Atrakcyjnosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 143 z 143 ]

121

Odp: Atrakcyjnosc
Lucyfer666 napisał/a:

Oj nie Paslawku (swoją drogą jakiś czas temu PM napisałem big_smile)
Ja jestem z tych co przychodzą, wskazują z uśmiechem palcem i mówią "pryszcz na nosie chyba wyskoczył" tongue
Nie może być tak, że czarnej ocy nie ma w grupie wink

Czarna owca musi być smile
PM jest zaraz Ci odpowiem.

Zobacz podobne tematy :

122

Lucyfer666 napisał/a:

.... (swoją drogą jakiś czas temu PM napisałem big_smile)

Myślałem, że do Winter smile

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

123

Lucyfer666 napisał/a:

Uuuuuu ale Winter sobie wątek antencyjny zorganizowała tongue

Po prostu jest jedną z niewielu osób na forum, która pokazała swój wizerunek. Większość z nas woli być anonimowa. Chociaż przyznam, że mnie parę razy kusiło, żeby dać w avatar swoje zdjęcie. Może kiedyś tak zrobię.

Przed użyciem wstrząsnąć.

124 Ostatnio edytowany przez Wacław666 (2020-08-21 12:09:01)

rossanka napisał/a:

Mozna sobie oczywiscie wziac kobiete wiecej zarabiajàca, ale to też niedobrze . Bo ona na pewno będzie karierowiczką o feministką, chodzący babochlop. Wychodzi na to, że co by nie zrobić będzie źle.

Pokaż mi kobietę powiedzmy dyrektorkę plus piękną z wyglądu: twarz i figura (odrzućmy brzydkie w tym założeniu, bo mężczyźni patrzą na wygląd kobiety i im piękniejsza tym lepiej), która związała się szeregowym pracownikiem.

Ja bym z chęcią związał się z taką kobietą będąc szeregowym pracownikiem (życie było by łatwiejsze plus atrakcyjna kobieta u boku - czego chcieć więcej).

Winter.Kween
Możesz pisać jak to nie patrzysz na status społeczny swojego męża będąc atrakcyjna. Ok. Każdy może napisać cokolwiek, byle by udowodnić swoją rację.

Pokaż mi tylko przykład kobiety z rzeczywistości o urodzie modelki (czyli takiej która może mieć każdego): twarz i sylwetka, która utrzymuje swojego mężczyznę. Wtedy Ci uwierzę, że są takie kobiety jak Ty. Kobiety o urodzie modelki będące na utrzymaniu mężczyzny nietrudno znaleźć.

Swoją drogą co to za pomysł, żeby wrzucać zdjęcie samej twarzy do oceny swojej atrakcyjności? Dla mężczyzn najważniejsza jest figura, ok twarz też, ale bez odpowiedniej sylwetki nie jesteś atrakcyjna. Słyszałem już przypadki gdzie mężczyzna cieszył się na randkę po zobaczeniu zdjęcia tylko twarzy kobiety (tak jak tutaj teraz są spusty nad Twoją urodą) po czym na randce rozczarowanie po tym jak zobaczył resztę ciała.

Ela210 napisał/a:

Z tego co Wacław piszesz, wygląda że mieszkasz i pracujesz w jakimś małym mieście, na stanowisku które nie wymaga żeby się często o ludzi obijać i stąd może te wnioski.

Mieszkam w dużym mieście. Wiedzę czerpię od mężczyzn, którzy nie mają problemu z kobietami. Kobiet nie słucham, bo mówicie jedno, a chcecie zupełnie czegoś innego.

125

Wacław666 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Mozna sobie oczywiscie wziac kobiete wiecej zarabiajàca, ale to też niedobrze . Bo ona na pewno będzie karierowiczką o feministką, chodzący babochlop. Wychodzi na to, że co by nie zrobić będzie źle.

Pokaż mi kobietę powiedzmy dyrektorkę plus piękną z wyglądu: twarz i figura (odrzućmy brzydkie w tym założeniu, bo mężczyźni patrzą na wygląd kobiety i im piękniejsza tym lepiej), która związała się szeregowym pracownikiem.

Ja bym z chęcią związał się z taką kobietą będąc szeregowym pracownikiem (życie było by łatwiejsze plus atrakcyjna kobieta u boku - czego chcieć więcej).

.

Proszę bardzo, moja koleżanka,  obecnie profesor na uczelni, mąż pracuje  w urzędzie  (żaden dyrektor, szeregowy urzednik).
Może być?
A przypomniało mi się,  w dalszej rodzinie, ona kierowniczka urzędu,  on kierowca dostawczaka. Moze tez być?

126

Wacław666 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Winter.Kween
Możesz pisać jak to nie patrzysz na status społeczny swojego męża będąc atrakcyjna. Ok. Każdy może napisać cokolwiek, byle by udowodnić swoją rację.

