Seks z mężczyznami innych ras - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 155 z 155 ]

111

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ludzie w chinach robią to pierwotnie naturalnie. Polecam

Zobacz podobne tematy :

112

Macie jednak rację, Polki są najlepsze wink.

-

113

Marata napisał/a:

Arabki są mało rozwiązłe. Do tego ubierają się dosyć klasycznie, nie ma tam buchającego na wszystkie strony seksapilu w ubiorze, a co do urody, jest na prawdę niebanalna - trzeba się domyślić jej na podstawie widocznego jednego oka. No idealne!

A pal licho, że część rzadko się myje. To jest do przeskoczenia.
Trzeba tylko zostać muzułmaninem.

Lubię jak ktoś powtarza obiegowe głupoty na temat innych ras i narodów.
Muzułmanie na punkcie higieny są niezwykle przewrażliwieni. Ba, czystość jest nakazem religijnym.
Przykładowo, pobyt w toalecie kończy się myciem czterech liter, a nie rozcieraniem po całym tyłku papierem.
Podobnie w ubiorze. Smród potu w środkach komunikacji nie występuje....a wystarczy w Polsce wejść do tramwaju czy autobusu....nawet rano !!!!

Muzułmanom można wiele zarzucić, ale nie to, że się nie myją......

114

zwyczajny gość napisał/a:
Marata napisał/a:

Arabki są mało rozwiązłe. Do tego ubierają się dosyć klasycznie, nie ma tam buchającego na wszystkie strony seksapilu w ubiorze, a co do urody, jest na prawdę niebanalna - trzeba się domyślić jej na podstawie widocznego jednego oka. No idealne!

Muzułmanie na punkcie higieny są niezwykle przewrażliwieni. Ba, czystość jest nakazem religijnym.
Przykładowo, pobyt w toalecie kończy się myciem czterech liter, a nie rozcieraniem po całym tyłku papierem.
Podobnie w ubiorze. Smród potu w środkach komunikacji nie występuje....a wystarczy w Polsce wejść do tramwaju czy autobusu....nawet rano !!!!

big_smile Pracowałam z arabkami. Pół roku. Wiem co piszę.

115

To skąd ta mega popularność Arabów w Europie? Jak pisałem gdzie indziej w akademikach kolejki niemal do nich. Do łysych, grubych i spoconych Arabów. Dla mnie też śmierdzą, ale może niektórym to pasuje wink. A ich kobietom i tak nie wolno się mieszać z obcymi, więc nie zwracam uwagi. Aczkolwiek jakość cery mają spoko i często zadbane detale jak np dłonie, stopy. Mnie to odrzuca jak jest nie tak big_smile. A niestety przeważnie jest.

-

116

Burzowy napisał/a:

Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak. Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne.  W zasadzie często swój chlop o takich samych cechach jak np murzyn nie ma szans danej kobiety zdobyć. Jednak jak jest zagraniczny, to kobieta od razu klapki na oczy i jazda. Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue. Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę. Sam fakt, ze nie jest to dla Ciebie Slimaczyco oczywiste jest dość wymowny.

Chcesz przez to powiedzieć, że Europejczycy, biali, czystej krwi aryjskiej, Słowianie, Polacy kobiet nie krzywdzą? Pewnie to będzie dla ciebie dramat, ale to, w jaki sposób traktujesz drugiego człowieka, nie ma żadnego znaczenia, jaki masz kolor skóry, czy urodziłeś się w Warszawie, w Mozambiku, w Iraku, w pałacu arabskiego Szejka. Gnojek zawsze będzie gnojkiem, a normalny człowiek będzie normalny. Powołujecie się z kolegą na poprawność polityczną. Ja widzę inną poprawność polityczną u was - za wszelką cenę chcecie napisać wiele słów, zamiast napisać wprost - jesteście rasistami. Poprawność polityczna nie jedno ma imię młody człowieku. Znam Muzułmanów, mamy jednego znajomego czarnoskórego, od któreo mógłbyś się wiele nauczyć. Ale pewnie uważasz, że nie.

117

Marata napisał/a:

To prawda,muzułanki śmierdzą aż na kilometr! Miałam to nieszczęście uczęszczać z nimi na kurs...prowadzący zajęcia jak widział,że wchodzą na salę biegł otwierać okna.

118

Marata napisał/a:

Sporo miesięcy spędziłem w kilku krajach muzułmańskich......
Niektórzy mylą zapach skóry (zależny od spożywanego jedzenia) z niemyciem. smile

119 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-09 18:16:13)

Marata napisał/a:

Niektórzy mylą zapach skóry (zależny od spożywanego jedzenia) z niemyciem. smile

To prawda pewnie- pisałam wyżej w wątku o czarnoskórych, ale wg Przemo odczuwanie tego jest rasizmem..I oczywiście nienawiścią.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

120

Może być, że to zapach po prostu. Generalnie nie robi mi to różnicy aż takiej, smród to smród. Chociaż ogólnie SĄ nacje na świecie, które mają problemy z higieną, choćby zjeżdżający do nas w sporej ilości Nepalczycy, ale to przynajmniej spokojni ludzie.

