Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 345 ]

111

Odp: Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?
Maymayka napisał/a:
tyafu napisał/a:

Kobiety, czemu taka niechec do lysych ?

Ja nie lubię łysych, nigdy nie lubiłam, fajnie jest wsunąć ręce we włosy, czyste i pachnące oczywiście wink

Może ze mną coś nie tak, ale i łysi są w moim odczuciu atrakcyjni.
W życiu nie otaczam sie samymi intro/ekstrawertykami, cholerykami, sangwinikami, to samo jeśli chodzi o mężczyzn-każdy może mieć w sobie "coś".
Natomiast ja tak mam że nie lubie fryzury typu "jestem włochem", mimo że obiektywnie to nic złego,to ja już wole łysego lub wystrzyżonego jak szeregowiec Ryan ☺

Zobacz podobne tematy :

112

Nie uważacie, ze jednak atrakcyjność jest taka jakby nie do końca zmierzalna? O ile logiczne, że jak ktoś nie lubi braku higieny u drugiej osoby, czy nie toleruje np zagorzałych katolików - mała szansa, że takiej opsobie się nagle odmieni. Ale jest wiele przypadków, że np ona szukała bruneta o czarnych oczach a wyszła za bladego blondyna, albo on szukał biuściastej Pameli a zakochał się w marnym 70B? A to są wcale nie rzadkie przypadki.
I co Wy na to?

113

MysteryP napisał/a:

co ZAUWAŻYCIE sprawią, że NA PEWNO GO ODRZUCICIE na etapach zagadania, randkowania i momentów przed pójściem do łóżka wink ?

Niechlujne ubranie, mega brudne buty, smród niemycia lub/i potu, ogólne zaniedbanie (np. brud za paznokciami), brzydki oddech, "wieśniacze ubranie"(typu elegancki garnitur i rozczłapane adidasy), wulgarne słownictwo, chamskie odzywki, nietrzeźwość. Jednak może być na odwrót: wycackany facet, laluś, narcyz.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

114

rossanka napisał/a:

Ale jest wiele przypadków, że np ona szukała bruneta o czarnych oczach a wyszła za bladego blondyna, albo on szukał biuściastej Pameli a zakochał się w marnym 70B? A to są wcale nie rzadkie przypadki.
I co Wy na to?

Ja jestem takim przypadkiem. Zawsze podobali mi się blondyni, najlepiej z ciemnymi oczami albo z zielonymi. A wyszłam za bruneta z niebieskimi... sorry taki mamy miłosny klimat tongue .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

115

tajemnicza75 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Ale jest wiele przypadków, że np ona szukała bruneta o czarnych oczach a wyszła za bladego blondyna, albo on szukał biuściastej Pameli a zakochał się w marnym 70B? A to są wcale nie rzadkie przypadki.
I co Wy na to?

Ja jestem takim przypadkiem. Zawsze podobali mi się blondyni, najlepiej z ciemnymi oczami albo z zielonymi. A wyszłam za bruneta z niebieskimi... sorry taki mamy miłosny klimat tongue .

Właśnie o tym piszę. Można sobie gdybać, a tu - bach - strzała Amora - i człowiek ugotowany - myśli wtedy, że przyciągnął go wtedy całokształt drugiej osoby.
A tak sobie jeszcze myślę, że cechy cechami, ale trzeba kogoś polubić po prostu jako człowieka, na początek bez oceniania czy to będzie dobry mąż czy żona. Na takim fundamencie coś można próbować zbudować.

116

Rossana no pewnie ze tak. Aczkolwiek na coś się na tym początku chcąc nie chcąc zwraca uwagę i chyba o tym jest ten wątek wink

117

@Rossanka, zgadzam sie! Po prostu jest "coś" w człowieku i "wszystko styka" jak mawia moj przyjaciel ☺
I wszystkie wymagania, upodobania okazują sie nie mające wiele wspolnego z aktualnym wyborem.☺

118

tajemnicza75 napisał/a:
rossanka napisał/a:

I co Wy na to?

I ja jestem przypadkiem...
Podobali mi się...
A mam ...
Łysiejącego faceta w okularach. No, może  wzrost ma odpowiedni (190)

Tylko ja do pej pory nie wiedziałam, czego tak naprawdę chcę smile
Okazało się, ze chcę Jego:)

119

Mnie odrzuca głupota, a trzeba przyznać, że durnych facetów nie brakuje, podobnie zresztą, jak nie brakuje głupich kobiet.
Tak więc dla mnie głupotą jest czynnikiem dyskwalifikującym.

120

Czyli hipster który wierzy że Ziemia jest płaska - odpada?

