ulubione kosmetyki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ulubione kosmetyki

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 186 ]

1

Temat: ulubione kosmetyki

każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki balsam,krem,tusz jakie są wasze na co zwracacie uwagę cena,jakość;reklama,wydajnośc ,....itp
ja ostanio bardzo polubiłam kosmetyki mary cohr nie cena nie reklama lecz jakość,wydajność a przedewszystkim rezultat przekonało mnie do używania tych kosmetyków a nie innych...............

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ulubione kosmetyki

ja lubie tusz do rzęs z maybelline , oraz GARNIER czysta skóra 3w1

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

3

Ja niezmiennie używam tuszu do rzęs z Astora 'Volume Artist' i podkład o konsystencji musu 'Matte Mousse' z Maybelline. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

4

Ja lubię balsamy dove:)

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

5

Ja lubię bardzo balsamy do ciała o zapachu czekolady; a kremy do twarzy to tylko apteczne.

Bo w życiu chodzi o to, a żeby nadać mu sens...

6

Ja bardzo lubię olejki do kąpieli np taki Pomarańcz-Cynamon Olejek do kąpieli - rozgrzewający lub Jaśmin Olejek do kąpieli - tonizujący z Kanu można kupić na allegro kąpiel z nimi to czysta przyjemność

7

Balsam ujędrniający (żółty) Garniera, mydło pod prysznic Blubel Ziai, płyn do demakijażu dwufazowy Ziai, błyszczyk Glam Shine L'oreala, tusz do rzęs double extension beauty tubes L'oreala, puder Max Factor Creme Puff, peeling Lirene pomarańczowy, krem do twarzy Garnier ultra świeżość, dezodorant Garnier Mineral...

jak mi się coś przypomni to dopiszę smile

ps. najważniejsza dla mnie jest jakość, a nie cena.tanie kosmetyki też mogą być dobre, a te z tzw.górnej półki- beznadziejne.

?Jeśli jakaś kobieta może mi odbić faceta, to niech go sobie bierze, bo ja już bym go nie chciała"

8

ja uwielbiam baze pod cienie z Art Deco. kosmetyk mało popularny a szkoda. sprawia ze nawet najtańsze cienie trzymają się na powiekach cały dzień.

9

zgadzam sie baza  ard deco to cud miód!

10

A ja uwielbiam Niveę - chociaż ostatnio się nasłuchałam, że to złe kremy ponieważ są na bazie gliceryny. Nie wiem - ja uwielbiam ich zapach. Używam żelu do twarzy, kremu na dzień, kremu na noc i toniku.
Również jeżeli chodzi o płyny do mycia - żele pod prysznic, szampony i odżywki jakoś się nie jaram cenami - myślę, że zwykłe Timotei, Dove, Pallmolive są zupełnie wystarczające.

Inaczej jest u mnie jednak w kwestii kosmetyków do makijażu. Nie akceptuję produktów typu Avon, Max Factor czy inne Maybelline. Bez wyjatku wszystkie, których próbowałam to sklejające się tusze, marne podkłady które albo wyglądają jak tapeta albo w ogóle ich nie widać. Dodatkowo dochodzi u mnie jeszcze przyjemność z kupowania. Kosmetyki tzw "tańsze" najczęściej kupuje się w sieciach typu Carrefour czy Apteka Super Pharm, gdzie wszystkie próbki są pokończone albo pokradzione, obsługa nic nie wie albo w ogóle jej nie ma a wszędzie kłębią się tłumy.
Odczuwam przyjemność z zakupów w sklepach takich jak Douglas gdzie fantastycznie wyszkolone sprzedawczynie naprawdę się znają na produktach, wiedzą co doradzić i jak to stosować.
Jeżeli chodzi o marki bardzo lubiłam Diane Brill, która faktycznie do najtańszych nie należała (puder ok. 200 PLN, tusz około 150 PLN) ale niestety jest wycofywana z Polski. Lubię Clinique - super puder redness solution, który świetnie ukrywa wszelkie przebarwienia skóry (nie bać się tego, że jest absolutnie żółty wink ). Uwielbiam tusze Heleny Rubinstain ale niestety nie zawsze mogłam sobie pozwolić na mój ukochany w cenie 180 PLN - to już trochę przesada...
Ostatnio pani namówiła mnie na cały zestaw kosmetyków Nouba. Jest to trochę niższa półka, mniej reklamowana a produkty są naprawdę super. Mogę z czystym sumieniem polecić korektor (rewelacyjny!), puder (do którego dołączana jest gąbeczka - można ją namoczyć i puder zamienić w podkład), cienie do powiek oraz rewelacyjny tusz. Dodatkowo dobre opakowania (puder z lusterkiem - co w przypadku tanich kosmetyków się rzadko zdarza swoją drogą), które się nie połamią także jeszcze raz polecam, polecam, polecam!

