stracilam jedyna przyjaciolke jaka kiedykolwiek mialam :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » stracilam jedyna przyjaciolke jaka kiedykolwiek mialam :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: stracilam jedyna przyjaciolke jaka kiedykolwiek mialam :(

stracilam ja sad. Nigdy nie mialam prawdziwej przyjaciolki, a ona byla mi bliska sad nie byla to dluga przyjazn, ale jej ufalam, bardzo jej ufalam. Byla dla mnie bardzo wazna osoba. mowilam jej o wszystkim, pomagalysmy sobie nawzajem, bylysmy nierazlaczne... ale los sie potoczyl tak jak sie potoczyl. i teraz juz jej nie mam. musze patrzec na jej znajomosci z innymi, zazdroszcze jej ze ma kogos bliskiego, a ja pozostalam sama sad. i teraz doceniam to nasz przyjazn, wiem, ze ona tez troche podobnie czuje. ale ja do niej nie napisze, jak tesknie za nia, pewnie glownie dlatego tesknie, bo nie mam nikogo bliskiego. nikomu tak nie ufam. nie napisze bo sie boje, ze powie o tym kolezankom. jest mi bardzo ciezko. juz z miesiac wieczorami mysle tylko o tym. nie mam komu sie wyzalic, dlatego pisze do was Netkobiety sad. myslalam, ze bez przyjaciol da sie zyc. ale jednak sama nie dam rady hmm.

'To, co ja wiem, może każdy wiedzieć.
Moje serce mam ja tylko.'
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: stracilam jedyna przyjaciolke jaka kiedykolwiek mialam :(

Ale coś musiało się wydarzyć, że tą przyjaźń utraciłaś??? powinnaś napisać, zadzwonić zrobić pierwszy krok jeżeli to TY zawiniłaś jeśli Ci zależy na tej przyjaźni!!!????? A bez bliskiej Ci osoby nie da się żyć zawsze musisz się wygadać czy też wyżalić:D

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

3

ona uwaza, ze to moja wina. Ale tak naprawde to jej wina. Jakos sie odzunela ode mnie ;/.  Teraz zaluje, ze sie nie staralam... ale ja chcialam zeby zrozumiala ze mi jest ciezko sad. a potem jeszcze sie jakos plot nasluchala od 'zyczliwych' ktore oczywiscie nie sa prawda i juz calkiem sie wszystko zepsulo..... zle mi bez niej

4

To wyjaśnij jej, że to są tylko plotki i porozmawiaj z nią. Powiedz jak bardzo Ci zależy na tej przyjaźni!!!!

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

5

Ale ona Zadaje sie z ludzmi dla ktorych zadne slowa sie nie licza tylko czyny. UWazaja, ze te plotki sa prawdziwe i wymyslili jakies przezwiska na odwet. Nie chce do niej pisac bo moga to znowu wykorzusAC przeciwko mnie. ciezko mi z tym. sad

6

Jeżeli ona czuje podobnie to powinnaś jej truć i truć aż w końcu się przekona, że Ty jesteś jej prawdziwą przyjaciółką i nawet jeśli coś było nie tak to może na Tobie polegać, ufać Ci i żeby zobaczyła ,że naprawę zależy Ci na przyjaźni z nią. Obie uniosłyście się dumą i teraz ciężko zrobić ten pierwszy krok, ale niczego nie tracisz... nie przejmuj sie innymi i odezwij sie do niej, na pewno to doceni. Napisz jej zwykłego sms-a typu co słychać. Będzie dobrze nie przejmuj się smile

Bycie szczęśliwym nie znaczy, że wszystko jest perfekcyjne. Oznacza, że zdecydowaliśmy się patrzeć poza niedoskonałości.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » stracilam jedyna przyjaciolke jaka kiedykolwiek mialam :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018