ulubione kosmetyki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ulubione kosmetyki

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 186 ]

111

Odp: ulubione kosmetyki

Moim ulubionym kosmetykiem jest chyba masło kakaowe z Ziaji. Stosuję go od lat, nie dostałam nigdy żadnego uczulenia, moja skóra jest idealnie nawilżona, pięknie pachnie i nadaje skórze fajny połysk. Dodatkową zaletą jest bardzo niska cena, dziewczyny polecam smile

Zobacz podobne tematy :

112

Natalko chyba muszę sobie je kupić smile
Moim ulubionym kosmetykiem jest balsam do ciała . Nie ma to jak ładnie nawilżona i pachnąca skóra

113

Od niedawna krem phenome oil-control. Najpierw dostałam kilka próbek, testowałam, ale ten mi najbardziej przypadł do gustu. Ma ładny zapach i bardzo lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Jest idealny jako krem na dzień, pod makijaż i na noc. Fajnie nawilża, wygłasza i matuje cerę. Zawiera wody roślinne, olejki, ekstrakty, 99% naturalnych organicznych składników, a zero parabenów, sls i innej chemii.

114

jesli o mnie chodzi to podklad Revlon Colorstay, balsam do ciala Neutrogena, zel do mycia ciala Dove Creme Mousse, no i maseczka do twarzy Perfekta Koktajlowa Maseczka S.O.S. - to moje numery 1 smile

115

Osobiście stosuję kosmetyki marki Rituals. Kosmetyki organiczne , świetnie działają na skórę. Mogła bym polecić prawie wszystkie produkty ale jednym , który się wyróżnia najbardziej to body cream - Magic Touch- Cherry blossom & Rice milk. Bardzo dobrze nawilża skórę , fajna konstystencja i przed wszystkim przyjemny zapach pozostający długo na skórze:).

116

yacha napisał/a:

Od niedawna krem phenome oil-control. Najpierw dostałam kilka próbek, testowałam, ale ten mi najbardziej przypadł do gustu. Ma ładny zapach i bardzo lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Jest idealny jako krem na dzień, pod makijaż i na noc. Fajnie nawilża, wygłasza i matuje cerę. Zawiera wody roślinne, olejki, ekstrakty, 99% naturalnych organicznych składników, a zero parabenów, sls i innej chemii.

Czytałam o tych kosmetykach w internecie i szczerze mówiąc chętnie bym spróbowała jak działają, bo mam ciągle problemy z cerą, a właścicielki mieszanej bardzo sobie chwalą. Gdzie można dostać takie próbki? Płaci się za nie coś?

117

Do zestawu moich ulubionych kosmetyków dołączył ostatnio krem nawilżający Chaber. Poleciła mi go koleżanka, więc kupiłam na spróbowanie bo był niedrogi. Okazał się strzałem w dziesiątkę big_smile . Nie uczulił mnie i bardzo dobrze nawilża skórę, Jestem z niego bardzo zadowolona smile

http://www.goldmax.pl/images/thumbnails/uroda_kp_chaber50.jpg.thumb_150x90.jpg

118

Trudno powiedzieć, że to mój lubiony kosmetyk, bo rozumiem, że ulubiony to taki z którym się nie rozstajemy i używamy go od dłuższego czasu. :)Ale mogę napisać o takim który uważam za  najbardziej skuteczny i taki, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i zdecydowanie go polecam. To aktywna kuracja wyszczuplająco-antycellulitowa Dermiki z serii Passione Body. Żaden krem, balsam, ani serum, / bo stosowałam różne/, nie dorasta tej kuracji do pięt i nie może się z nią równać. Bardzo duża, mogę powiedzieć, że mega duża poprawa. Mój cellulit jest zdecydowanie mniejszy. Jestem super zadowolona. Więc w tym sensie to zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk- pogromca pomarańczowej skórki smile

119

Jesli chodzi o kosmetyki to ja własnie mam swoje ulubione ale wybieram takie z kwasem hialuronowym. Po prostu mam fioła jesli chodzi o ten składnik smile

120

A ja w międzyczasie dowiedziałam się, jak to jest z tymi próbkami. Pomyślałam, że Wam napiszę, bo to przydatna informacja. Zatem - próbki można dostać bezpłatnie w salonie Phenome. Przy okazji porozmawiałam sobie z miłą Panią, która pomogła mi wybrać coś odpowiedniego dla mnie, nałożyła mi też na miejscu maseczkę smile Bo tam jest taki przyjemny kącik kosmetyczny, gdzie można sobie próbować różnych rzeczy. Tak więc wróciłam do domku z próbkami i muszę Wam powiedzieć, że są bardzo wydajne smile Tak wyglądają <fotka>

