Dziewczyny na seks kamerkach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziewczyny na seks kamerkach

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 79 z 79 ]

61

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
jjbp napisał/a:

Hmm czyli to jest ok dopóki nie powiem o tym na głos w towarzystwie na imprezie np? smile
Poza tym ktoś tu rzucił argument że jak mężczyźni mogą sobie zwyzywac dziewczynę na portalu to później to samo staraja się robić w realu - ten sam argument można wysunąć że jak jakiemuś mężczyźnie dam się zwyzywac prywatnie w łóżku to go do tego przyzwyczaje i będzie chcial zrobić to samo jakiejś innej.

Jeśli jest się osobą inteligentną to potrafi się zachować odpowiednio do sytuacji. W innym przypadku mamy doczynienia z zaburzeniami, no ale jak się idzie do łóżka z pierwszym lepszym facetem bez wcześniejszego poznania go i daje przyzwolenia na takie traktowanie to przyzwyczajasz go i przygotowujesz do dalszych działań.

Zobacz podobne tematy :

62 Ostatnio edytowany przez Dezuls (2019-06-17 19:32:48)

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Benita72 napisał/a:

A ja mam pytanie do dziewczyn, które nie widzą w tym nic zlego - czy to znaczy, ze zakładacie, ze mogly byscie w ten sposób zarabiać?

Koleżanka w ten sposób zarabia tylko co pisałam w wczesniejszym poście. Kilka razy przyszłam do niej i poprosiła mnie, abym się rozebrała i się pobawimy. Widzowie mieli życzenia i za żetony robiłyśmy to co oni chcieli. Popłynęła cała masa kasy. Koleżanka oczywiście podzieliła się tą kasą ze mną. Zarobiłam na około 10 godzinach 2000 zł ona też.
Widz jest anonimowy, daleko. Aaaa... jeszcze taka ważna uwaga, my występujemy w maskach, nie pokazujemy twarzy. Wiadomo, jak się robi publiczne widowisko, to nie wiadomo kto to ogląda, nie ma pewności czy tego nie nagra.
Maski są śmieszne, bo to maski zwierząt: królika, zająca, kota, lwa.

Pewnie dlatego tak się widzom podobałyśmy, bo ja mam 186 cm wzrosu, a koleżanka 158 cm.

63 Ostatnio edytowany przez Monoceros (2019-06-17 20:01:06)

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Ja25 napisał/a:

Czyli nie widzisz w tym nic złego, że przyszła żona/matka dzieci w ten sposób się realizuję. To jakich wartości patrząc przez pryzmat własnego życia doświadczeń, jest im w stanie przekazać?
W tym czasie mogłaby poczuć się języków obcych, postawić na rozwój, aby móc w przyszłości zarabiać poważne pieniądze w poważny sposób.
A one co robią ? Stawiają na łatwiznę, nawet jeśli nie pokazują twarzy a kamera skierowana jest na ich biust, to jest to swego rodzaju pogodzenie się z porażką w życiu.

Nie wiem, skąd taka postawa świętości. To już polećmy po wszystkich... Co taka matka na zasiłku może przekazać dzieciom? Co taki ojciec alkoholik może przekazać dzieciom? Co taka wysoko postawiona babka co spędza w prac po 12h dziennie może przekazać dzieciom? Co taki nieobecny ojciec płacący alimenty może przekazać dzieciom? Gdyby do bycia matką czy ojcem trzeba było specjalnych predyspozycji wybranych przez Ciebie cech, to niby kto miałby coś do przekazania dzieciom? Z pewnością tylko i wyłącznie ci, którzy są podobni do ciebie. Bo jak mają inne wartości, to już nic.

Ja25 napisał/a:

Po drugie wyobraź sobie sytuacje jak młodego 15 latka skręca, żeby zobaczyć codziennie wieczorem jak ciocia robi dobrze ustami wujowi, jak kuzynka liże ci*kę koleżance, o czym będą dziś oni wszyscy będą rozmawiali. W ten sposób niszczy się pokolenia, bez względu na to czy ktoś to ogląda z rodziny czy nie, pokazuje i daje przyzwolenia na robienie publicznie nieprzyzwoitych rzeczy z uśmiechem na ustach nie zważając na konsekwencje.
Występujące publicznie kobiety lub pary przed kamerami pochodzą z biednych lub przeciętnych finansowo rodzin, nie zostali nauczeni żadnych wartości, szacunku do siebie do własnego ciała, (same określają się publicznie sukami i nie robią problemu że ktoś ich obraża, ja nigdy bym nie pozwolił, aby dziecko noszące moje nazwisko, posiadające mój materiał genetyczny, się poniżało i było poniżanie) nie otrzymali wsparcia i wskazówek do samorealizacji, aby mieć w życiu lepiej.

