Dlaczego jestem samotny?? opinia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dlaczego jestem samotny?? opinia

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 81 ]

Temat: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Hej wszystkim

Mam 18lat nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny. W wolnym czasie (weekendy i wakacje) pracuje żeby zarobić.Jestem wrażliwy troskliwy miły spontaniczny romantyczny a zarazem uparty . Potrafię rozśmieszać  dziewczyny. Jestem dżentelmenem zawsze przepuszczam kobiety w drzwiach itp. Nie pije i nie pale nie zażywam żadnych używek. Nie raz próbowałem z wieloma dziewczynami nigdy się to nie udawało proponowały przyjaźń albo całkowicie mnie olewały. Nie raz gdy widzę jak niektóre kobiety cierpią są odrzucane przez facetów zdradzane itd. jest mi mega smutno i nie wyobrażam sobie można tak postąpić. Lubie pomagać wszystkim zawsze myślę najpierw o kimś a na końcu o sobie  Dbam o swój wizerunek jestem czysty chodzę na siłownie ubieram się modnie jednak wszystkie dziewczyny wybierają chamów i prostaków którzy i tak je porzucają.Nie chodzi mi o to by mieć (nie wiadomo ile dziewczyn)  chciałbym spotkać tylko tą jedyną Nie twierdzę że wszystkie są takie może się mylę

Z góry dzięki za odpowiedź (jeśli masz napisać jakąś głupią odpowiedź daruj sobie)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Dobro nie jest w modzie, jak zauważyłeś wolą tych, którzy są inni. Wyciągnij z tego wnioski.

3

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Aha czyli rozumiem że mam być arogancki wyzywać i znęcać się nad jakąś dziewczyną ok rozumiem

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-03-25 17:37:00)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Kilka uwag.

Mylisz się dokonując uogólnień na postawie kilku/kilkunastu przykładów. W jakim celu uogólniasz?


Masz dopiero 18 lat, więc to, że nie miałeś dotąd dziewczyny jakoś nie dziwi, nie jest nadzwyczajnym.


Skoro dbasz o swój wizerunek, to weź się za pisanie zgodnie z wymogami języka polskiego (ortografia, interpunkcja). Bycie dżentelmenem nie polega wyłącznie na przepuszczaniu w drzwiach.


Twój post wygląda jak anons matrymonialny. Widzisz u siebie jakieś wady?

***

Burzowy napisał/a:

Dobro nie jest w modzie, jak zauważyłeś wolą tych, którzy są inni. Wyciągnij z tego wnioski.

Autora postu zalewa gorycz będąca efektem jego przeszłości, z którą jeszcze sobie nie poradził.

5

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

No wady mam mógłbym wymieniać każdy przecież ma ale co te sebixy spod osiedla mają same zalety  nie tylko przepuszczam w drzwiach kobiety jeśli chcesz wiedzieć ustępuje zawsze miejsca nawet jak widzę jakąkolwiek dziewczynę w parku (kiedyś miałem taką sytuację) to zawsze podchodzę daję chusteczkę i pytam czy mogę jakoś pomóc

6

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Przyszedłeś tu, na kobiece forum, by pisać jakie kobiety są podłe, że nie doceniają chodzącego srebra? Wsparcie dostaniesz od frustratów.

Nikt nikomu nie zagwarantował bycia w związku.

7

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Nie nauczyli cię czytać w domu napisałem przecież cytuję "Nie twierdzę że wszystkie są takie może się mylę". Przeczytaj dokładnie a nie filozofujesz tylko samotna osoba zrozumie co to znaczy być samemu.

8

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Grzeczność i uprzejmość to Twe kolejne imiona.



Trzeba było napisać w pierwszym poście, że marzysz, by wypowiadały się tylko osoby zgorzkniałe (nie każdy będący singlem jest zgorzkniały, nie każdy będący w związku zgorzkniałym nie jest).

9 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-25 18:01:13)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Aha czyli rozumiem że mam być arogancki wyzywać i znęcać się nad jakąś dziewczyną ok rozumiem

Nie do końca, ale daruj sobie przesadne bycie miłym, bo w najlepszym wypadku zostaniesz wykorzystany.

10

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Ja, jak... a raczej jeśli będę miał syna, to nigdy go nie wychowam na taką milutką, zakompleksioną i nieśmiałą ciapę jak Ty(bez obrazy). Twój problem polega na tym, że jesteś za dobry, za miły, służalczy, robisz komuś wszystko za frajer, swoim kosztem. Dajesz się też wykorzystywać, stawiasz na pierwszym miejscu wszystko, tylko nie siebie. Czyli nie szanujesz się.

Piszesz, że kobiety albo Cię olewają, albo proponują "przyjaźń".
Ale wiedz, że to co Tobie proponują czyli FriendZone, to tak naprawdę wcale nigdy koło prawdziwej przyjaźni nawet nie stało. FZ to nic innego, jak tylko pasożytniczy układ, w którym dana kobieta ma Cię za zawołanie, a Ty służalczo robisz dla niej wszystko, w nadziei że z czasem wysłużysz u niej miłość, zainteresowanie, pożądanie itp. że z czasem zauważy w Tobie mężczyznę z którym chce być w związku(i w łóżku).
W takim razie od razu Ci pomogę: NIE, nawet się nie łudź, że tak się kiedykolwiek stanie. Przynajmniej nie w młodym wieku. Co najwyżej kiedyś, kiedy będziecie mieli po 40-50 lat albo więcej i nie będziecie już młodzi, tak sprawni, (względnie) piękni i spontaniczni, wtedy taka zwróci na Ciebie uwagę i być może się z Tobą zwiąże, ale tylko z powodu ew. korzyści socjalno-bytowych, wygody i żeby na starość nie być samą. Naprawdę, chcesz tego? Bo jeśli tak, to już dalej nie czytaj, tylko dalej "bądź sobą", czyli tym, kim jesteś teraz.