@przemo_polo Good troll.

-

121

Marata napisał/a:

Człowieku, wyobraź sobie, że te, z którymi pracowałam, podczas okresu przez cały tydzień się nie myły i wylewały na siebie jakieś okropne ilości mocno pachnących perfum. To była mieszanka zwalająca z nóg. Po dwóch dniach zaczynało być ciężko. Szczególnie na stołówce.

Nazwijmy to naturalnym zapachem.

122 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-09 18:41:35)

Burzowy napisał/a:

Skoro dobrakobieta zadaje się z grubasami to jest to jej liga, a skoro narzeka to chyba jej się nie podobają jednak.

A skoro Ty się zadajesz z wariatkami, to jest to twoja liga.
Ta sama logika.
Czy może znowu tylko u kobiet działa to tak bewzględnie? big_smile

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

123

Raczej w większości były to kobiety postrzegane jako bardzo atrakcyjne, a po latach widać, że ich zachowania są raczej normalnymi w dzisiejszych czasach, także to nie jest to samo.

-

124

Burzowy napisał/a:

Raczej w większości były to kobiety postrzegane jako bardzo atrakcyjne, a po latach widać, że ich zachowania są raczej normalnymi w dzisiejszych czasach, także to nie jest to samo.

Nie piszę o atrakcyjności, tylko odchyłach psychicznych, a odchył ma to do siebie, że normą nie jest : }

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

125

No to wszyscy jakieś mamy, więc się zgadza.

-

126 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-09 19:10:38)

Burzowy napisał/a:

No to wszyscy jakieś mamy, więc się zgadza.

No nie do końca... Nie każdy "trafia" na takie kobiety.

Edit: Także wiesz... Jeśli to, że ktoś wciąż trafia na jakiś typ, oznacza, że to jego liga, to zastosować to swoje kategoryczne prawo musisz też do siebie. Ale z tym masz, widzę, jakiś kłopot.

127

Liga to atrakcyjność, a nie to, czy te laski do mnie pasowały, czy nie.

-

128

Uwielbiam płytkich facetów ^^. Są tacy... prości big_smile

129

Burzowy napisał/a:

Liga to atrakcyjność, a nie to, czy te laski do mnie pasowały, czy nie.

Charakterologiczna atrakcyjność też istnieje. I dlaczego tu nie miałoby działać prawo tej samej ligi?

130

Pewnie dlatego, że oceniając ludzi pod względem atrakcyjności nie masz szans zagłębić się w ich charaktery tak od razu? Tylko widzisz wygląd, inteligencję, jakieś zainteresowania i tyle. Potem w miarę poznawania wychodzi dopasowanie, lub jego brak. I Tobie może się wydać dana osoba odrzucająca, ale dla większości i tak pozostanie osobą atrakcyjną. A grubas atrakcyjny będzie raczej dla zdecydowanej mniejszości.

-

131

Jakie oburzenie. Jakim prawem Polscy, brzydsi od zachodnich mężczyzn mężczyźni, śmią twierdzić że kobiety ze wschodu są ładniejsze od Polek.

132

A gdzie ty widzisz to oburzenie? Wskaż cytaty.

133

Według mnie w większości chodzi o zaspokojeniu swojej ciekawości jak to jest itp. Równie dobrze można być znudzonym polskimi dziewczynami i szukać czegoś innego.

134 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-10 22:00:33)

Burzowy napisał/a:

Pewnie dlatego, że oceniając ludzi pod względem atrakcyjności nie masz szans zagłębić się w ich charaktery tak od razu? Tylko widzisz wygląd, inteligencję, jakieś zainteresowania i tyle. Potem w miarę poznawania wychodzi dopasowanie, lub jego brak. I Tobie może się wydać dana osoba odrzucająca, ale dla większości i tak pozostanie osobą atrakcyjną. A grubas atrakcyjny będzie raczej dla zdecydowanej mniejszości.

Ciekawe, że kiedy mówisz o kimś innym, kto ciągle spotyka osoby nie spełniające jego oczekiwań, to stwierdzasz z niezachwianą pewnością regułę tej samej ligi... A kiedy rzecz dotyczy Ciebie, to nie, nie, do Ciebie się to nie stosuje, to przypadki tylko. Seryjne, ale to nic.
Oczywiście na samym początku zwraca się uwagę na atrakcyjność zewnętrzną, ale symptomy niezrównoważenia psychicznego, toksyczności, interesowności itd, już po niedługiej znajomości są zauważalne. Nawet niekoniecznie trzeba być w związku. Jeśli nagminnie, długo długo ich nie widzisz, czy ignorujesz, i do tego niczego nie uczysz się na tych sytuacjach, kiedy już stają się dla Ciebie dostrzegalne i nie do wyparcia, bo za chwilę wchodzisz w kolejną taką samą i tak ciągle, to sorry, ale jest to Twoja liga...
Ja raz się wpakowałam w relację z toksykiem i nauczyło mnie to na tyle dużo, że nie powtórzyło się nigdy więcej. To jak myślisz, to była moja liga czy nie?
A może teoria ligach to trochę nadużycie?
Zajmujesz się z dużą determinacją tropieniem braku logiki i konsekwencji w myśleniu i postępowaniu innych (kobiet, a jakże, na forum czytam twoje wypowiedzi wyłącznie o "kobiecej" niekonsekwencji i nielogiczności), a gdy ktoś Ci pokaże twoją niekonsekwencję, to zawsze zgrabnie odwrócisz kota ogonem. Zamiast pomyśleć, czy na pewno w twoim własnym myśleniu nie ma jakiejś luki. Bo może zauważenie jej wyszłoby Ci na korzyść. Gdybym miała więcej czasu, to mogłabym się pobawić w rozbiór logiczny konkretnych twoich wypowiedzi, pozestawiać je z sobą itp. Niestety nie mam go aż tyle. Ale marnujesz swój potencjał, drogi kolego. Bo inteligencja jest, tylko kręcisz się w kółko...

