Miałam 3 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Miałam 3

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 66 ]

1 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-08-17 12:39:36)

Temat: Miałam 3

Proste pytanie bez zbędnego oceniania. Dlaczego kobiety mówią, że miały 3 partnerów zawsze. Oznacza to przeważnie, że było ich o wielu, wielu więcej, ale mówią, że 3. Skąd ta magicznosc tej cyferki? Dlaczego nie mówić, że 4 albo 2? Oczywiście powinno się mówić prawdę, ale 3...

O co chodzi?

-
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miałam 3

Do 3 razy sztuka, potem jest już głupota albo hedonizm big_smile

3

Które kobiety tak mówią?

4

Wooho prawie mnie złapałeś Burzowy, ale trzymam się na wodzy...

We all make choices. But in the end, our choices make us.

5 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-08-17 12:47:26)

rossanka napisał/a:

Które kobiety tak mówią?

Ktore tak nie mówią? I na forum się uzbiera wink.

Edit: Lucek bez paniki big_smile.

-

6

Kolejny wątek pt "wszystkie kobiety" tongue

Ja nie mówię, że 3 - ja mówię, "nie Twoja sprawa" big_smile

7

Burzowy napisał/a:
rossanka napisał/a:

Które kobiety tak mówią?

Ktore tak nie mówią? I na forum się uzbiera wink.

Edit: Lucek bez paniki big_smile.

To które konkretnie?

8 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-08-17 13:04:10)

Wszystkie kobiety, które tak mówią wink. A jest ich naprawdę sporo.

Edit: Ross, mam tak nickami sypać nagle? Trochę nieładnie. Jedna ma podobny nick do Twojego big_smile.

-

9

Burzowy napisał/a:

Wszystkie kobiety, które tak mówią wink. A jest ich naprawdę sporo.

A wiesz, że sporo powie Ci, że mialy 1 go,  albo 2 ch  albo 4 ech albo 5ciu ? Dlaczego 3,to jakaś mistyczna liczba?

10

No przecież ja pytam. Kobiety, które miały 10+ np niemal zawsze wybierają 3 i moje pytanie jest dlaczego big_smile?

-

11

Burzowy napisał/a:

No przecież ja pytam. Kobiety, które miały 10+ np niemal zawsze wybierają 3 i moje pytanie jest dlaczego big_smile?

10+, to fajne masz koleżanki.  Nie możesz się zadawać z takimi, które mają na liczniku  0, albo 1 czy 2? Albo te nieszczęsne 3??

12

Nie znam takich zbyt wiele, a do kolegowania się mogą mieć i 500 jak dla mnie big_smile. Ale nie chcę oceniać, interesuje mnie tutaj po prostu samo zjawisko.

-

13

Burzowy napisał/a:

Nie znam takich zbyt wiele, a do kolegowania się mogą mieć i 500 jak dla mnie big_smile. Ale nie chcę oceniać, interesuje mnie tutaj po prostu samo zjawisko.

Takie zjawisko istnieje tylko w Twojej głowie.  Kobiety różnie Ci mogą odpowiadać. ,albo że był jeden, albo 10 ciu, albo żadnego,  albo powiedzą "nie twoja sprawa". Niektóre odpowiedzą,  że było 3ch. Albo 7miu.
Ty się skupisz na liczbie 3. Czemu?

14

No ja np. serio miałam 3 i uważam, że krzywdzące jest wmawianie mi, że 10+ tongue
ale ja też znam te magiczne nieistniejące kobiety, które całe życie miały 1.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

15

Lady Loka napisał/a:

No ja np. serio miałam 3 i uważam, że krzywdzące jest wmawianie mi, że 10+ tongue
ale ja też znam te magiczne nieistniejące kobiety, które całe życie miały 1.

Ej no to ja big_smile

16

Ja tam jako facet wolę trzymać się okrągłych liczb tongue

17 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-08-17 13:38:42)

rossanka napisał/a:

Które kobiety tak mówią?

No właśnie...

Miałam ośmiu partnerów, ale nigdy nie miałam okazji tego powiedzieć, bo jakoś żaden facet o to nie pytał.

18

Cyngli napisał/a:
rossanka napisał/a:

Które kobiety tak mówią?

No właśnie...

Miałam ośmiu partnerów, ale nigdy nie miałam okazji tego powiedzieć, bo jakoś żaden facet o to nie pytał.