Kiepsko - hipsterzy jakoś mają zawsze pod górke pomimo iz:
- zwykle nie są agresywni
- są wykształceni i oczytani
- dbają o higiene i czystość ubrań
- są pewni siebie, nie czują się skępowani swoim style ubierania sie
- zwykle mają lekką pracę i wysokie zarobki -> wiec większą szanse na niezależność finansową
- można z nimi pogadać na wiele tematów i to dla samej dyskusji a nie dla udawadniania "kto ma racje a kto jest głupi"
- przeważnie prowadzą zdrowy tryb życia (jezdza na rowerze a nie wożą tyłki w SUV-ach)
- odżywiają sie sałatkami i kiełkami a golonką
- zwykle nie mają nałogów/uzależnien (alkohol, papierosy)

Niestety, zwykle także są szczupli, zadbani bardziej niz przeciętne kobiety, mają swoje ugruntowane poglądy które dla innych mniej otwartych umysłów są dowodem na "oszołomstwo", są za równouprawnieniem także w tych kwestiach w których kobiety wolałyby aby równouprawnienia nie było (on chętnie ugotuje obiad, wiec dlaczego ona nie chce tej żarówki wkręcić).

121

jjbp napisał/a:

Rossana no pewnie ze tak. Aczkolwiek na coś się na tym początku chcąc nie chcąc zwraca uwagę i chyba o tym jest ten wątek wink

Właśnie o tym piszę, że często nie wiadomo. Bo ten człowiek - mówiąc tylko o wyglądzie, - nie ma żadnej cechy, którą sobie człowiek wymarzył. A jednak ma jakąś energię, sposób mówienia, bycia, ze przyciąga jak magnes.
Inna sprawa, nie zdarzyło Wam się kiedyś spotkać mężczyzny (kobiety), bardzo atrakcyjnego fizycznie, fajna figura, twarz - niczego sobie - a jak usta otworzy - to uciekać jak najdalej i nie chodzi mi o zaniedbane zęby ;P big_smile

122

canarios napisał/a:
mallwusia napisał/a:

Obawiam się, że moja lista będzie długa:D

Wizualnie:
- Znaczna otyłość, jako przejaw lenistwa i niedbałości o zdrowie. Nie dla mnie stróż pilota do tv i/lub myszki do kompa, ktoś kto pali i piwkuje też odpada - zasapałby mi się, wchodząc na ostatnie piętro wink
- nie znoszę wąsów, strasznie dodają lat i mnie śmieszą:D Na szczęście łatwe do zgolenia  smile Długą brodę też bym raczej zgoliła rach ciach big_smile Ale nie mówię nie.

Jeśli chodzi o charakter i osobowość, to Nie dla
- pozbawionych empatii;
- maminsynków i facetów rozmemłanych, niezdecydowanych, bez poczucia humoru i odrobiny dystansu do siebie;
- bez zainteresowań;
- zabierających powietrze i oddech zazdrośnikow i bluszczy;
- niezaradnych życiowo gamoni, a jeszcze gorzej - zazdrosnych o wszystko frustratow;
- zdecydowanie NIE dla agresywnych, wybuchowych, rzucających bluzgami;
- także nie dla pracowników i sknerusów;
- gości typu "ą" i "ę", co to pozjadał wszystkie rozumy;
- bajerantów, bo ważniejsze czyny niż słodkie słówka;

Zniszczone dłonie mi nie przeszkadzają. Facet mógł je np. pocharatać, bo taką ma pracę albo coś naprawiał. Łysina też jest ok. W ogóle niektóre defekty urody dodają uroku smile

I to wszystko wypowiedziane jednym zdaniem na bezdechu! Kolejka adoratorów już oczekuje skinienia księżniczki!☺

Ale doceń o Książę, że to są wszystko sprawy, na które mamy z reguły wpływ big_smile
Nie czepiam się wzrostu, ani braku bujnej fryzury czy też koloru oczu smile

A Ty chciałbyś mieć za partnerkę wieczną marudę albo obżerającego się pączkami kanapowego leniwca?

123

Jeżeli te pączki z chałwą albo karmelem to pewnie by chciał. Gorzej jak leniwiec się nie podzieli...

-

124 Ostatnio edytowany przez mallwusia (2019-01-22 21:17:36)

Pomlaszcze, pożre, nie podzieli się i na koniec zaśnie, bo cukier wystrzelił w kosmos big_smile

125 Ostatnio edytowany przez emilia.ja (2019-01-22 21:36:13)

Burzowy napisał/a:

Jeżeli te pączki z chałwą albo karmelem to pewnie by chciał. Gorzej jak leniwiec się nie podzieli...

Myślałam że wiem wszystko o świecie...a tu pączki z chałwą!

