Seks z mężczyznami innych ras - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 155 ]

39 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-02 09:53:56)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Bo w pracy, ja pisałem o życiu studenckim, więc tu hamulce nie były potrzebne. A rozpasane... coz na pewno bardziej niz faceci tongue.

-
Zobacz podobne tematy :

40

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

41

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak. Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne.  W zasadzie często swój chlop o takich samych cechach jak np murzyn nie ma szans danej kobiety zdobyć. Jednak jak jest zagraniczny, to kobieta od razu klapki na oczy i jazda. Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue. Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę. Sam fakt, ze nie jest to dla Ciebie Slimaczyco oczywiste jest dość wymowny.

-

42 Ostatnio edytowany przez Ślimaczyca (2019-06-02 10:53:37)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

"Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak."

Najmniej 14% kobiet w Polsce pada ofiara fizycznej przemocy domowej. Polacy są wciąż zamkniętym na innych narodem, rasizm nie jest tu obcy. A te do nich lgną i tak... No cóż, argument zupełnie bez sensu. Abstrahując od narodowości, skąd w temacie tych zlych murzynow i muzulmanow nagle tyle troski o zupełnie obce osoby?"Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne."

To opinia, nie fakt. Dla mnie wielokulturowosc to jeden z największych plusów miasta, w którym żyję. 

"W zasadzie często swój chlop o takich samych cechach jak np murzyn nie ma szans danej kobiety zdobyć. Jednak jak jest zagraniczny, to kobieta od razu klapki na oczy i jazda."

Ale widzisz, że pierwsze zdanie jest samo w sobie sprzeczne? Jeśli swój chłop nie jest murzynem, to nie może mieć jego cech (zewnetrznych), które są jednak istotne.


"Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue."

Radykalny feminizm i gender study to rak nad raki, ale nie o tym jest dyskusja i co w ogóle ma piernik do wiatraka...


"Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę."

To bardzo ciekawe, ale którą  kulturę? Bo Azja to spory kawałek lądu i jest mocno zróżnicowana pod względem kulturowym, religijnym, technologicznym, politycznym i każdym innym. To przekonanie trąci ignorancją.

"Sam fakt, ze nie jest to dla Ciebie Slimaczyco oczywiste jest dość wymowny."

Dla mnie mocno wymowne jest Twoje myślenie i gdybyś był Niemcem, obstawialabym, że glosujesz na NPD lub AfD.
Nie jest dla mnie oczywiste, bo mieszkam w najbardziej multikulturowym mieście Niemiec, mam kontakt prywatny i zawodowy z ludźmi z różnych zakątków świata i widzę, że te ksenofobiczne mądrości rodem z TV to o kant pupy rozbić.

43 Ostatnio edytowany przez assassin (2019-06-02 11:07:25)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

W sumie też kobiecie, która blizej obcowała kiedykolwiek z przedstawicielem/-ami dwóch pierwszych grup etnicznych, z miejsca podziękuję. Kobiety odrzucają z różnych bzdurnych powodów, to chłopy też chyba mogą. wink

Swoją drogą okolo tego tematu przypomniała mi się afera z Simonem Mocośtam, to w ramach obalenia twierdzeń, że takie sajmony nie mają w Polsce wzięcia, zaś w drugą stronę nie kojarzę takiego przypadku.

44

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Slimaczyco w 100% potwierdziłas swoim postem to co pisałem. Az się zastanowię, czy jest sens odpowiadać dokładniej, bo temat zmieni się zaraz w polityczny big_smile.

-

45 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-02 11:19:10)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:
niepodobna napisał/a:

Temu, że istnieje przekonanie, że czarni mają imponujące przyrodzenia, w związku z czym w facetach odzywają się a) kompleksy i niepewność b)przekonanie, że danej kobiecie właśnie o to szło

Eh... nie, chodziło o coś ZUPEŁNIE innego. A największe przyrodzenia na świecie akurat okazywały się białe tongue. Poza tym nie pisałem tylko o czarnoskórych. Mam znajomą, fanatyczkę murzynów, która oddaje się każdemu, którego spotka. A właściwie do czasu, bo po kilkunastu próbach zawiedziona stwierdziła, że mieli dość nikłe narządy. Fffspaniała kobieta...

