Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną?

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 336 ]

Temat: Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną?

Chciałabym Was zapytać,
szczególnie Panów, jaka to kobieta z przeciętną urodą?
ładna nie ładna? Atrakcyjna, czy nie?
nie jest to kobieta z obecnych kanonów urody?
Daleko jej do modelki?

I jaka to kobieta z ponadprzeciętną urodą?
Czy ponadprzeciętna uroda oznacza kobietę piekną według kanonów urody, modelkę?
Prawie idealną?

Jak to jest?Z tą urodą przeciętną? Ponadrzeciętną?
Czy to zależne jest od gustów?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną?

Tylko od gustów. Ja nie widzę możliwości stworzenia jakiejś definicji "przeciętnej urody". Wiele razy spotykałem się, że ktoś kto dla mnie był atrakcyjny był przez kogoś uważany za przeciętny. Zwłaszcza kobiety są bardzo krytyczne względem urody innych kobiet smile
Inaczej mówiąc ilu facetów tyle zdań na ten temat.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim
Misinx napisał/a:

Tylko od gustów. Ja nie widzę możliwości stworzenia jakiejś definicji "przeciętnej urody". Wiele razy spotykałem się, że ktoś kto dla mnie był atrakcyjny był przez kogoś uważany za przeciętny. Zwłaszcza kobiety są bardzo krytyczne względem urody innych kobiet smile
Inaczej mówiąc ilu facetów tyle zdań na ten temat.

Dzięki za głos,

To prawda kobiety potrafią być okrutne, oczywiście nie wszystkie w ocenianiu wyglądu-urody innej kobiety,
bardzo widać to w internecie, przykre to.

4

Panna z Kapeluszem napisał/a:

Chciałabym Was zapytać,
szczególnie Panów, jaka to kobieta z przeciętną urodą?

Najpiękniejsza jest średnia twarz... Naukowcy wzięli wiele kobiet, robili zdjęcia, wzięli średnią...

Googluj:

"Średnie jest piękne – twarze z różnych krajów"

Piękne aktorki z czerwonych dywanów? Googluj "gwiazdy bez makijażu"

I jaka to kobieta z ponadprzeciętną urodą?
Czy ponadprzeciętna uroda oznacza kobietę piekną według kanonów urody, modelkę?
Prawie idealną?

Piękne jest średnie... średnia twarz, średni wzrost, średnia waga, ... średni penis, średnia cipka, itd. Modelka wg mnie nie jest piękna -- piękna na fotografii, ale raczej nie seksowna... To taki efekt -- z daleka piękna, z bliska może bym wolał inną.

Seksowna jest sąsiadka, sekretarka, żona kolegi, pani dziecka w szkole, sprzedawczyni w sklepie, pani z pieskiem w parku...
Choroba nie jest seksi...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

Panno z kapeluszem - zdefiniuj przeciętność.
Uroda to naprawdę czysto subiektywna ocena smile
I, jak na klasycznej zasadzie rynku. Coś co dla kogoś nie jest istotne, dla drugiej osoby będzie skarbem.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel.
Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować.

6

przecietna znaczy nie wyróżniająca się z tlumu. Czyli ani brzydka ani ladna. Najwięcej ludzi jest o urodzie przecietnej. Codziennie mijamy takich na ulicy.
Ale z uwagi na fakt, że ludziom mogą podobać się różne rzeczy to każdy ma szansę wpaść komuś w oko, więc o ile nie ma się poważnych i widocznych defektów fizycznych, to uwazam, że jest ok. Choć rzecz jasna, wiadomo, że im ktoś ładniejszy to ma większe powodzenie.

adiafora napisał/a:

przecietna znaczy nie wyróżniająca się z tlumu. Czyli ani brzydka ani ladna. .

Czyli według Ciebie kobieta o przeciętnej urodzie nie jest ładna, nie jest atrakcyjna.

8 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-10-02 10:45:30)

adiafora napisał/a:

Czyli według Ciebie kobieta o przeciętnej urodzie nie jest ładna, nie jest atrakcyjna.