Publicznie a w internecie na stronach dla dorosłych to jednak coś innego. I zawsze patrzenie, wchodzenie na takie strony jest wyborem tego człowieka. To już wina rodziców, że nie gadają z dzieckiem o tych sprawach i dzieci nie są w stanie się chronić przed treściami, które mogą je skrzywdzić. Ale czemu akurat miałby taki młody człowiek biec oglądać swoją ciotkę w intymnej sytuacji? Nie wiem, z iloma nastolatkami masz kontakt, ale z tych co ja znam, to większość miałaby mdłości na takie coś.

Czym jest szacunek do swojego ciała? Weź to wyjaśnij prostymi słowami w tym kontekście, bo mi to nijak się nie łączy z pracą w seks kamerkach. Jako prostytutka już bardziej, bo naraża się na urazy, choroby etc. ale chyba nie bardziej niż jakaś sportsmenka czy modelka na radykalnej diecie.

Czy mogłabym tak pracować? Kiedyś o tym wolno myślałam (pomijając zupełny brak urody big_smile), i nawet mogłabym spróbować. Bardziej realnie myślałam o sekslinii big_smile to musi być zabawne big_smile

If you can be anything, be kind.

64

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Generalnie jakoś mnie to nigdy nie interesowało, skoro nic innego nie mają do zaoferowania to co poradzisz. Dla mnie mogą sobie robić co chcą, mam tylko nadzieję że nigdy taka dziewczyna nie pojawi się w moim życiu bo jednak obrzydzenie jest i pozostaje. Niestety jak wiadomo panuje tu domena " Co było, a nie jest".

"Ile są warte słowa "Kocham Cię" gdy co chwilę zmieniały adresata"

65

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Do Monoceros
To zatem polećmy, Matka jeśli jest nieudacznicą, bez wykształcenia i ambicji zawodowych nie ma w ogóle prawa myśleć o posiadaniu dzieci, Polska to nie Afryka. Chcemy, żyć w cywilizowanym kraju, to dzieci muszą mieć zapewniony odpowiedni godny byt. Powołujesz się na przykład ojca alkoholika, sorry, ale ten człowiek jest chory ma problem, porównujesz go ze zdrową kobieta w pełni sił, która świeci p*pą przed kamerą. Ojciec alkoholik, może przezwyciężyć swój nałóg zrobić to dla dziecka, zdobyć uznanie w jego oczach.

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale dzisiejsi nastolatkowie oglądają takie treści, że nie jesteś sobie w stanie tego wyobrazić.

Szacunek do własnego ciała rozumiem przez to, że nie pokazuje się publicznie miejsc intymnych, a skoro dla ciebie to takie normalne to życzę Tobie, aby ktoś na ulicy poprosił Cię o pokazanie c*pki i nie powinnaś się tym faktem wcale oburzać, ponieważ będziesz w bardziej komfortowej sytaucji niż dziewczyny na sex kamerach, będziesz miała tylko jednego widza, który zapewnia pełną dyskrecję.

66

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Ja25 napisał/a:
jjbp napisał/a:

A co zatem z osobami które lubią ostre świntuszenie w łóżku np z własnym mężem? One też są skrajnie niemoralne bo pozwalają jakiemuś mężczyźnie mówić do siebie w sposób wulgarny, ba same w trakcie pewnie też tak o sobie mówią? Przecież takich osób jest całkiem całkiem na świecie

Możliwość obserwacji tego będzie miał cały naród? Wiesz co to jest prywatność ? Nawet na ulicy kobiety w 4 oczy nie będą się z Tobą dzielić takimi szczegółami. Przekleństwa zawsze dodawały pikanterii w seksie, ale to się zachowuje dla siebie, ja mogę nazywać moją partnerkę w domu piczką, ale przy znajomych tak już nie powiem, bo to co dla obcych niedostępne jest święte.

No właśnie to jest diametralna różnica nie ma co wciągać do tego jakieś pary co lubią świntuszyć.

67

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
TypowyCharlie napisał/a:

Generalnie jakoś mnie to nigdy nie interesowało, skoro nic innego nie mają do zaoferowania to co poradzisz. Dla mnie mogą sobie robić co chcą, mam tylko nadzieję że nigdy taka dziewczyna nie pojawi się w moim życiu bo jednak obrzydzenie jest i pozostaje. Niestety jak wiadomo panuje tu domena " Co było, a nie jest".