121 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-01-03 18:39:56)

moim od nie dawna ulubionym peelingiem do ciała jest cukrowy, odżywczy z spam o zapachu cynamonu. Jestem maniaczką;D

122

Perfumy "Daisy " Marc Jacobs - uwielbiam smile
i kremowe mydło pod prysznic z Zaji o zapachu pomarańczy - bardzo intensywny zapach smile
Podkład z Kobo , trwale matujacy smile

Z każdym rokiem lepiej znasz samego siebie
a lustro nie oszczędza, 100% w nim ciebie

123

mój ulubiony tusz używam od jakiś 12 lat.. w Rossmanie zawsze go znajdę, wiem, jaka tubka (taka króciutka), ale firmy za nic nie pamietam.. Mam z natury długie rzęsy, a on pięknie podkreśla i delikatnie wydłuża, raczej wysmuklając i uwydatniając rzęsy. Sam fakt, że od conajmniej 12 lat się trzyma, gdzie już tysiąc nowych technologii jest.. To taki na co dzień. Na wieczór uwielbiam Telescopic Loreala (koszt. ok. 60 zł), kiedyś kupiłam Heleny Rubinstain, i zapytałam koleżankę, czy widać, że mam na rzęsach jakieś 200 zł. Wyśmiała mnie;) I miała rację.. Tusz jest dla mnie ważny, bo większość wydłużających skleja rzęsy.. A ja mam już naturalnie długie i wywinięte, więc muszę uważać, żeby nie wyszedł ekfekt posklejanych, obklejonych rzę.. bardzo polubiłam BB Garniera, świetnie kryje, jest lekki, naturalny.. Ale od pewnego czasu oczy mi łzawią od tego kremu. I od tego momentu żadnego BB nie mogę dobrać.. Może coś polecicie? powiem tylko, że mam bardzo jasną cerę. Jak córka młynarza prawie;)smile

a poza tym mam niezłego fioła na punkcie balsamów.. jedyne, które mi nie podchodzą, to te z ziajii..

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

124

A, i zawsze podziwiałam gęste włosy jednej z osób w moim otoczeniu. Okazało się, że.. od lat używa tylko szamponu Biały jeleń. Kupiłam. Używam od kilku butelek, i z czystym sumieniem moe powiedzieć, że wszystkie pantimy, garniery i elsevy sie chowają!

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

125

może jestem tradycyjna, ale do ciała przepadam za kosmetykami z GARNIER, szczególnie seria czerwona do nawilżania. Dla mnie rewelacja smile Do twarzy firma AA, a do rąk kremy z firmy BYPHASSE z masłęm Shea&B5 , szczególnie, że na necie można je znaleźć w niezłych cenach big_smile

Wczoraj do Ciebie nie należy. Żyj dzisiaj.

126

Werka93 napisał/a:

może jestem tradycyjna, ale do ciała przepadam za kosmetykami z GARNIER, szczególnie seria czerwona do nawilżania. Dla mnie rewelacja smile Do twarzy firma AA, a do rąk kremy z firmy BYPHASSE z masłęm Shea&B5 , szczególnie, że na necie można je znaleźć w niezłych cenach big_smile

Też lubię ten czerwony balsam Garniera do nawilżania smile Innych z serii nie używałam, ale podejrzewam, że też są dobre smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

127

truskaweczka19 napisał/a:
Werka93 napisał/a:

Też lubię ten czerwony balsam Garniera do nawilżania smile Innych z serii nie używałam, ale podejrzewam, że też są dobre smile

Tak, żółta (ujędrniająca) też jest w porządku, bo testowałam. Ale np. kosmetykom do twarzy z Garnier już bym nie zaufała.

Wczoraj do Ciebie nie należy. Żyj dzisiaj.