Aby było w temacie to mężczyzna z pączkami z chałwą wydaje mi sie atrakcyjny na 9,5 w skali do 10pkt

126

Burzowy, jak te pączki z chałwą smakują ? big_smile

127 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-01-22 21:44:34)

@foggy Ludzie boją się odmienności, mnie też kobieta hipster by lekko przerażała.

Pączki z chałwą są mega, jest wtedy taka trochę mokra (ROZUMIECIE), jak masa do smarowania. W Trójmieście dają takie, zapraszam, ale Wy stawiacie.

Edit: Gdańsk and Gdynia, tam widywałem takie pomczki.

-

128

Gdańsk?

129

Burzowy napisał/a:

Pączki z chałwą są mega, jest wtedy taka trochę mokra (ROZUMIECIE), jak masa do smarowania. W Trójmieście dają takie, zapraszam, ale Wy stawiacie.

A to jest temat cukierniczy czy o czymś innym big_smile:D

130

Salomonka napisał/a:

Tylko ja do pej pory nie wiedziałam, czego tak naprawdę chcę smile

W końcu jedna się przyznała big_smile

131 Ostatnio edytowany przez emilia.ja (2019-01-23 01:03:30)

rossanka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Na dwoje babka wróżyła... Ja już mam erotyczne konotacje z pączkiem z chałwą...

132

foggy napisał/a:

- zwykle mają lekką pracę i wysokie zarobki -> wiec większą szanse na niezależność finansową
- można z nimi pogadać na wiele tematów i to dla samej dyskusji a nie dla udawadniania "kto ma racje a kto jest głupi"
- przeważnie prowadzą zdrowy tryb życia (jezdza na rowerze a nie wożą tyłki w SUV-ach)

Niestety, zwykle także są szczupli, zadbani bardziej niz przeciętne kobiety, mają swoje ugruntowane poglądy które dla innych mniej otwartych umysłów są dowodem na "oszołomstwo", są za równouprawnieniem także w tych kwestiach w których kobiety wolałyby aby równouprawnienia nie było (on chętnie ugotuje obiad, wiec dlaczego ona nie chce tej żarówki wkręcić).

Nie zauważyłeś sprzeczności w zdaniu,że hipster,który wierzy,że ziemia jest płaska jest wykształcony i oczytany ?  big_smile big_smile
Może właśnie w tym leży problem tego konkretnego hipstera? big_smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

133

foggy napisał/a:

No to zaorałeś lol
Już Eratostenes w 230 p.n.e. obliczył obwód ziemi. Czyli musiał wiedzieć, że ziemia jest kulą. Do tego pomylił się tylko o niewielki %.

mają swoje ugruntowane poglądy które dla innych mniej otwartych umysłów są dowodem na "oszołomstwo",

Ziemia jest płaska!!! A wielki spisek NWO zabrania o tym mówić. Przekupują wszystkich naukowców i zastraszają niezależnych hipsterów. Do tego "krawędzi dysku" lol strzeże armia i wszystkich zabija. lol

134

Znerx napisał/a:
foggy napisał/a:

No to zaorałeś lol
Już Eratostenes w 230 p.n.e. obliczył obwód ziemi. Czyli musiał wiedzieć, że ziemia jest kulą. Do tego pomylił się tylko o niewielki %.

mają swoje ugruntowane poglądy które dla innych mniej otwartych umysłów są dowodem na "oszołomstwo",

Ziemia jest płaska!!! A wielki spisek NWO zabrania o tym mówić. Przekupują wszystkich naukowców i zastraszają niezależnych hipsterów. Do tego "krawędzi dysku" lol strzeże armia i wszystkich zabija. lol

A czasem statki kierowane przez pijanego nawigatora czasem spadają z nurtem wodospadu krawędziowego, no w sensie w kosmos spadają razem z wodą, prawda? big_smile

135

rossanka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

głodnemu chleb, znaczy się pączki na myśli big_smile big_smile

136

Znerx napisał/a:
foggy napisał/a:

No to zaorałeś lol

nie śmiejcie się, to wszystko wpływ Super Krwawego Księżyca Wilka big_smile

137

foggy napisał/a:

Toż to ideały prawie ….
Czyż jednak hipsterzy nie noszą dużych bród i/lub śmiesznych wąsów ?

I ogolnie: nie są zbyt … hmmm mało męscy?

... pełnym gazem wjadę w bramy piekieł ...