Dla mnie też nikt nikogo tutaj nie nawraca ale też raczej bliższego kontaktu nie chciałabym mieć z taką dziewczyną.

68

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Widzę, że niektórzy tutaj mają podejście niczym moja teściowa "nie znam sie, ale się wypowiem, bo tylko ja mam  rację". Mówię tutaj konkretnie o tych wielkich analizach psychologicznych. Ludzie naczytają sie o jakichś stereotypowych zachowaniach i myślą, że mają wiedzę niczym rasowy psycholog, czy psychiatra.
Po pierwsze o jakichś traumach możemy mówić w przypadku zmuszania do prostytucji wszelakiej. Oczywiście są przypadki, kiedy dziewczyny same decydują się na taki krok, zawód i potem tego żałują. Natomiast w dzisiejszych czasach, kiedy też tolerancja jest większa, a ludzie bardziej pewni siebie i swoich racji (nawet jak tej racji nie mają) stosunkowo rzadko zdarza się, że ludzie żałują, że coś zrobili, bardziej żałują, jak nie spróbowali czegoś zrobić.

Co do tych sławetnych leczeń u psychiatrów, czy psychologów, to że czyiś znajomy tej profesji, trafił na jedną, czy dwie dziewczyny związane z "branżą", to nie znaczy, że u każdego psychiatry/ psychologa w kraju leczą się co najmniej dwie kolejne dziewczyny. Przykładowo mój znajomy psychiatra, najczęściej leczy osoby, które poświęciły się karierze, ludzi, którzy zawodowo osiągnęli praktycznie wszystko, ale poświęcili tym samym rodzinę, albo w ogóle jej nie zakładając, albo się rozstając. Poza tym różne badania socjologiczne (których teraz nie przytoczę dokładnie, bo notatki zostawiłam wszystkie w domu, ale na pewno były też badania izdebskiego) pokazują, że wybrania zawodu prostytutki najczęściej żałują dziewczyny, które zaczęły bardzo wcześnie i tym samym uważaja, ze zamknęły sobie drogę do nauki, kariery zawodowej. OCzywiście pomocy psychologicznej i seksuologa potrzebowały także dziewczyny, które zostały przymuszone do prostytucji.

Z niektórych wypowiedzi wynika, ze świat jest czarno-biały. Czyli czarny- sa niemoralne dziewczyny pokazujące się nakamerkach i biały- dobre dziewczyny nie pokazujące się na kamerkach. Boże jaki świat byłby piękny, gdyby tylko na tej podstawie móc wybierać sobie znajomych, pokazujesz się na kamerkach- idź precz, nie pokazujesz się, ale musi być z ciebie fajna babka.

Swego czasu bardzo interesował mnie temat prostytucji w kontekście badań naukowych, zachowań ludzkich, wpływu na psychikę itp. Dlatego też trochę wiem jak to wygląda, chociaz oczywiście specjalistą nie jestem. Na kamerkach musi być show, osobowość, przynajmniej tak było na początkach istnienia w pl kamerek (pisże o stronkach, gdzie kazdy moze wejśc odpalić kamerkę i działac, a nie o zatrudnieniu przez firmy). Obecnie, rzeczywiście wszystko jest bardziej hmmm wulgarne, łopatologiczne. zmienili sie odbiorcy, więc zmienił się i towar.

Monoceros- uroda wcale nie jest potrzebna, nawet jak twarz pokazujesz wink, własnie chciałam napisać o jak dla mnie największym fenomenie na kamerkach. Z jakieś 6-7 lat temu pokazywała się na kamerkach dziewczyna, no nie grzesząca urodą, taka trochę Jagoda Karwowska z 40latka, oczywiście starsza- pewnie ok 19-21 lat, studentka, ale typ urody dokładnie taki. Dodatkowo figura, raczej chłopczycy z bardzo małymi, ale dziwnie obwisłymi piersiami. Tak, na ogóle pokazywała twarz, figurę, z golizny - piersi. Ale dziewczyna miała niesamowita osobowość, w ogóle była chyba prekursorką losów na kamerkach. Na ogóle przez kilka godzin 2-5, gadała głupoty, wygłupiała się, tańczyła, uczyła się, normalnie funkcjonowała, natomiast faceci wykupywali losy, kazdy mógł ich kupić ile chciał, koszt to chyba było 2 zł jednego losu. Po tych x godzinach losowała jeden los, a zwycięzca "szedł" z nią pod prysznic. Co sie działo pod prysznicem, nie wiem. Nie wiem czy się tylko myła, czy cośtam wydziwiała. Tak czy siak w ciągu tych kilku godzin, te 6-7 lat temu potrafiła natrzaskac i 1000 zł, były też chudsze dni i wyciągała ok 300 zł. Co nie zmienia faktu, że dziewczyna była tak niesamowita, że sama przez jakieś 2-3 tygodnie chętnie wchodziłam na jej pokazy i ją oglądałam.