128

Omg, kilka dni temu kupiłam na próbę olejek pod prysznic firmy Eucerin (w sumie pewnie nieistotne, czy to Eucerin, czy inna firma) i muszę przyznać, że jestem zachwycona! Skóra jest gładka i miękka jak u małego dziecka big_smile Chyba już nigdy więcej nie kupię żelu pod prysznic, od teraz tylko olejki big_smile

129

bluepearl, a jakie próbki dostałaś? coś już kupiłaś? Ja ostatnio zainwestowałam w ujędrniający olejek przeciw rozstępom, nie ukrywam, że wiążę z nim duże nadzieje wink Rozstępów wolałabym nie mieć, na rynku kosmetyków masa, a jakoś cieżko im zaufać wink Nie chcę też używać nie wiadomo czego, a tutaj jednak sama natura, więc i dziecku nie zaszkodzi wink

130

Próbki są darmowe, dostaniesz je w ich sklepach. Na pewno też na miejscu spokojnie możesz wypróbować część kosmetyków, bo mają świetnie zapotrzone testing-bary. Konsultantki doradzą Ci też w jakim kierunku iść, co dla Twojej cery będzie najlepsze, na jaką linię warto się zdecydować. A jeśli chodzi o próbki to tak wygląda cały zestaw, który dostałam:
https://lh5.googleusercontent.com/-5LSAWVJPqz8/Und8GPpRQ5I/AAAAAAAADts/Mr77Lry0yeM/s512/CAM00492.jpg
https://lh5.googleusercontent.com/-BPFYm2TQDUQ/Und8EQCo-II/AAAAAAAADtk/XYTJHBkLAHw/s640/CAM00491.jpg

131

Aż sobie z ciekawości wlazłam na stronę internetową tego Phenome i już z góry wiem, że nie kupię. Po pierwsze cena totalnie z kosmosu, a po drugie kremy są perfumowane, czego niestety nie toleruję.

132

Ja uwielbiam dr.Nova, szczególnie pomadki. Trochę drogie więc rzadko sobie pozwalam ale są exstra.

133

Ja nie mogę się obyć ostatnio bez pomadki z Hean. Nie myślałam, że będzie taka dobra jakość. Kierowałam się kolorem (bardzo mi się spodobał).

włosomaniaczka smile

134

Ja jestem ostatnio zafascynowana Dax Cosmetics. Cala seria Cashmere do makijażu wydaje mi się jakby idealnie dobrana dla mnie. Mają szeroki wybór tak, że mogę sobie dobrać kosmetyki specjalnie do mojej suchej niestety skóry. Mam też ich krem na noc, który nawilża i dodatkowo fajnie regeneruje.

135

mój ulubiony kosmetyk to krem z nivea matujący i dezodorant cytrynowy dove smile

Kawa i przepisy włoskie - http://www.pysznatoskania.pl/

136 Ostatnio edytowany przez 123EwkaMarchewka321 (2014-02-28 16:15:21)

oliwka ziaja do masażu antycellulitowa fajna jest smile

137

kaisa_malene, gdzie perfumowane kremy? Chyba nie w phenome, oni stosują w 100% lub prawie 100% naturalne składniki. Mam dwa kremy pod ręką akurat, masło do ciała i olejek do twarzy, ani jeden z tych produktów nie ma w składzie perfum, tylko wody roślinne, oleje, wyciągi i ekstrakty organiczne. Zapach ich kosmetyków jest bardzo delikatny, ale naturalny, a nie chemiczny.

138

No weszłam w dwa przypadkowe produkty do nawilżania twarzy i wyraźnie jest napisanie w składzie, "parfum". I co z tego, że organiczny, nie chcę ryzykować, wolę zwyczajnie kupić krem bez perfumu. Zwłaszcza za taką cenę. Kosmetyki tego typu można znaleźć o wiele taniej, to nie jedyna organiczna, naturalna firma wink

139

kaisa_malene napisał/a:

No weszłam w dwa przypadkowe produkty do nawilżania twarzy i wyraźnie jest napisanie w składzie, "parfum". I co z tego, że organiczny, nie chcę ryzykować, wolę zwyczajnie kupić krem bez perfumu. Zwłaszcza za taką cenę. Kosmetyki tego typu można znaleźć o wiele taniej, to nie jedyna organiczna, naturalna firma wink

A z ciekawości, skoro nawet w tej organicznej firmie jest perfum, to jakie byś poleciła bez perfum kosmetyki?

Wisława Szymborska

140

kaisa_malene napisał/a:

A z ciekawości, skoro nawet w tej organicznej firmie jest perfum, to jakie byś poleciła bez perfum kosmetyki?

