego, słodkiego.

.
https://desenio.de/bilder/artiklar/zoom/11972_1.jpg?m=1548749206

85 Ostatnio edytowany przez Misinx (2020-10-04 17:17:19)

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

ale dlaczego. W sumie może być dla Ciebie śliczna smile Każdy ma inną definicję piękna. Nie wiem od czego to zależy, ale nie raz tak diametralnie roznie postrzegamy daną rzecz, jakbyśmy patrzyli na coś zupelnie innego. Oglądam czasem film z moim i mowie na aktorkę - o, jaka laska, na co on - co? ta paskuda? wink Albo on mowi - niezła sztuka na co ja robię okrągłe oczy, bo nie widzę nic godnego uwagi smile
Mojemu się podoba np. Lexa Doig.  Mnie w ogole, nie obejrzalabym się za nią na ulicy. Choć przyznam, iż figurę ma boską. A, i jeszcze ta laska z Mentalisty, Robin Tunney. Też nie widzę w niej nic pięknego a on owszem.

Tą Lexę musiałem sobie wgooglować, bo nie znam. Nie dziwię się, że mu się podoba smile Robin Tunney kojarzę, ale z takiego horroru ze Schwarzeneggerem. Mentalisty nie oglądałem. Ale fajna jest. Też mój typ smile

bagienni_k napisał/a:

Pewnie jest tak, że każdy odbiera np pewne rysy twarzy za atrakcyjne i osoby z takowymi stają się ideałem piękna smile Osobiście Julia Wieniawa rzeczywiście ma śliczną twarz i dla mnei jest dość atrakcyjna, pomimo sporej różnicy wieku( dla mnie spora różnica to powyżej 5 lat smile ) - w tym wypadku 11 smile

Wieniawa mimo, że jest ładna to jak dla mnie ma trochę mało "inteligentną" twarz big_smile No sorry za wyrażenie. Ale takie mam odczucie. Choć pewnie niesprawiedliwe. Z polskich młodych aktorek to zdecydowanie podobają mi się Maria Dębska i Agnieszka Więdłocha.

86 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 18:24:21)

patrzę sobie na niektore śliczne babeczki z czasow gdy były młode i porownuje teraz i niektore to w każdym wieku są śliczne jak np. piosenkarka Shania Twain, ktora dzisiaj mam 55 lat. Wygląda super.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTrGlAIuC6i983BE3QZoOJHbcjuljy2m3akdQ&usqp=CAUhttps://i.ytimg.com/vi/9UgBdQzLwhs/hqdefault.jpg

Wieniawa jest ładną dziewczyną, bo nie można się przyczepić do niczego, nic jej nie brakuje, ale takich ładnych dziewczyn to wiele jest.

87

No, Shania Twain - cudna kobieta big_smile

88

adiafora napisał/a:

Wieniawa jest ładną dziewczyną, bo nie można się przyczepić do niczego, nic jej nie brakuje, ale takich ładnych dziewczyn to wiele jest.

Tyz prowda.

89

bagienni_k napisał/a:

tutaj jaka cudna była, ten błysk w oku aż dech zapiera wink

90 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-10-04 18:37:31)

To ja jestem jak Nikoś Dyzma mam polski organizm i uznaję za  ponad przeciętną urodę na przyyykład taką jak u

https://i.iplsc.com/grazyna-wolszczak/00091LIP5LK3O5Q9-C122-F4.jpg

91

adiafora napisał/a:
bagienni_k napisał/a:

Tutaj była boska smile

92 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 18:52:13)

Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:
bagienni_k napisał/a:

Tutaj była boska smile

o tak! Dla niej mogłabym stać się lesbijką big_smile

Paslawek, tak, Grażynka bardzo ladna kobieta i pięknie się starzeje.
Danuta Stenka  tez jest ladna babeczka, ale w wersji na chlopczycę traci dużo uroku. Za czasów Nigdy w życiu pięknie wyglądała, a miała już 43 lata.