Ty to napisałaś smile
Adiafora miała na myśli to, że zgodnie ze statystyką najwięcej jest ludzi o danym typie urody, dlatego z racji liczb jest ona swoistą normą. Przez to nie rzuca się tak w oczy, jak osoba ładniejsza, bądź brzydsza.

Uroda, IQ itd. można zwykle na tym samym wykresie przedstawić.

https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-9caf8559befa47789fe9d08f46e75d49

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel.

9

adiafora napisał/a:

dla jednego nie jest, dla drugiego może być. Przeciętność to jest jakaś umowna norma.
Człowiek o przeciętnej urodzie może być atrakcyjny bo sama uroda to nie wszystko. Znaczenie ma, jak chodzisz, jak mówisz, jaka energię roztaczasz. Czy masz to coś, co trudno zdefiniować a co działa na innych jak magnes. Są kobiety ładne a bez sex appealu i kobiety przeciętne, których mężczyźni pragną. Człowiek to całość i w ten sposób go oceniamy.

10

adiafora napisał/a:
adiafora napisał/a:

dla jednego nie jest, dla drugiego może być. Przeciętność to jest jakaś umowna norma.
Człowiek o przeciętnej urodzie może być atrakcyjny bo sama uroda to nie wszystko. Znaczenie ma, jak chodzisz, jak mówisz, jaka energię roztaczasz. Czy masz to coś, co trudno zdefiniować a co działa na innych jak magnes. Są kobiety ładne a bez sex appealu i kobiety przeciętne, których mężczyźni pragną. Człowiek to całość i w ten sposób go oceniamy.

Tak może i a propos, to Adiafora wygląda ładnie w nowym avatarze smile

11

dzięki Misinx. Przynajmniej na avatarze ;-)

12 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-10-02 11:20:02)

adiafora napisał/a:
adiafora napisał/a:

dla jednego nie jest, dla drugiego może być.

Przeciętność to jest jakaś umowna norma.

Człowiek o przeciętnej urodzie może być atrakcyjny bo sama uroda to nie wszystko.
Znaczenie ma, jak chodzisz, jak mówisz, jaka energię roztaczasz. Czy masz to coś, co trudno zdefiniować a co działa na innych jak magnes.

Są kobiety ładne a bez sex appealu
i kobiety przeciętne, których mężczyźni pragną.

Człowiek to całość i w ten sposób go oceniamy.

To prawda człowiek to całość.
Atrakcyjność to całość człowieka.

Dla mnie kobieta przeciętna może być  ładna,
a ponadprzeciętne-idealne wymiary,
według mnie potrafią być prawie idealne,
ale bywa tak jak wspomniałaś że taka prawie idealna kobieta z wyglądu może być mało kobieca, bez sex appealu.

Ja nie jestem nawet bi, ale bywa czasami że jakaś kobieta mnie zafascynuje :)nawet częściej zdarza mi się fascynować kobietą niż mężczyzną, i niekoniecznie ta kobieta musi być idealna, ale seksualnie pociągają mnie mężczyźni.

13

adiafora napisał/a:

dzięki Misinx. Przynajmniej na avatarze ;-)

No nie sądzę, żeby była duża rozbieżność wink

Moj kolega kiedyś powiedział ze on wybiera tylko księżniczki...

15

Ja znam takiego co wybiera księżniczki z wkładem silikonowym.
No cóż, skoro kolega uważa się za księcia... big_smile
Ja tam księciem nie jestem.

Misinx napisał/a:

A gdzie tam on i księciu wink
chodziło mu raczej o kobiety piękne,
prawie idealne z wyglądu= to dla niego księżniczka. smile

17

Misinx napisał/a:

A on jest idealny z wyglądu ? No bo jak już łączyć geny, to żeby był progres, a nie regres big_smile

Misinx napisał/a:
Misinx napisał/a:

A on jest idealny z wyglądu ? No bo jak już łączyć geny, to żeby był progres, a nie regres big_smile

Nie, nie jest on idealny z wyglądu.
Ale głosi ze on tylko księżniczki wybiera smile

19

a ponadprzeciętne według mnie potrafią być prawie idealne, ale bywa tak jak wspomniałaś że taka prawie idealna kobieta z wyglądu może być mało kobieca, bez sex appealu.

dla mnie też wiele kobiet o przeciętnej urodzie jest atrakcyjna a nawet ładna. Bo jak mi się ktoś podoba, to w moich oczach awansuje na poziom ładny smile Podobnie jest z mężczyznami. Czasem patrzę obojętnie na jakiegoś klasycznego amanta i bożyszcze kobiet a miękną mi kolana gdy spojrze w oczy facetowi o aparycji np. Zbrojewicza, który jak inni mówią, ma gębę jak niewypał. A ja uważam go za seksownego i pociągającego mezczyzne. A np. takiego Colina Farrella nie wpuscilabym do łóżka bo w ogóle mi się nie podoba. A generalnie laski za nim szaleją.

