Seks z mężczyznami innych ras - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 130 z 155 ]

66

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Lagrange napisał/a:
Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

Azjaci nie stanowią dla nas konkurencji, statystycznie są niżsi, chudsi i mają mniejszego. Poza tym ich kultura jest na nas otwarta. Tam nikt nie obcina kobietom łechtaczek, ani nie chowa ich za zasłonami. Chcesz mieć za żonę azjatkę, to jedziesz i wyrywasz. Chcesz mieć żonę z Somali albo Arabi Saudyjskiej, to jest nie wykonalne.

Myślę że kompleksy wzrostu, rozmiaru penisa, czy tężyzny fizycznej to jest problem ludzi którzy nią mają własnej wartości.
Mam na bieżąco do czynienia z przeróżnymi nacjami i wśród tych z którymi miałem do czynienia, Azjaci "północni" są czyści, spokojni, grzeczni. Arabowie są głośni, brudni, nachalni. Murzyni nieładnie pachną. Dlatego kobieta która wybierała Azjatów na partnerów, kochanków, jest dla mnie akceptowalna. Jak której odpowiadałyby cechy arabów, wiedziałbym że to nie moja bajka. Murzyni są dla mnie neutralni, a kobieta pozbawiona węchu miałaby od razu fory. W tym że ktoś zakochał się w rosjaninie, niemcu, czy hiszpanie nie widziałbym ani nic złego, ani dziwnego.
Ale to może dlatego że nie miałem i nie mam kompleksów.

Dla Azjatów biali też nie pachną zachęcająco. Pocimy się znacznie bardziej niż oni. W Japonii sprzedaż dezodorantów jest niewielka. Nie dlatego, że nie mają zwyczaju używać. Po prostu nie potrzebują.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Tak na marginesie politycznej poprawności, rasizmu i naiwności przypomniała mi się postać Simona Mola. Tak, tego który za zmyślony życiorys otrzymał tytuł "antyfaszysty roku".
Gość uważał, że zmuszanie go do zakładania prezerwatywy jest formą rasizmu. W rezultacie zaraził kilkadziesiąt naiwnych gąsek zjadliwym szczepem HIV-u. Świadomie. Niektóre dziewczyny były po studiach i doktoratach, ale bały się protestować, by nie zostać posądzonym o rasizm.
Takie czasy....

68

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Tak Misinx- ale jako biała kobieta przyjęłbym to ze zrozumieniem i nie posądzała Azjaty, który to publicznie by stwierdził o rasizm.
Ktoś może powiedzieć- no dobrze, ale jako jako biała nie znasz dyskryminacji. To prawda- ale jak się walczy o równość- to nie można się samemu postawić jako poszkodowanego i na lepszych prawach. Z tego samego względu wszelkie parytety są obrażliwe..

69

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Lagrange napisał/a:
Style90 napisał/a:
Ślimaczyca napisał/a:

Mnie najbardziej ciekawi, dlaczego to czarnoskorzy i Arabowie sa przez mężczyzn wymieniali jako ci źli. A co z resztą nieeuropejczykow?
Zauważyłam to odkąd jestem w związku z Azjatą, oni są jakby przezroczysci w takich tematach

Azjaci nie stanowią dla nas konkurencji, statystycznie są niżsi, chudsi i mają mniejszego. Poza tym ich kultura jest na nas otwarta. Tam nikt nie obcina kobietom łechtaczek, ani nie chowa ich za zasłonami. Chcesz mieć za żonę azjatkę, to jedziesz i wyrywasz. Chcesz mieć żonę z Somali albo Arabi Saudyjskiej, to jest nie wykonalne.

Myślę że kompleksy wzrostu, rozmiaru penisa, czy tężyzny fizycznej to jest problem ludzi którzy nią mają własnej wartości.
Mam na bieżąco do czynienia z przeróżnymi nacjami i wśród tych z którymi miałem do czynienia, Azjaci "północni" są czyści, spokojni, grzeczni. Arabowie są głośni, brudni, nachalni. Murzyni nieładnie pachną. Dlatego kobieta która wybierała Azjatów na partnerów, kochanków, jest dla mnie akceptowalna. Jak której odpowiadałyby cechy arabów, wiedziałbym że to nie moja bajka. Murzyni są dla mnie neutralni, a kobieta pozbawiona węchu miałaby od razu fory. W tym że ktoś zakochał się w rosjaninie, niemcu, czy hiszpanie nie widziałbym ani nic złego, ani dziwnego.
Ale to może dlatego że nie miałem i nie mam kompleksów.

Pierwszy raz w dyskusji pojawił się argument, który do mnie przemawia.

70

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ale po co Ci argumentacja czyjegoś gustu? Ja bym z taką kobietą (od egzotycznych przygód) nie chciał mieć nic wspólnego na płaszczyźnie mentalnej, bo pokazuje, że nasze priorytety są inne. Wieloma rzeczami można sobie podpaść, wieloma zaimponować. W przypadku chwilowych "przygód" większość rzeczy nie ma znaczenia, jedynie trzeba uważać by syfa nie złapać, a niestety badania pokazują, że jest o to coraz łatwiej m.in przez właśnie nieodpowiedzialne wyskoki. A guma przed wszystkim nie chroni.