Była też dziewczyna, która zbierała na mieszkanie, co miesiąc robiła aktualizację ile jej jeszcze brakuje, miała niesamowicie duży biust i pieprzyk przy wardze, twarzy nigdy nie pokazywała, ponoć na privach też nie. Uzbierała na mieszkanie w niecały rok  (ok 250 000 zł) i już się nie pokazała więcej.

Co do "rozwoju kariery". Była taka dziewczyna, która zaczynała bardzo prosto, pokazywała wszystko i na privach i na ogóle, mieszkała w jakiejś wynajętym, skromnie urządzonym mieszkaniu, pokoju?. Na kamerkach pracowała kilka lat, chyba ok 5. w tym czasie zarobiła na mieszkanie, odstawiła się, jak szczur na otwarcie kanału, zmieniła styl, z biednej szarej myszki, robiącej pokazy wszelakie, na zadbaną, młodą kobietę, z klasą (wyglądową), nie wulgarną, która na ogóle na sam koniec się rozbierała i pokazywała show erotyczny,a  nie pornograficzny. Finał jest taki, że po tych 5 latach zrezygnowała z pokazywania się na kamerkach, przez ostatnie dwa miesiące, kiedy to pokazywała się tylko w soboty robiła konkurs na "ostanie pożegnanie". Ten facet, który w ciągu tych dwóch miesięcy wpłacił najwięcej kasy, w ostatnim dniu jej bytności na kamerkach  "wygrywał" z nią całonocnego priva.

Mogłabym tak pisać i pisać, ale wątpię, zeby ktoś chciał o tym czytać tongue

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

69

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Nirvanka87 napisał/a:

Widzę, że niektórzy tutaj mają podejście niczym moja teściowa "nie znam sie, ale się wypowiem, bo tylko ja mam  rację". Mówię tutaj konkretnie o tych wielkich analizach psychologicznych. Ludzie naczytają sie o jakichś stereotypowych zachowaniach i myślą, że mają wiedzę niczym rasowy psycholog, czy psychiatra.
Po pierwsze o jakichś traumach możemy mówić w przypadku zmuszania do prostytucji wszelakiej. Oczywiście są przypadki, kiedy dziewczyny same decydują się na taki krok, zawód i potem tego żałują. Natomiast w dzisiejszych czasach, kiedy też tolerancja jest większa, a ludzie bardziej pewni siebie i swoich racji (nawet jak tej racji nie mają) stosunkowo rzadko zdarza się, że ludzie żałują, że coś zrobili, bardziej żałują, jak nie spróbowali czegoś zrobić.

Co do tych sławetnych leczeń u psychiatrów, czy psychologów, to że czyiś znajomy tej profesji, trafił na jedną, czy dwie dziewczyny związane z "branżą", to nie znaczy, że u każdego psychiatry/ psychologa w kraju leczą się co najmniej dwie kolejne dziewczyny. Przykładowo mój znajomy psychiatra, najczęściej leczy osoby, które poświęciły się karierze, ludzi, którzy zawodowo osiągnęli praktycznie wszystko, ale poświęcili tym samym rodzinę, albo w ogóle jej nie zakładając, albo się rozstając. Poza tym różne badania socjologiczne (których teraz nie przytoczę dokładnie, bo notatki zostawiłam wszystkie w domu, ale na pewno były też badania izdebskiego) pokazują, że wybrania zawodu prostytutki najczęściej żałują dziewczyny, które zaczęły bardzo wcześnie i tym samym uważaja, ze zamknęły sobie drogę do nauki, kariery zawodowej. OCzywiście pomocy psychologicznej i seksuologa potrzebowały także dziewczyny, które zostały przymuszone do prostytucji.

Z niektórych wypowiedzi wynika, ze świat jest czarno-biały. Czyli czarny- sa niemoralne dziewczyny pokazujące się nakamerkach i biały- dobre dziewczyny nie pokazujące się na kamerkach. Boże jaki świat byłby piękny, gdyby tylko na tej podstawie móc wybierać sobie znajomych, pokazujesz się na kamerkach- idź precz, nie pokazujesz się, ale musi być z ciebie fajna babka.