Nawet bedac najpiekniejsza, nigdy nie będziesz podobać się wszystkim, mimo, iż większość uzna Cię za cud. Chodzi o to, aby spodobać się temu, kto podoba się Tobie. Jasne, że łatwiej o to, będąc ładnym bo szanse są większe. Ale w życiu różnie się układa i czasem nie wpisujemy się w czyjś gust.
Znam faceta, który zostawił bardzo ładna żonę dla, nawet nie przeciętnej a wyjątkowo nieurodziwej kobiety. I co on w niej widzi, to tylko on wie. Ale tak ma być. Ona ma się jemu podobać a nie światu smile

Poza tym faceci są mniej wybredni od kobiet i statystycznie podoba im się więcej kobiet niż nam facetów. Kobiety bardziej wybrzydzaja.

20

adiafora napisał/a:

a ponadprzeciętne według mnie potrafią być prawie idealne, ale bywa tak jak wspomniałaś że taka prawie idealna kobieta z wyglądu może być mało kobieca, bez sex appealu.

dla mnie też wiele kobiet o przeciętnej urodzie jest atrakcyjna a nawet ładna. Bo jak mi się ktoś podoba, to w moich oczach awansuje na poziom ładny smile Podobnie jest z mężczyznami. Czasem patrzę obojętnie na jakiegoś klasycznego amanta i bożyszcze kobiet a miękną mi kolana gdy spojrze w oczy facetowi o aparycji np. Zbrojewicza, który jak inni mówią, ma gębę jak niewypał. A ja uważam go za seksownego i pociągającego mezczyzne. A np. takiego Colina Farrella nie wpuscilabym do łóżka bo w ogóle mi się nie podoba. A generalnie laski za nim szaleją.

Nawet bedac najpiekniejsza, nigdy nie będziesz podobać się wszystkim, mimo, iż większość uzna Cię za cud. Chodzi o to, aby spodobać się temu, kto podoba się Tobie. Jasne, że łatwiej o to, będąc ładnym bo szanse są większe. Ale w życiu różnie się układa i czasem nie wpisujemy się w czyjś gust.
Znam faceta, który zostawił bardzo ładna żonę dla, nawet nie przeciętnej a wyjątkowo nieurodziwej kobiety. I co on w niej widzi, to tylko on wie. Ale tak ma być. Ona ma się jemu podobać a nie światu smile

Poza tym faceci są mniej wybredni od kobiet i statystycznie podoba im się więcej kobiet niż nam facetów. Kobiety bardziej wybrzydzaja.

Mojej żonie Farrell też się nie podobał. On ma taką urodę, że jednak chyba nie każdą chwyta. Moja żonka to gustowała w Benicio del Toro i Matthew Mcconaughey (ale tym późniejszym).

Wygląd to jest tak indywidualna kwestia, że naprawdę nie ma jakiejś jednej recepty. Oczywiście są zestawy cech, które powodują, że podobasz się większej lub mniejszej ilości osób.

21

Myślę, ze większość ludzi jest przeciętna, ani super ładna, ani brzydka, a wsród nich też będą różne preferencje. Dla jednej facet będzie przeciętny, może nawet niżej, a dla drugiej bardzo pociągający co widzę po mnie i moich koleżankach.
Mniejsza część jest wybitnie piękna i mniejsza naprawdę brzydka. Ale u tych brzydkich też zależy jak się noszą, jak się prezentują, ubierają, zachowują.

22

Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:

Mojej żonie Farrell też się nie podobał. On ma taką urodę, że jednak chyba nie każdą chwyta. Moja żonka to gustowała w Benicio del Toro i Matthew Mcconaughey (ale tym późniejszym).

