Nigdy nie mialam orgazmu pochwowego. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nigdy nie mialam orgazmu pochwowego.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Nigdy nie mialam orgazmu pochwowego.

Mam 20 lat. Z chlopakiem uprawiam seks od trzech lat. Zawsze myslalam ze seks jest udany. Bylo mi dobrze. Ale nigdy nie doszlam. Jedynie podczas minetki (kiedys) bo teraz nawet podczas minetki nie potrafie dojsc. Wkurza mnie to  ze moj facet zawsze dochodzi i ja dbam o to zeby bylo mu dobrze, urozmaicam nasze zycie erotyczne, przebieranki, seks oralny. Wydaje mi sie ze go nie interesuje jak mi jest. Od jakiegos czasu nie chce mi sie kochac. Po prostu nie mam ochoty! Zmuszam sie do tego i jest mi wtedy okropnie!!! Mam dopiero 20 lat bardzo go kocham jest cudowny ale nie wiem co zrobic z tym sad Co w takiej sytuacji powinnam zrobic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nigdy nie mialam orgazmu pochwowego.

hmmm
1. pogadac ze swoim chlopakiem
2. poprosic go aby wasza gra wstepna byla dluzsza i bardziej zmyslowa
3. orgazm to nie jest cos co pstrykniesz palcami i bedzie
4. cwicz miesnie kegla

ja przez dlugi czas nie osiagalam orgazmu pochowowego... powiedzialam o tym partnerowi.... po pierwsze podczas uprawiania seksu nie wolno sie skupiac na tym ze go nie masz tylko myslec o czyms innym... o tym jak ci jest przyjemnie jak on piesci twoje piersi, kark, szyje... duzo zalezy tez od dry wstepnej... trzeba bardziej cie pobudzic po prostu... a moze tak dla siebie zacznij sie sama dotykac i sprawiac przyjemnosc... mi to pomoglo... moglam lepiej ukierunkowac kochanka na to czego chce

3

Marta, nie mogę pojąc, dlaczego zmuszasz się do seksu, jeśli nie masz kompletnie ochoty?
Jak miałabyś wtedy dojśc, jeśli czujesz się z tym okropnie?
Dodatkowo masz wrażenie,że chłopak myśli tylko o sobie.

Myślę,ze przydałaby się Wam szczera rozmowa na temat ,czego Ty oczekujesz i czego oczekuje chłopak podczas wzajemnego zbliżenia.
I uważam ,że nic na siłę nie osiągniecie. Przecież nie zawsze ma się ochotę na seks . To normalne i każdy dojrzały facet byłby w stanie to zrozumiec .

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

4

Witam. Jeśli chodzi o orgazm pochwowy, to też nigdy nie go miałam, mimo tego, że za każdym razem, gdy dochodzi do zbliżenia jestem podniecona i odprężona. Mój partner bardzo, ale to bardzo się stara. Nie wiem co mógłby robić jeszcze lepiej smile Myślę, że po prostu nie wszystkie kobiety urodziły się z możliwością przeżywania orgazmu pochwowego. A może to po prostu kwestia czasu.. Bo nastawienie jest dobre. W myślach nie denerwuję się ani trochę, że nie dochodzę, bo i tak jest mi bardzo przyjemnie.. Co śmieszniejsze, wiem, że moja babcia i matka również miały z tym "problem", jeśli mogę tak to nazwać smile Czy jest to uwarunkowane genetycznie? Czy może coś nie tak z naszą psychiką, podświadomością? Choć w to wątpię. Nie wiadomo na pewno w 100%, jest to dosyć złożony wątek i nie da się znaleźć uniwersalnego odpowiedniego rozwiązania dla każdej kobiety.
Pozdrawiam!

5

a ja sie przyznam ze mialam orgazm pochwowy tylko i wylacznie kochajac sie z meza a bedac pod wplywem alkoholu. dwa trzy drinki wystarczyly. bylam niesamowicie napalona . nie dosc ze maz mnie zaspokoil podczas orgazmu łechtaczkowego to pozniej poczekal az dojdę orgazmem pochwowym i dopiero on dochodzi. poniewaz potrafi wsrzymac swoj orgazm ja mam szanse dostac swoj. dziwne natomiast jest to ze nie bedac pod wplywem alkoholu nie moge po prostu dojsc. jestem calkowicie rozluzniona , mysli orpoznione skupione jedynie na partnerze i sexie , jestem niesamowicie podniecona i podczas sexu jest mi rewelacyjnie ale nie moge dojsc. ech..a potem jestem zla bo nienasycona:/ echhh

6

Na początku miałam dokładnie tak samo jak asiulapsk - orgazm pochwowy tylko po alkoholu. Dodatkowo tylko w pozycji "na pieska":) Dziwiło mnie to, bo ogólnie zawsze byłam i jestem rozluźniona, zadowolona. Ale dopiero po kilku miesiącach mogłam przeżyć wszystko bez wspomagania winem smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nigdy nie mialam orgazmu pochwowego.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018