Swego czasu bardzo interesował mnie temat prostytucji w kontekście badań naukowych, zachowań ludzkich, wpływu na psychikę itp. Dlatego też trochę wiem jak to wygląda, chociaz oczywiście specjalistą nie jestem. Na kamerkach musi być show, osobowość, przynajmniej tak było na początkach istnienia w pl kamerek (pisże o stronkach, gdzie kazdy moze wejśc odpalić kamerkę i działac, a nie o zatrudnieniu przez firmy). Obecnie, rzeczywiście wszystko jest bardziej hmmm wulgarne, łopatologiczne. zmienili sie odbiorcy, więc zmienił się i towar.

Monoceros- uroda wcale nie jest potrzebna, nawet jak twarz pokazujesz wink, własnie chciałam napisać o jak dla mnie największym fenomenie na kamerkach. Z jakieś 6-7 lat temu pokazywała się na kamerkach dziewczyna, no nie grzesząca urodą, taka trochę Jagoda Karwowska z 40latka, oczywiście starsza- pewnie ok 19-21 lat, studentka, ale typ urody dokładnie taki. Dodatkowo figura, raczej chłopczycy z bardzo małymi, ale dziwnie obwisłymi piersiami. Tak, na ogóle pokazywała twarz, figurę, z golizny - piersi. Ale dziewczyna miała niesamowita osobowość, w ogóle była chyba prekursorką losów na kamerkach. Na ogóle przez kilka godzin 2-5, gadała głupoty, wygłupiała się, tańczyła, uczyła się, normalnie funkcjonowała, natomiast faceci wykupywali losy, kazdy mógł ich kupić ile chciał, koszt to chyba było 2 zł jednego losu. Po tych x godzinach losowała jeden los, a zwycięzca "szedł" z nią pod prysznic. Co sie działo pod prysznicem, nie wiem. Nie wiem czy się tylko myła, czy cośtam wydziwiała. Tak czy siak w ciągu tych kilku godzin, te 6-7 lat temu potrafiła natrzaskac i 1000 zł, były też chudsze dni i wyciągała ok 300 zł. Co nie zmienia faktu, że dziewczyna była tak niesamowita, że sama przez jakieś 2-3 tygodnie chętnie wchodziłam na jej pokazy i ją oglądałam.

Była też dziewczyna, która zbierała na mieszkanie, co miesiąc robiła aktualizację ile jej jeszcze brakuje, miała niesamowicie duży biust i pieprzyk przy wardze, twarzy nigdy nie pokazywała, ponoć na privach też nie. Uzbierała na mieszkanie w niecały rok  (ok 250 000 zł) i już się nie pokazała więcej.

Co do "rozwoju kariery". Była taka dziewczyna, która zaczynała bardzo prosto, pokazywała wszystko i na privach i na ogóle, mieszkała w jakiejś wynajętym, skromnie urządzonym mieszkaniu, pokoju?. Na kamerkach pracowała kilka lat, chyba ok 5. w tym czasie zarobiła na mieszkanie, odstawiła się, jak szczur na otwarcie kanału, zmieniła styl, z biednej szarej myszki, robiącej pokazy wszelakie, na zadbaną, młodą kobietę, z klasą (wyglądową), nie wulgarną, która na ogóle na sam koniec się rozbierała i pokazywała show erotyczny,a  nie pornograficzny. Finał jest taki, że po tych 5 latach zrezygnowała z pokazywania się na kamerkach, przez ostatnie dwa miesiące, kiedy to pokazywała się tylko w soboty robiła konkurs na "ostanie pożegnanie". Ten facet, który w ciągu tych dwóch miesięcy wpłacił najwięcej kasy, w ostatnim dniu jej bytności na kamerkach  "wygrywał" z nią całonocnego priva.

Mogłabym tak pisać i pisać, ale wątpię, zeby ktoś chciał o tym czytać tongue

Czemu czytać zawsze można tym bardziej że piszesz z sensem.Na pewno zawsze należy się przyjrzeć temu z strony psychologicznej i naukowej zarazem.Nawet jeśli nie ma w tym logiki aby takie dziewczyny krytykować to myślę że wiele wchodząc na takie transmiję widząc jak np laska  praktycznie 10cm przed kamerka wsadza sobie wielkie dildo przed taką widownią po prostu by wyszła czując jakieś obrzydzenie nie do końca wiadomo skąd ono się bierze.Może po prostu już tacy jesteśmy że odczuwamy jakieś subiektywnie negatywne emocje wobec innych nie wiem tak się zastanawiam w tej chwili.Ja nawet wiedząc że to nikogo nie krzywdzi i te dziewczyny mają jakieś inne wartości nie tylko ocena przez pryzmat transmisji na kamerkach to jednak nie potrafi w pełni tego zaakceptować.