138

gojka102 napisał/a:

Nie zauważyłeś sprzeczności w zdaniu,że hipster,który wierzy,że ziemia jest płaska jest wykształcony i oczytany ?  big_smile big_smile
Może właśnie w tym leży problem tego konkretnego hipstera? big_smile

Bynajmniej, w szkołach nas uczą że ziemia jest okrągła, dla wiekszości to pewnik, nie podważają go. Inteligencja to nie slepa wiara. Inteligencja to także podważanie status-quo. Wyznawcy tego, że Ziemia jest płaska mają na to swoje argumenty, jestes w stanie je wszystkie obalic? Ja to na ten przykład chetniej bym z taką osobą podyskutował o kształcie Ziemi niz na tematy jakie serwują nam codziennie media (tv). Jeszcze nie tak dawno nauka opierała sie na tym ze wszechswiat wypełniony jest 'eterem'  - hipotetycznym ośrodkiem w którym miały rozchodzić sie fale elektromagnetyczne oraz światło , ludzie nie rozumieli pojęcia prózni. Ale to juz off topic

139

foggy napisał/a:

Wyznawcy tego, że Ziemia jest płaska mają na to swoje argumenty, jestes w stanie je wszystkie obalic?

Nie wczytuję się w brednie, bo szkoda mojego czasu, więc nie znam wszystkich ich argumentów. Jako odpowiedź na nie wydaje mi się, że wystarczy jedno słowo: Księżyc.
Bycie ignorantem oraz uparte trwanie w ignorancji nie jest objawem inteligencji i dociekliwości.

140

Klio napisał/a:

Nie wczytuję się w brednie, bo szkoda mojego czasu, więc nie znam wszystkich ich argumentów. Jako odpowiedź na nie wydaje mi się, że wystarczy jedno słowo: Księżyc.
Bycie ignorantem oraz uparte trwanie w ignorancji nie jest objawem inteligencji i dociekliwości.

No dobrze, Księżyc - ale byłeś na nim, dotknąłes go, czy tylko wierzysz?

141

foggy napisał/a:
Klio napisał/a:

No dobrze, Księżyc - ale byłeś na nim, dotknąłes go, czy tylko wierzysz?

Ta odpowiedź pokazała mi dlaczego ja w przeciwieństwie do tak otwartego na dialog oczytanego i wyedukowanego hipstera jak Ty, nie byłabym w stanie rozmawiać z przedstawicielem plemienia Tępych Strzał. Opuchlizna spowodowana facepalmem byłaby zbyt wielka.
Daj znać jak było na krawędzi Ziemi, bo zakładam, że byłeś, widziałeś i dotykałeś.

142

Załuje ale niestety nie jestem hipsterem - nie ten wiek, wyglądałbym żałosnie. Nie jestem także ani tak oczytany czy wyedukowany aby wiedziec co to jest np. facepalm. O Tępych Strzałach tez nie słyszałem, ksiązki o Indianach mnie nie wciągneły wolałem Niziurskiego, Nienackiego i Ozogowską.W tym wątku byly poruszane przykłady róznych cech - ludzi ktorzy są milczkami i gadułami, łysi i rudzi, chudzi i grubi, przypakowani i chucherka, tacy co mają 190 cm wzrostu i niscy, uznałem ze do dyskusji mogę dorzucic także inny 'gatunek' wystepujący w społeczeństwie jakim są hipsterzy. To że bedziemy ich ignorować nie znaczy, że znikną tak samo jak nie znikną mężczyzni metroseksualni.

143

foggy napisał/a:

Załuje ale niestety nie jestem hipsterem - nie ten wiek, wyglądałbym żałosnie. Nie jestem także ani tak oczytany czy wyedukowany aby wiedziec co to jest np. facepalm. O Tępych Strzałach tez nie słyszałem, ksiązki o Indianach mnie nie wciągneły wolałem Niziurskiego, Nienackiego i Ozogowską.W tym wątku byly poruszane przykłady róznych cech - ludzi ktorzy są milczkami i gadułami, łysi i rudzi, chudzi i grubi, przypakowani i chucherka, tacy co mają 190 cm wzrostu i niscy, uznałem ze do dyskusji mogę dorzucic także inny 'gatunek' wystepujący w społeczeństwie jakim są hipsterzy. To że bedziemy ich ignorować nie znaczy, że znikną tak samo jak nie znikną mężczyzni metroseksualni.

https://media2.giphy.com/media/pwC3aEjzTR8be/giphy.gif?cid=3640f6095c486a5c7274782e59338c5e

Sure...
Bojownik za sprawę hipsterów-płaskoziemców big_smile który nie wiem z jakiej racji ubzdurał sobie, że hipster =  płaskoziemca oraz, że hipsterzy są przez społeczeństwo ignorowani/prześladowani. Hipster to styl życia, ubierania się, gusta muzyczne itp, a nie brak wykształcenia na poziomie elementarnym.
Daj spokój tym biednym hipsterom i jeśli chcesz szerzyć ideę płaskiej Ziemi, to nie zasłaniaj się nimi, tylko pisz po prostu, że wierzysz w te brednie i nie chcesz żeby ludzie wyśmiewali Cię za Twoją ignorancję, tylko żeby spokojnie słuchali Twoich bredni do końca i kiwali głową.