Piszesz że myślisz najpierw o innych, a potem o sobie. A to też jest to poważny błąd!
Wiedz, że ci "inni" nigdy za Ciebie życia nie przeżyją ani też za Ciebie nie umrą.
Na pierwszym miejscu i osobą dla Ciebie najważniejszą i na pierwszym miejscu powinieneś być Ty sam. A dopiero potem inna/e osoba/y i to o ile na to zasłużą i będą tego warte. A takich osób, jest coraz mniej.

Piszesz, że dziewczyny wybierają chamów i prostaków którzy je porzucają(nie rzadko gdy zrobią im dziecko i dowiedzą się o ciąży).
Ale jak znając życie, pewnie te dziewczyny przychodzą do Ciebie by się żalić i narzekać na tamtych, albo też proszą Cię, żebyś im pomógł, bądź zrobił cokolwiek, bo ich łóżkowy facet nawet palcem kiwnąć nie chcę. Oczywiście w zamian za to nie dostaniesz nic, ewentualnie usłyszysz od takiej "jakim to nie jesteś cudownym facetem, że doskonale ją rozumiesz, że jesteś wyjątkowy, że chciałaby mieć takiego faceta jak Ty" itp. I tak to się powtarza....
Ale uświadom sobie, że to nie jest żadna przyjaźń. Ty w tym chorym układzie jesteś tylko "przyjaciółką z penisem" a nie przyjacielem. Jak ona wyjedzie do Ciebie z tekstem że "chciałaby mieć takiego faceta jak Ty", a Ty jej zasugerujesz że Ci na niej zależy(zresztą, ona i tak o tym wie) i że możecie być razem, to ona tylko zareaguje pustym śmiechem i czym prędzej zmieni temat.
Jeśli tak będzie, to wiedz, że dla niej tak naprawdę nie jesteś i nie będziesz tym "cudownym facetem"  a tylko pieskiem na posyłki i wsparcie, oczywiście za darmo.
Zatem pora, byś zrozumiał, że czas z tym jak najszybciej skończyć i wyciągnąć odpowiednie wnioski, by następnym razem z tym bagnie się nie znaleźć!

Jak pisałem, masz na pierwszym miejscu stawiać samego siebie a potem innych, o ile będą tego warci. Powinieneś do innych stosować raczej zasadę wzajemności. Nie przejmuj się osobami, które się w ogóle Tobą nie przejmują.
Tu też nie chodzi o to, że masz bić, wyzywać, zdradzać, poniewierać kobietami, żeby pokazać się, jakim jesteś macho. Tu chodzi o to, że masz się cenić, swój czas, wysiłek, swoje możliwości i wszystko to, co możesz od siebie zaoferować, a nie wszystko oddawać za darmo byle komu bądź wszystkim. Masz mieć też swoje zdanie i je w razie czego odważnie przedstawiać, bez obaw że komuś się coś nie spodoba. Bo tak będzie zawsze.
Masz być facetem a nie usługującą wszystkim siostrą miłosierdzia, która zgadza się z każdym we wszystkim. A jak się coś komuś nie podoba, czuje się urażony, niezadowolony, to już to jego problem, nie Twój. Nie zmieniaj się i nie rezygnuj z czegoś, dla kogoś, żeby mu się przypodobać.

Bo nie wiem, czy wiesz, jak kobiety żalą się właśnie takim jak Ty(bądź ja kiedyś)na swoich łóżkowych partnerów, podczas gdy o takich sprawach powinny rozmawiać ze swoimi facetami, albo innymi kobietami które uważają za przyjaciółki. Ale wszystko wskazuje na to, że inne kobiety raczej nie będą nawet chciały za bardzo słuchać ich żali, więc Ty tym bardziej tego nie rób.
Bo taka tylko zwali na Ciebie cały swój żal, tak, że poczujesz się struty i stracisz cały dobry nastrój, a ona, czując się już lepiej, pofrunie zadowolona - najczęściej z powrotem do tamtego "podłego" gacha. Nie bądź zatem frajerem.

Poza tym, kolejny błąd jaki właśnie popełniłeś to jest to, że napisałeś o tym wszystkim tutaj do kobiet. A powinieneś o takich sprawach gadać z facetami(przynajmniej tymi, którzy Ci dobrze życzą). Kobietom raczej nie jest na rękę, by facet przestał nagle być ich darmowym sługą, więc one Ci z tym nie pomogą.
Sam widzisz zresztą Wielokropka, która tylko odwróciła kota ogonem i zwaliła całą winę na Ciebie. Tylko Burzowy i ja podeszliśmy poważnie do Twego tematu, tylko że my tu właśnie robimy niedźwiedzią przysługę kobietom.