71

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Ale po co Ci argumentacja czyjegoś gustu? Ja bym z taką kobietą (od egzotycznych przygód) nie chciał mieć nic wspólnego na płaszczyźnie mentalnej, bo pokazuje, że nasze priorytety są inne. Wieloma rzeczami można sobie podpaść, wieloma zaimponować. W przypadku chwilowych "przygód" większość rzeczy nie ma znaczenia, jedynie trzeba uważać by syfa nie złapać, a niestety badania pokazują, że jest o to coraz łatwiej m.in przez właśnie nieodpowiedzialne wyskoki. A guma przed wszystkim nie chroni.

coz, do tej pory padały argumenty pokroju:

Style90 napisał/a:
Monoceros napisał/a:
Style90 napisał/a:

Dla mnie i pewnie dla wielu mężczyzn też, kobieta, która spała z murzynem byłaby skreślona.

Ponieważ?

Nie wiem. To poprostu negatywnie działa na moją podświadomość.


A to żaden argument.

72

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Bo Ciebie interesują tylko racjonalne chłodne argumenty.
A jest jeszcze biologia i są emocje.
I tez działają w ocenie.. Czy chcesz czy nie. Ciebie przekonuje to co Ci pasuje.  To wygodne i bezpieczne nawet jak nieprawdziwe

73

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ela210 napisał/a:

Bo Ciebie interesują tylko racjonalne chłodne argumenty.
A jest jeszcze biologia i są emocje.
I tez działają w ocenie.. Czy chcesz czy nie. Ciebie przekonuje to co Ci pasuje.  To wygodne i bezpieczne nawet jak nieprawdziwe

Biologia to są bardzo racjonalne argumenty i jak najbardziej mnie przemawiają, nie wiem skąd u Ciebie to błędne zalozenie, że tak nie jest.
Do niczego ten temat nikogo nie ma przekonać. To temat o tym, kto Ci się podoba, a nie czy i dlaczego Biały jest lepszy/gorszy w łóżku niż inny.

74

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ale się rozdrabniacie. Ktoś kto nie wychylił nosa poza swoją miejscowość, zamknięty w swoich stereotypach będzie na nie. Ktoś kto wiele podróżował, spotykał różnorodne kultury, ludzi będzie bardziej otwarty i bez uprzedzeń. Mentalnie różnic się? Rozumiem że pod względem inteligencji. Bo różnice kulturowe mogą nawet uatrakcyjnić relację. A pytanie dotyczy seksu więc tym bardziej nie rozumiem tych uprzedzeń. To tak jakby przeniesc to na płaszczyznę kulinarną. Ja tylko schabowy z ziemniakami i mizerią. Ani sushi ani żadne spaghetti ani tym bardziej smażona żaba czy wołowy stek.

75

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Spoko, mieszkałem przez pewien czas w innym kraju, jakże wielokulturowym. A w Polsce też przebywam w wymieszanym rejonie. Gdybym miał żonę wybierać z katalogu to patrzyłbym tylko na Polki.

76

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

W mojej wsi Kraków w ciągu tygodnia mam osobisty kontakt z min 3 narodowościami w pracy .2 cudziemcow weszło do najbliższej rodziny. . ale jak rozumiem nie zna życia kto nie służył w marynarce wink

77

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:

Dziś wpadła mi w ręce ankieta na temat atrakcyjności mężczyzn różnych ras/typów urody dla kobiet z Polski. Największą popularnością cieszyli się poludniowcy, np. Włosi, Portugalczycy; troche mniej slowianie, jeszcze mniej Irlandczycy i skandynawskie, a
najmniejsza Azjaci. Czarnoskórych w ankiecie nie uwzględniono.

Czy macie jakieś doświadczenia seksualne z mężczyznami (A może i kobietami) innych ras?
A może chciałybyście spróbować np. z czarnoskórym czy śniadym mężczyzną?
Mężczyźni z jakich zakątków świata Was pociągają?

Pociąga mnie południowoeuropejska uroda. Przystojni są też Niemcy.
Niestety polscy mężczyźni nie są ogólnie przystojni, jednak jak się trafi przystojniak to bije nawet Włochów, Hiszpanów i Portugalczyków big_smile

78

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ślimaczyca napisał/a:

Mężczyźni z jakich zakątków świata Was pociągają?

Zdecydowanie podobali (nadal podobają) mi się Czarnogórcy i Chorwaci (moim subiektywnym zdaniem to takie połączenie typu wschodniej oraz południowej europy), Panowie z Półwyspu Skandynawskiego i generalnie Polacy mający cechy mężczyzn z tamtych stron. Kompletnie nie pociągają mnie typowe słowiańskie i azjatyckie (Japonia, Korea, Chiny itp.) rysy twarzy. Do reszty nie mam ani upodobań, ani uprzedzeń - jednak dużo zależy od zachowania i cech charakteru mężczyzny.
Nie rozliczam nikogo odnoście rasy itp. ex partnera/partnerki. Szybciej jakiego typu tworzył związki i że nie był męską dziw.... (no cóż "puszczał się") wink.

79

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Nigdy nie podobali mi się ciemnoskórzy, Włosi, Hiszpanie, Hindusi, nie mówiąc już o Murzynach - po prostu ciemnoskórzy nie są dla mnie fizycznie pociągający. Optycznie bywają przystojni (niektórzy), ale całkiem aseksualni.
Zawsze podobali mi się biali, chciałam poznać Polaka.
Ale teraz to już bez znaczenia.