Wygląd to jest tak indywidualna kwestia, że naprawdę nie ma jakiejś jednej recepty. Oczywiście są zestawy cech, które powodują, że podobasz się większej lub mniejszej ilości osób.

Ciekawa sprawa z ty Farrelem, obiektywnie , wizualnie podoba mi się, ale zaraz sobie przypominam te wszystkie jego romanse (bo facet jest kochliwy) i jak się wydaje jak dotąd brak umiejętności stabilizacji - i zaraz wydaje mi się odpychający. Chyba za bardzo łączę psychikę z fizycznością.

23

rossanka napisał/a:

Ciekawa sprawa z ty Farrelem, obiektywnie , wizualnie podoba mi się, ale zaraz sobie przypominam te wszystkie jego romanse (bo facet jest kochliwy) i jak się wydaje jak dotąd brak umiejętności stabilizacji - i zaraz wydaje mi się odpychający. Chyba za bardzo łączę psychikę z fizycznością.

Bo to się zawsze w jakimś stopniu łączy. Zwłaszcza jeśli wiesz coś negatywnego o danej osobie.

24

Misinx napisał/a:
rossanka napisał/a:

Bo to się zawsze w jakimś stopniu łączy. Zwłaszcza jeśli wiesz coś negatywnego o danej osobie.

No właśnie. I co mi po tym, że on przystojny.Ano nic.
Ale z drugiej strony jakby był niepociągający dla mnie, ale dążył do stabilizacji - to też nic z tego. Ech smile

25

Misinx napisał/a:

dokładnie. Wygląd oczywiście jest ważny, w sensie, żeby dbać o siebie, niezależnie czy jest się pięknym czy brzydkim bo genów sobie nie wybieramy. A człowiek zadbany zawsze zyskuje punkty do atrakcyjności.  No i fajna osobowość. Ponuraki i malkontenci nigdy nie są atrakcyjni, choćby byli piękni.
I inaczej się patrzy na ludzi gdy chodzi tylko o niezobowiązujące relacje a inaczej, gdy szukamy poważnego związku. Wtedy wyłącznie  ładna buzia czy zgrabne ciało przestaje być wartością samą w sobie.

Mnie się Gerard Butler podoba. Ma takiego zadziora w oku wink

26

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

dokładnie. Wygląd oczywiście jest ważny, w sensie, żeby dbać o siebie, niezależnie czy jest się pięknym czy brzydkim bo genów sobie nie wybieramy. A człowiek zadbany zawsze zyskuje punkty do atrakcyjności.  No i fajna osobowość. Ponuraki i malkontenci nigdy nie są atrakcyjni, choćby byli piękni.
I inaczej się patrzy na ludzi gdy chodzi tylko o niezobowiązujące relacje a inaczej, gdy szukamy poważnego związku. Wtedy wyłącznie  ładna buzia czy zgrabne ciało przestaje być wartością samą w sobie.

Mnie się Gerard Butler podoba. Ma takiego zadziora w oku wink

Dla mnie Butler to był zawsze taki trochę "Russell Crowe inaczej" i z seplenieniem wink Ale oczywiście może się podobać. W "300" był boski big_smile A prawdziwy Russell niestety fatalnie się starzeje. Straszny dziad się z niego zrobił.

27

Misinx napisał/a:

Dla mnie Butler to był zawsze taki trochę "Russell Crowe inaczej" i z seplenieniem wink Ale oczywiście może się podobać. W "300" był boski big_smile A prawdziwy Russell niestety fatalnie się starzeje. Straszny dziad się z niego zrobił.

podobny, fakt, ale Russell mi się nigdy nie podobał. Jakos tak za bardzo poczciwiną  mu patrzy z oczu wink Ale roztył się okrutnie, aż żal patrzeć co się stało z gladiatorem. Czy on jakiś chory jest czy to z obżarstwa?

28

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

podobny, fakt, ale Russell mi się nigdy nie podobał. Jakos tak za bardzo poczciwiną  mu patrzy z oczu wink Ale roztył się okrutnie, aż żal patrzeć co się stało z gladiatorem. Czy on jakiś chory jest czy to z obżarstwa?