No to zdradź, o co chodzi. Gdyby ta fspaniała kobieta puszczała się  z Polakami, to już by było OK?

niepodobna napisał/a:

Nie widzę związku przystojności z kasą i jedzeniem, no chyba, że ktoś by głodował...wtedy ładnie wyglądał nie będzie.

Burzowy napisał/a:

No to bardzo zaskakująca opinia muszę przyznać.  Nie ma ludzi brzydkich, tylko biedni. A dieta, klimat wpływają na cerę, włosy itd. To są cechy, którymi się często wyróżniają południowcy.

Mylisz urodę z zadbaniem. W tym drugim pieniądze mogą pomagać. Ale rysów twarzy, typu budowy czy wzrostu nie zmienisz.

niepodobna napisał/a:

A mieszania genów...bym w to nie mieszała : ) Niektórym osobom po prostu podoba się to, co ma wymiar jakiejś egzotyki, jest nietypowe, niespotykane w ich otoczeniu.

Burzowy napisał/a:

Nie, tak działa po prostu chęć mieszania genów u kobiet właśnie, tak jesteście zaprogramowane. Znowu próbujesz przeczyć rzeczom oczywistym, wiadomym i niepodważalnym. Faceci gdzieś mają jakąś egzotykę, my kultur przez seks nie poznajemy i nie mamy takiego fioła. Po prostu może się podobać kobieta o innej urodzie i TYLE. Na pewno sama nieraz widziałaś (ja wielokrotnie na studiach), jak jakiś gruby, łysiejący brzydki Arab wyrywa każdą napotkaną Polkę w ciągu kilku minut. W akademikach się do takich kolejki ustawiały, oczywiście łącznie z tymi zajętymi. To biologia pcha do tego, a nie to że koleś jest brzydki i śmierdzi raczej big_smile.

Znów wiesz niepodważalnie, na co kto jest zaprogramowany.
Piszesz, że facetom po prostu może się podobać kobieta o innej urodzie. Ale już kobiecie nie może po prostu się podobać facet o innej urodzie, koniecznie musi w tym być drugie i dziesiąte dno, ale i tak sprowadzone do "biologii", której mechanizmu działania w takiej sytuacji i tak nie umiałbyś wyjaśnić? No tak, wy macie wzniosłe motywy, a my najprymitywniejsze, zawsze i wszędzie, zapomniałam smile
Przypadki grubych łysiejących arabów wyrywających wszystkie laski wokół można sprowadzić do zależności klient - sprzedawca. Dobrze o tym wiesz. Są tacy faceci i są takie laski. To typ charakteru...
Wiesz, ja też spotkałam trochę Arabów. Głównie w miejscach pracy. Do nich kolejki Polek nie stały, mimo, że niektórzy byli młodzi i obiektywnie niebrzydcy, a nawet zdawali się sympatyczni.


Jeśli faceci tego nie mają, to skąd upodobanie gości z Bliskiego Wschodu do blondynek z dalekich krajów? Albo Azjatów do kobiet o europejskich rysach i też jasnych włosach.

Burzowy napisał/a:

Upodobania? Jak gadałem z Arabami to mówili, że kobiety tutaj... są łatwe i chętne. Jak nie idzie im u siebie, to tu nawet po żonę przyjadą. Może to jednak to? Fakt braku blondynek u nich też może zwracać uwagę na blondynki w Europie, ale to też jest inny motyw zupełnie. Azjaci lubiący europejki? Tego nie znam, to chyba rzadkość. Faceci z Europy mogą lubić Azjatki, bo jak się trafi ładna, to jest po prostu ładniejsza niż kobieta z Europy. Chociaż dla mnie to mix europy z Azją chyba najlepszy efekt daje. Może dlatego te Rosjanki takie ładne.