80

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Jak to bez znaczenia, daj spokój.  Nie jesteś wstanie przewidzieć swojej przyszłości o ile wychodzisz z domu i nie jesteś osobą która "odtrąca" innych. Mogłaś szukać bezskutecznie faceta przez 20 lat ale nie wiesz co będzie jutro, za tydzień czy za miesiąc. Intryguje mnie Twoja osoba, kobieta która cały czas jest sama i nie wie dlaczego.

81 Ostatnio edytowany przez Beyondblackie (2019-06-04 22:44:26)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Nie podobają mi się mężczyźni o ciemnejszej karnacji, tak po prostu, więc nie zainteresowałabąym się czarnym facetem czy Arabem. Nie ma w tym rasizmu- normalnie z ludźmi się dogaduję- jest to czysta preferencja.

Najbardziej lubię rudych lub też szatynów z jasną cerą i piegami, szczególnie jak mają kręcone włosy big_smile Podobają mi sie jasne oczy i kiedy cera jest tak jasna, że prawie alabastrowa z przeświecąjcymi piegami. Naturalnie, tacy mężczyźni są z Irlandii, Szkocji, czasem można znaleźć ich w Anglii czy też krajach skandynawskich.

82

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Kalvar25 napisał/a:

Jak to bez znaczenia, daj spokój.  Nie jesteś wstanie przewidzieć swojej przyszłości o ile wychodzisz z domu i nie jesteś osobą która "odtrąca" innych. Mogłaś szukać bezskutecznie faceta przez 20 lat ale nie wiesz co będzie jutro, za tydzień czy za miesiąc.

Może odwrotnie: a dlaczego miałabym z kimś być?

83 Ostatnio edytowany przez Kalvar25 (2019-06-05 09:51:27)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Bo cały czas tego chcesz, tylko próbujesz to wypierać. Czytam Twoje posty, i widzę to smile

84

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Kalvar25 napisał/a:

Bo cały czas tego chcesz, tylko próbujesz to wypierać. Czytam Twoje posty, i widzę to smile

Bez urazy Kalvar, ale tego typu teksty są irytujące... niezależne czy pisane na forum, czy powiedziane na żywo.
Takie poczucie, że ktoś wie lepiej od danej osoby tego, czego ona chce.

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
dobrakobieta90 napisał/a:

Niestety polscy mężczyźni nie są ogólnie przystojni, jednak jak się trafi przystojniak to bije nawet Włochów, Hiszpanów i Portugalczyków big_smile

To tak jak Polki, kiedyś najładniejsze w Europie......ale to już przeszłość.
Co druga jest otyła, niegustownie ubrana i te koszmarne tatuaże.
Bo niestety biorą wzór z zachodu.....chcą być takie europejskie sad

86 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-06-08 07:33:33)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:

Co druga jest otyła, niegustownie ubrana

dziewczyna z nadwagą może mieć dużo uroku jeśli jest sympatyczna, ma długie włosy i jest fajnie ubrana np. w sukienkę:)

87

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:
dobrakobieta90 napisał/a:

Niestety polscy mężczyźni nie są ogólnie przystojni, jednak jak się trafi przystojniak to bije nawet Włochów, Hiszpanów i Portugalczyków big_smile

To tak jak Polki, kiedyś najładniejsze w Europie......ale to już przeszłość.
Co druga jest otyła, niegustownie ubrana i te koszmarne tatuaże.
Bo niestety biorą wzór z zachodu.....chcą być takie europejskie sad

Polki nadal są jednymi z najładniejszych kobiet, nie tylko w Europie. Facetów tylko mamy nieszczególnych, bo ani zarysowanej szczęki tylko przeważnie nalane, okrągłe buzie a często dochodzi do tego krągły brzuszek big_smile

88 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-08 21:26:14)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:
dobrakobieta90 napisał/a:

Niestety polscy mężczyźni nie są ogólnie przystojni, jednak jak się trafi przystojniak to bije nawet Włochów, Hiszpanów i Portugalczyków big_smile

To tak jak Polki, kiedyś najładniejsze w Europie......ale to już przeszłość.
Co druga jest otyła, niegustownie ubrana i te koszmarne tatuaże.
Bo niestety biorą wzór z zachodu.....chcą być takie europejskie sad

Na zachodzie raczej nie ma specjalnej mody na tatuaże, kobiety ubierają się trochę inaczej, ale może tu na naszym podwórku przez płeć przeciwną jest preferowany taki styl, który jak najbardziej kojarzy się seksualnie, więc i taki jest "używany"... Jeden człowiek, który dużo bywał i dużo widział, napisał, że im bardziej na zachód, tym bardziej kobiecość jest 'uczłowieczona' i podkreślana w sposób stonowany, a im bardziej na wschód, tym bardziej ostentacyjna i prowokacyjna, a to przecież nie bierze się z powietrza, tylko z oczekiwań. Ja aż tylu krajów nie zwiedziłam, nie umiem tego potwierdzić ani zaprzeczyć. Ale na pewno zauważyłam będąc w paru miejscach na zachodzie, że tam wartością jest własny styl, umiejętność pokazania strojem indywidualności, co niekoniecznie oznacza bycie tak seksualnym, jak tylko się da. U nas natomiast jest atak klonów i tendencja, żeby eksponować wszystkie prawdziwe lub nie do końca prawdziwe atuty (czasem komuś się tylko zdaje, że coś jest atutem).
Otyłość to nie moda, tylko choroba cywilizacyjna + zaniedbanie.
Uroda zaś to ani strój, ani makijaż, ani waga, ani tatuaże czy ich brak... Te rzeczy można uznać za wspomagacze albo przeszkadzajki, jedynie. Ładną twarz i dobre proporcje ciała się ma albo nie ma, i koniec. I tu akurat jest mało miejsca na indywidualny odbiór, bo pewne rzeczy mamy zakodowane w genach. Mało kto odpowie na pytanie, czym jest piękno, ale każdy je natychmiast widzi. Za to są w naszych czasach duże możliwości, by coś wykrzesać z osoby przeciętnej. No i z dobrodziejstw stylizacji korzysta się na taką skalę, że mało spostrzegawcze jednostki nie odróżnią już na ulicy, kto jest ładny, a kto tylko zrobiony. Widzę to ciągle.