135 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-10 22:32:16)

niepodobna napisał/a:

Ciekawe, że kiedy mówisz o kimś innym, kto ciągle spotyka osoby nie spełniające jego oczekiwań, to stwierdzasz z niezachwianą pewnością regułę tej samej ligi... A kiedy rzecz dotyczy Ciebie, to nie, nie, do Ciebie się to nie stosuje, to przypadki tylko. Seryjne, ale to nic.

Jeżeli przeczytałaś moje powyższe posty to nie miałaś prawa tego napisać, a jednak to zrobiłaś. Jak na to wpadłaś, to nie mam pojęcia.

ale symptomy niezrównoważenia psychicznego, toksyczności, interesowności itd, już po niedługiej znajomości są zauważalne.

Takie od razu lecą do kosza, ale kobiety to świetne aktorki lub też po prostu normalne kobiety tak się zachowują, że jeżeli przedstawia się to w formie tekstowej to zostaje to odebrane negatywnie przez osoby trzecie. A w sferze jeszcze koleżeńskiej były naprawdę ok. Czyli kobiety powinny zastanowić się nad swoim postępowaniem. Mi nie pasowało ich zachowanie, ale z całą pewnością wielu osobom tak. I co teraz?

niepodobna napisał/a:

Ja raz się wpakowałam w relację z toksykiem i nauczyło mnie to na tyle dużo, że nie powtórzyło się nigdy więcej.

A ja nigdy i co teraz? 1-0.

niepodobna napisał/a:

a gdy ktoś Ci pokaże twoją niekonsekwencję, to zawsze zgrabnie odwrócisz kota ogonem.

Bo nikt mi jeszcze jej nie wykazał. I nie zrobi tego, bo ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego co piszę i pisałem wcześniej. Nie kłamię i nie udaje, nie promuję zachowań, których sam nie prezentuję i nie ganię tego, co sam robię. Tobie się WYDAJE, że Ty coś w tej chwili mi udowadniasz, ale tak jak pisałem na początku zostało to totalnie i absolutnie wyjaśnione już wcześniej, tylko postanowiłaś napisać kolejny raz to samo, tylko rozbudowane.

Gdybym miała więcej czasu, to mogłabym się pobawić w rozbiór logiczny konkretnych twoich wypowiedzi, pozestawiać je z sobą itp. Niestety nie mam go aż tyle. Ale marnujesz swój potencjał, drogi kolego. Bo inteligencja jest, tylko kręcisz się w kółko...

Doceń moją inteligencję zatem i załóż, że nie wystarczy pójść krok, czy dwa do przodu. Na ten moment poszłaś pół. Chciałbym jednak by kolejny temat nie stawał się dyskusją o mnie, nie zależy mi na byciu celebrytą. Chcesz coś próbować to masz maila, nawet coś Ci napisałem tam o niekonsekwencji (na przykładzie), to możesz przeczytać.

Peace.

Edit: Raczej zwyczajnie bym odebrał.

-

136

Maila jutro sprawdzę, teraz muszę iść spać - tak na szybko mam jedno pytanie, jak odebrałbyś wypowiedź " Chcesz coś próbować..." ? Ty.

137

Burzowy napisał/a:

Skoro dobrakobieta zadaje się z grubasami to jest to jej liga, a skoro narzeka to chyba jej się nie podobają jednak.

Burzowy napisał/a:

A dobrakobieta jeżeli otaczają Cię otyli mężczyźni z okrągłymi buziami, to obawiam się że to po prostu Twoja liga jest, bo jak inaczej big_smile.

Burzowy...
Jeśli otaczają Cię same zdradzające panie, to obawiam się, że to po prostu Twoja liga jest, bo jak inaczej big_smile

Skoro otaczają Cię kobiety zdradzające, to jest to Twoja liga, a skoro narzekasz to chyba nie podobają Ci się jednak.

Nie chce mi się całej reszty tłumaczyć.

138 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-11 21:58:21)

Nie sądzę by istniał w tym kraju facet, którego nie otaczają zdradzające kobiety.