Neutral, Simple, Cosmica (mają wersję z i bez perfumu), Dermica (też mają z i bez perfumu), Avalon Organics. To te, których ja używam, a istnieje ich mnóstwo. Chodzi mi o to, że cena tamtych kosmetyków jest wysoka i to nie wiadomo dlaczego. Ja jestem przede wszystkim fanką firmy Neutral, bo kosmetyki naprawdę super nawilżają, a przy tym są dość tanie: balsam do ciała kosztuje jakieś 15-20zł, krem do twarzy 30-40zł. No i nic nie uczula. Z Simple mam obecnie peeling do twarzy, z Cosmiki BB cream, z Dermiki peeling do ciała, a z Avalonu szampon i odżywkę big_smile Jedyny kosmetyk z perfumem, którego nadal używam to dezodorant.

141 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-03 22:57:42)

Ja używam tylko kosmetyków spam i musze przyznać ze jestem bardzo zadowolona,tusz do rzes Master curl jest najlepszy jaki używałam. Podkład Everlasting.Bardzo poleca.

142

ulubione kosmetyki ?

-chap stick wiśniowy jako pomadka

- podkład L`Oreal, Mat Magique

- różowy krem żel do oczyszczania twarzy Nivea /tonik tej samej serii

"Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie!"

Johnny Bravo !

143

kaisa - jeśli sobie przeliczysz sześciomiesięczny koszt dla kremu na dzień i na noc (mówię o przyzwoitym kremie, jaki mozna nabyć już za ok. 35 zł), gdzie opakowania są jednak dość małe, to wychodzi podobnie cenowo. Dlatego jeśli już mam wydawać pieniądze na kremy, to wolę kupić jeden - za to dobrej marki, znanej mi jakości i bez zbędnej chemii. Z zapachem nie dyskutuję. Phenome pachną dość specyficznie, lekko ziołowo i rozumiem, że nie każdy to lubi. Sama potrzebowałam chwili by przywyknąć, po bezzapachowych kosmetykach z apteki.

yacha - kupiłam, kupiłam i to nawet nie raz! Uwielbiam ich migdałowe masło do ciała i olejek nawilżający do twarzy. Oba mam od niedawna i jestem zachwycona - tak składem jak i zapachem. Jedno i drugie koi, goi i rozpieszcza. Znasz?

144

bluepearl napisał/a:

kaisa - jeśli sobie przeliczysz sześciomiesięczny koszt dla kremu na dzień i na noc (mówię o przyzwoitym kremie, jaki mozna nabyć już za ok. 35 zł), gdzie opakowania są jednak dość małe, to wychodzi podobnie cenowo.

Oczywiście zależy co się kupuje. Ja uważam, że te kremy są drogie. Ten z Cosmiki, którego teraz używam kosztuje 60/65zł za 60ml, za to nawilżający krem z Phenome aż 124/129zł za 50ml. To dwa razy drożej, a do tego mniejsze opakowanie. Szampon Avalon Organics, którego używam kosztuje ok. 30zł za 400ml, a Phenome 70-90zł za 250ml. Peeling do ciała z Dermiki kosztuje 35zł za 150ml, a peeling cukrowy Phenome kosztuje aż 139zł za 200ml. To nie jest jedynie kilka złotych różnicy...

bluepearl napisał/a:

Dlatego jeśli już mam wydawać pieniądze na kremy, to wolę kupić jeden - za to dobrej marki, znanej mi jakości i bez zbędnej chemii.

Podane przeze mnie firmy też nie są naszpikowane chemią. Z tego co wiem żadne z nich nie zawierają parabenów i większość nie zawiera perfumów. To, że jakaś firma jest organiczna, czy naturalna nie znaczy, że musi być droga. Jak chcesz się zapoznać z innymi tego typu firmami to polecam wygooglować "iherb", znajdziesz amerykański sklep internetowy pełen głównie naturalnych i organicznych kosmetyków. W o wiele bardziej przystępnych cenach (a wysyłka zagraniczna kosztuje tylko 4 dolce) wink

bluepearl napisał/a:

Z zapachem nie dyskutuję. Phenome pachną dość specyficznie, lekko ziołowo i rozumiem, że nie każdy to lubi. Sama potrzebowałam chwili by przywyknąć, po bezzapachowych kosmetykach z apteki.