Arabowie nie tylko w Europie zwracają uwagę na blondynki, ale tam u nich pojawiająca się kobieta o jasnym typie nie może się opędzić, nie tylko ta, która sprawia wrażenie łatwej.
Azjaci nie tyle preferują Europejki, co kobiety o bardziej europejskich cechach wyglądu i u nich duże powodzenie mają dziewczyny z jaśniejszą skórą, włosami, większymi oczami, takie nietypowe w tych szerokościach geograficznych...
Nie trudno wpaść na to, że u nas nietypowi są Murzyni, Arabowie, Hindusi i inni ciemni i na tej samej zasadzie mogą budzić zainteresowanie. Zwróć uwagę, że ktoś tu pisał, że bardzo go kręcą dziewczyny z Bliskiego Wschodu...

Burzowy napisał/a:

PS Mnie Szwedzi biorą za swojego, to możecie już wysyłać cv jak ktoś lubi taką urodę tongue.

Za młody jesteś : D Zresztą, do kogoś o takim sposobie myślenia, jak Twój, i tak nigdy bym nie uderzała, niezależnie od wieku, wyglądu, wygadania, czy, co Ci zapewne chodzi po głowie, stanu posiadania. To se ne da, po prostu...
Pomijam oczywistą oczywistość, że ja, ze względu na wiek, też nie jestem w kręgu twoich zainteresowań, także w formie żarciku to przyjąć należy.

Ale offtop : D

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

46 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-06-02 12:03:43)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

Ze względu na niższość kulturową i jej bardziej prymitywny charakter.
Azjaci budowali potężną kulturę i tradycję na długo przed Europejczykami, w swoim czasie byli nosicielami rozwoju całego kontynentu, do czasu kiedy Europejczycy zaczęli ekspansję przez wielkie wody.
To nie ma nic wspólnego z rasizmiem, ale z drugiej strony ciężko mieć dobre skojarzenia. Rzym kojarzymy z Cesarstwem, Egipt z Piramidami i Sfinksem, a tymczasem kraje środkowej Afryki... z lepiankami.
Afryka jest bogata kulturowo wewnętrznie, ale w żaden sposób nie miała znacznego wpływu na resztę kontynentu, bo to wszystko ma mimo tysięcy lat, strukturę plemienną.
W przypadku Arabów to akurat oceniamy na podstawie współczesnej radykalnej warstwy. W okresie średniowiecza to ich kultura była bogata, kiedy u nas panowała... Bieda.

Swoją drogą wiesz dlaczego Polacy znajdują się, gdzie się znajdują?


"Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak."

Najmniej 14% kobiet w Polsce pada ofiara fizycznej przemocy domowej. Polacy są wciąż zamkniętym na innych narodem, rasizm nie jest tu obcy. A te do nich lgną i tak... No cóż, argument zupełnie bez sensu. Abstrahując od narodowości, skąd w temacie tych zlych murzynow i muzulmanow nagle tyle troski o zupełnie obce osoby?

Jak to brzmiało - Know your place, know your race... To normalne zachowanie stadne uczynione przez ewolucję.
Czy Polacy są rasistami - nie powiedziałbym. Pewne uprzedzenia są związane z pozostałościami po okresie komuny, ale w naszym kodzie kulturowym rasizm nigdy nie istniał na dużą skalę


"Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne."

To opinia, nie fakt. Dla mnie wielokulturowosc to jeden z największych plusów miasta, w którym żyję.

Wielokulturowość jest w dzisiejszych czasach błędnie rozumiana - ostatecznie doprowadza do erozji społeczeństwa, zwłaszcza kiedy rdzenna ludność nie ma stałego wzrostu. Wtedy następuje wymiana przez grupę dominującą.

Imigracja zarobkowa nie jest niczym złym i jest rzeczą naturalną (ludzi ciągnie do dobrobytu), ale musi to współgrać wraz z asymilacją. Niemcy nie poradzili sobie z Turkami (Niemiecki model to tzw. work and leave).
Ostatnio była awantura o wpis Johna Cleese za to, że napisał, że Londyn nie jest już brytyjskim miastem... i ma rację, bo etnicznie ponad 50% populacji miasta to ludzie z zewnątrz.

United we stand. Divided we fall.