PS Czytaj posty w temacie, bo powtarzasz się po koleżance.

-

139 Ostatnio edytowany przez Marata (2019-06-12 06:37:54)

Burzowy, niepodobna swoje wypowiedzi łagodziła tłumaczeniami.
Mi się już nie chce. I tak nie zrozumiesz.

Twoje odzywki do dobrejkobiety były prostackie, zamieniłam w Twoich zdaniach tylko kilka słów.

Taka rozmowa to zadawanie malutkich zjadliwych ranek. A kobiety, ze swoją świetną pamięcią, kolekcjonują takie maleństwa. Gdy zbierze się ich za dużo - szukają kogoś, kto nie będzie ich ranił.
Rozmawiasz na luźny temat, ale radośnie szpileczkę sobie wbijesz w kogoś. Dla zabawy.

Jesteś, jak żądląca osa. A potem zastanawiasz się, dla czego nikt nie chce Cię przytulić. Jeśli zadajesz się z podobnymi charakterologicznie do siebie - no super. Gratuluję. Twoja liga.

Burzowy napisał/a:

No więc takie dziwaczne, schematyczne i zbiorowe dziwne zachowania kobiet skłoniły mnie do przejrzenia kilkudziesięciu książek na Wasz temat. I ja przynajmniej wiem, co Wami powoduje i na co można liczyć.

Przeczytaj je jeszcze raz. Bo chyba ich nie zrozumiałeś.
I nie podrywaj kolejnej dziewczyny, bo swoim zachowaniem skłonisz kolejną do zdrady.

Edit:
Ach, sięgnijmy po Twoje twierdzenie że aż 1/3 małżeństw się rozpada. Z tej 1/3 tylko 17% rozwodów było spowodowanych zdradą partnera/partnerki (pól na pół kto kogo zdradził).
Mówisz, że co 5 dziecko wychowywane jest przez niczego nieświadomego ojca. A z kim te dzieci były robione? Z innymi, jakże wiernymi facetami?

Do Twojej wiadomości poszukałam także przyczyn zdrad dokonywanych przez kobiety. Dane z portalu dla mężczyzn smile

"Poznajcie zatem prawdziwe przyczyny kobiecych zdrad.

1. Brak uwagi i bliskości
Jak długo możesz żyć, nie otrzymując miłości i uwagi, zanim poszukasz sobie kogoś innego? Niektórzy radzą sobie tylko przez kilka dni lub tygodni, inni z kolei – wytrzymują całe lata. Ogólnie jednak kobiety potrzebują i pragną bliskości, dotyku oraz intelektualnego i emocjonalnego zaangażowania.

Jeśli nie otrzymują tego od męża lub partnera, to tylko kwestia czasu, by spróbowały znaleźć je gdzie indziej – na przykład u troskliwego przyjaciela, uważnego kolegi z pracy czy atrakcyjnego trenera. Kobiety pozbawione uwagi, komplementów i współczucia zwykle wdają się w pozamałżeńskie relacje. Niekoniecznie muszą one prowadzić do seksu, jednak jasne jest, że u podłoża było pragnienie uwagi i bliskości, których brakło w związku.

2. Zemsta
Zdradę naprawdę trudno wybaczyć. Ci, którzy zostali zdradzeni, wiedzą, jakie to uczucie. Zdradzona osoba czuje się oszukana, zraniona, wściekła, smutna, zobojętniała, czasem nawet przechodzi załamanie, obniża się też znacznie jej poczucie własnej wartości.

Ma to także negatywny wpływ na związek, wzajemne relacje i umiejętność zaufania po raz drugi. Zdradzona osoba może poszukiwać zemsty, chcąc, by partner poczuł się tak samo źle. Może to doprowadzić do kolejnej zdrady.

3. Słaby seks
Kobiety chcą czuć się pożądane i doświadczać podczas seksu prawdziwych orgazmów. Jeśli seks jest kiepski, zdarza się rzadko, jest pozbawiony uczucia lub odbywany od niechcenia i byle jak, ostatecznie partnerka może przestać interesować się tą relacją i poszukać dobrego seksu gdzie indziej. Pojawia się pokusa znalezienia innego źródła satysfakcji seksualnej i emocjonalnej.

4. Utrata wagi lub operacja plastyczna
Kiedy kobieta powiększy sobie piersi albo znacznie straci na wadze, mężczyźni częściej będą zwracali na nią uwagę, wzrośnie także jej poczucie własnej wartości oraz chęć sprawdzenia własnej atrakcyjności. Zainteresowanie sprawia, że częściej pojawia się pokusa zdrady, a oparcie się jej czasem wymaga prawdziwej siły woli.

5. Niezależność finansowa
Kiedy kobieta czuje się zależna finansowo od partnera, trudniej jej postawić na swoim w kłótni lub po prostu zakończyć związek. Lęk przed samotnością i brakiem stabilizacji stawia ją na niższej pozycji. Dziś jednak kobiety zarabiają, lubią swoją pracę i są w niej dobre, nie muszą więc pozostawać w niesatysfakcjonujących związkach. Poczucie siły i niezależności ośmiela kobietę do zaryzykowania utraty dotychczasowego związku i poszukiwania bardziej atrakcyjnego (pod różnymi względami) partnera.