MysteryP zanotuj sobie w notatniczku, że dla Klio Tępe Strzały są nieatrakcyjne.

144

Klio napisał/a:

Bojownik za sprawę hipsterów-płaskoziemców big_smile który nie wiem z jakiej racji ubzdurał sobie, że hipster =  płaskoziemca oraz, że hipsterzy są przez społeczeństwo ignorowani/prześladowani. Hipster to styl życia, ubierania się, gusta muzyczne itp, a nie brak wykształcenia na poziomie elementarnym.
Daj spokój tym biednym hipsterom i jeśli chcesz szerzyć ideę płaskiej Ziemi, to nie zasłaniaj się nimi, tylko pisz po prostu, że wierzysz w te brednie i nie chcesz żeby ludzie wyśmiewali Cię za Twoją ignorancję, tylko żeby spokojnie słuchali Twoich bredni do końca i kiwali głową.

MysteryP zanotuj sobie w notatniczku, że dla Klio Tępe Strzały są nieatrakcyjne.

A gdybym 'płaskoziemców' zastąpił 'esperantystami'?
Albo dendrologogami-amatorami?
'Plaskoziemcy' byli li tylko przykładem który miał zobrazować ludzi pozytywnie zakręconych na jakims punkcie. Mających dziwne, nietypowe i niepopularne, ale nikomu nie szkodzące poglądy.
Ludzi których nie obchodzi wojna 'polsko-polska' bo swoimi myslami bujają gdzies w obłokach.
Są konstruktorami latawców. Albo w domowych warunkach szczepią róże bo chcą wychodować nowy gatunek.
--
Nie wiem skąd powiązanie pomiedzy hipsterem a brakiem wykształcenia na poziomie elementarnym - bo ja nic takiego nie sugerowałem.

145

foggy napisał/a:
Klio napisał/a:

A gdybym 'płaskoziemców' zastąpił 'esperantystami'?
Albo dendrologogami-amatorami?
'Plaskoziemcy' byli li tylko przykładem który miał zobrazować ludzi pozytywnie zakręconych na jakims punkcie. Mających dziwne, nietypowe i niepopularne, ale nikomu nie szkodzące poglądy.
Ludzi których nie obchodzi wojna 'polsko-polska' bo swoimi myslami bujają gdzies w obłokach.
Są konstruktorami latawców. Albo w domowych warunkach szczepią róże bo chcą wychodować nowy gatunek.
--
Nie wiem skąd powiązanie pomiedzy hipsterem a brakiem wykształcenia na poziomie elementarnym - bo ja nic takiego nie sugerowałem.

Wyznawanie idei płaskej Ziemi w XXI w jest brakiem wiedzy na poziomie elementarnym. Opisałeś hipsterów płaskoziemców ergo... dlatego jak najbardziej sugerowałeś brak wykształcenia na poziomie elementarnym.
Płaskoziemstwo to nie jest pozytywne zakręcenie, tylko brak wykształcenia. Nie ma tu porównania z osobą posługującą się językiem esperanto, bądź drzewoznawcami. Stawiałoby się w ten sposób znak równości pomiędzy ludźmi, którzy nie wiedzą nic i wiedzieć nie chcą, a ludźmi którzy wiedzą coś i wnoszą coś pożytecznego dla społeczeństwa. Dlatego wybacz, ale nie pozwolę na kalanie dobrego imienia naukowców i specjalistów w swoich dziedzinach poprzez porównywanie ich do głupków, którymi są płaskoziemcy.

Tym samym kończę już ten off top.

146

foggy napisał/a:

Nie widziała bym w takim facecie materiału na partnera ale... na kumpla do łażenia po górach i na dzikie wyprawy jak najbardziej. Jeszcze gdyby mi opowiadał o tym żółwiu, co przemierza bezkresy kosmosu.. no bajer. Z takim to można konie kraść. Byle nie miał słowotoku.