Co prawda napisanie tego zajęło mi trochę czasu, ale jeśli kiedykolwiek Ci to pomoże to było warto smile

11

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

O matulu, kolejny frustrat, który nawet po polsku pisać nie umie, a koło uprzejmego i miłego to nawet nie stał - i się dziwi, że żadna go nie chce, a taki fajny... No, jesteś samotny, bo kobiety są okrutne, złe i podłe, tak, masz rację. I wolą badboyów. Życzę miłej pogawędki z innymi frustratami, nie wiem tylko, dlaczego uparliście się gawędzić o tym na kobiecym forum. może założylibyście sobie swoje własne?

12 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-25 19:33:46)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

@X77
Amen. Nic tylko przeklejać w podobne tematy.

13

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Odwróciłam kota ogonem? Hm... .


Osoba (niezależnie od płci), która jest ugrzeczniona, służalcza, która nadskakuje rzadko kiedy (jeśli w ogóle) zdobywa uznanie i sympatię. Osoba (niezależnie od płci) sympatyczna, miła i uprzejma - owszem. Te jednak cechy nie są wystarczające do tego, by być partnerem/partnerką. Na partnerów (płci obojga) wybierane są zwykle osoby "mające kręgosłup", te 'skarpetkowe' dla większości nie są atrakcyjnymi.

14

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Odpowiedź jest prosta - bo nie jesteś facetem.
Nie jestem tym, który zdobywa i kształtuje, tylko tym, który się podkłada i pozwala robić za dywan... Która będzie się czuła bezpiecznie z takim osobnikiem, który nie zapewnia jakiejkolwiek stabilnej przyszłości.

15 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-25 19:44:33)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Hej wszystkim

Mam 18lat nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny. W wolnym czasie (weekendy i wakacje) pracuje żeby zarobić.Jestem wrażliwy troskliwy miły spontaniczny romantyczny a zarazem uparty . Potrafię rozśmieszać  dziewczyny. Jestem dżentelmenem zawsze przepuszczam kobiety w drzwiach itp. Nie pije i nie pale nie zażywam żadnych używek. Nie raz próbowałem z wieloma dziewczynami nigdy się to nie udawało proponowały przyjaźń albo całkowicie mnie olewały. Nie raz gdy widzę jak niektóre kobiety cierpią są odrzucane przez facetów zdradzane itd. jest mi mega smutno i nie wyobrażam sobie można tak postąpić. Lubie pomagać wszystkim zawsze myślę najpierw o kimś a na końcu o sobie  Dbam o swój wizerunek jestem czysty chodzę na siłownie ubieram się modnie jednak wszystkie dziewczyny wybierają chamów i prostaków którzy i tak je porzucają.Nie chodzi mi o to by mieć (nie wiadomo ile dziewczyn)  chciałbym spotkać tylko tą jedyną Nie twierdzę że wszystkie są takie może się mylę

Z góry dzięki za odpowiedź (jeśli masz napisać jakąś głupią odpowiedź daruj sobie)

Jesteś miły gość. A miłych i dobrych nikt nie szanuje.W szczególności kobiety. Sam widzisz jaki wydźwięk mają wpisy kobiet w twoim temacie. Kobiety podświadomie gardzą słabością i brzydzą sie słabych mężczyzn. Taki atawizm. A ty takim jesteś. Jak jesteś miły i dobry to jesteś nikim.

Zapamiętaj sobie to co napisał X77, który wyczerpał temat. One takich nie chcą. Po prostu miej wy...ne a będzie Ci dane.
Całe życie przed tobą. Nie zepsuj tego.

16

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Wielokropek napisał/a:

Odwróciłam kota ogonem? Hm... .


Osoba (niezależnie od płci), która jest ugrzeczniona, służalcza, która nadskakuje rzadko kiedy (jeśli w ogóle) zdobywa uznanie i sympatię. Osoba (niezależnie od płci) sympatyczna, miła i uprzejma - owszem. Te jednak cechy nie są wystarczające do tego, by być partnerem/partnerką. Na partnerów (płci obojga) wybierane są zwykle osoby "mające kręgosłup", te 'skarpetkowe' dla większości nie są atrakcyjnymi.

Oj służalcze kobiety akurat mają branie. Jak... wszystkie. Ja nie przepadam, ale Panie mają jednak pełną dowolność w stylu bycia i nie ma co porównywać ich dylematów do problemów męskich, bo to zazwyczaj dwie różne sprawy wink.

17

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Burzowy napisał/a:

(...)

Współczuję.

18 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-03-25 19:44:27)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Nie wiem czemu jesteś sam, z cech opisanych w pierwszym poście widać pozytywne cechy, m.in. brak nałogów, dobre postępowanie w stosunku do dziewczyn, z tekstu wynika że nie krzywdziłbyś nikogo w taki sposób jaki niestety jest popularny.