Innym przykładem jest chociażby Izrael, gdzie postawa natalistyczna nazywana jest "wojną macic" i retoryka rasowa nie jest tam obca.

"Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue."

Radykalny feminizm i gender study to rak nad raki, ale nie o tym jest dyskusja i co w ogóle ma piernik do wiatraka...

Trzecia fala feminizmu w świecie zachodu najwięcej brudu wywołała, więc i do tych zagadnień pasuje. Bez niej choćby nawet takie zjawisko jak Incele byłoby czymś marginalnym, a nie stale rosnącym, co wpływa na "jakość mężczyzn"

"Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę."

To bardzo ciekawe, ale którą  kulturę? Bo Azja to spory kawałek lądu i jest mocno zróżnicowana pod względem kulturowym, religijnym, technologicznym, politycznym i każdym innym. To przekonanie trąci ignorancją.

O ile południa Azja jest dla nas z perspektywy Europejczyka faktycznie egzotyczna, tak Japonia, Chiny, Korea, Mongolia kulturowo są nam znane.
Myślę, że każdy z nas w swoim czasie wypowiadał się z szacunkiem o pracowitości.

-------------------------------------------------------

I tak czy siak temat nie jest o tym, więc tyle z mojej strony OT, bo odpowiedziałem wcześniej na tezę.
Miłej niedzieli życzę smile

We all make choices. But in the end, our choices make us.

47 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-02 12:08:40)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ślimaczyco, założyłaś temat, by dowiedzieć się co ludzie myślą. A jak mówią, to wysnuwasz wnioski że głosują na jakieś faszystowskie partie.
To ja ze swoim nosem powinnam sobie swastykę wytatuować smile
Daj spokój- bo ocierasz się o nietolerancję dla cudzych poglądów- czyli to czego unikasz chyba.

I nudne jest już słuchanie jacy w Polsce zacofani jesteśmy..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

48 Ostatnio edytowany przez Ślimaczyca (2019-06-02 12:22:02)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ela210 napisał/a:

Ślimaczyco, założyłaś temat, by dowiedzieć się co ludzie myślą. A jak mówią, to wysnuwasz wnioski że głosują na jakieś faszystowskie partie.
To ja ze swoim nosem powinnam sobie swastykę wytatuować smile
Daj spokój- bo ocierasz się o nietolerancję dla cudzych poglądów- czyli to czego unikasz chyba.

I nudne jest już słuchanie jacy w Polsce zacofani jesteśmy..


Założyłam temat z pytaniem do kobiet o ich typy męskiej urody, A dostałam litanię mężczyzn narzekajacych, że czarni z lepianki, z niższej kulturowo i pryminywnej Afryki zabierają i biją im kobiety...No to chyba coś jest na rzeczy i trudno przejść koło tego obojętnie.
No i feministki, jeszcze udało im się w to wszystko wcisnąć feministki smile

49

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Ślimaczyco, założyłaś temat, by dowiedzieć się co ludzie myślą. A jak mówią, to wysnuwasz wnioski że głosują na jakieś faszystowskie partie.
To ja ze swoim nosem powinnam sobie swastykę wytatuować smile
Daj spokój- bo ocierasz się o nietolerancję dla cudzych poglądów- czyli to czego unikasz chyba.

I nudne jest już słuchanie jacy w Polsce zacofani jesteśmy..


Założyłam temat z pytaniem do kobiet o ich typy męskiej urody, A dostałam litanię mężczyzn narzekajacych, że czarni z lepianki, z niższej kulturowo i pryminywnej Afryki zabierają i biją im kobiety...No to chyba coś jest na rzeczy i trudno przejść koło tego obojętnie.
No i feministki, jeszcze udało im się w to wszystko wcisnąć feministki smile

tak uważasz? no to szkoda klawiatury..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

50

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Ślimaczyco, założyłaś temat, by dowiedzieć się co ludzie myślą. A jak mówią, to wysnuwasz wnioski że głosują na jakieś faszystowskie partie.
To ja ze swoim nosem powinnam sobie swastykę wytatuować smile
Daj spokój- bo ocierasz się o nietolerancję dla cudzych poglądów- czyli to czego unikasz chyba.