Russell to był zdaje się zawsze mocno rozrywkowy gość i lubi sobie pofolgować. Z jedzeniem i dbaniem o formę chyba również. Myślę, że to jest taki typ charakterologiczny, który ma to jak wygląda po prostu w dupie smile Ma to swoje plusy i minusy.

29

Większość, i to znaczna, wg mnie to ludzie przeciętnej urody, czyli jak to zostało juz tutaj napisane, ani szczególnie brzydcy ani nadprzecietnie ładni. Uwazam jednak ze kobieta przeciętna jak najbardziej może być atrakcyjna i ładna, może się podobać. Dla mnie kobieta ponadprzeciętnej urody ma piękna twarz, klasyczne rysy, ladne włosy plus super figurę czyli cały pakiet big_smile kwestia tego co to dla każdego znaczy i tutaj wszystko rozbija sie o ten nasz gust...mnie np.z aktorow najbardziej podoba sie H.Jackman i Daniel Day-Lewis, o ile ten pierwszy wpisze sie pewnie w gust wielu pań, to ten drugi przypuszczam ze juz nie bardzo, a dla mnie jako facet jest mega z urody, ma przecudowny uśmiech, no i obaj maja juz swoje latka, ale nic na urodzie nie tracą, a tylko zyskują wink kończąc, czy sa ponadprzeciętnie urodziwi wg obecnych kanonow urody? No nie, ale i tak sa przystojni, przynajmniej wg mnie wink
Sama uważam się za przeciętna z urody, ale mimo to sądzę, ze jestem w miarę ładna i mogę sie podobać wink

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

30

Co do owej "przeciętności" to polecam zobaczyć badania o najbardziej popularny typ urody według kobiet w danym kraju. To dopiero można ciekawe rzeczy zobaczyć. Np. Na południu brzuszek jest bardziej tolerowany smile

31 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-10-02 16:55:53)

lody miętowe napisał/a:

Dla mnie kobieta ponadprzeciętnej urody ma piękna twarz, klasyczne rysy, ladne włosy plus super figurę czyli cały pakiet big_smile kwestia tego co to dla każdego znaczy i tutaj wszystko rozbija sie o ten nasz gust...

Zapomniałaś dodać ze figura nie może być za szczupła, a kobieca, do tego ładnie uformowana pupa, ładny biust, o tak.

Czyli kobieta 30+ już nie może być ponadprzeciętna big_smile
bądź szanse bardzo nikłe.

Powiem Wam ze pare miesięcy widziałam znajomą której dłuższy czas nie widziałam, ona bardzo dba u urodę ma 44 lata, robi jakies zabiegi poprawiające urodę, i jak zobaczyłam jej obecnego narzeczonego, to mało nie oniemiałam, super przystojniak, dobrze zbudowany, gentelmen, z dobrą pracą, bardzo atrakcyjny facet 45 letni, i bardzo w niej zakochany.
Naprawdę byłam bardzo zaskoczona, ze ona poznała, jest z tak atrakcyjnym facetem.

32

Uroda to jedna rzecz, uważam, że nie należy jej mylić z atrakcyjnością. Czasem ktoś obiektywnie "piękny" potrafi być kompletnie nieatrakcyjny, i na odwrót - atrakcyjny nie musi być piękny. Ważne jest, żeby mieć to "coś" co przyciąga - uroczy uśmiech, czy jak pewna Pani "kuurwiki w oczach" smile

33

Można być szczupłą i jednocześnie kobiecą, jedno nie wyklucza drugiego, najważniejsze są wg mnie proporcję wink sama jestem szczupła, ale klepnąć jest w co big_smile
I nie wiem skąd wnioski, ze kobieta po trzydziestce nie może być ponadprzeciętnej urody, oczywiście ze może być, jak ktoś się urodził z pięknymi rysami twarzy to wiek tego nie zmieni

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

34 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-10-02 17:39:58)

lody miętowe napisał/a:

Można być szczupłą i jednocześnie kobiecą, jedno nie wyklucza drugiego, najważniejsze są wg mnie proporcję wink sama jestem szczupła, ale klepnąć jest w co big_smile
I nie wiem skąd wnioski, ze kobieta po trzydziestce nie może być ponadprzeciętnej urody, oczywiście ze może być, jak ktoś się urodził z pięknymi rysami twarzy to wiek tego nie zmieni

Niestety twarz z wiekiem się zmienia, nawet z regularnymi rysami, jakby sie nie zmieniała to kobiety nie poprawiały by urody, twarzy
i regularne rysy wbrew pozorom nie gwarantują bycia ładnym, albo pięknym...