70 Ostatnio edytowany przez Ja25 (2019-06-17 23:44:29)

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Podsumowując dla Kobiet $$$> Godność -poczucie własnej wartości i szacunek dla samej siebie.

W skład wchodzą, występy nago przed kamerkami czy to na platformie lub indywidualne na Skype, oferowanie się wzamian za sponsoring (jednorazowo lub na dłuższy okres tzw. utrzymanki) pijawki które polują na nadzianych gości lub tych którzy posiadają bogatych rodziców + wykonywanie najstarszego zawodu świata.

WITAMY W XXI WIEKU NIC TYLKO SZUKAĆ WŚRÓD TYCH PAŃ KANDYDATKI NA ŻONY !!!

Nadal wyrażacie zdziwienie dlaczego faceci chcą was tylko zaliczać, Szanuj się, a będziesz szanowana !
Niestety przyzwalając i nie potępiając tego typu zachowań działacie iwyłącznie na szkodę normalnych kobiet.

71 Ostatnio edytowany przez Monoceros (2019-06-17 23:58:01)

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Ja25 napisał/a:

Do Monoceros
To zatem polećmy, Matka jeśli jest nieudacznicą, bez wykształcenia i ambicji zawodowych nie ma w ogóle prawa myśleć o posiadaniu dzieci, Polska to nie Afryka. Chcemy, żyć w cywilizowanym kraju, to dzieci muszą mieć zapewniony odpowiedni godny byt. Powołujesz się na przykład ojca alkoholika, sorry, ale ten człowiek jest chory ma problem, porównujesz go ze zdrową kobieta w pełni sił, która świeci p*pą przed kamerą. Ojciec alkoholik, może przezwyciężyć swój nałóg zrobić to dla dziecka, zdobyć uznanie w jego oczach.

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale dzisiejsi nastolatkowie oglądają takie treści, że nie jesteś sobie w stanie tego wyobrazić.

Szacunek do własnego ciała rozumiem przez to, że nie pokazuje się publicznie miejsc intymnych, a skoro dla ciebie to takie normalne to życzę Tobie, aby ktoś na ulicy poprosił Cię o pokazanie c*pki i nie powinnaś się tym faktem wcale oburzać, ponieważ będziesz w bardziej komfortowej sytaucji niż dziewczyny na sex kamerach, będziesz miała tylko jednego widza, który zapewnia pełną dyskrecję.

Ależ się unosisz i rzucasz komentarze personalne. Po co? Wyolbrzymiasz i nie odnosisz się do treści, jakie napisałam. Logiki brak. I nagle ojciec alkoholik staje się świętym, co może przezwyciężyć swoją chorobę, a kobieta, która pokazuje części ciała w internecie to najniższe dno. Zadziwiające.
Dziękuje za wspaniałe i ciepłe życzenia. smile

Do róży_wiatrów
Nie musisz akceptować. Myślę, że każdy ma granice w różnych miejscach, mamy różną wrażliwość, inne rzeczy nas wzruszają a inne obrzydzają. Wiele czynników na pewno ma na to wpływ, i kultura, i neurobiologia, i z pewnością własne doświadczenia seksualne i to, czy ktoś wcześniej oglądał porno czy nie, czy kogoś kręcą takie rzeczy czy nie. Nie jestem zwolenniczką tego, że skoro to nie jest "choroba" to każdy musi to akceptować, aprobować i oglądać. A gdzieżtam. Nie ma takiej potrzeby. Jedyne, czego oczekuję od wszystkich ludzi, to mniej szafowania takimi słowami, że to zboczenie, nienormalne, chore itd. bo to nic nie zmienia, nie mówi o żadnych zagrożeniach, ani nie wynika z troski, ani chęci poznania, tylko chęci rzucania wyroków na tych INNYCH.

Nadal nie ma spójnych teorii o tym, jak to jest z ludzką seksualnością, rozwojem, otwartością na różne ekperymenty i odejściem od ścisłej monogamii. Jaki to ma wpływ na ludzi, czy zawsze szkodliwy. Pewnie czasem szkodliwy, bo jesteśmy różni. Ja mam tak, że mnie niewiele dziwi z ludzkiej seksualności, co też nie znaczy, że chcę tego próbować czy kogokolwiek zachęcać.

If you can be anything, be kind.

