ulubione kosmetyki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ulubione kosmetyki

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 181 do 198 z 198 ]

181

Odp: ulubione kosmetyki
elareka napisał/a:

Ja od roku testuje kosmetyki Ziaja.Na razie jestem zadowolona.

Balsamy? zele pod prysznic? Czy nie uczula cie? widzialam z ziaji fajny zel pod prysznic, ale gdzies wyczytalam, ze dziewczyny sie uskarzaly na to, że ziaja uczula i przesusza skore.

Zobacz podobne tematy :

182

Złuszczająca maska do rąk epiltouch. Dla mnie super rozwiązanie. Mam mniej czasu niż kiedyś i nie lubię też często smarować rąk, bo dziecko.
Więc jeden wieczór poświęcam na zabiegi dla siebie. Taka maska rewelacyjnie działa, wygładza i nawilża.

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

183

Nie wiedziałam, że są już maski też do rąk. Ta do stop świetnie mi się sprawdziła smile A jak wrażenia po tej? Czy dostanę gdzieś stacjonarnie abym mogła jutro już mieć?

184

elareka napisał/a:

Ja od roku testuje kosmetyki Ziaja.Na razie jestem zadowolona.

nie uczulają Cię? ja po kremie na rozstepy miałam paskudną wysypkę

185

Dlatego warto czytać składy i zrobić sobie testy wcześniej:)

186

Malinowa_ona napisał/a:

Nie wiedziałam, że są już maski też do rąk. Ta do stop świetnie mi się sprawdziła smile A jak wrażenia po tej? Czy dostanę gdzieś stacjonarnie abym mogła jutro już mieć?

Na pewno dostaniesz w Douglasie. Wrażenia po bardzo fajne, delikatna skóra. No i nie muszę po każdym kontakcie z wodą sięgać po krem do rąk.

Staramalenka, dokładnie, warto najpierw sprawdzić czy się nie ma skłonności do alergii, choć jesteś pierwszą osobą o której słyszę że ma uczulenie po Ziaji

iść, ciągle iść, w stronę słońca...

187 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-04-28 15:21:14)

to ja też się pochwalę swoim odkryciem wszech czasów- krem nawilżający marki spam smile
Cudowny! Stosuję go raz dziennie i kondycja mojej skóry jest o niebo lepsza smile

188

szampon do włosów z ryżem. bardzo fajny.. fioletowe opakowanie, całkiem spore i po promocji chyba niecałe 16 ziko

189

O tej porze roku trzeba uważac z kwasami, i po ich zastosowaniu chronic twarz przed slońcem bo można dostac przebarwien. Ja ostatnio przez przypadek( akurat byla promocja w Super=Farm)) spróbowałam kremy i tonic z serii AA prestige ( to te co reklamuje je Kaja), uważam ze są niezłe za tą cenę. Dobre są też dla mnie kremy Iwostin czerwona seria dla skóry dojrzałej. Jeśli chodzi o serum do twarzy to sprawdziło się u mnie serum lift od Olivia plum. Dobry skład, spora zawartość kwasu hialuronowego.

190

a co dokładnie robi retinol?

191

Pytanie jaki jest to retinol. Jeśli jest to retinol przypisany przez lekarza w formie izoteku doustnie albo w formie płynu na twarz (atrederm) to działa na skóre właściwa prowadząc do wygenerowania sie nowej skóry. Jest to jednak lek, ma bardzo wiele działan niepożadanych tak wiec nie da się go stosowac na własną ręke. I moim zdaniem jeśli ktos nie ma jakichś wiekszych problemów z trądzikiem, nie powinien go stosowac.
W kremach dostepnych w sklepach masz za to kolagen roślinny, który jest zdecydowanie delikatniejszy.
Jesli miałabym tutaj wymienić moje ulubione kosmetyki to będa to:
Żel do mycia twarzy z organic surge. Pierwsze opakowanie miałam 8 m, używając po pompce rano i wieczorem. To niekończący się kosmetyk. Kolejnym jest tonik z whamisa.
Kremy z Make me Bio, 60 ml i są mega wydajne!
Sylveco żel do twarzy z rumiankiem
Bielenda super power mezo serum
Nacomi glinki i olejki
Serum Glov od Olivia plum, w sumie moje ostanie odkrycie bo jest to najlepsze serum z witamina C jakie do tej pory stosowałam. Ladnie rozjaśnia przebarwienia.

192

Moja znajoma miała problem z trądzikiem i izotek jej pomógł, ale.... miała okropne problemy z cerą. Skóra była baaardzo przesuszona, przy ustach miała żywą ranę. No niestety, ale jak już się leczyć to trzeba być świadomym skutków ubocznych takich leków.

193

ja uwielbiam balsam w kostce i peeling do ust kokosowy od Orienatany!

194

Olejek arganowy, migdałowy, pomadka Gal z propolisem i onlybio ze skwalanem

195

Dziewczyny, a jakie są wasze ulubione kremy pod oczy? Zależy mi na takich "mocnych", bo tonik wysuszył mi strasznie skórę pod oczami i mam białe placki; szczególnie po nałożeniu podkładu.

196

tusz eveline <3

197

Dobierz naturalne kosmetyki idealnie dla Twojej skóry z Kropla Zdrowia! Są świetne!

198

Bardzo polubiłam naturalne kosmetyki Nacomi, długo stosowałam różne kremy ale te idealnie mi pasują, używam kremów arganowych z witaminą E i kw. hialuronowym, dobrze nawilżają, skóra jest napięta, nie mam żadnych plamek jak to czasami wcześniej u mnie się  zdarzało. Skład jest naturalny, także i osoby z wrażliwą skórą mogą śmiało stosować.

Posty [ 181 do 198 z 198 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ulubione kosmetyki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021