89 Ostatnio edytowany przez Azaia (2019-06-08 21:52:26)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:
dobrakobieta90 napisał/a:

Niestety polscy mężczyźni nie są ogólnie przystojni, jednak jak się trafi przystojniak to bije nawet Włochów, Hiszpanów i Portugalczyków big_smile

To tak jak Polki, kiedyś najładniejsze w Europie......ale to już przeszłość.

Przeszłość? Przecież geny nam się nie zmieniły big_smile.

Nie zgodzę się, że Polki są otyłe, zaniedbane, bo uważam, że wyglądają o niebo lepiej jak kilka dekad wstecz. Jest też moda na bycie fit i na ulicach widuję coraz mniej otyłych osób, bo kilka dodatkowych kilogramów przeciez otyłością nie nazwę. Z drugiej strony nie sposób jednak nie zgodzić się z tym, co napisała Niepodobna, bo niestety wielu kobietom brakuje własnego stylu, boją się wyróżniać i wyglądają jakby wyszły z jednej fabrycznej taśmy. No może dwóch big_smile.


edycja: tylko zwykła literówka wink

90

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Niepodobna dziwne masz informacje, raczej na zachodzie kobiety mają tendencję do oszpecania swojego wyglądu na różne sposoby. Ładne, naturalne kobiety to są za naszą wschodnią granicą właśnie. W Polsce ogólnie jest ok pod względem urody kobiet jak i facetów, bo jest duże zróżnicowanie w wyglądzie ludzi ogólnie. A dobrakobieta jeżeli otaczają Cię otyli mężczyźni z okrągłymi buziami, to obawiam się że to po prostu Twoja liga jest, bo jak inaczej big_smile.

91

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Niepodobna dziwne masz informacje, raczej na zachodzie kobiety mają tendencję do oszpecania swojego wyglądu na różne sposoby. Ładne, naturalne kobiety to są za naszą wschodnią granicą właśnie. W Polsce ogólnie jest ok pod względem urody kobiet jak i facetów, bo jest duże zróżnicowanie w wyglądzie ludzi ogólnie. A dobrakobieta jeżeli otaczają Cię otyli mężczyźni z okrągłymi buziami, to obawiam się że to po prostu Twoja liga jest, bo jak inaczej big_smile.

Pytanie, co jest wg Ciebie oszpeceniem.
Dla niektórych już nim będzie ten indywidualizm w ubiorze, o którym wspomniałam. Bo uznają, że dany strój "nie eksponuje kobiecości". No bo eksponować ją można jedynie w jeden sposób... i tylko jeden wymiar tej kobiecości.

Dużo zróżnicowanie wyglądu w Polsce - zgadzam się, i też mi się to wydaje pozytywne.

Uwaga skierowana do dobrejkobiety to bzdura, bo ludzie nie dzielą innych ludzi na ligi, kiedy zdecydują się na jakieś kroki, tylko uderzają do tych, którzy im się podobają. Naprawdę myślisz, ze otyli mężczyźni szukają otyłych kobiet, bo sobie myślą, że w końcu to ich liga i trzeba szukać w swojej? No nie szukają. Czasem akceptują kogoś mało dla nich atrakcyjnego, kiedy z atrakcyjniejszymi się nie udaje, to wszystko.

92 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-06-08 22:03:23)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Akurat rasowo faktycznie Słowianie mają troszku krągłe twarze wink
Co nie zmienia faktu, że stulecia wojen i tak nas wszystkich sporo wymieszało.

Z resztą stereotypowe słynne "Niemieckie kobiety" też nie wzięły się znikąd wink (a nie tylko my ten żart mówimy)

93

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Nadwaga, kolorowe włosy, paskudnej jakości tatuaże, losowe kolczyki, źle dobrane ubrania... oczywiście nie każdy kraj, bo np we Francji jest spoko i uważam, że takie typowe Francuzki mają najlepszy styl ze wszystkich, ale w wielu krajach jest masa tego co napisałem, a szczególnie UK. A eksponowanie kobiecości to masz na myśli zdzirowate ciuchy, czy co big_smile? To chyba nie kobiecość wtedy eksponuje... tylko coś innego. Kobiecość w aparycji to mi się jednak kojarzy trochę z tajemniczością i delikatnością/urokiem lub klasą i może lekką wyniosłością.

Skoro dobrakobieta zadaje się z grubasami to jest to jej liga, a skoro narzeka to chyba jej się nie podobają jednak.

94

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Jak kobiety oszpecaja się na wszystkie sposoby ?
Tunele w uszach i wygolone pół głowy?