6. Niskie poczucie własnej wartości
Jeśli kobieta nie czuje się pewnie, musi szukać docenienia u innych. Może przyjmować to formę poszukiwania uwagi – seksualnej, emocjonalnej lub intelektualnej. Jeśli kobieta nie kocha i nie ceni siebie, może projektować te uczucia także na swojego partnera wierząc, że on także jej nie kocha i nie ceni. Nawet jeśli partner nie widzi poza nią świata, ona wciąż może zdradzać, mając trudności z przyjęciem jego bezwarunkowej miłości.

7. Poczucie niedoceniania
Kiedy kobieta jest w związku, lubi robić swojemu mężczyźnie przyjemności. Romantyczna kolacja, seksowna bielizna, uważne słuchanie – to tylko kilka sposobów na wyrażenie miłości i zaangażowania. Co się dzieje, gdy nie usłyszy w zamian: „dziękuję”, „proszę” lub „kocham cię”? Gdy nie dostanie niczego znaczącego z okazji świąt i urodzin (albo w ogóle niczego, nawet życzeń)? Wszyscy mamy swoje granice, a po ich przekroczeniu bardzo łatwo nam zareagować na „dziękuję”, „proszę” i „kocham cię”, które wypowie ktoś inny.

8. Nuda
On nie używa już tej świetnej wody kolońskiej, nosi nieuprasowane, poplamione lub zupełnie już niemodne ciuchy. Kiedy wraca do domu (zakładając, że w ogóle ma pracę), rzuca tylko nieśmiertelne: „Co na obiad?”. W weekendy jest zmęczony i chce odpocząć na kanapie lub znowu iść na piwo z kolegami, z którymi spędza wszystkie sobotnie wieczory od wieków.

Ciągle to samo. Nie dogadują się. Nie mają już ze sobą nic wspólnego. Oddalili się od siebie emocjonalnie. Okazuje się, że ona mimowolnie myśli o innych perspektywach i fantazjuje o związku z kimś innym. Zaczyna ją ekscytować (a nie czuła się tak już od niepamiętnych czasów) sama myśl o zmianie."

Wpasuj sobie do czegoś te Twoje wybranki.

140 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-12 08:09:34)

Marato, z tego co napisałaś- zdradzający nigdy nie ma wyjścia i można zdjąć z siebie całą odpowiedzialność za zdradę. Po prostu nie było wyjścia. big_smile Siła wyższa wink

"Musi szukać docenienia u innych?" serio?  No jak mus to mus.:)
A i podaj żródło tych wywodów.. Bravo girl?  google podaje blog detektywa smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

141 Ostatnio edytowany przez Marata (2019-06-12 09:04:47)

Portal dla mężczyzn smile
Facetpo40. pl żeby nie było, że seksistowsko sięgnęłam po portal dla kobiet. To faceci facetom napisali takie rzeczy.

Dla odmiany z portalu Poradnikzdrowie o zdradzie mężczyzn:
"Ich zdrada najczęściej wynika z nierealnych oczekiwań, zahamowań i emocjonalnej niedojrzałości. W związku z tym wyróżnić można takie oto typy męskich „zdrajców”:

Infantylny Don Kichot: kiedy poznaje kobietę, wydaje mu się ona księżniczką z bajki. Nosi ją na rękach, zmiata pyłki spod stóp, jest na każde jej skinienie. Nawet nie próbuje doszukiwać się w swojej księżniczce jakiejkolwiek wady. Szybko nalega na ślub. I wkrótce potem, kiedy bajka zmienia się w zwykłe, często szare życie, on zaczyna szukać innej księżniczki.
Seksuolodzy przestrzegają więc, aby nie zawierać małżeństw po krótkiej znajomości, bo rzadko kończą się one dobrze. Szczególnie gdy on jest niepoprawnym, niedojrzałym romantykiem, wciąż dążącym do ideału, który nie potrafi iść na kompromis.

Uczuciowy impotent: nie potrafi się angażować na poważnie. Broni się przed małżeństwem, ale jeśli już którejś uda się zaciągnąć go do ołtarza, to będzie szybko chciał udowodnić, że to była pomyłka. Z reguły jest to dobrze ustawiony, młody mężczyzna, w kolejnej zdobyczy szukający potwierdzenia, że stanie się ona wyłącznie pięknym ozdobnikiem do jego kariery, ale niczym więcej.

Uzależniony od „cząsteczki miłości”: uzależnić można się od wszystkiego, także od fenyloetyloaminy, substancji, wyzwalanej podczas miłosnych uniesień i nazwanej „cząsteczką miłości”. Niektórzy genetycznie są tak zaprogramowani, że mają tej substancji wyjątkowo dużo. I jeśli tak to właśnie wygląda w jego przypadku, w pewnym momencie stanie się od tej cząsteczki uzależniony. I wtedy będzie potrzebował coraz to nowych podniet, coraz to nowych kobiet.