I nudne jest już słuchanie jacy w Polsce zacofani jesteśmy..


Założyłam temat z pytaniem do kobiet o ich typy męskiej urody, A dostałam litanię mężczyzn narzekajacych, że czarni z lepianki, z niższej kulturowo i pryminywnej Afryki zabierają i biją im kobiety...No to chyba coś jest na rzeczy i trudno przejść koło tego obojętnie.
No i feministki, jeszcze udało im się w to wszystko wcisnąć feministki smile

Och, bo feministki są wszystkiemu winne. Nawet temu, że istnieją incele. No bo przecież jakby nie było feminizmu, to każda by brała co się nawinie...Biedaczki.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

51

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

A gdyby tak czytać co ktoś pisze w całości? big_smile. Ja akurat uważam, że kobiety powinny wymyślać, wybrzydac i przebierać big_smile.

-

52

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

A gdyby tak czytać co ktoś pisze w całości? big_smile. Ja akurat uważam, że kobiety powinny wymyślać, wybrzydac i przebierać big_smile.


Moja ostatnia wypowiedź o feministkach nie odnosiła się do Ciebie.

A to, że nie zawsze odpowiadam na każdą kwestię poruszoną w czyimś poście, to nie znaczy, że ich nie czytam.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

53 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-06-02 13:12:04)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

[post niemerytoryczny, obraźliwy, zdecydowanie poniżej poziomu]

54

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Mnie ogólnie odrzucają wszyscy śniadzi faceci, po prostu brzydzą mnie (tak jak niektórych osoby otyłe, czy np łysi, zarośnięci) czarnoskórzy, Arabowie, Hindusi, typ południowca, czyli Włosi, Hiszpanie itp. Po prostu nie lubię ciemniejszej skóry, ciemnych oczu itp. Jedynym wyjątkiem są Indianie, tacy "rasowi" z Ameryki Północnej, zanim ich wycięto w pień. Azjaci spoko, ale tylko Koreańczycy i ewentualnie JApończycy, Chińczycy już za bardzo toporni. Zdecydowanie najbardziej podobają mi się typy słowiańskie, skandynawskie, rudzi też są ok.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

55

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

No i wygląda na to, że teorie o kobiecym uwielbieniu południowców biorą w łeb : )

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

56

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Nirvanka87 napisał/a:

Mnie ogólnie odrzucają wszyscy śniadzi faceci, po prostu brzydzą mnie (tak jak niektórych osoby otyłe, czy np łysi, zarośnięci) czarnoskórzy, Arabowie, Hindusi, typ południowca, czyli Włosi, Hiszpanie itp. Po prostu nie lubię ciemniejszej skóry, ciemnych oczu itp. Jedynym wyjątkiem są Indianie, tacy "rasowi" z Ameryki Północnej, zanim ich wycięto w pień. Azjaci spoko, ale tylko Koreańczycy i ewentualnie JApończycy, Chińczycy już za bardzo toporni. Zdecydowanie najbardziej podobają mi się typy słowiańskie, skandynawskie, rudzi też są ok.


Hindusi też mi się nie podobaja, nie lubię takiego koloru skóry.
Arabowie, Włosi, Hiszpanie są mi raczej obojętni, a czarni mi się nigdy nie podobali i dalej nie podobają.

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Mi sie wizualnie podobają np. Japońce i tym podobni, Egipcjanie, Hindusi, latynosi. Ogołem ciemne włosy i oczy w ciemnej oprawie mają w sobie "coś". Murzyni jakoś nie (za to murzynki wydaja mi sie zwykle ładne, oczywiscie te na filmach, bo tak, to nie znam).
Ale to też nie tak, że każdy np. Japończyk sie zaraz by mi spodobał. Tylko jakaś tam część. Który przystojniejszy.
Ogółem jednak w każdej rasie i narodzie znajdzie sie ktoś przystojny. Zreszta tą "przystojność" każdy sobie inaczej definiuje. Dla jednej ktoś bedzie przystojny jak młody bóg, a dla innej "fe".   
No i uroda to nie wszystko. Może sie ktoś wizualnie podobać, a z charakteru już nie, albo zbyt odmienna kultura.
Generalnie rekombinacja genów z wiekszej puli jest jednak dobra. Wieksza szansa na nowe mutacje. Chodzi o możliwość lepszego przystosowania gatunku. Może dlatego też w dawnych czasach na wojnach porywano kobiety i wieziono do odległych krajów, dla np. sułtana, czy króla jakiegos. To był rarytas, że osoba z dalekich stron i potem dzieci ciekawej urody. Ludzie są kierowani często przez prawa przyrody w tym, co robią.