95

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

ciekawe  ze ktoś zauważa na polskich ulicach mniej otyłości- bo wydaje mi się, że jest odwrotnie, mimo mody na fit..
Zwłaszcza młode dziewczyny, więc to smuci- bo co będzie po tym jak urodzą dzieci..I nie chodzi o to, że to jakieś tam okrągłości, tylko konkretna nadwaga.
Gorzej u młodych niż w średnim pokoleniu..

96

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Lucyfer666 napisał/a:

Akurat rasowo faktycznie Słowianie mają troszku krągłe twarze wink
Co nie zmienia faktu, że stulecia wojen i tak nas wszystkich sporo wymieszało.

Z resztą stereotypowe słynne "Niemieckie kobiety" też nie wzięły się znikąd wink (a nie tylko my ten żart mówimy)

Bo Stwórca ich pokarał za rasę aryjską big_smile

97

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Niepodobna dziwne masz informacje, raczej na zachodzie kobiety mają tendencję do oszpecania swojego wyglądu na różne sposoby. Ładne, naturalne kobiety to są za naszą wschodnią granicą właśnie. W Polsce ogólnie jest ok pod względem urody kobiet jak i facetów, bo jest duże zróżnicowanie w wyglądzie ludzi ogólnie. A dobrakobieta jeżeli otaczają Cię otyli mężczyźni z okrągłymi buziami, to obawiam się że to po prostu Twoja liga jest, bo jak inaczej big_smile.

Burzowy, byłeś kiedyś na naszej wschodniej granicy? Pełno tam pań ze wschodniej europy i można je podziwiać do woli.
W moim wieku to już są przeważnie zniszczone wiekiem staruszki.
Włosy obowiązkowo czerwień lub gryzący blond. Braki w uzębieniu potworne albo różne złote zęby itp. Sadełko wylewa się z pumpiastych spodni i źle dobranych staników.
Owszem, zdarzają się bardziej zadbane panie, ale są tak rzadkie, że aż przykuwają sobą wzrok i najczęściej są 20 lat młodsze ode mnie.

Co do mężczyzn w UE - w wielu krajach, po prostu o siebie dbają. Chodzą do fryzjera lub barbera, starają się ubierać z klasą, chodzą na siłkę, basen, uprawiają sporty i można z nimi pogadać o czymś więcej niż o piłce nożnej.
Na szczęście coraz częściej widzę podobne tendencje w Pl wśród panów smile

98

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Rosjanki mi kojarzą się przede wszystkim z dużą ilością nakładanej na twarz tapety. Jak się komuś podobają kolorowe twarze, to Polki nie mają szans big_smile Rosjanki są też znane z rozwiązłości seksualnej, tam jest bardzo swobodny stosunek do seksualności oraz do zabezpieczania się (powszechność aborcji) i dlatego Rosja wiedzie prym w zakażeniach wirusem HIV i zachorowaniach na AIDS.

99

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ta bo w Polsce jest mniejsza rozwiazlosc big_smile,  nie wydaje mi się by gdzieś była większa niż u nas, może UK. A i może panie ze wschodu się źle starzeją, nie mają łatwo. To jak faceci u nas. Jakość życia wpływa na wygląd, a w Polsce dobrze póki co mają tylko kobiety.

100

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Statystyki nie wzięły się z powietrza big_smile
Ale zaprzeczaj, zaprzeczaj oczywistym faktom big_smile

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/yU6ktkqTURBXy80ZjllYzlkNWM1NmIyM2MzMzI3NjQxMGE0OTE3OTViZC5qcGVnkZUCzQMUAMLD

101

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

HIV to funkcja biedy o braku świadomości a nie rozwiązłości.
Widać po mapie.
Co do Polek to wcale nie mają pięknych rysów w większości. Natomiast dbają o oprawę. I dobrze. bo to nie jest wyrazista uroda.
Po emigrantach zarobkowych  się nie ocenia.
Ja mam do czynienia z turystami i Rosjanki wyróżniają się na plus mocno.

102

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Tak, tak, a epidemia HIV i AIDS w Rosji wzięła się nie z rozwiązłości, tylko z monogamicznych związków big_smile
Logika godna ignoranta.

103

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Ela210 napisał/a:


Po emigrantach zarobkowych  się nie ocenia.
Ja mam do czynienia z turystami i Rosjanki wyróżniają się na plus mocno.

Właśnie. Rosjanie czy Ukraińcy w Polsce to trochę co innego. Wśród nich mniej jest typowo wschodniego stylu.

104 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-09 09:32:19)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Przecież wiadomo, że piękne panie tu nie przyjeżdżają, bo im bieda nie grozi.

Dobrakobieto90 im dalej na wschód w Europie tym mniejsza rozwiazlosc akurat, bo dominują klasyczne role w związkach i panie tak nie szaleją jak u nas. Nawet w Polsce te 20 lat temu było inaczej. Zakażenie wirusami to jest jak najbardziej problem biedy, higieny i braku dostępu do zabezpieczen. Wg Twojej logiki każda prostytutka juz dawno by promieniowala syfem jak reaktory w Czarnobylu.

Te rudowlose ruskie modelki mają niesamowita urodę.