Mściciel: kiedy on czuje się niezbyt pewnie w związku, kiedy uważa, że nie gra roli dominującej, a chciałby grać pierwsze skrzypce, zdradą będzie się mścił za swoje niepowodzenia i ograniczenia. To typ, który nie potrafi powiedzieć, o co mu chodzi, więc, zamiast mówić, zdradza, sądząc, że tym sposobem dodaje sobie splendoru. Seksuolodzy nie mają wątpliwości – to najgorszy ze wszystkich powód do zdrady.

Wieczny chłopiec: nie potrafi odrzucić nadarzającej się okazji. W dodatku uważa, że seks, najczęściej przygodny, pozbawiony uczuć, to żadna zdrada. W ten sposób zdradzają mężczyźni, którzy w dzieciństwie byli rozpieszczani przez swoje matki. Zdradzają dla rozrywki, traktując to jako formę świetnej zabawy. Nierzadko i sama zdrada zaczyna ich w końcu nużyć, ale szybko wracają na swój „plac zabaw” i znowu zdradzają.

Starzejący się macho: to mężczyzna, przeżywający kryzys wieku średniego. W tym okresie może być szczególnie podatny na romanse, bo w ten sposób chce sobie udowodnić, że nadal jest macho i oddalić lęk przed starością. I nawet może cię nadal kochać, ale obawa przed nadciągającą nieubłaganie starością i utratą męskości popychają go do zdrady. Każda kolejna kobieta, oczywiście młodsza od ciebie, jest dla niego nie lada wyzwaniem.

Chorobliwy erotoman: to z reguły seksoholik, o bardzo wysokim stężeniu testosteronu w organizmie. Seks jest dla niego głównym źródłem przyjemności, nawet celem życia. Szybko nudzi się kobietami. On po prostu niejako fizjologicznie nie potrafi dochować wierności. Nawet jak bardzo się stara, to mu nie wychodzi. Taką zdradę czasami trzeba leczyć.

Niedowartościowany: w tym przypadku przyczyna, przynajmniej w pewnym stopniu, leży po stronie partnerki, która nie stara się zrozumieć, docenić swego partnera. Niechętnie słucha o jego problemach, zaniedbuje go emocjonalnie i seksualnie. I wobec tego on szuka pocieszenia w łóżku innej. Jeśli w dodatku nie dbasz o siebie, nie reagujesz na jego propozycje erotyczne, odmawiasz mu seksu, to nie dziw się, że skłania się ku zdradzie."

142

Znam ten blog.
Niestety tabloidowe uproszczenia. smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

143

Szykuj najlepsze co masz Marata, bo zamierzam obalić Twoje twierdzenia, natomiast nie chcę dalej rozwalac tematu Slimaczycy. Zastanowię się nad dobrym miejscem na odpisanie.

-

144 Ostatnio edytowany przez Beyondblackie (2019-06-12 18:19:16)

Abstrahując od rozważań o zdradach kobiet, bo nie chce mi się wykłócać, to jakoś nie leciałam nigdy na mężczyzn innych ras niż biała. Generalnie lubię Skandynawów, Irlandczyków i Anglików, a Słowian to już mniej- nie wiem, mają za duże nosy i takie okrągłe twarze.

Faceci o ciemnej skórze są dla mnie kompletnie aseksualni, nawet jak obiektywnie są przystojni- nie mój typ. Co do zapachu, to nie mam jakiś szczególnych obiekcji, ale mialam w collegu takiego studenta z Indii, którego było czuć na kilka metrów hmm Może mial jakąś nadpotliwość, Bóg wie?

O ile miałam styczność z Żydami i bardzo mi się ten typ urody podobał, to w sumie oni są biali, tylko może jakoś jasno śniadzi big_smile

145

Burzowy, mail napisany, tutaj odpowiem w kolejnej dłuższej wolnej chwili.

Może jeszcze sprecyzuj, co miałeś na myśli pisząc:

Burzowy napisał/a:

Tobie się WYDAJE, że Ty coś w tej chwili mi udowadniasz

Co Ci się wydaje, że mi się wydaje, że udowadniam?
I co twoim zdaniem miałabym udowadniać w tamtym wpisie?

146

Beyondblackie napisał/a:

O ile miałam styczność z Żydami i bardzo mi się ten typ urody podobał, to w sumie oni są biali, tylko może jakoś jasno śniadzi big_smile

I są obrzezani, ja tego nie lubię.

147

Ślimaczyca napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

I są obrzezani, ja tego nie lubię.

Hmmm to obrzezanie wpływa na coś więcej (poza aspektami higienicznymi i mniejszym czuciem)?

We all make choices. But in the end, our choices make us.

148

Mnie tam obrzezanie nie przeszkadza. Zresztą spotkałam też obrzezanych Amerykanów, więc to nie tylko typowe dla Żydów.

149

Beyondblackie napisał/a:

Mnie tam obrzezanie nie przeszkadza. Zresztą spotkałam też obrzezanych Amerykanów, więc to nie tylko typowe dla Żydów.