Przecież w innym temacie pisałaś, że z mąż wie tongue

19

W zasadzie co za różnica ilu? Chyba, że mówimy o dziesiątkach. I zależy też od wieku. Co innego 10 w wieku 20 lat niz 40tu.

20

Mystery_ napisał/a:
Cyngli napisał/a:
rossanka napisał/a:

Które kobiety tak mówią?

No właśnie...

Przecież w innym temacie pisałaś, że z mąż wie tongue

Tak, ale nigdy nie padło pytanie "ilu miałaś partnerów" i moja odpowiedź "ośmiu"...

Rozmawialiśmy na takie tematy jak normalni ludzie, a nie jak księgowa z klientem...

21 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-08-17 13:58:53)

rossanka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Takie zjawisko istnieje tylko w Twojej głowie.  Kobiety różnie Ci mogą odpowiadać. ,albo że był jeden, albo 10 ciu, albo żadnego,  albo powiedzą "nie twoja sprawa". Niektóre odpowiedzą,  że było 3ch. Albo 7miu.

Jezus ross o co Ci chodzi big_smile. Ja nikogo nie wyptuje, bo to nie jest wcale fajne do wysłuchiwania. Natomiast faceci nie pytają, bo myślą wciąż że kobieta miała 1-2 max, a nie 11-12. Natomiast używają "3" na tyle często, że nie tylko mnie to ciekawi. Rekord to miałam 3, a po drazeniu przez kolegę wyszło, że raczej 53, ale tych 3 tylko się liczy, bo coś tam. I znowu jest to TRZY. M Chodzi o podium czy jak?

LL a ciekawe, bo w sumie gdzie indziej pisałaś, że 2 big_smile. Może za kilka lat stanie na 3 wink. Tylko wtedy poinformuj jak to jest.

PS Uwaga, bo wątek zaczyna się przeradzac w ocenianie. O tym nie tutaj.

-

22

Burzowy napisał/a:
rossanka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Jezus ross o co Ci chodzi big_smile. Ja nikogo nie wyptuje, bo to nie jest wcale fajne do wysłuchiwania. Natomiast faceci nie pytają, bo myślą wciąż że kobieta miała 1-2 max, a nie 11-12. Natomiast używają "3" na tyle często, że nie tylko mnie to ciekawi. Rekord to miałam 3, a po drazeniu przez kolegę wyszło, że raczej 53, ale tych 3 tylko się liczy, bo coś tam. I znowu jest to TRZY. M Chodzi o podium czy jak?

LL a ciekawe, bo w sumie gdzie indziej pisałaś, że 2 big_smile. Może za kilka lat stanie na 3 wink. Tylko wtedy poinformuj jak to jest.

A ja zawsze myślałam, że faceci nie pytają, bo są dojrzali i po prostu ich to nie interesuje big_smile

Burzowy, byłam w dwóch związkach, partnerów miałam 3 smile już, jaśniej Ci w głowie?

23

Z dojrzałościa to nie ma nic wspólnego, bo akurat to jest rzecz uwarunkowana biologicznie w nas i od zawsze istniała, a chodziło o pewność, że kobieta nie sypia z innymi i dziecko jest nasze na pewno. Reszta już mniej ważna.

Domyslilem się LL, ale po prostu inaczej gdzie indziej to przedstawiłas.

Skupmy się na 3 big_smile.

-

24

Burzowy napisał/a:
rossanka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

2? To mi chyba umknęło.  Jestem stara,  ale jeszcze nie mam aż takiej sklerozy big_smile
A co Cię Tak ciekawi ile jakaś miała? Że aż wątki o tym zakładasz?  tongue

25

Swoją drogą to dlaczego nie interesowanie się przeszłością partnerki to przykład dojrzałości?

26

Burzowy napisał/a:

Z dojrzałościa to nie ma nic wspólnego, bo akurat to jest rzecz uwarunkowana biologicznie w nas i od zawsze istniała, a chodziło o pewność, że kobieta nie sypia z innymi i dziecko jest nasze na pewno. Reszta już mniej ważna.

Jakie dziecko?Skąd w tym temacie dziecko?

27

Burzowy napisał/a:

Bo właśnie o to chodzi Burzowy, że w zależności o co pytasz, to odpowiedzi są różne. W ilu facetach byłam zakochana? Z iloma spałam? Z iloma byłam w związku? Jaka jest suma wszystkich? Na ilu mi zależało? Z iloma się tylko całowałam, z iloma chodziłam za rękę?
Będziesz miał różne liczby. Różne liczby dostaniesz też w zależności od charakteru danej kobiety, bo niektóre po prostu nie liczą partnerów tylko do seksu albo takich, z którymi przespały się raz i nic więcej z tego nie wyszło, a u niektórych było długie FwB. Równie dobrze kobieta mogła mieć już kilku partnerów, ale z żadnym nie być w związku, bo nie umie budować dojrzałej relacji.