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

11

Pielęgnacja ciała i twarzy to dla mnie tylko apteka, kosmetyki apteczne, głównie SVR i Avene, także balsamy do ciała z LRP. Niezbędnik poza apteczny to krem do biustu Eveline - tani i świetny smile
Kosmetyki do włosów różnie, lubię kilka linii z L'oreal proffesional, głównie Vitamin Color świetnie działa na moje włosy, także kosmetyki Tigi a z tańszych dobrze się sprawdzają szampony z YR.
Kolorówka to chyba najbardziej oszczędny "dział" jak dla mnie smile Poza podkładem z Avene - idealny jak dla mnie smile - raczej nie potrzebuję tutaj super marek, lubię tusze Loreala a reszta głównie Inglot, który się świetnie sprawdza u mnie smile

"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.
R. A. Heinlein

12

tusz Max Factor 2000 Calorie- koniecznie curved brush, krem Vichy Aqualia Thermal rich, CK In2You, podkład La Roche Possay i L'oreal Pearl Whpi (pachnie ciasteczkowo:)

13

Ah, i jeszcze dodam perfumy! Bez perfum życie byłoby smutniejsze! Moje ukochane - Guerlain "Insolance", Thierry Mugler "Alien", Kenzo "L'eu par", Opium damskie i ostatnio Shiseido "Zen" (nowy nabytek big_smile).

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

14 Ostatnio edytowany przez mala_s (2010-07-01 11:18:55)

Jak dla mnie olejek do Monoi-de-Tahiti-Olejek-do-kapieli-egzotyczny z Kanu po prostu kąpiel bez to nie to jak ktoś ma problem z przesuszoną skóra tak jak ja :-) to gorąco polecam.

http://www.aquabath.pl/image.php/foto.jpg?width=277&height=500&image=/Olejki_do_kapieli/9fdb0d4f29bc16220b491d2254d7397f7788.jpg

15

Fajne są kosmetyki do pielęgnacji twarzy zioła polskie, wśród nich wypasione mleczko :-)

16

Mi ostatnio znajoma z pracy poleciła kosmetyki firmy Palmer's - bardzo fajne kosmetyki do ciała o kakaowym zapachu smile Fajnie nawilżają, szczególnie mi przypadło do gustu masło do ust - ma właściwości lecznicze a ja mam nie mały problem z ustami i przy wietrze i na słońcu i w ziemie tak, ze jest idealny.

17

Ja uwielbiam peelingi gruboziarniste w różnych smakach od Joanny i basta!!!!:))

moim najlepszym kosmetykiem jest ziemia egipska kocham ją za jej czary mary no i wszystkie kosmetyki o zapach kokosa mniam:)

Serce obawia się cierpień [...] Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

? Paulo Coelho

19

Moje ulubione to: płyn dwufazowy do demakijażu z Ziaji, balsamy Johnsons oraz podkład z Lirene smile

20

Ja uwielbiam zapach moich perfum:) Sa to Giordani Gold z oriflame. Do tego bardzo lubie żel pod prysznic którego używam : Adidas Fresh Boost:)

21

Ja też uwielbiam kosmetyki z Joanny.
kiedyś kupowałam masło do ciała z Body Shopy za 58 złotych i teraz widzę że to bez sensu.
Za prawie 60 złotych to mogę mieć całą torebkę kosemtyków z Joanny i wcale nie są gorsze.
Ostatnio kupiłam masło do ciała i olejek waniliowy i polecam Wam szczególnie po lecie bo już po kapieli skóra jest taka mieciutka i gładka a jak sie posmaruje ją jeszcze masełkiem to aż ma się ochotę zjeść te kosmetyki hihihihi

peelingi Fruit Fantasy tez są super.

22

pomadka Nivea i perfumy Elizabeth Arden 5th avenue

23

zamowprobke.pl - tutaj ja sobie zamawiam próbki zanim kupie kosmetyki - są za darmo - bo kilka razy już się fest wrobiłam...

24

Do malowania - Sephora, do kąpieli i nawilżania - Ziaja smile

25

antyperspirant Rexona wink

26

dla mnie ulubionym kosmetykiem w mojej torebce są chusteczki do higieny intymnej cleanic, sprawdzają się w przeróżnych sytuacjach :-) a do tego nie podrażniają i fajnie pachną!