Artut12 napisał/a:

Jestem wrażliwy troskliwy miły [...] Nie nauczyli cię czytać w domu

[zdziwienie]

Artut12 napisał/a:

Aha czyli rozumiem że mam być arogancki wyzywać i znęcać się nad jakąś dziewczyną ok rozumiem

to jest bardziej skomplikowane, jak znam Burzowego z forum, to jestem pewien że miał na myśli coś innego. Nie wiemy też dlaczego wskazani przez Ciebie koledzy są bardziej popularni wśród dziewczyn, ale takie cechy jak niewierność czy skłonności do przemocy, nałogów, z pewnością nie są pożądane przez większość. Wątpię żeby takie cechy charakteru przyciągały, to raczej wychodzi na jaw w trakcie związku i dziewczyny wtedy cierpią, zobacz sobie np. podforum https://www.netkobiety.pl/f79.html które nazywa się "TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI" tam jest mnóstwo smutnych historii. Twoja samoocena jest pozytywna pod tym względem, że w swoim przekonaniu zachowujesz się dobrze, podałeś przykłady, rozumiem to. Tylko że takim podejściem jak opisujesz (przypisywanie przyczyn Twojej samotności dziewczynom wolącym innych chłopaków, których przedstawiasz jako mających gorsze cechy) nie rozwiążesz raczej przyczyny. Mój jedyny związek jeśli tak można to nazwać, był 6-7 lat temu, byłem w podobnym wieku jak Ty, i powiem Ci że samotność ma wiele zalet - można samemu organizować sobie czas, być niezależnym. W miarę możliwości staram się zachowywać z wyrozumiałością wobec ludzi, obojętnie czy chodzi o dziewczyny które mogłyby mi się podobać czy o kogoś innego, i na pewno nie próbowałbym zmieniać swojego zachowania na gorsze, licząc że w ten sposób atrakcyjność ulegnie poprawie. Raczej koncentrowałbym się na innych przyczynach - u mnie chodzi np. o całościowe zaburzenia rozwoju a trudno oczekiwać żeby była to pożądana cecha. Mam też zbyt dużą potrzebę odrębności a związek to raczej wspólne życie. Pokazałem tylko przykład, nie sugeruję Ci żadnej konkretnej cechy, tylko staram się zachęcić do myślenia raczej nad sobą i swoim zachowaniem, niż obwinianiem dziewczyn o to że zwracają uwagę na kogoś innego. Może warto pomyśleć jak zainteresować sobą dziewczyny które są do Ciebie podobne. Najlepiej chyba nie interesować się tymi, które widzą atrakcyjność w cechach jakich nie masz. Poza tym zgadzam się z niektórymi elementami wcześniejszych wypowiedzi, warto znaleźć jakiś środek, myśleć też o sobie a nie tylko o innych, a takim całkowitym nastawieniem na drugą osobę mógłbyś uzyskać ewentualnie warunkowe uczucie zależne od tego, czy ktoś ma korzyści z relacji z Tobą.

19

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Wielokropek napisał/a:
Burzowy napisał/a:

(...)

Współczuję.

Czyli jak, uważasz, że po świecie chodzą dziesiątki odrzuconych młodych kobiet, które nikogo nie mogą znaleźć, bo są zbyt uległe i służalcze? A to nowość muszę przyznać. Szczególnie, że nie jest to uznawane za niekobiece, a co najwyżej niemęskie.

20 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-03-25 20:40:01)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Dla Ciebie atrakcyjna kobieta jest uległa i służalcza? Z taką chciałbyś stworzyć związek? Tu, na forum, sporo było i jest wątków, w których opisywane były i są związki hierarchiczne. Kobiety, które z różnych przyczyn były podnóżkami szczęśliwymi w tych związkach nie były, zresztą ich mężowie (bo partnerami nie byli) także. Mężczyźni, którzy byli podnóżkami też nie tryskali radością (podobnie jak ich żony). Stąd mój post o osobach 'z kręgosłupem' i 'skarpetkowych'.

Moja wizja związku jest inna, ludzie (płci obojga) z mego otoczenia uciekają od tych (płci obojga), którzy chcą zagłaskać na śmierć, bo życie z taką osobą jest - delikatnie rzecz nazywając - kłopotliwe. Ale O gustach się nie dyskutuje.

21

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

No jak napisałem wyżej, że mi się taki typ nie podoba, chyba nie doczytałaś. Być może życie z kimś takim bywa kłopotliwe (nie wiem), ale przeczę temu jakoby odrzucenie z jakim spotyka się autor w tym samym stopniu dotykało takowych kobiet. A część facetów nawet takich szuka.

22

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Przeczytałam. smile


Część kobiet też szuka 'skarpet'. Ale czy 'skarpety' są szanowane i podziwiane, czy traktowane jako darmowa siła robocza? [Pytania retoryczne.] I czy o bycie w związku za wszelką cenę chodzi? Niektórym - tak.

23

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Tym co nie mają możliwości by w związku być o to właśnie chodzi. Bo chcą zobaczyć jak to jest, bo ciągnie ich. Taka ludzka natura. Brak wyboru ludzi zabija. Życie faceta bez kobiet w jakiejkolwiek formie nie jest pełne, ciężko to ominąć. I odwrotnie raczej też tak jest, bo Pań stroniących całkowicie od mężczyzn raczej się nie widuje. A takie zderzenie się z brutalną rzeczywistością jak u autora, gdzie faktycznie on widzi, że laski podkochują się w takich, co im w twarz naplują naplują musi boleć. Ja bym proponował swoje cechy połączyć jednak z tym, co ci badboye mają w sobie dobrego, a co imponuje tym kobietom. Wtedy efekt powinien być znośny.

24

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Czyli... warto zająć się - niezależnie od płci - własnym zachowaniem i własnymi poglądami zamiast złorzeczyć na przedstawicieli płci przeciwnej.