93

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:

Tutaj była boska smile

Jakbym był kobietą to tylko lesbijką tongue

94

Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

Tutaj była boska smile

jesteś lesbijką big_smile  jak w tym dowcipie o kowboju i lesbijce wink

95

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:

jesteś lesbijką big_smile  jak w tym dowcipie o kowboju i lesbijce wink

Nie znam smile Ale faktycznie jestem lesbijką big_smile

96

A może to po prostu wrażliwość na piękno, niezależnie od orientacji? wink

97

bagienni_k napisał/a:

A może to po prostu wrażliwość na piękno, niezależnie od orientacji? wink

wrażliwość na piękno to jedno a pociąg seksualny to drugie :-)

98

A widzicie,  mi Wieniawa  totalnie nie "w moim guście",  taka no dziewczyna z sąsiedztwa,  jako kobieta bi,  bym się za Nią nie obejrzała big_smile natomiast podoba mi się obecną dziewczyna Exa Wieniawy,  Joanna  Opozda,  Ona z kolei ma coś w sobie,  śliczna  jest mimo,  że w blondynkach  nie gustuje  big_smile a Wieniawa,  to taka hm "siksa"  za przeproszeniem  i z wyglądu i ze sposobu bycia

99 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 21:13:19)

o tak, Opozda bardzo ładna dziewczyna, tylko czasem przesadza z makijażem i traci naturalną świezość.
A w temacie Julki - my się przeciez wcale nią nie zachwycamy smile Stwierdziliśmy tylko, że jest ładna, ale są ładniejsze wink

100 Ostatnio edytowany przez Istotka6 (2020-10-04 21:19:24)

Jak wiele aktorek,  ale jednak Opozda  ma w sobie też taką  kobiecą  seksualność,  której według mnie brakuje Wieniawi mimo iż się stara,  bo to widać,  ale to takie sztuczne.  Opozda  faktycznie wielokrotnie  przesadza  z makijażem,  ale w takim naturalnym bardzo Jej ładnie smile z kolei odnoszę wrażenie,  że nosek Opozdy jest jednak sztuczny  big_smile

Edit,  z Julia raczej miałam na myśli,  że uważana jest za ideał.  Przepraszam,  że zrzucilam, że to Wy się zachwycacie,  przesadzone  słownictwo względem forum smile

101 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 21:19:49)

A Barbra Streisand to ładna? Nie. A jakich przystojnych kochanków miała smile I nie byli nieznani i biedni, gdyby ktoś sugerował, że na kasę lecieli.

Istotka, Julka to takie wyrosnięte dziecko jeszcze, więc trudno oczekiwać od niej wyrafinowanej kobiecej zmysłowości czy seksualności. Musi chyba dojrzeć jeszcze trochę wink

102

Misinx napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:
Misinx napisał/a:

No to ja tu jestem (podobno) w typie zwyczajnej Jennifer Aniston. sad Czyli nie miałabym szans u żadnego faceta na tym forum. Jedyny plus, że jestem trochę ruda.
Ale gust też jest kwestią psychologiczną, bo wg. psychologii ewolucyjnej wybieramy osoby do siebie podobne. Zgrzyt na tym polu sprawia, że ktoś nas "nieeksajtuje".

103 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-10-04 21:22:10)

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

Tak patrzac na Twoje zdjecie to Ty przesliczna jestes tez.

Ja sie raczej zgadzam z moim mezem, chociaz moze nie zawsze. Szczegolnie podoba mi sie ta pierwsza kobita.
Tez on lubi jak ktos ma taki zabek wystajacy jak Kirsten Dunst. Raczej dziewczece twarze niz takie bardzo wyrzezbione jak Bellucci.
Z takich co mu sie nie podobaja kompletnie to Anne Hathaway i Liv Tyler mowi, ze sa okropne. Szczegolnie Anne.

https://thumbs.gfycat.com/RaggedNeglectedGalapagostortoise-size_restricted.gif
https://i.gifer.com/BpR9.gif
https://64.media.tumblr.com/e989b7b1a22167537cab6037bd116681/tumblr_mpnx5chAf41qfdgoto1_500.gif
https://data.whicdn.com/images/312847141/original.gif
https://i.pinimg.com/originals/0a/f9/6c/0af96c7399657c8601b6dc39319d7e7d.gif