35

Zgodzę się tutaj z wszystkimi, którzy piszą, że osoby wybitnie piękne wcale nie musza być atrakcyjne. Na atrakcyjność, bowiem, jak zauważono, składa sie o wiele więcej niż tylko wygląd zewnętrzny.

Poza tym, co dla kogoś  jest przecietne, dla kogos innego jest super pociagajace. Jest np. taki aktor, który był w serialu Medium, Jake Weber, który dla wielu jest uosobieniem przecietnego tatuśka z sąsiedztwa, a mnie się strasznie podoba, o wiele bardziej od jakiegoś Butlera, Crowa czy innego pierwszoplanowego amanta.

36 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-10-02 18:15:50)

lody miętowe napisał/a:

Niestety twarz z wiekiem się zmienia, nawet z regularnymi rysami, jakby sie nie zmieniała to kobiety nie poprawiały by urody, twarzy
i regularne rysy wbrew pozorom nie gwarantują bycia ładnym, albo pięknym...

Te które naprawdę mają tę urodę prawdziwe gwiazdy, rzadko robią operację plastyczne. Gorzej z tymi, co miały więcej świeżości i wdzięku niż  regularnych rysów, więc  się ratują jak mogą, czasami to żle wygląda po prostu.

Ale czy to takie ważne? W pewnym wieku to już człowiek ma taką twarz na jaką sobie zasłuży.
Jak super wygląda Aneta Kręglicka, a ma 50 lat, czy Ewa Kasprzyk, a ma chyba koło 60? Naturalne twarze z jakimś wyrazem:)
Dlaczego Cię tak to nurtuje, Panno z Kapeluszem?
Co gwarantuje tą osławiona uroda? Szczęście czy miłość? Niestety nie. W sumie moze cos tam ulatwia w nawiązywaniu kontaktów,  ale też nie do końca, bo możesz trafić na łowcę samych księżniczek, co będzie drzał, byś się nie zamieniła w księżniczkę 2 sortu, jak urodzisz dziecko czy dostrzeże jakąś niedoskonalość
Marylin Monroe  nie miał kto przytulić..

Zaskakująco wielu ludzi uważa, że przeczytanie każdego słowa nie jest niezbędne do zrozumienia tekstu...

37

Ela210 napisał/a:

Te które naprawdę mają tę urodę prawdziwe gwiazdy, rzadko robią operację plastyczne. Gorzej z tymi, co miały więcej świeżości i wdzięku niż  regularnych rysów, więc  się ratują jak mogą, czasami to żle wygląda po prostu.

Ale czy to takie ważne? W pewnym wieku to już człowiek ma taką twarz na jaką sobie zasłuży.
Jak super wygląda Aneta Kręglicka, a ma 50 lat, czy Ewa Kasprzyk, a ma chyba koło 60? Naturalne twarze z jakimś wyrazem:)
Co gwarantuje tą osławiona uroda? Szczęście czy miłość? Niestety nie. W sumie moze cos tam ulatwia w nawiązywaniu kontaktów,  ale też nie do końca, bo możesz trafić na łowcę samych księżniczek, co będzie drzał, byś się nie zamieniła w księżniczkę 2 sortu, jak urodzisz dziecko czy dostrzeże jakąś niedoskonalość

Oj co do Marylin to się nie zgodzę smile Miał ją kto przytulić. Ale Marylin miała swoje problemy, które utrudniały jej relację z facetami.