105

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Dobrakobieto90 im dalej na wschód w Europie tym mniejsza rozwiazlosc akurat, bo dominują klasyczne role w związkach i panie tak nie szaleją jak u nas. Nawet w Polsce te 20 lat temu było inaczej. Zakażenie wirusami to jest jak najbardziej problem biedy, higieny i braku dostępu do zabezpieczen. Wg Twojej logiki każda prostytutka juz dawno by promieniowala syfem jak reaktory w Czarnobylu.

Tobie brakuje podstawowej wiedzy o drodze zarażenia się wirusem HIV. On nie bierze się z powietrza i epidemia w Rosji z powietrza też się nie wzięła big_smile

106 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-09 09:52:44)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Przecież wiadomo, że piękne panie tu nie przyjeżdżają, bo im bieda nie grozi.

Zrozumiałeś opacznie. Przede wszystkim, mówiliśmy teraz raczej o stylu, niż samej urodzie. I ja miałam na myśli to, że panie, które przyjeżdzają do Polski, ubierają się w sposób bardziej typowy dla naszego regionu, a nie ich, gdzie te przerysowania, wulgarność czy brak gustu są powszechniejsze,bardziej rzucają się w oczy.

Co do urody jako takiej. Pisząc, że pięknym paniom bieda nie grozi, sugerujesz, że atrakcyjne kobiety z natury rzeczy zarabiają na życie tą częścią ciała, w której rozum się nie znajduje. I to piszesz tak, jakby to była norma. To jest obraźliwe i poniżające dla tych kobiet. Wiem, wiem, że nie mówisz o zawodzie prostytutki. Ale przekazujesz, że ładne kobiety żyją z kasy facetów. To się pięknie zgrywa z twoim uporem przy tym, że żeby mieć dziewczynę, musisz mieć dużo kasy - po prostu uważasz, że te ładne są za pieniądze, a nie oczekują kasy tylko brzydkie. Jeszcze raz napiszę, powodzenia z takim podejściem, bo ponoć oczekujesz, żeby panna prócz urody miała coś w głowie - a ładna i z rozumem na pewno ucieknie stykając się z takimi poglądami. Zostaną tylko te wpisujące się w twój stereotyp.

107

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ojjj dobrakobieto... ;]

108 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-09 10:14:45)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ale uroda może być wielka,   a jak bieda i styranie życiem to po 40 latach widać. A w tym wieku najwięcej emigrantek zarobkowych.
To może faktyczniee powinno się po 20 stolatkach bez make upu oceniać.
I dalej Rosjanki górą.
A Francuzki Twoje, Burzowy- zadbane są , wiedzą jak, kasę mają i nie tyją- fenomen.
Bo z twarzy mało która klasycznie piękna.
Niemki genetycznie łatwo nie mają..

109 Ostatnio edytowany przez Marata (2019-06-09 11:35:50)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Przecież wiadomo, że piękne panie tu nie przyjeżdżają, bo im bieda nie grozi.

Dobrakobieto90 im dalej na wschód w Europie tym mniejsza rozwiazlosc akurat, bo dominują klasyczne role w związkach i panie tak nie szaleją jak u nas. Nawet w Polsce te 20 lat temu było inaczej. Zakażenie wirusami to jest jak najbardziej problem biedy, higieny i braku dostępu do zabezpieczen. Wg Twojej logiki każda prostytutka juz dawno by promieniowala syfem jak reaktory w Czarnobylu.

Te rudowlose ruskie modelki mają niesamowita urodę.

A te mało rozwiązłe ukraińskie, białoruskie i rosyjskie panie umilające widoki przy drogach w Polsce to już nie takie piękne?
Przecież one wszystkie są piękne, byle dalej na wschód.

Edit:
Olśniło mnie.
Arabki są mało rozwiązłe. Do tego ubierają się dosyć klasycznie, nie ma tam buchającego na wszystkie strony seksapilu w ubiorze, a co do urody, jest na prawdę niebanalna - trzeba się domyślić jej na podstawie widocznego jednego oka. No idealne!
A pal licho, że część rzadko się myje. To jest do przeskoczenia.
Trzeba tylko zostać muzułmaninem.

110 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-06-09 12:07:04)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Marata napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Przecież wiadomo, że piękne panie tu nie przyjeżdżają, bo im bieda nie grozi.

Dobrakobieto90 im dalej na wschód w Europie tym mniejsza rozwiazlosc akurat, bo dominują klasyczne role w związkach i panie tak nie szaleją jak u nas. Nawet w Polsce te 20 lat temu było inaczej. Zakażenie wirusami to jest jak najbardziej problem biedy, higieny i braku dostępu do zabezpieczen. Wg Twojej logiki każda prostytutka juz dawno by promieniowala syfem jak reaktory w Czarnobylu.

Te rudowlose ruskie modelki mają niesamowita urodę.

A te mało rozwiązłe ukraińskie, białoruskie i rosyjskie panie umilające widoki przy drogach w Polsce to już nie takie piękne?
Przecież one wszystkie są piękne, byle dalej na wschód.

Edit:
Olśniło mnie.
Arabki są mało rozwiązłe. Do tego ubierają się dosyć klasycznie, nie ma tam buchającego na wszystkie strony seksapilu w ubiorze, a co do urody, jest na prawdę niebanalna - trzeba się domyślić jej na podstawie widocznego jednego oka. No idealne!
A pal licho, że część rzadko się myje. To jest do przeskoczenia.
Trzeba tylko zostać muzułmaninem.