104

SanTi napisał/a:

No to ja tu jestem (podobno) w typie zwyczajnej Jennifer Aniston. sad Czyli nie miałabym szans u żadnego faceta na tym forum. Jedyny plus, że jestem trochę ruda.
Ale gust też jest kwestią psychologiczną, bo wg. psychologii ewolucyjnej wybieramy osoby do siebie podobne. Zgrzyt na tym polu sprawia, że ktoś nas "nieeksajtuje".

cooo? Sam Brad Pitt poleciał na Aniston a Ty piszesz, że nie mialabyś szans u facetow z forum. Rwali by Cię jak Reksio szynkę wink

105

Jennifer jest przepiękną kobietą,  z czasem coraz piękniejsza! Poważnie,  mega kobieca,  piękna,  zazdroszczę  urody,  też tak bym chciała big_smile

106 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2020-10-04 21:31:47)

Wydaje mi się, że owa uroda i piękno są właśnie mocno indywidualne smile Zresztą wiele aktorek/artystek mniejszego kalibru okazuje się nieco bardziej uroczymi, niż powszechnie znane gwiazdy smile Zawsze śmiałem się z jednoeg z kultowych seriali lat 90-tych. Chodzi o "Słoneczny patrol", gfdzie wszyscy się zachwycali Pamelą a ja osobiście wolałem tą aktorkę:
https://s6.ifotos.pl/img/plpng_qqnxeqn.png

W sumie urok i kobiecość możę być równie atrakcyjna w wypadku dojrzałej jak i bardzo młodej jeszcze kobiety. Opozdę i WIeniawę dzieli chyba równo 10 lat..?

107

SanTi napisał/a:
Misinx napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

Bzdury gadasz. Jennifer ma taki typ urody, że prawie każdemu facetowi się spodoba. To taki typ dziewczyny z sąsiedztwa. Jak Jennifer Lawrence. Obie nie są olśniewającymi pięknościami, ale mają to coś co przyciąga.

108

Winter.Kween napisał/a:

Ja sie raczej zgadzam z moim mezem, chociaz moze nie zawsze. Szczegolnie podoba mi sie ta pierwsza kobita.
Tez on lubi jak ktos ma taki zabek wystajacy jak Kirsten Dunst. Raczej dziewczece twarze niz takie bardzo wyrzezbione jak Bellucci.
Z takich co mu sie nie podobaja kompletnie to Anne Hathaway i Liv Tyler mowi, ze sa okropne. Szczegolnie Anne.

dziękuję, ale jestem przeciętna, to tylko udane zdjęcie smile

Hathaway też mi się nie podoba. Ale Liv Tyler jest ładna, zmysłowa i seksowna. Szczegolnie tutaj
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRQNkXTxdG6RUFU88Gry2ameLTnxvaUhC02BA&usqp=CAU

109

adiafora napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

Hathaway też mi się nie podoba.

Mnie tam się Hathawy podoba.
O, nieustannie podoba mi się Natalie Imbrugia w teledysku "Torn" smile

110

adiafora napisał/a:
SanTi napisał/a:

cooo? Sam Brad Pitt poleciał na Aniston a Ty piszesz, że nie mialabyś szans u facetow z forum. Rwali by Cię jak Reksio szynkę wink

Ja tam bym na Brada nie poleciała... big_smile Kompletnie nie mój typ, pod nim już chyba tylko Leo (choć doceniam jego osiągnięcia filmowe).
Poza tym mam przekochanego męża, więc nawet jak Clooney by się zgłosił, to powiedziałabym, że mam młodszego i lepszego. big_smile

111

Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

A mnie zaczyna wkurzać, że coraz bardziej wpasowujesz się w moje schematy myślowe... Złotą trójcę stanowi Pasławek, Winter i Ty zamiast Bagiennika. A zołzy niech się obrażają... big_smile

112

Właśnie Aniston dla mnie nie powala smile

113

Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:

On mowi, ze Hathaway ma twarz jakby ktos jej patelnia przywalil i w sumie musze powiedziec, ze zgadzam sie z tym.  Liv Tyler z kolei wyglada pieknie na tym zdjeciu poprawionym ostro edytorem, co adiafora wstawila, ale nie w rzeczywistosci, szczegolnie nie z ust.
Angelina Jolie jest moim zdaniem strasznie nie atrakcyjna i z ciala i twarzy. Nie jest przecietna, ale nie jest ladna wcale. Wszystko ma nie takie.