147

Dobry sposób na zaangazowanie kogos w rozmowe: napisac o plaskiej ziemi xd
To jaki temat nastepny, foggy? moze szczepionki? Tylko nie pisz do mnie 'byłeś' ani 'dotknąłeś' jak do Klio:))
Tez nie lubie jakos takiego stylu jak hipster. Tu jakos chodzi o ogolny wizerunek....nie wiem. Teorie spiskowe tu chyba mają malo do rzeczy

148

1990rusałka napisał/a:

Dobry sposób na zaangazowanie kogos w rozmowe: napisac o plaskiej ziemi xd
To jaki temat nastepny, foggy? moze szczepionki? Tylko nie pisz do mnie 'byłeś' ani 'dotknąłeś' jak do Klio:))
Tez nie lubie jakos takiego stylu jak hipster. Tu jakos chodzi o ogolny wizerunek....nie wiem. Teorie spiskowe tu chyba mają malo do rzeczy

Szczepionki są nudne bo od lat wałkowane. No i antyszczepionkowcami sa zwykle ludzie wykształceni a nie niziny intelektualne. Ale idea rzucenia hasła o płaskoziemcach na nudnej imprezie, albo jako zmiany tematu z rodzinnej dyskusji o polityce jest przednia. Do Klio juz pisac nie bede, albo ma na mnie alergie albo jakas jest nerwowa  - po co znowu ma mnie opieprzac.

149

Szczepionki to troche jak plaska ziemia. Nauka, rzetelne badania, profesorowie medycyny z jednej strony. Po drugiej wyksztalceni...hipsterzy wierzący w plaska ziemie? Tak to bylo? xd

Jestes pewien tej niezaleznosci finansowej hipsterow?:))

150

1990rusałka napisał/a:

I dbania o swój wygląd bo mi kiedyś zdarzyło się w pierwszej chwili pomyśleć że widzę bezdomnego dopóki nie wyciągnął iPhone

151

Bezdomny, dobre! xd
Chyba kazdy punkt jest watpliwy:))

152

Nie lubię:

- niskich ( 180 cm minimum, nic nie poradzę tak mam...)
- Łysych/ rudych
- hipsterów
- takich bez matury
- maminsynków
- pierdoły co nie umieją nic zrobić w domu samodzielnie
- palaczy
- miłośników śmiesznych papierosów/ innych wesołych tabletek
- facetów których jedynym zainteresowaniem jest mecz i piwsko
- totalny brak kasy, facet nie musi być milionerem, ale totalna niedojda to tez nie...

153

jjbp napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

I dbania o swój wygląd bo mi kiedyś zdarzyło się w pierwszej chwili pomyśleć że widzę bezdomnego dopóki nie wyciągnął iPhone

Hipster jest przeciwnikiem mainstreamu, wiec on raczej ma telefon z przeciskami a nie żaden smartfon o iPhone to juz nie wspominając, żółty Siemens M35 a nie jakis iPhone.
Co do zdolności finansowych. Trudno hipstera szukac wsród pracowników marketów, kierowców autobusów, nauczycieli, pracowników poczty czy urzedników. Z tym nurtem wiąże sie bardziej zawody programisty i testera oprogramowania, graficy komputerowi, właściciele/pracownicy agencji reklamowych, praca w mediach - zawody zwykle dobrze płatne. Myśle, że społeczny obraz jest nieco uproszczony i zniekształcony oraz ogranicza sie do studenta humanistycznych kierunków.

154

1990rusałka napisał/a:

Szczepionki to troche jak plaska ziemia. Nauka, rzetelne badania, profesorowie medycyny z jednej strony. Po drugiej wyksztalceni...hipsterzy wierzący w plaska ziemie? Tak to bylo? xd

Mam taką teorię spiskową, że rząd zataił przed społeczeństwem, że wśród obowiązkowych szczepionek jest szczepionka na głupotę. Ale jakoś antyszczepionkowcy domyślili się, że im rząd chce zaszkodzić i nie szczepią dzieci. Stąd od czasu do czasu pojawiają się ogniska głupoty w postaci płaskoziemców, internetowych trolli i ludzi, dla których jest uzasadniony piktogram na metce od marynarki „nie prasować na człowieku”. Acha i jeszcze ludzie, którzy ładują iPhona w mikrofalówce.

155

Makigigi to jest swietne! xd
Tez jestem przeciwniczka niektorych spolecznych schematow, ale byc przeciwnikiem w kazdej sytuacji dla zasady, niewazne czy mi to odpowiada czy nie, nawet w kwestiach tak niewiarygodnych? Taka osoba dla mnie nie bylaby atrakcyjna.Moze dla niektorych tak. Bo takie calkowite sprzeciwienie sie mainstreamowi, to w rzeczywistosci uzaleznienie swojego zycia i zachowania od swiata zewnetrznego,zeby byc na odwrot niz robi/mysli wiekszosc.