Pokaż mi tylko przykład kobiety z rzeczywistości o urodzie modelki (czyli takiej która może mieć każdego): twarz i sylwetka, która utrzymuje swojego mężczyznę. Wtedy Ci uwierzę, że są takie kobiety jak Ty. Kobiety o urodzie modelki będące na utrzymaniu mężczyzny nietrudno znaleźć.

Swoją drogą co to za pomysł, żeby wrzucać zdjęcie samej twarzy do oceny swojej atrakcyjności? Dla mężczyzn najważniejsza jest figura, ok twarz też, ale bez odpowiedniej sylwetki nie jesteś atrakcyjna. Słyszałem już przypadki gdzie mężczyzna cieszył się na randkę po zobaczeniu zdjęcia tylko twarzy kobiety (tak jak tutaj teraz są spusty nad Twoją urodą) po czym na randce rozczarowanie po tym jak zobaczył resztę ciała.

Ela210 napisał/a:

Z tego co Wacław piszesz, wygląda że mieszkasz i pracujesz w jakimś małym mieście, na stanowisku które nie wymaga żeby się często o ludzi obijać i stąd może te wnioski.

Mieszkam w dużym mieście. Wiedzę czerpię od mężczyzn, którzy nie mają problemu z kobietami. Kobiet nie słucham, bo mówicie jedno, a chcecie zupełnie czegoś innego.

Chłopie Ty masz jakiś problem ze sobą. Wylewasz tu swoje frustracje i kompleksy jeżąc się w każdym kierunku. O co Ci chodzi ? Jak to napisałeś "Każdy może napisać cokolwiek, byle by udowodnić swoją rację". Z Tobą jest dokładnie tak samo. Walisz tu jakimiś teoriami i domagasz się, aby wszyscy podjęli wyzwanie udowadniania Ci, że nie masz racji. Tylko po co ? Jesteś tak zatrzaśnięty, że kto by co tu napisał i tak będziesz się trzymał swojego zdania.
Weź chłopie wyluzuj. Jako faceci jesteśmy tu gośćmi na kobiecym forum. Było tu już paru takich frustratów, inceli itp. i nie zrobili tu długiej "kariery".

127

Wacław,  a jakbyś był sam kobietą,  bardzo ładną,  młodą,  z ekstra figura, piękna twarzą, z fajną pracą z której miałbyś nieźle zarobki, to chciałbyś mieć za faceta kogoś takiego jak Ty? Ale szczerze?

128

rossanka napisał/a:

Wacław,  a jakbyś był sam kobietą,  bardzo ładną,  młodą,  z ekstra figura, piękna twarzą, z fajną pracą z której miałbyś nieźle zarobki, to chciałbyś mieć za faceta kogoś takiego jak Ty? Ale szczerze?

big_smile Z pewnością wink Dla idei, żeby Wam wszystkich udowodnić, że on jako facet miał rację wink big_smile

129 Ostatnio edytowany przez jjbp (2020-08-21 13:02:05)

Wiedzę czerpię od mężczyzn, którzy nie mają problemu z kobietami. Kobiet nie słucham, bo mówicie jedno, a chcecie zupełnie czegoś innego.

Ten cytat coś mi smierdzi że Wacław czerpie wiedzę od kolegów po jakichś kursach podrywu. Tacy to zawsze maja milion teorii czego chcą kobiety i wszystko wiedzą naj naj naj big_smile

130

Wacław jesteś Widelec??

131

Wacław666 napisał/a:

Serio myślisz, że Winter wrzuca zdjęcia "do oceny swojej atrakcyjności", w tym sensie, że ma to dla niej ogromne znaczenie, co powie o jej urodzie forum, a już zwłaszcza Ty?
To typowe dla takich facetów jak Ty, że są przekonani, że kobiety żyją tym, jak oni będą łaskawi ocenić ich twarz, tyłek, cycki czy cokolwiek innego. Naprawdę wszystkie oczy nie są na Ciebie zwrócone smile

132 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2020-08-21 13:40:36)

Gary napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Nie no Winter męża ma, na drugim końcu świata żyje big_smile
Ale z pewnością, jak będę miał jakieś pytania to napiszę wink

Misinx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Po prostu jest jedną z niewielu osób na forum, która pokazała swój wizerunek. Większość z nas woli być anonimowa. Chociaż przyznam, że mnie parę razy kusiło, żeby dać w avatar swoje zdjęcie. Może kiedyś tak zrobię.