72

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Monoceros napisał/a:
Ja25 napisał/a:

Do Monoceros
To zatem polećmy, Matka jeśli jest nieudacznicą, bez wykształcenia i ambicji zawodowych nie ma w ogóle prawa myśleć o posiadaniu dzieci, Polska to nie Afryka. Chcemy, żyć w cywilizowanym kraju, to dzieci muszą mieć zapewniony odpowiedni godny byt. Powołujesz się na przykład ojca alkoholika, sorry, ale ten człowiek jest chory ma problem, porównujesz go ze zdrową kobieta w pełni sił, która świeci p*pą przed kamerą. Ojciec alkoholik, może przezwyciężyć swój nałóg zrobić to dla dziecka, zdobyć uznanie w jego oczach.

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale dzisiejsi nastolatkowie oglądają takie treści, że nie jesteś sobie w stanie tego wyobrazić.

Szacunek do własnego ciała rozumiem przez to, że nie pokazuje się publicznie miejsc intymnych, a skoro dla ciebie to takie normalne to życzę Tobie, aby ktoś na ulicy poprosił Cię o pokazanie c*pki i nie powinnaś się tym faktem wcale oburzać, ponieważ będziesz w bardziej komfortowej sytaucji niż dziewczyny na sex kamerach, będziesz miała tylko jednego widza, który zapewnia pełną dyskrecję.

Ależ się unosisz i rzucasz komentarze personalne. Po co? Wyolbrzymiasz i nie odnosisz się do treści, jakie napisałam. Logiki brak. I nagle ojciec alkoholik staje się świętym, co może przezwyciężyć swoją chorobę, a kobieta, która pokazuje części ciała w internecie to najniższe dno. Zadziwiające.
Dziękuje za wspaniałe i ciepłe życzenia. smile

Kto z alkoholika robi świętego?

73

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Ja25 napisał/a:

Nadal wyrażacie zdziwienie dlaczego faceci chcą was tylko zaliczać, Szanuj się, a będziesz szanowana !
Niestety przyzwalając i nie potępiając tego typu zachowań działacie iwyłącznie na szkodę normalnych kobiet.

Większej bzdury nie słyszałam. Są kobiety, które się szanują i nie szanują wg ogólnie pojetych norm społecznych. Ale to nie rości żadnemu facetowi prawa do tego, by widzac kobietę, która wg norm społecznych "się nie szanuje", też jej nie szanować, a tym bardziej nie szanować innych kobiet, które wg norm społecznych "się szanują."

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

74 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-18 13:28:08)

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Treść poniżej poziomu forum i poniżej poziomu wód gruntowych. Obraźliwa dla kobiet

75

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Monoceros napisał/a:
Ja25 napisał/a:

Do Monoceros
To zatem polećmy, Matka jeśli jest nieudacznicą, bez wykształcenia i ambicji zawodowych nie ma w ogóle prawa myśleć o posiadaniu dzieci, Polska to nie Afryka. Chcemy, żyć w cywilizowanym kraju, to dzieci muszą mieć zapewniony odpowiedni godny byt. Powołujesz się na przykład ojca alkoholika, sorry, ale ten człowiek jest chory ma problem, porównujesz go ze zdrową kobieta w pełni sił, która świeci p*pą przed kamerą. Ojciec alkoholik, może przezwyciężyć swój nałóg zrobić to dla dziecka, zdobyć uznanie w jego oczach.

Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale dzisiejsi nastolatkowie oglądają takie treści, że nie jesteś sobie w stanie tego wyobrazić.

Szacunek do własnego ciała rozumiem przez to, że nie pokazuje się publicznie miejsc intymnych, a skoro dla ciebie to takie normalne to życzę Tobie, aby ktoś na ulicy poprosił Cię o pokazanie c*pki i nie powinnaś się tym faktem wcale oburzać, ponieważ będziesz w bardziej komfortowej sytaucji niż dziewczyny na sex kamerach, będziesz miała tylko jednego widza, który zapewnia pełną dyskrecję.

Ależ się unosisz i rzucasz komentarze personalne. Po co? Wyolbrzymiasz i nie odnosisz się do treści, jakie napisałam. Logiki brak. I nagle ojciec alkoholik staje się świętym, co może przezwyciężyć swoją chorobę, a kobieta, która pokazuje części ciała w internecie to najniższe dno. Zadziwiające.
Dziękuje za wspaniałe i ciepłe życzenia. smile

Do róży_wiatrów
Nie musisz akceptować. Myślę, że każdy ma granice w różnych miejscach, mamy różną wrażliwość, inne rzeczy nas wzruszają a inne obrzydzają. Wiele czynników na pewno ma na to wpływ, i kultura, i neurobiologia, i z pewnością własne doświadczenia seksualne i to, czy ktoś wcześniej oglądał porno czy nie, czy kogoś kręcą takie rzeczy czy nie. Nie jestem zwolenniczką tego, że skoro to nie jest "choroba" to każdy musi to akceptować, aprobować i oglądać. A gdzieżtam. Nie ma takiej potrzeby. Jedyne, czego oczekuję od wszystkich ludzi, to mniej szafowania takimi słowami, że to zboczenie, nienormalne, chore itd. bo to nic nie zmienia, nie mówi o żadnych zagrożeniach, ani nie wynika z troski, ani chęci poznania, tylko chęci rzucania wyroków na tych INNYCH.