58

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ela210 napisał/a:

Mi podobają się Skandynawowie, Niemcy, Hiszpanie i Irańczycy- nie wiedzieć czemu
Włosi, Francuzi- nie  mój typ też nie wiadomo czemu..
Całe szczęście Polacy to naprawdę pomieszany jeśli chodzi o urodę naród- więc coś się da wybrać. smile

To jest jakaś różnica między Hiszpanami, a Włochami big_smile ? Mnie się wydawało, że ich łatwo pomylić.

59

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Zupełnie inni są..:)

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

60

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ela210 napisał/a:

Zupełnie inni są..:)

Jedni ciemni i drudzy ciemni smile No chyba, że to też zależy z jakiej części Włoch. Bo Ci z południa to chyba są najbardziej podobni do Hiszpanów.

61

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

mam wrazenie, że Polacy maja ogromny kompleks na punkcie Polek które zamiast nich wybieraja kogoś odmiennego i po prostu czują sie wtedy kims gorszym.

62

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Coty napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

mam wrazenie, że Polacy maja ogromny kompleks na punkcie Polek które zamiast nich wybieraja kogoś odmiennego i po prostu czują sie wtedy kims gorszym.

Polacy generalnie mają dużo kompleksów.

63

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

Azjaci nie stanowią dla nas konkurencji, statystycznie są niżsi, chudsi i mają mniejszego. Poza tym ich kultura jest na nas otwarta. Tam nikt nie obcina kobietom łechtaczek, ani nie chowa ich za zasłonami. Chcesz mieć za żonę azjatkę, to jedziesz i wyrywasz. Chcesz mieć żonę z Somali albo Arabi Saudyjskiej, to jest nie wykonalne.

64

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

Azjaci nie stanowią dla nas konkurencji, statystycznie są niżsi, chudsi i mają mniejszego. Poza tym ich kultura jest na nas otwarta. Tam nikt nie obcina kobietom łechtaczek, ani nie chowa ich za zasłonami. Chcesz mieć za żonę azjatkę, to jedziesz i wyrywasz. Chcesz mieć żonę z Somali albo Arabi Saudyjskiej, to jest nie wykonalne.

Myślę że kompleksy wzrostu, rozmiaru penisa, czy tężyzny fizycznej to jest problem ludzi którzy nią mają własnej wartości.
Mam na bieżąco do czynienia z przeróżnymi nacjami i wśród tych z którymi miałem do czynienia, Azjaci "północni" są czyści, spokojni, grzeczni. Arabowie są głośni, brudni, nachalni. Murzyni nieładnie pachną. Dlatego kobieta która wybierała Azjatów na partnerów, kochanków, jest dla mnie akceptowalna. Jak której odpowiadałyby cechy arabów, wiedziałbym że to nie moja bajka. Murzyni są dla mnie neutralni, a kobieta pozbawiona węchu miałaby od razu fory. W tym że ktoś zakochał się w rosjaninie, niemcu, czy hiszpanie nie widziałbym ani nic złego, ani dziwnego.
Ale to może dlatego że nie miałem i nie mam kompleksów.

65 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-03 20:53:15)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Lagrange masz generalnie zarąbistą logikę muszę przyznać. Jeżeli ktoś robi tak jak Ty, to nie ma (podobnie jak Ty, cud niespotykany) kompleksów. Wszyscy inni mają i są źli, nie mogą się kierować własnym gustem, o nie. Ich zdanie jest NIEWŁAŚĆIWE. A to już któryś raz.