Ladna calkiem byla, moim zdaniem, blogerka Horkruks przed operacjami:

https://ilarge.lisimg.com/image/16139850/800full-laura-matuszczyk.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-x0wdFvrqxUU/UH7T82zdk6I/AAAAAAAAHNU/6_KmUz_64w4/s1600/autumn4.jpg

Niz po operacjach:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQ8hx_OuoZB4MXU8Qs3Park_jLecZZ8t8WTrQ&usqp=CAU
https://i.pinimg.com/originals/93/70/75/93707586999eb06862e6f2ef97f3fcc7.jpg

adiafora juz nie gadaj! Nie daloby sie zrobic takiego zdjecia jakbys nie byla ladna bardzo. Piekny usmiech, w sensie piekny ksztalt usmiechu widac tam. Usmiech jest bardzo wazny bo np znam osoby, ktorych twarz sie tak uklada w usmiechu, ze sa brzydkie albo wygladaja na jakis psycholi.

114

SanTi napisał/a:
adiafora napisał/a:
SanTi napisał/a:

Ja tam bym na Brada nie poleciała... big_smile Kompletnie nie mój typ, pod nim już chyba tylko Leo (choć doceniam jego osiągnięcia filmowe).
Poza tym mam przekochanego męża, więc nawet jak Clooney by się zgłosił, to powiedziałabym, że mam młodszego i lepszego. big_smile

oj, Brad jest boski... A w Joe Black to już w ogole... Jakby śmierć przychodziła pod taką postacią to mogę dziś umierać big_smile

Leo jest mi obojętny, podobnie jak Dżordż. Ale zawsze mialam słabość do Mela Gibsona z czasów Zabójczej broni. I Jeffa Bridgesa z czasów Miłość ma dwie twarze, gdzie zagrał z Barbrą Streisand miłosny duet. Świetny film tak na marginesie. Zagrała tam też piękna gwiazda złotej ery Hollywood, żona Humpreya Bogarta - Lauren Bacall. Aż żal było patrzeć, jak czas przeorał zmarszczkami taką urodę... Starość powinna być zakazana wink

115

A gdzie Salma Hayek?

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

116

ta blogerka, ktorą wkleiła Winter, śliczna! I przed i po smile

117 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-04 22:02:28)

Lucyfer666 napisał/a:

A gdzie Salma Hayek?

a gdzie Shakira?! smile

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcT9mRBFlnlnDYgQarJCfLsjlV6zr_n5J4-J5A&usqp=CAU

tu Salma dla Ciebie smile

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR8DSLH1bunsB-70nB40waELIt3iWZsepxYkw&usqp=CAU

118

Dla mnie może być przy kości, ale zadbana mimo że jestem szczupły.

119 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-10-04 22:18:37)

Shania Twain, piekna kobieta, bardzo lubię jej twórczość.

Mi bardzo podoba się również,
Christina Hendricks,
bardzo kobieca, dojrzała, bardzo blada jasna skóra, jej styl bycia,
ma poprawiony biust, ale u niej ładnie to wyglada, pasuje jej to,
ten całokształt, dla mnie cudowna,
To jest kobieta, uwielbiam jej styl.

.
https://i.pinimg.com/originals/a6/7e/8e/a67e8e6eadf55543bf9d76ab06b55d21.jpg
.
https://i.pinimg.com/originals/6b/1a/92/6b1a92729c91842925fc55d01f17cf6d.jpg

.
.

120

Lucyfer666 napisał/a:

A gdzie Salma Hayek?

Nic o Salmie please!
Ex-narzeczony (przed moim obecnym mężem) miał ideały typu Salma, a chciał brać ślub z wysoką blondynką (czyli mną), uciekłam...

Posty [ 61 do 120 z 340 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021