Lucuś, inaczej to ujmę. Dojrzały facet nie drąży. Warto wiedzieć czy ktoś był wcześniej czy nie, warto się przebadać, ale dojrzałość polega na tym, że się nie dopytuje o szczegóły, bo i nie ma sensu.

28

Boże,następny dziwny temat...
Burzowy,ile kobiet podało Ci ta magiczną liczbę? 5,10,100,1000? że takie dziwne wnioski wysuwasz i badasz to "zjawisko"?
Przecież musiałbyś poznać kilka tysięcy.
A w ogóle co to za pytanie...ja takich facetów omijałam smile

29 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-08-17 15:57:57)

To może nie będę dojrzały, ale nie zgodzę się z tym. Brak otwartości względem nawet kłopotliwej przeszłości to w moich oczach próba wybielenia siebie i dlatego właśnie "osoba dociekliwa" w tym rachunku uchodzi za negatywną.

30

Lucyfer666 napisał/a:

To może nie będę dojrzały, ale nie zgodzę się z tym. Brak otwartości względem nawet kłopotliwej przeszłości to w moich oczach próba wybielenia siebie i dlatego właśnie "osoba dociekliwa" w tym rachunku uchodzi za negatywną.

W sumie to spoko opcja, bo mówiąc, że miałam 10 partnerów odsieję tych, którzy faktycznie chcieliby mnie rozliczać za przeszłość big_smile
ja nie mam problemu z opowiedzeniem, ilu ich było i czemu nie wyszło. Miałabym problem, gdybym słyszała jakieś teksty w stylu "o, aż tylu, coś z Tobą nie tak", "Jak mogłaś mieć aż tylu", "jesteś taka, śmaka i owaka".
Stąd bierze się niechęć do mówienia ilu partnerów było.

31

Z tym każdy miałby problem, bo dziewczyny też w tej kwestii święte nie są i lubią komentować.
Lepiej chyba, żeby każdy wiedział o sobie co ma wiedzieć, niż potem czuć się oszukany, bo coś do wizji takiej osoby nie pasuje.

32

Raz mi się przytrafiło że dziewczyna mówiła o tych trzech. Oczywiście wyszło potem kwestia najstarszego zawodu świata.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

33

Ponieważ liczba 3 jest pierwszą liczbą pierwszą wink

A czy zamiast pytania ile miałaś  nie lepiej się upewnic że aktualnie jest się jedynym?
Teraz to i ja jestem ciekawa jaką różnicę widzisz w tym czy kobieta miała 1, 2 czy 3 lub np. 5 ? Okej, na pewno kwestia wieku, im młodsza tym lepiej aby mniej, im starsza tym może istnieć prawdopodobieństwo że będzie miała kilku poprzednich, ale też dalej pytanie o jakich kilku mowa, czy są to tylko związki czy na przykład przygody czy facet z któym się pocałowała ale nic nie znaczył.

35

Znerx napisał/a:

Ponieważ liczba 3 jest pierwszą liczbą pierwszą wink

Ale nie jest pierwszą liczbą pierwszą

36

Jak mialam 19 lat to mowilam, ze mialam 6 partnerow bo chcialam by chlop myslal, ze jestem dama o watpliwej moralnosci, a nie , ze on moim drugim jest bo by jeszcze myslal, ze go  biore na powaznie.

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

37 Ostatnio edytowany przez MalaMe (2019-08-17 22:02:38)

Lucyfer666 napisał/a:

Kłopotliwej? big_smile
A dla kogo, że tak zapytam? tongue
Wybielania siebie? big_smile
A przed kim? tongue
Oprócz, oczywiście, wścibskich, nieeleganckich niegentelmenów.

Ale macie rację chłopaki. Pytajcie, pytajcie. Dociekajcie. Dajcie dziewczynie szansę zwiać od was póki jest czas. Bo potem z takimi zazdrośnikami jest już tylko jazda bez trzymanki.

PS. A ja miałam 3,5 faceta.

Tańcz póki żyjesz i śmiej się do żony,
I pij... zdrowie dam!