25

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Chciałbym to wszystko podsumować to czyli mam zmienić swoje całe zachowanie i dać sobie spokój z szukaniem dziewczyny bo i tak pewnie nie znajdę sądząc po opiniach wyżej

26 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-03-25 21:49:21)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Nikt nie proponował, byś zmienił całe swe zachowanie, ale byś zastanowił się nad nim i zmienił to, co atrakcyjnym nie jest (ale jak przeczytałeś, dla niektórych podnóżki są godne uwagi). Jednak bycie partnerem wyklucza bycie podnóżkiem.
Dla nikogo (chyba) nie jest też pożądania desperat.

Nikt nie proponował, byś dal sobie spokój z szukaniem dziewczyny. napisałam jedynie, że są osoby, które nie znajdują "drugiej połówki". Tylko tyle i aż tyle.

27 Ostatnio edytowany przez Artut12 (2019-03-25 21:58:01)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

To tak w skrócie co mógłbym zmienić takie najważniejsze rzeczy heh tylko już ta nie jeździjcie po mnie
A i Wielokropek przepraszam cię za ten tekst na początku trochę mi glupio teraz

28 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-03-25 22:03:03)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

A gdybyś tak zauważył, że nikt nie "jeździ po Tobie", że nikomu nie zależy na dokopywaniu Tobie, ale na wskazaniu ewentualnych (bo nikt z nas nie zna Cię) przyczyn Twych niepowodzeń?

Od czego masz zacząć? Na zbudowaniu przekonania, że jesteś tak samo wartościowym człowiekiem, jak inni, że masz takie same prawa jak inni. Skoro sam umniejszasz swą wartość, jak inni mają Cię cenić? Chcesz być szlachetny? Pozwól, by inni byli szlachetni wobec Ciebie.


***
Ok. smile Przywykłam do tego, że gdy trafiam w sedno - osoba broni się i atakuje.

29

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

potwierdzam to co pisze Wielokropek, forum ma na celu żeby pomóc:) co mógłbyś zrobić - może mniej zastanawiaj się nad tym jaki jesteś i czemu one wolą innych, a więcej rozmawiaj z nimi? w końcu trafisz na taką której spodobasz się:) 18 lat piękny wiek, na pewno masz dużo czasu żeby Ci się udało;)

30 Ostatnio edytowany przez uleshe (2019-03-25 22:23:35)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

To co nazywasz byciem miłym jest postrzegane jako słabość. Kobiety lecą na silnych psychicznie facetów. Jak widzą że jesteś miły dla wszystkich to myślą że dlatego że jesteś słaby i musisz się tak zachowywać. Usługiwanie dziewczynom może wydawać się fajną strategią ale sprawia że ich nie pociągasz bo po co być z Tobą w związku jak można mieć twoje usługi bez angażowania się. Młode dziewczyny lubią być niezależne i samowystarczalne gdy im otwierasz drzwi to one czują jak byś je traktował jako niepełnosprawne a to niezbyt przyjemne uczucie. Dlatego jak już to robisz to musisz mieć wyczucie taktu kiedy to jest ok a kiedy nie . Nigdy nie dawaj od siebie niczego za darmo bo raz ludzie tego nie docenią a dwa po co kobiecie taki partner co innym rozdaje swoje zasoby ?

Często dziewczyny mają trudne rodziny. To znaczy tata pije krzyczy na mamę czasem bije. Chcą czy nie chcą podświadomie kojarzą takie zachowania z miłością. Nagle w ich życiu pojawiasz się ty próbujący być dżentelmenem to myślą o Tobie że jesteś po prostu nieszczery udajesz miłego a tak naprawdę taki nie jesteś. Tata wprost przeklina gdy coś nie tak mama też i ten dres z osiedla robi podobnie może i cham z niego ale przynajmniej szczery i wiedzą co po nim się spodziewać.

Do tego dziewczyny w twoim wieku mogą sobie wybierać za chłopaka kogo zechcą to znaczy w wieku od 16 do 60 lat jeśli tylko mają taką fantazję. Dlatego musisz sobie uświadomić że masz hmm dużą konkurencję o ich względy. Poza młodym ciałem wszyscy inni mają nad Tobą przewagę w doświadczeniu zasobach i umiejętnościach uwodzenia. To co Ci pozostaje to po prostu praca nad sobą i bycie cierpliwym w końcu jakaś Ci się spodoba ze wzajemnością. 

To co możesz zmienić to podejście nie być miłym ale pogodnym. Odpuść sobie parcie na związek raczej próbuj krótkich relacji w których skupiaj się aby się dobrze bawić . Nie patrz na kobiety jak na kandydatki na twoją dziewczynę\przyszłą żonę ale jak na ludzi z którymi możesz np wyjść wspólnie np do pubu. Potem może się coś z tego rozwinie ale częściej nie . Jak któraś nie zechce z Tobą iść do kina no to trudno zaproś inną . Masz jeszcze wiele lat nauki przed sobą więc ćwicz tworzenie relacji .

31

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Boże, co za farmazony.
Ludziom się myli bycie miłym z jakimś ciężkim frajestwem.
Można być miłym, a jednak stanowczym, z własnym zdaniem itd.
Ja tam lubię miłych facetów, a drażnią mnie tacy skamlący o miłość.