Dla żydów jest typowe, ale oczywiście nie tylko oni to robią.  W Korei pd. jest to dość popularny zabieg.

150

Ślimaczyca napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Dla żydów jest typowe, ale oczywiście nie tylko oni to robią.  W Korei pd. jest to dość popularny zabieg.

Zapomnieliście chyba o tym, że Muzułmanie też się obrzezają, bo tak nakazuje Islam.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

151

Burzowy napisał/a:
niepodobna napisał/a:

Burzowy napisał/a:

Jeżeli przeczytałaś moje powyższe posty to nie miałaś prawa tego napisać, a jednak to zrobiłaś. Jak na to wpadłaś, to nie mam pojęcia.

Dlaczego nie miałam prawa twoim zdaniem?

ale symptomy niezrównoważenia psychicznego, toksyczności, interesowności itd, już po niedługiej znajomości są zauważalne.

Burzowy napisał/a:

Takie od razu lecą do kosza, ale kobiety to świetne aktorki lub też po prostu normalne kobiety tak się zachowują, że jeżeli przedstawia się to w formie tekstowej to zostaje to odebrane negatywnie przez osoby trzecie. A w sferze jeszcze koleżeńskiej były naprawdę ok. Czyli kobiety powinny zastanowić się nad swoim postępowaniem. Mi nie pasowało ich zachowanie, ale z całą pewnością wielu osobom tak. I co teraz?

Nie lecą do kosza. Wchodzisz z nimi w związki, przeżywasz rozczarowania, jakieś wnioski niby z tego masz, ale za chwilę lądujesz w tym samym. To znaczy, że nie potrafisz odsiać niewłaściwych osób, by je wyrzucić do kosza. Gdzieś jest problem. W ocenie. I będę się upierać, że nie jest możliwe, aby w żadnej z tych sytuacji, w których się znalazłeś, a o których piszesz przecież na forum, nie było widać symptomów, że masz do czynienia z osobą takiego a nie innego pokroju. Może nawet sam takie wybierasz nieświadomy powiązań jakichś preferowanych przez Ciebie cech z innymi, niepożądanymi.

niepodobna napisał/a:

Ja raz się wpakowałam w relację z toksykiem i nauczyło mnie to na tyle dużo, że nie powtórzyło się nigdy więcej.

A ja nigdy i co teraz? 1-0.

Burzowy napisał/a:

Naprawdę? To wszystkie twoje byłe, na które żalisz się na forum, nagle ozdrowiały ze swoich zaburzeń? Czy na potrzeby dyskusji to Ty zmieniłeś zdanie, nagle są całkiem normalne, choć jeszcze przed chwilą nie były i nawet ludziom z zewnątrz trudno jest uwierzyć, że trafiasz na takie przypadki?

niepodobna napisał/a:

a gdy ktoś Ci pokaże twoją niekonsekwencję, to zawsze zgrabnie odwrócisz kota ogonem.

Burzowy napisał/a:

Bo nikt mi jeszcze jej nie wykazał. I nie zrobi tego, bo ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego co piszę i pisałem wcześniej. Nie kłamię i nie udaje, nie promuję zachowań, których sam nie prezentuję i nie ganię tego, co sam robię. Tobie się WYDAJE, że Ty coś w tej chwili mi udowadniasz, ale tak jak pisałem na początku zostało to totalnie i absolutnie wyjaśnione już wcześniej, tylko postanowiłaś napisać kolejny raz to samo, tylko rozbudowane.

Pokazują ci raz po raz, ale Ty nie chcesz się nad tym zastanowić.
Każdy "zdaje sobie sprawę z tego, co pisze" - nie wierzę, że są tutaj ludzie, którzy nie wiedzą, co się przez klawiaturę przelewa - co nie znaczy, że mają rację w poglądach.
Ponawiam pytanie, co Ci się WYDAJE, że mi się WYDAJE, że udowadniam? To bardzo ciekawe, bo przeprowadzanie jakiegokolwiek dowodu nie było moją intencją. Ja Ci tylko wskazałam, że stosujesz podwójne standardy w ocenie tego, co przytrafia się Tobie, i co przytrafia się innym. Jeśli innym - to dlatego, że jakaś kategoria osób to ich liga, jeśli Tobie - to przypadek, albo w ogóle nie może być inaczej, bo kobiety po prostu wszystkie są nienormalne.
Czytasz forum dosyć dokładnie, a nie zauważasz, że jakoś nie wszyscy tak trafiają - no to może oni grają w innej lidze, co jednocześnie by pokazywało, że nie wszystkie baby są takie same, bo jednak są faceci, którzy spotykają inne, żyją z nimi i są szczęśliwi; a może sama teoria o tych ligach to, oględnie mówiąc, nadużycie? Wybierz...
Dowód - nie wiem, czego miałabym dowodzić.
Bo prawdziwości albo fałszywości Teorii Własnej Ligi udowodnić się nie da, jesteśmy w tym samym punkcie. Nie da się nawet udowodnić, że właśnie coś takiego działa w pojedynczym przypadku dobrejkobiety. Ani, że w Twoim nie działa : )
Napiszę po twojemu - wydaje Ci się, że coś "totalnie i absolutnie" wyjaśniłeś.
Prawdopodobnie uważasz, że wyjaśniłeś, że twoja teoria stosuje się tylko do atrakcyjności zewnętrznej, a do innej nie, bo cechy psychiczne są niewidoczne przy początkowym wyborze. Tylko, że dla innych jakoś są widoczne, skoro odsiewają to, czego Ty nie umiesz - nie ma powodu, żeby myśleć, że ludzie się dobierają TYLKO na podstawie wyglądu - nie ma i powodu, żeby myśleć, że dobieranie się w podobnych kategoriach tylko w zakresie wyglądu działa. Albo będzie działało na różnych płaszczyznach, albo w ogóle tego nie ma, albo przynajmniej nie jest ABSOLUTNE (lubisz to słowo, a jest całkiem nieadekwatne do teoryjek, które snujemy o ludziach i ich zachowaniach; w naukach społecznych dużo trudniej stworzyć teorię, która wyczerpuje znamiona naukowości, niż w innych, a do ABSOLUTU to nikomu dojść się nie udało, przy czym nasza forumowa 'socjologia' jeszcze dalej od nauki leży)