38

MalaMe napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Kłopotliwej? big_smile
A dla kogo, że tak zapytam? tongue
Wybielania siebie? big_smile
A przed kim? tongue
Oprócz, oczywiście, wścibskich, nieeleganckich niegentelmenów.

Ale macie rację chłopaki. Pytajcie, pytajcie. Dociekajcie. Dajcie dziewczynie szansę zwiać od was póki jest czas. Bo potem z takimi zazdrośnikami jest już tylko jazda bez trzymanki.

PS. A ja miałam 3,5 faceta.

1.Jeżeli ktoś ukrywa to raczej kłopotliwa.
2. "A bo co on/ona o mnie powie"

Ostatniego zdania nie komentuję, bo typowe odwracanie kota ogonem.

39 Ostatnio edytowany przez MalaMe (2019-08-17 22:47:34)

Lucyfer666 napisał/a:

To nie ta kategoria informacji aby je można było zakwalifikować jako te, które się ukrywa. Raczej zachowuje dla siebie. A minimum kultury osobistej mężczyzny wymaga aby o pewne rzeczy nie pytać. Reszty też nie chce mi się komentować. Po usłyszeniu pytania o ilość partnerów po prostu wyszłabym z randki bez najmniejszego żalu,i co oczywiste, bez tłumaczenia się. Kłopotliwa to raczej byłaby cała sytuacja wywołana pytaniem. Równie, co żenująca.

Tańcz póki żyjesz i śmiej się do żony,
I pij... zdrowie dam!
Burzowy napisał/a:

Proste pytanie bez zbędnego oceniania. Dlaczego kobiety mówią, że miały 3 partnerów zawsze.

Mówię tak, ponieważ naprawdę miałam 3 partnerów. Dlaczego miałabym kłamać?

41

MalaMe napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

To nie ta kategoria informacji aby je można było zakwalifikować jako te, które się ukrywa. Raczej zachowuje dla siebie. A minimum kultury osobistej mężczyzny wymaga aby o pewne rzeczy nie pytać. Reszty też nie chce mi się komentować. Po usłyszeniu pytania o ilość partnerów po prostu wyszłabym z randki bez najmniejszego żalu,i co oczywiste, bez tłumaczenia się. Kłopotliwa to raczej byłaby cała sytuacja wywołana pytaniem. Równie, co żenująca.

No na randce bym nie pytala o takie rzeczy, ale o partnerze chce wiedziec wszystko co jest mozliwe wiec nie widze czemu mialby to byc temat tabu.

42

Winter.Kween napisał/a:
MalaMe napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

No na randce bym nie pytala o takie rzeczy, ale o partnerze chce wiedziec wszystko co jest mozliwe wiec nie widze czemu mialby to byc temat tabu.

Dokładnie. Nie ma w tym nic złego. smile

43 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-08-18 06:18:59)

Ukrywa ten, kto ma co ukrywać. Nie rozumiem, czemu kobiety przez tyle lat nie mogą zaakceptować po prostu, że dla faceta to ważne jest odkąd pojawiła się ludzkość na tej planecie. Chyba wiadome, że jak chce zbudować stały związek to nie z kobietą, która miała już wielu, bo to znaczy że ona związków budować nie umie lub nie chce. Przy dużej ilości zawsze pojawia się też skakanie od faceta do faceta, zdrady i niejasne sytuację. Poza tym dla mnie niewyobrażalne jest związać się z kimś, kto uprawia przygodny seks i tyle. I to TYLE proszę w tej dyskusji i powróćmy do "3".

Jesiennowiosenna No to Ciebie akurat wątek nie dotyczy, wiadomo wink.

-

44

Burzowy napisał/a:

Ukrywa ten, kto ma co ukrywać. Nie rozumiem, czemu kobiety przez tyle lat nie mogą zaakceptować po prostu, że dla faceta to ważne jest odkąd pojawiła się ludzkość na tej planecie. Chyba wiadome, że jak chce zbudować stały związek to nie z kobietą, która miała już wielu, bo to znaczy że ona związków budować nie umie lub nie chce. Przy dużej ilości zawsze pojawia się też skakanie od faceta do faceta, zdrady i niejasne sytuację. Poza tym dla mnie niewyobrażalne jest związać się z kimś, kto uprawia przygodny seks i tyle. I to TYLE proszę w tej dyskusji i powróćmy do "3".

Jesiennowiosenna No to Ciebie akurat wątek nie dotyczy, wiadomo wink.

Moga sobie znalezc faceta, ktorego takie rzeczy nie obchodza. I nie musza byc z takim ktorego obchodza.