27

Ostatnio jestem zachwycona lakierem do paznokci Sally Hansen. Trafiłam na niego przypadkiem, kiedy kupowałam swoje ulubione perfumy na www.perfumytaniej.pl (w świetnej cenie:) i ten lakier dostałam jako gratis do zamówienia. Jest na prawdę świetny

28

Ja uwielbiam swoje masło do ciała Natural Body o zapachu opuncji i białej herbaty z firmy Floslek -tan zapach jest świetny! A do tego super działa na moje ciałko smile na co dzień nie rozstaje się także z moim brązowym tuszem do rzęs  Lancome smile

29

mój nowy - ulubiony kosmetyk to miód odżywczy Sanflore. jest super na popękną i zmarnowaną skórę wink ma piękny ziołowo-kwiatowy zapach i jest bio wink ale jak ktoś ma tłustą skórę to nie polecam.

nantes lubię od niedawna smile

31

Uwielbiam kosmetyki Joanny, głownie balsamy. Do włosów Dove - piękny zapach i puszte włosy. Do kąpieli Zabłocką sól algowo - termalną, podczas kąpieli czuję się jak nad morzem. Makijaż głownie Maybelline, Astor. I ulubiony zapach z Oriflame Serene smile

32

olejek drenujący Sanoflore! boski! cudowny zapach ziół i kwiatów - bardzo intensywny, używam codziennie po kąpieli i widzę, że z każdym dniem skóra jest bardziej gładka i jędrna :-) teoretycznie ma zwalczać cellulit, ale tego działania nie zaobserwowałam jeszcze ;-) za to rozstępy stają się gładsze.

33

magda574 napisał/a:

pomadka Nivea i perfumy Elizabeth Arden 5th avenue

..i dodam o tego krem oliwkowy Ziaja:))

34 Ostatnio edytowany przez niki_82 (2010-11-10 14:30:32)

tutkafrutka napisał/a:

Ja uwielbiam peelingi gruboziarniste w różnych smakach od Joanny i basta!!!!:))

O tak, super są.. smile intensywny zapach i prawdziwie gruby peeling smile - i też tanie..

A poza tym to jeszcze żele, tzn mydła pod prysznic Ziaja - są bardzo tanie i duże, więc to jest też dodatkowy plus. (momentami w swojej łazience bywa tak, że mam ich na raz kilka) smile masło kakaowe, kokosowy, blubel-jagoda z porzeczką - te są najlepsze smile

do mycia twarzy pianka Lirene lub L'Oreal - kupuję je zamiennie, w zależności od tego która jest w sklepie ;]
ale dzisiaj przeczytałam też na forum, że niektóre z nas próbują stosować różne preparaty do higieny intymnej - tj. żele i płyny, jako właśnie kosmetyki do mycia twarzy ale również i całego ciała.. i chyba spróbuję w następnym tygodniu - bo chyba daje efekt smile

i krem do rąk teraz też ziaja oliwkowy, a kiedyś ale to dawno dawno, był w avonie (chyba jedyny kosmetyk tej firmy który mi podpasował) taki krem do rąk z czereśnią i gałką muszkatołową - zapach super.. ;]

strasznie lubię też używać zwykłego mydła w kostce - ale tylko firmy Dove - albo to zwykłe, albo peelingujące, ewentualnie jeszcze mydła dla dzieci - czyli te bez intensywnego zapachu ;]

a polecacie jakieś fajne kremy do twarzy, do cery mieszanej lub tłustej..? a w szczególności teraz gdy idzie zima.., bo ja zawsze mam problem z doborem takiego kremu.. sad

35

Kremy firmy Ziaja. Zawsze byłam z nich zadowolona i obecnie sama  używam jednego. Są niedrogie i skuteczne. Przynajmniej jak dla mnie. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

Bardzo lubię tusz do rzęs The Falsies Maybelline, od kilku miesięcy nie zmieniam. Ostatnio polubiłam też produkty Bielendy z serii Powitanie z Afryką, a przede wszystkim Daktylowy olejek do kąpieli ze śmietaną. A moim najnowszym nabytkiem jest krem nawilżający do skóry suchej Balneum Intensiv, polecam go każdej osobie, która ma problemy z cerą, poprzez jej tendencję do wysuszania i alergii. Balneum można kupić w aptekach, np. na E-lek.pl jest dostępny po niewysokiej cenie 24,85 zł. Naprawdę warto w niego zainwestować:)

37

Lubię i od dawna stosuję toniki do twarzy Ziaii, peelingi gruboziarniste Joanny, krem nawilżający i żel do mycia twarzy Vichy Normaderm.
Z kosmetyków kolorowych lubię cienie inglota, tusze maybellina i lakiery do paznokci golden rose smile

38

cala buzia vichy normadern, makijaz make up for ever (puder i fluid), oczy lancome,roz  do mycia ciala dove, balsam neutrogena,pielegancja stop scholl. uwielbiam te kosmetyki, odpowiadaja mi pod kazdym wzgledem smile

Posty [ 1 do 38 z 186 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ulubione kosmetyki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018