W przypadku np. obecnego Iranu można zobaczyć, jak wyglądały kobiety przed rewolucją wink
Ogólnie Persyjki to w zasadzie ładne kobiety. Może teraz ciężko to docenić, ale to co miałem okazję zobaczyć i poznać to bardzo pozytywne wrażenie.

Co do rozwiązłości - poczekajmy, aż w końcu wojna wybuchnie, to wtedy problem zniknie wink - Wszyscy z powodu stresu będą się rypać na lewo, na prawo i nikomu to nie będzie przeszkadzać.

111

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Ludzie w chinach robią to pierwotnie naturalnie. Polecam

112

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Macie jednak rację, Polki są najlepsze wink.

113

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Marata napisał/a:

Arabki są mało rozwiązłe. Do tego ubierają się dosyć klasycznie, nie ma tam buchającego na wszystkie strony seksapilu w ubiorze, a co do urody, jest na prawdę niebanalna - trzeba się domyślić jej na podstawie widocznego jednego oka. No idealne!

A pal licho, że część rzadko się myje. To jest do przeskoczenia.
Trzeba tylko zostać muzułmaninem.

Lubię jak ktoś powtarza obiegowe głupoty na temat innych ras i narodów.
Muzułmanie na punkcie higieny są niezwykle przewrażliwieni. Ba, czystość jest nakazem religijnym.
Przykładowo, pobyt w toalecie kończy się myciem czterech liter, a nie rozcieraniem po całym tyłku papierem.
Podobnie w ubiorze. Smród potu w środkach komunikacji nie występuje....a wystarczy w Polsce wejść do tramwaju czy autobusu....nawet rano !!!!

Muzułmanom można wiele zarzucić, ale nie to, że się nie myją......

114

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:
Marata napisał/a:

Arabki są mało rozwiązłe. Do tego ubierają się dosyć klasycznie, nie ma tam buchającego na wszystkie strony seksapilu w ubiorze, a co do urody, jest na prawdę niebanalna - trzeba się domyślić jej na podstawie widocznego jednego oka. No idealne!

A pal licho, że część rzadko się myje. To jest do przeskoczenia.
Trzeba tylko zostać muzułmaninem.

Lubię jak ktoś powtarza obiegowe głupoty na temat innych ras i narodów.
Muzułmanie na punkcie higieny są niezwykle przewrażliwieni. Ba, czystość jest nakazem religijnym.
Przykładowo, pobyt w toalecie kończy się myciem czterech liter, a nie rozcieraniem po całym tyłku papierem.
Podobnie w ubiorze. Smród potu w środkach komunikacji nie występuje....a wystarczy w Polsce wejść do tramwaju czy autobusu....nawet rano !!!!

Muzułmanom można wiele zarzucić, ale nie to, że się nie myją......

big_smile Pracowałam z arabkami. Pół roku. Wiem co piszę.

115

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

To skąd ta mega popularność Arabów w Europie? Jak pisałem gdzie indziej w akademikach kolejki niemal do nich. Do łysych, grubych i spoconych Arabów. Dla mnie też śmierdzą, ale może niektórym to pasuje wink. A ich kobietom i tak nie wolno się mieszać z obcymi, więc nie zwracam uwagi. Aczkolwiek jakość cery mają spoko i często zadbane detale jak np dłonie, stopy. Mnie to odrzuca jak jest nie tak big_smile. A niestety przeważnie jest.

116

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Przez to, ze ich narody prezentują bardzo często nienawiść w stosunku do innych, krzywdza kobiety, a te do nich lgną i tak. Dziś mamy tez do czynienia z zalewaniem Europy przez jednych i drugich, co też nie jest fajne.  W zasadzie często swój chlop o takich samych cechach jak np murzyn nie ma szans danej kobiety zdobyć. Jednak jak jest zagraniczny, to kobieta od razu klapki na oczy i jazda. Mamy przykład feministek, które dopatruja się samych zlych cech facetów w Europie, ale brak praw kobiet w niektórych krajach arabskich im nie robi i same lecą na takich tongue. Azjaci są traktowani jako w porządku ludzie i wiele osób chce poznać ich kulturę. Sam fakt, ze nie jest to dla Ciebie Slimaczyco oczywiste jest dość wymowny.

Chcesz przez to powiedzieć, że Europejczycy, biali, czystej krwi aryjskiej, Słowianie, Polacy kobiet nie krzywdzą? Pewnie to będzie dla ciebie dramat, ale to, w jaki sposób traktujesz drugiego człowieka, nie ma żadnego znaczenia, jaki masz kolor skóry, czy urodziłeś się w Warszawie, w Mozambiku, w Iraku, w pałacu arabskiego Szejka. Gnojek zawsze będzie gnojkiem, a normalny człowiek będzie normalny. Powołujecie się z kolegą na poprawność polityczną. Ja widzę inną poprawność polityczną u was - za wszelką cenę chcecie napisać wiele słów, zamiast napisać wprost - jesteście rasistami. Poprawność polityczna nie jedno ma imię młody człowieku. Znam Muzułmanów, mamy jednego znajomego czarnoskórego, od któreo mógłbyś się wiele nauczyć. Ale pewnie uważasz, że nie.

117

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:
Marata napisał/a:

Arabki są mało rozwiązłe. Do tego ubierają się dosyć klasycznie, nie ma tam buchającego na wszystkie strony seksapilu w ubiorze, a co do urody, jest na prawdę niebanalna - trzeba się domyślić jej na podstawie widocznego jednego oka. No idealne!