32

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

W zasadzie to dlaczego Cie drażnią?

33 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2019-03-26 14:21:31)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Burzowy napisał/a:

W zasadzie to dlaczego Cie drażnią?

Bo sprawiają, że czuję się osaczona, zabierają mi przestrzeń. Trzeba się od nich opędzać, gdyż często nie przyjmują odmowy do wiadomości, są, za przeproszeniem, upierdliwi i męczący. I mało atrakcyjni po prostu. Lubię gdy facet ma charakter, to wcale nie wyklucza bycia miłym i kulturalnym. Może być nawet nieśmiały, chętnie dopomogę w przełamaniu lodów, ale na litość boską, niech nie żebrze u mych drzwi.
Brrr, tylko nie bluszcz!

34 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-03-26 14:38:54)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Burzowy napisał/a:

W zasadzie to dlaczego Cie drażnią?

też odpisałbym na to. oczywiście każda z osób jest inna, a indywidualna sytuacja może powodować różne stany emocjonalne. Rozumienie uczuć innych dla mnie jest trudne, mój sposób na poznanie takich rzeczy to wyobrażenie sobie że jestem na czyimś miejscu. Czytając te tematy o samotności zastanawiam się: ok, ale nie wiem w czym właściwie problem. Nie rozumiem uzależniania swojego samopoczucia od obecności innej osoby, której nawet nie znamy imiennie gdyż nie chodzi o konkretną dziewczynę tylko o brak dziewczyny. Staram się jednak dokładnie czytać i odpowiadać na pytania albo rzeczy o których autorzy piszą.

35

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Jesteś samotny, czy po prostu singlem?
Bo można być w związku i być samotnym jednocześnie.

Twoim problemem jest bardziej samotność czy brak kobiety obok?

36 Ostatnio edytowany przez Artut12 (2019-03-26 14:52:31)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Chyba bardziej brak kobiety ale jak czytam te komentarze wcześniej to już straciłem nadzieje żeby znaleźć jakąś myślałem że jestem dobrym człowiekiem jednak się myliłem

37

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Biedny żuczek.

38 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-03-26 14:58:12)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Chyba bardziej brak kobiety ale jak czytam te komentarze wcześniej to już straciłem nadzieje żeby znaleźć jakąś myślałem że jestem dobrym człowiekiem jednak się myliłem

Nigdy nie trać nadziei przez randomowych ludzi z internetu.

Moim zdaniem po prostu szukasz nieudolnie lub w złych miejscach. Prawdopodobnie też startujesz do dziewczyn, u których z góry nie masz szans, stąd niepowodzenia.

Piszesz, że jesteś dobry i lubisz pomagać. Powinieneś więc poszukać miejsc, które gromadzą osoby o podobnych cechach. Może hospicja, ośrodki pomocy, schroniska dla bezdomnych lub zwierzaków. Tam pracują osoby wrażliwe na krzywdę innych. Może tam czeka na Ciebie Twoja wymarzona partnerka? Próbuj.

To nieprawda, że kobiety kochają drani. Pewien rodzaj kobiet kocha drani, bo dostarczają chorych emocji.
Nie zniechęcaj się, masz dopiero 18 lat.

39

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Należę do koła Caritas i rzeczywiście tam są takie osoby nie pomyślałem o tym

40

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

no właśnie:) 18 lat piękny wiek:) masz dużo czasu i duże szanse żeby to o czym marzysz udało się. To czy jesteś dobry, bardziej niż od komentarzy zależy od czynów, jakkolwiek względne by takie pojęcie nie było

41

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Zawsze przejmuje się krytyką i prawie zawsze się boje krytyki od innych ludzi

42

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

jeśli postępujesz zgodnie z tym co piszesz, krytyka innych w stosunku do Ciebie (w realnym życiu) powinna być rzadkością, jeśli Twoje samopoczucie jest zależne od opinii z zewnątrz, postaraj się skoncentrować na tych pozytywnych

43 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-03-26 15:10:51)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Należę do koła Caritas i rzeczywiście tam są takie osoby nie pomyślałem o tym

Więc może warto spróbować?
Powodzenia.

P.S. Polecam też wkręcenie się do Szlachetnej Paczki.

44

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Nwm czy to ma wpływ na to ale dowiedziałem się jakiś rok temu że należę do osób HSP

45

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Nwm czy to ma wpływ na to ale dowiedziałem się jakiś rok temu że należę do osób HSP

Nie słyszałam o tym wcześniej, ale powiem jedno - spróbuj z tej nadwrażliwości zrobić swój atut. Wykorzystaj to, co potrafisz robić i co Ci sprawia radość.

46

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

(...) dowiedziałem się jakiś rok temu że należę do osób HSP

Masz dwie drogi: potraktować to jako wyrok i podporządkować się mu, albo być szczęśliwym mimo tych literek.

47

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Czyli muszę bardziej mieć wywalone na wszystko

48 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-03-26 15:20:39)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Czyli muszę bardziej mieć wywalone na wszystko

Nie. Nie musisz.
Możesz być człowiekiem stabilnym emocjonalnie, mającym swoje zdanie, przekonanym o swojej wartości.
Możesz być zalęknioną sarenką wydaną na pożarcie głodnym wilkom.
Możesz wreszcie być aroganckim chamem.