38

Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

Russell to był zdaje się zawsze mocno rozrywkowy gość i lubi sobie pofolgować. Z jedzeniem i dbaniem o formę chyba również. Myślę, że to jest taki typ charakterologiczny, który ma to jak wygląda po prostu w dupie smile Ma to swoje plusy i minusy.

no ba. Ale Russel to jest Russel. Czy jest szczuply czy gruby, to jest popularny, jest gwiazdą, jest bogaty...więc zawsze ładne laski będą wokół niego orbitować a on będzie mógł sięgać po jakąś jak po grzankę z tostera.  A zwykły człowiek musi jednak się bardziej postarać wink W normalnym życiu jak ktoś się tak roztyje to drugiej stronie często ochota na seks przechodzi. A niestety dużo ludzi zapuszcza się w małżeństwach. Z biegiem lat.

39

Misinx napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Oj co do Marylin to się nie zgodzę smile Miał ją kto przytulić. Ale Marylin miała swoje problemy, które utrudniały jej relację z facetami.

Tak, jak była na topie..jak sama tego potrzebowała chętnych nie było.

Zaskakująco wielu ludzi uważa, że przeczytanie każdego słowa nie jest niezbędne do zrozumienia tekstu...

40

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:
adiafora napisał/a:

no ba. Ale Russel to jest Russel. Czy jest szczuply czy gruby, to jest popularny, jest gwiazdą, jest bogaty...więc zawsze ładne laski będą wokół niego orbitować a on będzie mógł sięgać po jakąś jak po grzankę z tostera.  A zwykły człowiek musi jednak się bardziej postarać wink W normalnym życiu jak ktoś się tak roztyje to drugiej stronie często ochota na seks przechodzi. A niestety dużo ludzi zapuszcza się w małżeństwach. Z biegiem lat.

Hehehe no pani Wendzikowska to się przecież "chwaliła", że ona Russellowi odmówiła. I to było jeszcze w czasach kiedy lepiej wyglądał big_smile Poza tym Russell to jest świetny aktor, więc zawsze rolę znajdzie. Bezrobocie mu nie grozi raczej.

41 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-02 19:19:16)

co do Monroe to nie dziwię się, że chętnych nie było. To była bardzo zaburzona kobieta i potrzebowała nie facetów a porządnej terapii i leczenia. Na dłuższą metę nawet
święty by z nią nie wytrzymał.

42

Ela210 napisał/a:
Misinx napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Tak, jak była na topie..jak sama tego potrzebowała chętnych nie było.

Ona do śmierci była na topie. Marylin miała swoje "demony", które ją niestety doprowadziły do tragicznego końca. To też rzutowało na jej relacje z facetami.

43 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-02 19:27:37)

Misinx napisał/a:

Hehehe no pani Wendzikowska to się przecież "chwaliła", że ona Russellowi odmówiła. I to było jeszcze w czasach kiedy lepiej wyglądał big_smile Poza tym Russell to jest świetny aktor, więc zawsze rolę znajdzie. Bezrobocie mu nie grozi raczej.

gupia tongue Miała by co wnukom opowiadać big_smile

Własnie sobie przypomniałam, ze Fassbender jest super. I przystojny i utalentowany jak diabli. I jaką laskę za żonę sobie wziął. Piękna z nich para.

44

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

gupia tongue Miała by co wnukom opowiadać big_smile

Własnie sobie przypomniałam, ze Fassbender jest super. I przystojny i utalentowany jak diabli. I jaką laskę za żonę sobie wziął. Piękna z nich para.

Też uważam, że głupia tongue

Fassbender ma za żonę Alicię Vikander smile Bardzo pasują do siebie. Alicia jest boska big_smile

45

Misinx napisał/a:

Fassbender ma za żonę Alicię Vikander smile Bardzo pasują do siebie. Alicia jest boska big_smile

no przecież mówię big_smile

Ale nie jako jako Lara Croft. W ogóle nie wiem, po grzyba zrobili ten sequel.

46

adiafora napisał/a:
Misinx napisał/a:

no przecież mówię big_smile

Ale nie jako jako Lara Croft. W ogóle nie wiem, po grzyba zrobili ten sequel.

Film jest beznadziejny, chociaż sama Vikander wypadła w tej roli nieźle. Chyba ją nawet wolę od Angeliny.

Ona była rewelacyjna w "Ex Machinie" smile

47 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-02 19:52:03)

bardziej zachwyciła mnie w Świetle między oceanami.  Tam grała z Fassbenderem.

p.s nie będzie lepszej Lary od Angeliny.