A pal licho, że część rzadko się myje. To jest do przeskoczenia.
Trzeba tylko zostać muzułmaninem.

Lubię jak ktoś powtarza obiegowe głupoty na temat innych ras i narodów.
Muzułmanie na punkcie higieny są niezwykle przewrażliwieni. Ba, czystość jest nakazem religijnym.
Przykładowo, pobyt w toalecie kończy się myciem czterech liter, a nie rozcieraniem po całym tyłku papierem.
Podobnie w ubiorze. Smród potu w środkach komunikacji nie występuje....a wystarczy w Polsce wejść do tramwaju czy autobusu....nawet rano !!!!

Muzułmanom można wiele zarzucić, ale nie to, że się nie myją......

To prawda,muzułanki śmierdzą aż na kilometr! Miałam to nieszczęście uczęszczać z nimi na kurs...prowadzący zajęcia jak widział,że wchodzą na salę biegł otwierać okna.

118

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Marata napisał/a:

big_smile Pracowałam z arabkami. Pół roku. Wiem co piszę.

Sporo miesięcy spędziłem w kilku krajach muzułmańskich......
Niektórzy mylą zapach skóry (zależny od spożywanego jedzenia) z niemyciem. smile

119 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-09 18:16:13)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:
Marata napisał/a:

big_smile Pracowałam z arabkami. Pół roku. Wiem co piszę.

Sporo miesięcy spędziłem w kilku krajach muzułmańskich......
Niektórzy mylą zapach skóry (zależny od spożywanego jedzenia) z niemyciem. smile

To prawda pewnie- pisałam wyżej w wątku o czarnoskórych, ale wg Przemo odczuwanie tego jest rasizmem..I oczywiście nienawiścią.

120

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Może być, że to zapach po prostu. Generalnie nie robi mi to różnicy aż takiej, smród to smród. Chociaż ogólnie SĄ nacje na świecie, które mają problemy z higieną, choćby zjeżdżający do nas w sporej ilości Nepalczycy, ale to przynajmniej spokojni ludzie.

@przemo_polo Good troll.

121

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
zwyczajny gość napisał/a:
Marata napisał/a:

big_smile Pracowałam z arabkami. Pół roku. Wiem co piszę.

Sporo miesięcy spędziłem w kilku krajach muzułmańskich......
Niektórzy mylą zapach skóry (zależny od spożywanego jedzenia) z niemyciem. smile

Człowieku, wyobraź sobie, że te, z którymi pracowałam, podczas okresu przez cały tydzień się nie myły i wylewały na siebie jakieś okropne ilości mocno pachnących perfum. To była mieszanka zwalająca z nóg. Po dwóch dniach zaczynało być ciężko. Szczególnie na stołówce.

Nazwijmy to naturalnym zapachem.

122 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-09 18:41:35)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Skoro dobrakobieta zadaje się z grubasami to jest to jej liga, a skoro narzeka to chyba jej się nie podobają jednak.

A skoro Ty się zadajesz z wariatkami, to jest to twoja liga.
Ta sama logika.
Czy może znowu tylko u kobiet działa to tak bewzględnie? big_smile

123

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Raczej w większości były to kobiety postrzegane jako bardzo atrakcyjne, a po latach widać, że ich zachowania są raczej normalnymi w dzisiejszych czasach, także to nie jest to samo.

124

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Raczej w większości były to kobiety postrzegane jako bardzo atrakcyjne, a po latach widać, że ich zachowania są raczej normalnymi w dzisiejszych czasach, także to nie jest to samo.

Nie piszę o atrakcyjności, tylko odchyłach psychicznych, a odchył ma to do siebie, że normą nie jest : }

125

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

No to wszyscy jakieś mamy, więc się zgadza.

126 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-09 19:10:38)

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

No to wszyscy jakieś mamy, więc się zgadza.

No nie do końca... Nie każdy "trafia" na takie kobiety.

Edit: Także wiesz... Jeśli to, że ktoś wciąż trafia na jakiś typ, oznacza, że to jego liga, to zastosować to swoje kategoryczne prawo musisz też do siebie. Ale z tym masz, widzę, jakiś kłopot.

127

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Liga to atrakcyjność, a nie to, czy te laski do mnie pasowały, czy nie.

128

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Uwielbiam płytkich facetów ^^. Są tacy... prości big_smile

129

Odp: Seks z mężczyznami innych ras
Burzowy napisał/a:

Liga to atrakcyjność, a nie to, czy te laski do mnie pasowały, czy nie.

Charakterologiczna atrakcyjność też istnieje. I dlaczego tu nie miałoby działać prawo tej samej ligi?

130

Odp: Seks z mężczyznami innych ras

Pewnie dlatego, że oceniając ludzi pod względem atrakcyjności nie masz szans zagłębić się w ich charaktery tak od razu? Tylko widzisz wygląd, inteligencję, jakieś zainteresowania i tyle. Potem w miarę poznawania wychodzi dopasowanie, lub jego brak. I Tobie może się wydać dana osoba odrzucająca, ale dla większości i tak pozostanie osobą atrakcyjną. A grubas atrakcyjny będzie raczej dla zdecydowanej mniejszości.

Posty [ 66 do 130 z 155 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks z mężczyznami innych ras

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024