156 Ostatnio edytowany przez Jovanna (2019-01-24 01:58:37)

- Przesadnie tlusta cera (taka niemyta codziennie, z ktorej loj mozna sciagac szpatulka. Nie moge sie wtedy skupic na rozmowie, patrze tylko na zolte wyzyny na twarzy, tradzik mi nie przeszkadza)
- Dziko rosnace, nieulozone, tluste wlosy
- Bardzo zolte zeby lub ich brak
- Bardzo nieprzyjemny zapach

- Egoisci
- Osoby wywyzszajace sie, snoby, ludzie ponizajacy innych
- Faceci o nienormalnie niskiej samoocenie lub z problemami
- Buce
- Osoby nastawione negatywnie do zycia w stopniu maniakalnym
- Osoby przechwalajace sie w nadmiarze (rozumiem, ze kazdy chce zrobic dobre pierwsze wrazenie, ale ja sie irytuje, gdy staram sie kogos poznac i dostaje jakis fake. Bardzo cenie szczerosc i szkoda mi czasu na odkopywanie prawdy)
- Osoby skrajnie niedopasowane pogladowo do mnie, bardzo w nich tez radykalni
- Chamski podryw
- Tylko podryw (facet calkiem niezainteresowany rozmowa, probujacy mnie wyrwac na sile)
- Upierdliwcy (faceci nie rozumiejacy odmowy, nieszanujacy mojego czasu, wysylajacy miliardy wiadomosci zwienczonych wisienka pt. "dlaczego nie odpisujesz. To brak szacunku")
- Faceci pogrywajacy ze mna, udajacy brak zainteresowania (slowo klucz: udajacy. Irytuje mnie brak szczerosci i nielubie komplikowac sobie zycia)
- Faceci z kotem big_smile (Tyle szczescia mnie omija, ale niestety koty sa dla mnie zabojcze, mega alergia (odpadaja nawet 2h z kotem) - a jak wiadomo, przyjaciol z chaty sie nie wyrzuca)
- Faceci z wielka tendencja do powierzchownego oceniania ludzi
- Typ maminsynka (nie mylic z szanowaniem rodzicow, bo to dwie rozne rzeczy)
- A. Bylam tez raz na randce z kolesiem, ktory non stop zartowal o swoim penisie. Za duzy "jajcarz" jak dla mnie xD Nie.

To jest wszystko to, z czym nie bylabym w stanie sie zmierzyc.

Optymiści maja wiecej energii!!! ;D

157 Ostatnio edytowany przez RoseDesert (2019-01-24 07:10:15)

NO GO to:

-Facet wywyższający się
-Facet wyśmiewający drugiego człowieka-buractwo, powierzchowny, nie znający życia,
-Chytrus, niezbyt chętny żeby zapłacić za kobietę
-Częste powtarzanie słów "masakra" itd...
-Typ włocha, czyli bajerant, który robi wiele na pokaz, fałszywy, manipulant, dużo mówi inaczej robi,
dużo kłamie, bajkopisarz,
-Niemęski z zachowania,
-Niemęski z wyglądu, niezbyt dobrze męsko zbudowany i nie mam tu na myśli żeby wyglądał jak osiłek z siłowni bo to tez nieładnie wyglada wręcz sztucznie,
chude nogi, suchoklates odpada,
-Pierdoła co nie umie nic zrobić w domu samodzielnie,
-Faceci sztuczni w sposobie bycia,
-Facet dziecinny,
-Facet aktor,

Również obserwuje co facet mówi, jak zachowuje się w stosunku do innych ludzi, do kobiet.
I na tej podstawie umawiam się ponownie, albo rezygnuje.

również to

x napisał/a:

obgadujący wszystkich wokoło, szydzący i nasmiewajacy się z np.z czyjegoś wyglądu, mankamentów, ogólnie rzeczy na które nie mamy wpływu

158 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2019-01-24 11:05:30)

Makigigi napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

Mam taką teorię spiskową, że rząd zataił przed społeczeństwem, że wśród obowiązkowych szczepionek jest szczepionka na głupotę. Ale jakoś antyszczepionkowcy domyślili się, że im rząd chce zaszkodzić i nie szczepią dzieci. Stąd od czasu do czasu pojawiają się ogniska głupoty w postaci płaskoziemców, internetowych trolli i ludzi, dla których jest uzasadniony piktogram na metce od marynarki „nie prasować na człowieku”. Acha i jeszcze ludzie, którzy ładują iPhona w mikrofalówce.

Muszę,no  muszę dorzucić jeszcze spiskową teorię dotyczącą chemtrailsów. Niestety,facet,który w to wierzy odpada po pierwszym zdaniu smile
Foggy-czy hipsterzy także w to wierzą ? big_smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.