niepodobna napisał/a:

Gdybym miała więcej czasu, to mogłabym się pobawić w rozbiór logiczny konkretnych twoich wypowiedzi, pozestawiać je z sobą itp. Niestety nie mam go aż tyle. Ale marnujesz swój potencjał, drogi kolego. Bo inteligencja jest, tylko kręcisz się w kółko...

Burzowy napisał/a:

Doceń moją inteligencję zatem i załóż, że nie wystarczy pójść krok, czy dwa do przodu. Na ten moment poszłaś pół. Chciałbym jednak by kolejny temat nie stawał się dyskusją o mnie, nie zależy mi na byciu celebrytą. Chcesz coś próbować to masz maila, nawet coś Ci napisałem tam o niekonsekwencji (na przykładzie), to możesz przeczytać.

Przykro mi, ale nie mogę docenić twojej inteligencji w taki sposób, jak byś chciał - przyznając Ci rację z urzędu. Inteligencja to nie jest posiadanie racji, a tylko sprawność operacji: ) (czy też ich szybkość). Te operacje jednak dalej mogą prowadzić do fałszywych wniosków, a czasem nawet tym łatwiej do nich prowadzą, im szybciej przebiegają. Być może spotkałeś inteligentnych ludzi, którzy generują dużą ilość myśli, uzasadnianych w rozbudowany, lecz jednostronny sposób, i może widziałeś, że jest w tym systemie jakaś luka, której nie są w stanie zauważyć.

Burzowy napisał/a:

Edit: Raczej zwyczajnie bym odebrał.

Raczej nie, bo sformułowanie "jeśli chcesz coś tam próbować"...jest lekceważące i sugeruje, że klasyfikujesz rozmówcę niżej.

152

Przepraszam za zamieszanie z 'quotami', próbuję to poprawić, ale nie mogę edytować posta.

Misinx napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:
Beyondblackie napisał/a:

Zapomnieliście chyba o tym, że Muzułmanie też się obrzezają, bo tak nakazuje Islam.

Słuszna uwaga smile
Niepodobna, nigdy bym nie porównał inteligencji do sprawności operacji. To spłyca jej znaczenie. Sprawia, iż będziemy spoglądać na nią z czysto technicznego punktu widzenia. Na szczęście wciąż jesteśmy Homo sapiens, a nie Homo technologicus. Mamy serca, Dusze i umysły smile

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

154

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Misinx napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Słuszna uwaga smile
Niepodobna, nigdy bym nie porównał inteligencji do sprawności operacji. To spłyca jej znaczenie. Sprawia, iż będziemy spoglądać na nią z czysto technicznego punktu widzenia. Na szczęście wciąż jesteśmy Homo sapiens, a nie Homo technologicus. Mamy serca, Dusze i umysły smile

Nie, nie chodzi o to.
Można być bardzo inteligentnym i się bardzo mylić. Inteligencja może pomagać w docjodzeniu do trafnych wniosków, ale ich nie gwarantuje. Czasem nawet zwiększa zapętlenie.

To oczywiste, że człowiek to coś więcej:)

niepodobna napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Misinx napisał/a:

Słuszna uwaga smile

Nie, nie chodzi o to.
Można być bardzo inteligentnym i się bardzo mylić. Inteligencja może pomagać w docjodzeniu do trafnych wniosków, ale ich nie gwarantuje. Czasem nawet zwiększa zapętlenie.

To oczywiste, że człowiek to coś więcej:)

Pełna zgoda z tymi słowami. Zajmująco i inteligentnie prowadzisz dysputę smile Powracając do głównego nurtu wątku: kompletnie nie rozumiem podstaw miłości pisarki (Polki) ukrywającej się pod pseudonimem Laila Shukri.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

Posty [ 111 do 155 z 155 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018