Z kolei jesli chodzi o liczbe trzy to po pierwsze nie ma dowodow na to, ze wiekszosc to mowi. Po drugie, nawet jezeli mowi to pewnie dlatego, ze ta liczba nie jest ani za duza ani za mala. Jeden byloby zbyt duzym klamstwem, a wiecej niz trzy byloby liczba za duza i nie uchodzilaby za porzadna.

45

Jednak dowodów na to, że sporo kobiet tak mówi da się poszukać choćby w internecie. Ja się z tym spotkałem wielokrotnie m. In tutaj dlatego pytam. I oczywiście to co dalej piszesz ma sens, ale ta zgodność co do cyferki jest naprawdę zastanawiająca.

-

I pomyśleć, że na świecie są kliniki chirurgiczne co przywracają dziewictwo smile

Coś jak szkolenia dla redukcji karnych punktów u kierowców.....

47 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-08-19 02:29:14)

prawdopodobnie trudno jest mieć dostęp do przesłanek, żeby oceniać czy dziewczyna mówi prawdę czy nie. 3 partnerów - no ok, pewnie z jakiegoś powodu to wynika, może np. były 3 różne związki i w każdym z nich dziewczyna początkowo myślała że to ktoś wyjątkowy, a później okazywało się inaczej, np. chłopak mógł nie być wierny, mógł mieć inne plany na życie, wyjechać gdzieś, poznać kogoś innego.

Burzowy napisał/a:

czemu kobiety przez tyle lat nie mogą zaakceptować po prostu, że dla faceta to ważne jest odkąd pojawiła się ludzkość na tej planecie. Chyba wiadome, że jak chce zbudować stały związek to nie z kobietą, która miała już wielu, bo to znaczy że ona związków budować nie umie lub nie chce. Przy dużej ilości zawsze pojawia się też skakanie od faceta do faceta, zdrady i niejasne sytuację

nie miałem potrzeby oceniania na tej podstawie, raczej wystarcza mi wiedza jak czuję się przebywając z kimś, jeśli dla kogoś nasza potencjalna relacja nie ma znaczenia i równie dobrze mógłby być ktokolwiek inny, to takie coś będzie odczuwalne w zachowaniu (chyba że mielibyśmy do czynienia ze skutecznym manipulatorem) i do związania się w ogóle nie dojdzie.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

48 Ostatnio edytowany przez Oczko82 (2019-08-23 11:57:54)

Edit: Więcej niż 3.

Burzowy czy Ty masz jakąś traumę? Jesteś szpetnym prawiczkiem czy co Ci jest?
Miałam więcej niż i wcale się tego nie wstydzę. Mam 37 lat.

49

Burzowy ma bana? Za co??

50 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2019-08-25 12:10:32)

Burzowy szerzył tak przedziwne, szowinistyczne teorie, że zbytnio się nie dziwię, choć mnie się groźny nie wydawał, byli gorsi od niego.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

51

Piegowata'76 napisał/a:

Burzowy szerzył tak przedziwne, szowinistyczne teorie, że wcale się nie dziwię, choć mnie się groźny nie wydawał, byli gorsi od niego.

Szkoda, bo miał ciekawe wypowiedzi, tylko czasami za ostre i bezpośrednie.

52

Ostry nie był, tylko teorie głosił chore. Ale przyznać trzeba, że bez chamstwa i agresji.Wolałam, znając własną porywczość, nie wchodzić z nim w dyskusje.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

53

A jakie to były te chore teorie, bo nie rzuciło mi się w oczy?

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

54

Piegowata'76 napisał/a:

Ostry nie był, tylko teorie głosił chore. Ale przyznać trzeba, że bez chamstwa i agresji.Wolałam, znając własną porywczość, nie wchodzić z nim w dyskusje.

Może "ostry" nie było odpowiednim słowem. Bardziej pasowałoby "odważny".

55 Ostatnio edytowany przez lady_lipton (2019-08-25 13:10:26)

rossanka napisał/a:

Burzowy ma bana? Za co??

Nie wiem za co dokładnie, bo to musiałby wyjaśnić moderator.

Gdyby ta decyzja należała do mnie, ten użytkownik dawno by dostał bana. Jego wypowiedzi charakteryzował pogarda względem kobiet. Wynikało to z frustracji, bo Burzowemu z kobietami nie wychodziło. Należało je zatem obwinić i poniżyć.

Posty [ 1 do 55 z 66 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Miałam 3

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018