Był taki temat zapoczątkowany w swoim czasie przez Krejzolkę (chyba pamiętacie jedną z symbolicznych użytkowniczek tego forum?) big_smile Po publikacji zdjęcia temat szybko się zmienił o to, że ma fajne kolorowe skarpetki big_smile

Ja co najwyżej mogę zdjęcia okolic, bo swoją facjatą bym tu wywołał masowe krwawienie oczu, a tak weekendu nie warto rozpoczynać tongue

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

133

Lucyfer666 napisał/a:
Gary napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Nie no Winter męża ma, na drugim końcu świata żyje big_smile
Ale z pewnością, jak będę miał jakieś pytania to napiszę wink

Misinx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Był taki temat zapoczątkowany w swoim czasie przez Krejzolkę (chyba pamiętacie jedną z symbolicznych użytkowniczek tego forum?) big_smile Po publikacji zdjęcia temat szybko się zmienił o to, że ma fajne kolorowe skarpetki big_smile

Pamiętam. Widziałem ten temat. Chyba umarł dawno temu.

134

Teraz Krejzolka pewnie zajęta obowiązkami.
Troszkę szkoda, bo zawsze była takim promykiem optymizmu na forum smile

A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

135

Nie wiedziałam, ze był taki temat, i faktycznie ktoś tam wstawił swoje zdjęcie? Zawsze byłam ciekawa jak niektórzy wyglądają i czy moje wyobrażenie pokrywa się z rzeczywistością big_smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

136

lody miętowe napisał/a:

Nie wiedziałam, ze był taki temat, i faktycznie ktoś tam wstawił swoje zdjęcie? Zawsze byłam ciekawa jak niektórzy wyglądają i czy moje wyobrażenie pokrywa się z rzeczywistością big_smile

Parę osób wstawiło, ale z tego co pamiętam, to raczej z byłych bywalców forum. Temat chyba jest w dziale Społeczność, albo jakoś tak.

137 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-08-21 17:20:43)

Przeciez Waclaw stwierdziles, ze skoro biore bez roboty to jestem zdesperowana bo nie atrakcyjna. Jezeli bym powiedziala, ze jestem to powiedzialbys, ze klamie. Wiec, no pokazuje.
Oceny atrakcyjnosci nie szukam, bo wiem, ze jestem piekna i zawsze to wiedzialam. Kazdy tak mysli o sobie w mojej rodzinie big_smile Takze to mam w genach.

Misinx no wstaw zdjecie na awatar! Ja tak tylko mam nadzieje, ze wiecej osob sie rozochoci i wstawi. Ogolnie to ja chce zebyscie mnie widzieli i chcialabym was widziec big_smile Ja wiem, ze czesc urody forum to bycie anonimowymi, ale sa pewne osoby, ktore zawsze sie tu przewijaja i czlowiek ma do nich wieksza slabosc i wtedy  nie chce sie byc takim nie personalnym. Tylko jak ze znajomymi, po imieniu haha i z twarza.

Lucyfer, atencja musi sie zgadzac! Szczegolnie w pandemii jak to tylko sie ma swego staruszka meza przy boku big_smile

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

138

Winter.Kween napisał/a:

Przeciez Waclaw stwierdziles, ze skoro biore bez roboty to jestem zdesperowana bo nie atrakcyjna. Jezeli bym powiedziala, ze jestem to powiedzialbys, ze klamie. Wiec, no pokazuje.
Oceny atrakcyjnosci nie szukam, bo wiem, ze jestem piekna i zawsze to wiedzialam. Kazdy tak mysli o sobie w mojej rodzinie big_smile Takze to mam w genach.

Misinx no wstaw zdjecie na awatar! Ja tak tylko mam nadzieje, ze wiecej osob sie rozochoci i wstawi. Ogolnie to ja chce zebyscie mnie widzieli i chcialabym was widziec big_smile Ja wiem, ze czesc urody forum to bycie anonimowymi, ale sa pewne osoby, ktore zawsze sie tu przewijaja i czlowiek ma do nich wieksza slabosc i wtedy  nie chce sie byc takim nie personalnym. Tylko jak ze znajomymi, po imieniu haha i z twarza.

Lucyfer, atencja musi sie zgadzac! Szczegolnie w pandemii jak to tylko sie ma swego staruszka meza przy boku big_smile

Ja się wstydze, że znajomi by zobaczyli, albo z pracy. Życia bym nie miała yikes

139

Ja bym mógł... ale bałbym się o wasze zdrowie wink

140

To mówisz Lucyfer666, ze blask Twojej urody nas może porazić? tongue

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

141

Jak na razie to :

142

Pozwolę sobie zauważyć, że wątek NIE jest kafejką. Powstał, by porozmawiać na dosyć sprecyzowany temat, a tymczasem pojawiły się tu luźne pogaduszki, które stanowią wyraźne złamanie obowiązujących na Netkobietach zasad. Bardzo proszę, aby dostosować się do regulaminu, ewentualnie przenieść do działu "Nasza Społeczność".
Z góry dziękuję i pozdrawiam, Olinka

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status jest nieaktualny, niestety na ten moment technicznie niemożliwy do zmiany]

143 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-08-21 21:35:14)

[dalszy off top]

Posty [ 121 do 143 z 143 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021