48

adiafora napisał/a:

bardziej zachwyciła mnie w Świetle między oceanami.  Tam grała z Fassbenderem.

p.s nie będzie lepszej Lary od Angeliny.

Tam też mi się bardzo podobała. Muszę sobie przypomnieć ten film, bo tylko raz go oglądałem.

49

Misinx napisał/a:

Dziewczyna niebrzydka, a jednak taka nijaka. Takich jest pełno dookoła (mówię tylko o wyglądzie zewnętrznym, bo wiadomo, że to nie wszystko w atrakcyjności). Takich nudnych ślicznotek jest pełno, ciekawe są te charakterystyczne :Winona Ryder, Helena Bonham Carter, Uma Thurman, Amanda Seyfried, Charlize Theron, Scarlett Johansson. Takie moje gusty.

50

Fassbender cudo smile jego żona też śliczna. Pamiętam jak oglądałam film, gdzie grali wspólnie Jolie i Pitt i zastanawiałam się, które z tej dwójki mnie bardziej kręci smile ależ oni tam byli...

51

Uma w ogole mi się nie podoba. Jakaś nieproporcjonalna jest, za długa wink ma długie ręce i wszystko długie i figura jakaś mało kobieca. Amanda ma wyłupiaste oczy. Helena ładna babeczka, ale prześladuje mnie jej obraz jako Czerwonej królowej, gdzie wyglądała paskudnie wink Winona śliczna, podobnie jak Charlize.
Fassbender we Wstydzie był boski. Aż chciało mu się pomóc w wiadomej robocie big_smile  Wybaczyłam mu nawet tego paskudnego wąsa w Świetle... wink
Brad i Angelina jako para w Panu i Pani Smith faktycznie ciasteczka do schrupania oboje smile

52

Ajko napisał/a:
Misinx napisał/a:

Dziewczyna niebrzydka, a jednak taka nijaka. Takich jest pełno dookoła (mówię tylko o wyglądzie zewnętrznym, bo wiadomo, że to nie wszystko w atrakcyjności). Takich nudnych ślicznotek jest pełno, ciekawe są te charakterystyczne :Winona Ryder, Helena Bonham Carter, Uma Thurman, Amanda Seyfried, Charlize Theron, Scarlett Johansson. Takie moje gusty.

No ja nie twierdzę, że ona jest jakimś cudem, ale dla mnie boska big_smile Ma w sobie coś. A Twoje gusty też się bardzo mi podobają. Winona, Amanda, Charlize (chociaż ona ma w sobie coś takiego wyniosłego, co jednak blokuje), Scarlett smile

53 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-10-02 20:35:41)

Charlize to typ zimnej, posągowej blondynki. Stąd dystans.
Ale tutaj to miała niezłą transformację, nie? Nie przeszło by przez usta - o boska wink

https://i.iplsc.com/-/0004A2GTO15OWLAN-C125-F4.jpg

54

adiafora napisał/a:

Charlize to typ zimnej, posągowej blondynki. Stąd dystans.
Ale tutaj to miała niezłą transformację, nie? Nie przeszło by przez usta - o boska wink

https://i.iplsc.com/-/0004A2GTO15OWLAN-C125-F4.jpg

A jak w "Królewna śnieżka i łowca" zagrała złą królową, tylko dla jej roli warto oglądać ten film. Najlepsza, cudowna, szczękę zbierałam z podłogi. Szkoda, że rzadko gra w fajnych filmach, ale w sumie nie musi.

55

Przecietna to najbardziej spotykana, ladna ale nie przecudna.

Ponadprzecietna i najpiekniejsza jest dla mnie Monroe, w ostatnim okresie zycia (czyli po 30)
https://i.pinimg.com/originals/fc/93/99/fc9399413050647285a42dbb1a9b2f16.gif
https://data.whicdn.com/images/310457254/original.gif

Ja osobiscie wole kobiety nieprzecietne, raczej niz ponadprzecietne. Takie troche zeby bylo czarownicy w tej kobiecie.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

Posty [ 1 do 55 z 336 ]

Strony 1 2 3 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobieta z przeciętną urodą? z ponadprzeciętną?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018