Możesz. Nie musisz. Wybór, czy to Ci się podoba, czy nie, należy do... Ciebie.

49 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-03-26 15:51:16)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Autorze - przede wszystkim problemem, nie jest to, że jesteś dobry - to akurat cecha, która najlepiej, żeby cechowała, jak najwięcej ludzi.
Powiedz nam - ile razy wychodziłeś z inicjatywą do dziewczyny? Robiłeś jakieś kroki, żeby pokazać, że Tobie zależy i jesteś nie zainteresowany, na troszkę innym stopniu niż koleżeńskim?
Po prostu musisz się troszkę obyć, ale nie martw się na zapas, bo na to masz czas.


EDIT:

Zawsze przejmuje się krytyką i prawie zawsze się boje krytyki od innych ludzi

No i tutaj jest problem - poczucie własnej wartości.

50 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-26 16:57:41)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Piegowata'76 napisał/a:

Bo sprawiają, że czuję się osaczona, zabierają mi przestrzeń. Trzeba się od nich opędzać, gdyż często nie przyjmują odmowy do wiadomości, są, za przeproszeniem, upierdliwi i męczący. I mało atrakcyjni po prostu. Lubię gdy facet ma charakter, to wcale nie wyklucza bycia miłym i kulturalnym. Może być nawet nieśmiały, chętnie dopomogę w przełamaniu lodów, ale na litość boską, niech nie żebrze u mych drzwi.
Brrr, tylko nie bluszcz!

Oh, a jednak spodziewałem się po Tobie nieco większej wyrozumiałości dla autora, widocznie się myliłem. Oczywiście bazowało to na dyskusji w innym temacie, a tu proszę wink.

Cyngli napisał/a:

To nieprawda, że kobiety kochają drani. Pewien rodzaj kobiet kocha drani, bo dostarczają chorych emocji.
Nie zniechęcaj się, masz dopiero 18 lat.

Oczywiście, ze kochają i nawet książki o tym są big_smile, ale nie dla wszystkich drani wystarczy. Pokaż paluszkiem taką, która nie przerobiła żadnego badboya, babiarza czy innego chłopca z problemami. Trzeba być szczerym z autorem i wskazywać mu potencjalne rozwiązania.

Artut12 napisał/a:

Nwm czy to ma wpływ na to ale dowiedziałem się jakiś rok temu że należę do osób HSP

No to ja Ci powiem jako nieco bardziej świadomy i starszy kolega, który ma podobny dar. Ma to swoje plusy i minusy, ale Twoje życie nigdy nie będzie łatwe. Co mi po HSP? Widzę więcej niż inni, a dywagacje nad problemami którym poddają się ludzie (np tu na forum) przeważnie są dla mnie czymś niezrozumiałym, bo ja rozwiązanie widzę od razu. Ciężko mnie oszukać, bardzo szybko dostrzegam ludzkie intencje. Ludzie uważają, że generalizuję, a ja po prostu na wielu płaszczyznach szybciej łapię to, nad czym oni muszą myśleć długi czas. Czy to mi pomaga w życiu? Absolutnie nie. Może czasem w sferze zawodowej się to przydaje, bo ponownie bywa tak, że stoi kółko ludzi i zastanawia się "dlaczego". A ja po prostu... wiem. Niestety w relacjach z kobietami masz przerąbane. Ponoć wrażliwców jest te 20% wśród ludzi, ja natomiast za bardzo na podobne sobie kobiety nie trafiałem, prędzej przeciwieństwa. Będziesz miał niestety tak, że będziesz się tych kobiet bał. Zaczniesz szybko dostrzegać ich wady, może nie do końca czyste zamiary i każda nutka niepewności będzie robiła Ci siekę w głowie. Ja na co dzień ubieram maskę. Nawet żartuję ze swojej wrażliwości tak by odsunąć od siebie takie podejrzenia. Najlepiej z kobietami idzie gdy pozbawiam się wszelkich emocji. Wtedy same chcą do mnie dotrzeć. Tylko problem jest taki, że ja nie do końca chcę by to robiły. A przynajmniej tak było kiedyś, bo wraz z kolejnymi rozczarowaniami związkowymi mam nieco bardziej wywalone. I Tobie polecam nauczyć się zakładać maskę. Teraz, za rok, jak będziesz podrywał, jak będziesz w związku z kobietą, która Cie kocha. Musisz mieć wtedy ubraną maskę, a swoją wrażliwość używać tylko do rozwiązywania problemów i upust jej dawać gdzieś, gdzie nikt nie widzi. Twoja wrażliwość może działać na kobietę negatywnie i po prostu Cię zostawi. Mogę Ci jeszcze powiedzieć, że wg zaleceń psychologa ja powinienem szukać kobiety, która jest dobra i pewna siebie, aktywna i z inicjatywą, bo wtedy nie będę miał czasu na rozważania, tylko popłynę razem z nią. Jeżeli ktoś taki istnieje to powodzenia w szukaniu, ja przerobiłem sporo i dupa tongue. A na koniec bezczelne, ale prawdziwe słowa pocieszenia. HSP pozwoli Ci też na odkrycie jak zaimponować kobietom szybko i skutecznie. Jeżeli dotrzesz do etapu, że masz wywalone i chcesz sobie tylko pobzykać, to masz szansę stać się bajerantem z prawdziwego zdarzenia. Możesz to wykorzystać w połączeniu z poczuciem humoru. Ja na przykład rozśmieszyć umiem każdego, bo po prostu wiem co daną osobę będzie bawić. Ale dostanę po uszach za tę wypowiedź, już nawet widzę nicki, które mi pojadą big_smile.