159 Ostatnio edytowany przez natolinka (2019-01-24 12:22:57)

MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink
Ostatnio mieliśmy na forum temat "na co zwracacie uwage u dziewczyn?". To ja teraz proponuje nieco odwrócić sytuacje i w związku z tym mam pytanie do kobiet. Załóżmy, że nieznajomy facet chce was poznać. Jakie cechy wyglądu, charakteru, osobowości, zachowania lub czegokolwiek co ZAUWAŻYCIE sprawią, że NA PEWNO GO ODRZUCICIE na etapach zagadania, randkowania i momentów przed pójściem do łóżka wink ?
Liczę na jak najwięcej odpowiedzi wink Prośba do net-facetów o nieocenianie, zbieramy dane i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Post zdublowany

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

160

MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink
Ostatnio mieliśmy na forum temat "na co zwracacie uwage u dziewczyn?". To ja teraz proponuje nieco odwrócić sytuacje i w związku z tym mam pytanie do kobiet. Załóżmy, że nieznajomy facet chce was poznać. Jakie cechy wyglądu, charakteru, osobowości, zachowania lub czegokolwiek co ZAUWAŻYCIE sprawią, że NA PEWNO GO ODRZUCICIE na etapach zagadania, randkowania i momentów przed pójściem do łóżka wink ?
Liczę na jak najwięcej odpowiedzi wink Prośba do net-facetów o nieocenianie, zbieramy dane i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Liczy się absolutnie wszystko : kultura, ogólny wygląd, higiena,podejście, traktowanie innych i wystarczy, że jest ładniejszy od małpy. smile

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

161 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-01-24 13:22:53)

No dobrze drogie Panie. A co z goleniem kłaków pod pachami i miejsc intymnych ?  Jakoś tego tutaj nie wyczytałem. To tylko świeży oddech i zadbana fryzura bez łupieżu ?

To nie jest tak, że jak komuś śmiedzi z buzi to nie dba o zęby. Czasami da się wyczuć specyficzny smród ciał ketonowych u ludzi pomimo higieny zębów. Także u kobiet. Ma to często związek z niejadaniem śniadań albo byciu na ketozie. Czesto ludzie borykają się z Canditą o której nawet nie wiedzą. Wtedy też śmierdzi z buzi. Od palaczy cały czas śmierdzi pomimo pryskania się najlepszymi perfumami ( jestem wyczulony na smród palaczy). Włosy, skóra, buzia. Jakoś też nie zauważyłem w tym temacie aby którejś Pani to przeszkadzało.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

162

Mordimer napisał/a:

No dobrze drogie Panie. A co z goleniem kłaków pod pachami i miejsc intymnych ?  Jakoś tego tutaj nie wyczytałem. To tylko świeży oddech i zadbana fryzura bez łupieżu ?

To nie jest tak, że jak komuś śmiedzi z buzi to nie dba o zęby. Czasami da się wyczuć specyficzny smród ciał ketonowych u ludzi pomimo higieny zębów. Także u kobiet. Ma to często związek z niejadaniem śniadań albo byciu na ketozie. Czesto ludzie borykają się z Canditą o której nawet nie wiedzą. Wtedy też śmierdzi z buzi. Od palaczy cały czas śmierdzi pomimo pryskania się najlepszymi perfumami ( jestem wyczulony na smród palaczy). Włosy, skóra, buzia. Jakoś też nie zauważyłem w tym temacie aby którejś Pani to przeszkadzało.

No przecież napisałam,że facet nie może palić smile
Nie interesuje mnie dlaczego komuś wali z pyska-jak nic z tym nie robi-odpada i już.
To czy się goli pod pachami w miejscach intymnych -jest dbaniem o higienę więc brzmi to tak jakbyś zapytał czy facet powinien płukać płynem zęby i usta czy wystarczy,że będzie je mył albo czy ma się myć żelem 2 w1-do ciała i włosów czy do włosów powinien używać szamponu big_smile

163

Mordimer napisał/a:

No dobrze drogie Panie. A co z goleniem kłaków pod pachami i miejsc intymnych ?  Jakoś tego tutaj nie wyczytałem.

O widzisz, jak facet goli sobie jajka, to mnie by odrzuciło. Jakoś wolę takich owłosionych neandertalczyków big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

164

santapietruszka napisał/a:
Mordimer napisał/a:

No dobrze drogie Panie. A co z goleniem kłaków pod pachami i miejsc intymnych ?  Jakoś tego tutaj nie wyczytałem.

O widzisz, jak facet goli sobie jajka, to mnie by odrzuciło. Jakoś wolę takich owłosionych neandertalczyków big_smile

Same big_smile
W granicach rozsądku ale lubię owłosienie nie tylko na głowie u mężczyzn

165

natolinka napisał/a:
MysteryP napisał/a:

Witam Drogie Panie wink

Liczy się absolutnie wszystko : kultura, ogólny wygląd, higiena,podejście, traktowanie innych i wystarczy, że jest ładniejszy od małpy. smile

Ale zależy od jakiej małpy. Są takie małpy, że aż oczy bolą. Nawet tu na forum.

Posty [ 111 do 165 z 345 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018