Wiesz, kwestia zapachu nie jest w moim przypadku jedynie kwestią gustu. Zwyczajnie dostaję migreny od perfumów. Co innego zapach olejków dodanych do kremów, a co innego perfum.

Nie chodzi mi tu oczywiście o robienie jakiejś antyreklamy firmie, której nawet nie znam, po prostu nie rozumiem czemu sobie aż tyle liczą za te kremy i inne cuda.

145

kaisa_malene napisał/a:
kaisa_malene napisał/a:

Neutral, Simple, Cosmica (mają wersję z i bez perfumu), Dermica (też mają z i bez perfumu), Avalon Organics. To te, których ja używam, a istnieje ich mnóstwo. Chodzi mi o to, że cena tamtych kosmetyków jest wysoka i to nie wiadomo dlaczego. Ja jestem przede wszystkim fanką firmy Neutral, bo kosmetyki naprawdę super nawilżają, a przy tym są dość tanie: balsam do ciała kosztuje jakieś 15-20zł, krem do twarzy 30-40zł. No i nic nie uczula. Z Simple mam obecnie peeling do twarzy, z Cosmiki BB cream, z Dermiki peeling do ciała, a z Avalonu szampon i odżywkę big_smile Jedyny kosmetyk z perfumem, którego nadal używam to dezodorant.

Cena jest wysoka pewnie dlatego, że owszem jest parfum, ale są inne bardzo dobre składniki. Tak mi się wydaje. Nie każdy jest taki wrażliwy na to. Ty faktycznie masz nieciekawie, bo jak Tobie nie pasuje parfum, to nie masz już tak wiele marek to wyboru. No i dość drogie są widzę, no wiem, jakość jakość, ale jak widzę tutaj np szampon za 50 zł prawie, to na to by mi jednak byłoby tyle kasy szkoda. Chyba, że na krem, to jeszcze może być, bo krem jest na skórze dłużej i lepiej by faktycznie nie drażnił, jak jesteśmy na to wrażliwi. Aha Neutral, to faktycznie wychodzi tanio, ale widzisz ciężko poza tymi markami znaleźć bez parfum, nawet chyba apteczne często mają. Jakoś tak już jest. No, ale fajnie, że udało Ci się takie dobrać. Pewnie przez Internet zamawiasz jakoś?
A no i faktycznie te z Phenomene są drogie. Ja jeszcze mogłabym jak piszę jak świetny dać na krem z 50 czy 70 zł czasem, ale 120 zł jak Phenomen to raczej nie, można znaleźć taniej bardzo dobre. Dla mnie o wiele za drogo, nawet jakbym miała sporo kasy, to by mi było szkoda, bo jestem zdania, że mogę sporo taniej dobry, moja skóra nie ma wielkich potrzeb. Np teraz używam Babydream za 5 zł i teraz mi wystarcza i dla mnie jest ok. No, ale to zależy co kto potrzebuje smile

Wisława Szymborska

146

truskaweczka19, ja mieszkam w Norwegii, stąd też trochę wyższe ceny kosmetyków niestety. Ale część zamawiam z internetu, nawet lubię, bo fajnie się na taką paczkę czeka big_smile Tzw. apteczne kosmetyki wcale niekoniecznie są lepsze. Często tanie kremy z nieskomplikowanym składem biją je na głowę, np. taki Neutral, który mogę kupić w markecie i jest dość tani w stosunku do innych firm sprzedawanych w aptekach. Kilka lat temu w ogóle nie miałam tego typu problemów, ale z czasem się pojawiły i musiałam swoje kosmetyki wymienić na zupełnie inne. Np. nie mogę już używać ulubionego balsamu kakaowego z AA sad Perfumów jako takich też z rzadka używam.

147 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-07 22:11:50)

Ja od długiego czasu kupuje te kosmetyki niedozwolony link  I jestem zadowolona z działania. Każdy z nich jest naprawde bardzo dobry.

148

moimi ulubionymi kosmetykami są te naturalne i oliwki/oleje. Do nich wracam najczęściej smile

149 Ostatnio edytowany przez Saga81 (2014-07-26 08:25:50)

Na dzisiaj będą to:

- płyn micelarny BeBeauty (do kupienia w Biedronce)
Używam go głównie do demakijażu oczu i do zmycia pierwszej warstwy makijażu.

- lakiery do paznokci, Essie
Świetna jakość i bogata gama kolorystyczna.
Aktualnie na paznokciach najczęściej noszę Too Too Hot, Watermelon i Cute as a Button.