-

66

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Lagrange napisał/a:
Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

Azjaci nie stanowią dla nas konkurencji, statystycznie są niżsi, chudsi i mają mniejszego. Poza tym ich kultura jest na nas otwarta. Tam nikt nie obcina kobietom łechtaczek, ani nie chowa ich za zasłonami. Chcesz mieć za żonę azjatkę, to jedziesz i wyrywasz. Chcesz mieć żonę z Somali albo Arabi Saudyjskiej, to jest nie wykonalne.

Myślę że kompleksy wzrostu, rozmiaru penisa, czy tężyzny fizycznej to jest problem ludzi którzy nią mają własnej wartości.
Mam na bieżąco do czynienia z przeróżnymi nacjami i wśród tych z którymi miałem do czynienia, Azjaci "północni" są czyści, spokojni, grzeczni. Arabowie są głośni, brudni, nachalni. Murzyni nieładnie pachną. Dlatego kobieta która wybierała Azjatów na partnerów, kochanków, jest dla mnie akceptowalna. Jak której odpowiadałyby cechy arabów, wiedziałbym że to nie moja bajka. Murzyni są dla mnie neutralni, a kobieta pozbawiona węchu miałaby od razu fory. W tym że ktoś zakochał się w rosjaninie, niemcu, czy hiszpanie nie widziałbym ani nic złego, ani dziwnego.
Ale to może dlatego że nie miałem i nie mam kompleksów.

Dla Azjatów biali też nie pachną zachęcająco. Pocimy się znacznie bardziej niż oni. W Japonii sprzedaż dezodorantów jest niewielka. Nie dlatego, że nie mają zwyczaju używać. Po prostu nie potrzebują.

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Tak na marginesie politycznej poprawności, rasizmu i naiwności przypomniała mi się postać Simona Mola. Tak, tego który za zmyślony życiorys otrzymał tytuł "antyfaszysty roku".
Gość uważał, że zmuszanie go do zakładania prezerwatywy jest formą rasizmu. W rezultacie zaraził kilkadziesiąt naiwnych gąsek zjadliwym szczepem HIV-u. Świadomie. Niektóre dziewczyny były po studiach i doktoratach, ale bały się protestować, by nie zostać posądzonym o rasizm.
Takie czasy....

68

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Tak Misinx- ale jako biała kobieta przyjęłbym to ze zrozumieniem i nie posądzała Azjaty, który to publicznie by stwierdził o rasizm.
Ktoś może powiedzieć- no dobrze, ale jako jako biała nie znasz dyskryminacji. To prawda- ale jak się walczy o równość- to nie można się samemu postawić jako poszkodowanego i na lepszych prawach. Z tego samego względu wszelkie parytety są obrażliwe..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

69

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Lagrange napisał/a:
Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

Azjaci nie stanowią dla nas konkurencji, statystycznie są niżsi, chudsi i mają mniejszego. Poza tym ich kultura jest na nas otwarta. Tam nikt nie obcina kobietom łechtaczek, ani nie chowa ich za zasłonami. Chcesz mieć za żonę azjatkę, to jedziesz i wyrywasz. Chcesz mieć żonę z Somali albo Arabi Saudyjskiej, to jest nie wykonalne.

Myślę że kompleksy wzrostu, rozmiaru penisa, czy tężyzny fizycznej to jest problem ludzi którzy nią mają własnej wartości.
Mam na bieżąco do czynienia z przeróżnymi nacjami i wśród tych z którymi miałem do czynienia, Azjaci "północni" są czyści, spokojni, grzeczni. Arabowie są głośni, brudni, nachalni. Murzyni nieładnie pachną. Dlatego kobieta która wybierała Azjatów na partnerów, kochanków, jest dla mnie akceptowalna. Jak której odpowiadałyby cechy arabów, wiedziałbym że to nie moja bajka. Murzyni są dla mnie neutralni, a kobieta pozbawiona węchu miałaby od razu fory. W tym że ktoś zakochał się w rosjaninie, niemcu, czy hiszpanie nie widziałbym ani nic złego, ani dziwnego.
Ale to może dlatego że nie miałem i nie mam kompleksów.