51 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-03-26 17:01:38)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Czyli muszę bardziej mieć wywalone na wszystko

No coś Ty. Są rzeczy, którymi warto się przejmować, są i takie, którymi nie warto.
Naucz się oddzielać jedne od drugich.

Burzowy: dlaczego dla Ciebie „facet z problemami” i „drań” to jedno i to samo? ;-)

52

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Grzeczni chłopcy nie wpadają w "takie" problemy zwykle. I kojarzą się Wam z trudnymi przypadkami, którym trzeba pomóc, podobnie jak przebiega schemat z draniem, którego trzeba rozkochać by się zmienił wink. No i jestem wredny, bo dodając ten przypadek chciałem zwrócić Twoja uwagę bardziej, ponieważ gdzieś mi mignęło, że Twój mąż właśnie pod te kategorie się łapał tongue.

53 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-03-26 19:45:31)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Tak, miał problem z narkotykami. Ale nie był i nie jest draniem.

I właściwie, to pochodził właśnie z takiego „grzecznego” domu. Nigdy żadnych problemów z nim nie było. Ot, ciekawość poniosła. I wynikły z tego kłopoty w postaci uzależnienia.

Różne są przypadki...

54

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Autor dam Ci radę: Bierz przykład z Jamesa Bonda – rób swoje bez zbędnego gadania, tylko nie przesadzaj z martini. wink

A on z kobietami raczej nie miał problemu wink

55 Ostatnio edytowany przez Artut12 (2019-03-26 20:28:06)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Chyba dobrze  postąpiłem i zakończyłem dzisiaj te chore friendzone

56

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Ano nic byś z tego dobrego nie wyciągnął. Nawet wartościowych rad.

57

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Artut12 napisał/a:

Hej wszystkim

Mam 18lat nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny. W wolnym czasie (weekendy i wakacje) pracuje żeby zarobić.Jestem wrażliwy troskliwy miły spontaniczny romantyczny a zarazem uparty . Potrafię rozśmieszać  dziewczyny. Jestem dżentelmenem zawsze przepuszczam kobiety w drzwiach itp. Nie pije i nie pale nie zażywam żadnych używek.

Itp itd

A wyglądasz dobrze, czy źle? Twarz, klata, brzuch, wzrost? To na początku jest jedyne istotne. Osobowość można zaprezentować dopiero po pokonaniu pierwszej bariery, a tę załatwia wygląd

58 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 09:58:21)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Kolejny z teoria że sukces zapewnia tylko klata i wzrost. Weźcie mnie trzymajcie bo ja już nie mam siły

59

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

To pokaż takiego z klata bez sukcesu.

60

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Burzowy napisał/a:

To pokaż takiego z klata bez sukcesu.

Krzysztof Diablo Włodarczyk. Jakoś mu z kobietami nie wychodzi tongue

61 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-03-27 10:37:27)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
santapietruszka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

To pokaż takiego z klata bez sukcesu.

Krzysztof Diablo Włodarczyk. Jakoś mu z kobietami nie wychodzi tongue

Nie wychodzi to delikatnie powiedziane tongue

62

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Przecież ma kobiety, więc o co chodzi? Ah no tak, wpierw wypieramy cos oczywistego, a potem zarciki tongue.

63 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-27 11:09:46)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
Burzowy napisał/a:

Przecież ma kobiety, więc o co chodzi? Ah no tak, wpierw wypieramy cos oczywistego, a potem zarciki tongue.

Faktycznie, same szczęśliwe związki, nie rozumiem, dlaczego facet w psychiatryku ostatecznie wylądował. Pewnie jednak za mały obwód tej klaty big_smile Już wiem, już wiem, po prostu kobiety to materialistki i tak oszukały biednego misia! Ale w takim razie gdzie ten sukces?

64

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Wzrost i klata nie są warunkami wystarczającymi do związku. Koniecznymi również nie, natomiast ogromnie ułatwiają.
Zaprzeczanie temu faktowi jest jak wmawianie, że Dominika Gwit jest równie atrakcyjna, jak Emily Clarke.

65 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-27 11:45:09)

Odp: Dlaczego jestem samotny?? opinia
misiando napisał/a:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Wzrost i klata nie są warunkami wystarczającymi do związku. Koniecznymi również nie, natomiast ogromnie ułatwiają.
Zaprzeczanie temu faktowi jest jak wmawianie, że Dominika Gwit jest równie atrakcyjna, jak Emily Clarke.

Są mężczyźni, dla których Emily Clarke nie jest atrakcyjna, a Dominika Gwit jest. Proponuję więc tak samo nie wsadzać kobiet do jednego worka. Nie dla każdej klata to wyznacznik doskonałości faceta.

Chyba że mówimy wyłącznie o tym, że taki z klatą to "zawsze jakąś tam znajdzie". Tylko czy to o to chodzi, żeby mieć szczęśliwy związek?

Posty [ 1 do 65 z 81 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Dlaczego jestem samotny?? opinia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024