- woda termalna, Uriage
Idealna na upały!

- top coat Insta Dri, Sally Hansen

- krem do rąk, Isana Med (wersja z olejkiem z wiesiołka)

- krem nawilżająco-matujący do twarzy Active, Phenome

- maskara Pump Up, Lovely (żółte opakowanie)

- krem pod oczy Tołpa, wersja 30+ (z białym hibiskusem)
Zużyłam już trzy tubeczki, na pewno będą kolejne.

150

Teraz to jest taki mój hit i numer jeden własnie jeśli chodzi o dobre kosmetyki Paulas Choice. Po prostu uwielbiam ta firmę.

151

Olejek do twarzy i ciala Bio Oil. Super dziala na moja skore. Do tego wydajny.jedna buteleczke mam juz pol roku, stosuje po kapieli. Dlugo sie wchlania ale za to pozniej skora jest super.

152

Niedawno urodziłam córeczkę dlatego ostatnio za mój ulubiony kosmetyk mogę uznać  kurację Ujędrniająco-regenerująca kuracja poporodowa firmy Efektima Pharmacare. Super działa na moją skórę, szczególności że ostatnio nie mam zbytnio czasu aby należycie o siebie zadbać. Cała seria kosmetyków Mama- care jest bardzo udana- posiadają przyjemny, delikatny zapach. Czasem można wyczuć nutę ziół, podejrzewam że to zasługa wyciągów, np. z kopru, mniszka lekarskiego, czy innych naturalnych składników. Jeśli któraś z Was jest w "błogosławionym" stanie warto zainwestować w dobre kosmetyki.

153

mogę dodać podkład white stay z Maybelline smile

154

Po raz kolejny i w nieskończoność - Dermoprotektor (Cetaphil). Nie znam lepiej nawilżającego lotionu jak przychodzi zimowe przesuszanie skóry. smile

155

bluepearl Zgadzam się z tobą smile sama używam od dłuższego czasu Cetaphil Do mycia i jestem z niego bardzo zadowolona bo nadaje się do skóry wrażliwej i suchej + nawet do demakijażu.

156

Z tym demakijażem to bywa ciężko z tuszem do rzęs, ale tak poza tym radzi sobie świetnie, wiem bo podkradam córce smile Jeśli chodzi o działanie na skórę to może opowiem o córce ba sama za rzadko używam żeby coś tam większego powiedzieć, ale skóra jest przyjemnie nawilżona. Najważniejsze dla mnie było to żeby na mrozie córce nie robiły się takie gorące wysuszone wypieki i nie robią się prawie wcale. Buźka jest fajnie nawilżona i gładziutka jak u trzylatki.

157

Maseczki tołpy:)

One day you will be mine...

158

szalonakrysia napisał/a:

Maseczki tołpy:)

Oj tak! smile

159

Właśnie do moich ulubionych kosmetyków dołączyło serum L'Oréal SkinPerfection. Zachwyciłam mnie jego delikatna formuła i to że już po kilku użyciach zauważyłam znaczną poprawę stanu skóry.

160

.... ja też stosuje to serum L'Oréal SkinPerfection i powiem wam że już po tygodniu pory są widocznie zmniejszone i skóra wygląda jakoś tak ładniej smile

161

Dorzucam bibułki matujące smile

162

kobieta020 napisał/a:

.... ja też stosuje to serum L'Oréal SkinPerfection i powiem wam że już po tygodniu pory są widocznie zmniejszone i skóra wygląda jakoś tak ładniej smile

Gdzie kupowałaś? Bo ja dorwałam swoje w sklepie internetowym i zastanawiam się czy są już dostępne w sklepach stacjonarnych.

163

Ja mam ze sklepu internetowego smile Ale jak patrzałam 2 tygodnie temu w sklepach to ich jeszcze nie widziałam:( ale może teraz już coś się pojawiło:)

164

Ja mam sporo ulubionych, jednak ostatnio wielki hołd daje kremowi dermaveel, ponieważ moja wysuszona skóra po uzywaniu ziaji potrzebowała pomocy i jest mi teraz wdzięczna za nawilżenie. smile

165

Mój ostatni nr 1 jeśli chodzi o pielęgnację włosów - maski Kallos.

Posty [ 111 do 165 z 186 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ulubione kosmetyki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018