Nadal nie ma spójnych teorii o tym, jak to jest z ludzką seksualnością, rozwojem, otwartością na różne ekperymenty i odejściem od ścisłej monogamii. Jaki to ma wpływ na ludzi, czy zawsze szkodliwy. Pewnie czasem szkodliwy, bo jesteśmy różni. Ja mam tak, że mnie niewiele dziwi z ludzkiej seksualności, co też nie znaczy, że chcę tego próbować czy kogokolwiek zachęcać.

Myślę że bardzo dobrze podchodzisz do sprawy mimo że jednak mamy odmienne trochę zdanie na ten temat.Odróżniam potępienie od nieakceptowanie kogoś, to że takiej koleżanki nie chciałabym mieć raczej to nie znaczy że gardzę takimi osobami i nie zasługują na odrobine szacunku, przynajmniej ja tak to widzę.

76

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Jak prostytucja, tylko bez seksu ale za to z ryzykiem przechwycenia obrazu i wrzucenia go na serwis xxxvideo. Co tu myśleć? Łatwe pieniądze dla niektórych, zresztą są nawet całe firmy które się tym zajmują - normalnie zatrudniają dziewczyny do "obsługi klienta zagracznicnego na  serwisach wideo"

A napaleni faceci chcą rzucać napiwkami.

77 Ostatnio edytowany przez Aleksa11 (2020-02-11 10:41:14)

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Ale wy jesteście wszystkie przykre;) zarabiam tak od 2 lat. Miesięcznie są to kwoty które niektórzy zarabiają rocznie. Nie nie pokazałam nigdy twarzy. Robię co chce i nikt nie może mi rozkazywać. Śmieszycie mnie. Faceci wchodzący na kamerki to zwykli faceci mający dziewczyny i żony. I wątpię ze są nimi znudzeni jak często ich związek trwa rok, dwa. Założę się o wszystko ze każdy z waszych partnerów był na kamerkach nie raz nie dwa. Właśnie Ci najspokojniejsi przykladni faceci w związkach pokazują na kam swoje prawdziwe fantazje. Często słyszę „moja to nie chce analu” „moja to nie chce loda” „moja ma obwisłe cycki i nie dba o siebie”. Także skończcie to gadanie bo wasi faceci pokazują swoje prawdziwe „ja” właśnie tam ;] polecam kilka razy sprawdzić historie przeglądarki, nawet jeśli jest sprytny to kiedyś zapomni skasować;)

78 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-02-25 15:47:28)

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach
Aleksa11 napisał/a:

Ale wy jesteście wszystkie przykre;) zarabiam tak od 2 lat. Miesięcznie są to kwoty które niektórzy zarabiają rocznie. Nie nie pokazałam nigdy twarzy. Robię co chce i nikt nie może mi rozkazywać. Śmieszycie mnie. Faceci wchodzący na kamerki to zwykli faceci mający dziewczyny i żony. I wątpię ze są nimi znudzeni jak często ich związek trwa rok, dwa. Założę się o wszystko ze każdy z waszych partnerów był na kamerkach nie raz nie dwa. Właśnie Ci najspokojniejsi przykladni faceci w związkach pokazują na kam swoje prawdziwe fantazje. Często słyszę „moja to nie chce analu” „moja to nie chce loda” „moja ma obwisłe cycki i nie dba o siebie”. Także skończcie to gadanie bo wasi faceci pokazują swoje prawdziwe „ja” właśnie tam ;] polecam kilka razy sprawdzić historie przeglądarki, nawet jeśli jest sprytny to kiedyś zapomni skasować;)

[Post usunięty z powodu naruszenia punktu 6 postanowień szczególnych Regulaminu Netkobiet]

79

Odp: Dziewczyny na seks kamerkach

Lepsze od kamerek są portale typu adoreo , nie trzeba cały czas siedzieć przed kamerą a jak się jest systematycznym to można wyciągnąć nawet 15k miesięcznie, hehe bo wiecie koleżanka mówiła wink

Posty [ 61 do 79 z 79 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziewczyny na seks kamerkach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021