Pierwszy raz w dyskusji pojawił się argument, który do mnie przemawia.

70

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ale po co Ci argumentacja czyjegoś gustu? Ja bym z taką kobietą (od egzotycznych przygód) nie chciał mieć nic wspólnego na płaszczyźnie mentalnej, bo pokazuje, że nasze priorytety są inne. Wieloma rzeczami można sobie podpaść, wieloma zaimponować. W przypadku chwilowych "przygód" większość rzeczy nie ma znaczenia, jedynie trzeba uważać by syfa nie złapać, a niestety badania pokazują, że jest o to coraz łatwiej m.in przez właśnie nieodpowiedzialne wyskoki. A guma przed wszystkim nie chroni.

-

71

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Ale po co Ci argumentacja czyjegoś gustu? Ja bym z taką kobietą (od egzotycznych przygód) nie chciał mieć nic wspólnego na płaszczyźnie mentalnej, bo pokazuje, że nasze priorytety są inne. Wieloma rzeczami można sobie podpaść, wieloma zaimponować. W przypadku chwilowych "przygód" większość rzeczy nie ma znaczenia, jedynie trzeba uważać by syfa nie złapać, a niestety badania pokazują, że jest o to coraz łatwiej m.in przez właśnie nieodpowiedzialne wyskoki. A guma przed wszystkim nie chroni.

coz, do tej pory padały argumenty pokroju:

Style90 napisał/a:
Monoceros napisał/a:
Style90 napisał/a:

Dla mnie i pewnie dla wielu mężczyzn też, kobieta, która spała z murzynem byłaby skreślona.

Ponieważ?

Nie wiem. To poprostu negatywnie działa na moją podświadomość.


A to żaden argument.

72

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Bo Ciebie interesują tylko racjonalne chłodne argumenty.
A jest jeszcze biologia i są emocje.
I tez działają w ocenie.. Czy chcesz czy nie. Ciebie przekonuje to co Ci pasuje.  To wygodne i bezpieczne nawet jak nieprawdziwe

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

73

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ela210 napisał/a:

Bo Ciebie interesują tylko racjonalne chłodne argumenty.
A jest jeszcze biologia i są emocje.
I tez działają w ocenie.. Czy chcesz czy nie. Ciebie przekonuje to co Ci pasuje.  To wygodne i bezpieczne nawet jak nieprawdziwe

Biologia to są bardzo racjonalne argumenty i jak najbardziej mnie przemawiają, nie wiem skąd u Ciebie to błędne zalozenie, że tak nie jest.
Do niczego ten temat nikogo nie ma przekonać. To temat o tym, kto Ci się podoba, a nie czy i dlaczego Biały jest lepszy/gorszy w łóżku niż inny.

74

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ale się rozdrabniacie. Ktoś kto nie wychylił nosa poza swoją miejscowość, zamknięty w swoich stereotypach będzie na nie. Ktoś kto wiele podróżował, spotykał różnorodne kultury, ludzi będzie bardziej otwarty i bez uprzedzeń. Mentalnie różnic się? Rozumiem że pod względem inteligencji. Bo różnice kulturowe mogą nawet uatrakcyjnić relację. A pytanie dotyczy seksu więc tym bardziej nie rozumiem tych uprzedzeń. To tak jakby przeniesc to na płaszczyznę kulinarną. Ja tylko schabowy z ziemniakami i mizerią. Ani sushi ani żadne spaghetti ani tym bardziej smażona żaba czy wołowy stek.

75

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Spoko, mieszkałem przez pewien czas w innym kraju, jakże wielokulturowym. A w Polsce też przebywam w wymieszanym rejonie. Gdybym miał żonę wybierać z katalogu to patrzyłbym tylko na Polki.

-

76

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

W mojej wsi Kraków w ciągu tygodnia mam osobisty kontakt z min 3 narodowościami w pracy .2 cudziemcow weszło do najbliższej rodziny. . ale jak rozumiem nie zna życia kto nie służył w marynarce wink

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

Posty [ 39 do 76 z 155 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018