Maly penis - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 77 ]

39

Odp: Maly penis

Ja mam 18-19 cm, gdy przyłożę linijkę nad penisem i wbiję w cielsko. "Optycznie" mniej, bo jestem spasionym świniakiem i tłuszczyk przykrywa mi małego.
Mam przez to kompleksy i nie uprawiam seksu.
Gdybym miał 11-12 cm i nie miałbym z czego się odchudzać, to chyba bym skoczył z mostu. Tragiczna sprawa. W moim przypadku przynajmniej jest nadzieja, że doczekam się przynajmniej średniaka, jeśli przestanę być świniakiem spasionym.

Zobacz podobne tematy :

40

lutnik napisał/a:

Haha MonaSi to ile ty penisow na zywo widzialas ? Bo jak mniemam tylko jednego okaza powyzej 20 cm wink malo to wg mnie 11-13 wink

Hmmm 10-11 to chyba naprawde nie wiele i raczej kobieta nic poczuc nie moze. A jak juz chodzi o penisy to cos tam widzialam , tylko po 11 latach z jednym partnerem o duzych gabarytach inaczej sie na to zapatrzylam. Jak kobiety mowia "maly penis" to wlasnie myslalam o takich 15 cm , nie przypuszczalam ze sa mniejsze.....

41

morena19 napisał/a:

LadyLoka- i o to właśnie chodzi:) przyjemność i zadowolenie dla obu partnerów to podstawa.
A jak u Ciebie było gdy zaczynałaś? Od razu polubiłaś ' stawiać laskę' czy musiałaś się przekonywać?

Monia- to Wy serio na ostro się bawicie:) w takiej pozycji nie ma za bardzo jak uciec,ale o to w sumie chodzi,gdy się lubi być trochę zdominowaną:)

A ja w pierwszym momencie pomyślałam,że mały penis partnera to 11-12 cm,nie wiem czemu:) bo 15,5 to dla mnie spory okaz:) mój facet ma 1,5 więcej i uważam,że jest duży i mam problemy,żeby go poskromić oralnie:) Najbardziej lubię klęczeć obok niego,w tej pozycji najlepiej mi się robi loda.

Jsk sobie radzisz z odruchem wymiotnym o ile taki się u Ciebie pojawia?

Morena u mjie odruchu wymiotnego nie ma. Raczej sama sie kiedys przed tym bronilam i niewiem dlaczego bo sprawia mi to duzo przyjemnosci a zwlaszcza z moim obecnym partnerem i jak konczy w ustach;) zeby poskromic calego wpychalam go w gardlo na "wdechu" wtedy jakby bardziej sie rozszerzalo i powietrze juz wypuszczam powoli nosem. Czasem lubie jak tak gleboko go docisnie , ale na dluzsza mete nie daje rady wiec trzeba cwiczyc wink tez lubie kleczec i lubie na stojaco a zwlaszcza jak sie tego nie spodziewa wink jak wyjdzie spod prysznica nago to wstepuje we mnie zwierze i jedyne o czym marze to zrobic mu loda wink jak pisalam wczesniej on moze sie kochac w nieskonczonosc wiec jak dojdzie to nadal jest twardy i gotowy na dlugi sex wink to dla mnie nowosc i chyba dlatego tak bardzo nie moge sie nasycic Tym sexem.

42

LadyLoka- rozbroiłaś mnie tym zdaniem,że się relaksujesz w trakcie:) nigdy to o tym nie pomyślałam,a coś w tym faktycznie jest....mimo,że " pracuję" w trakcie to odczuwam relaks,zadowolenie i jest mi równie dobrze jak facetowi.
Masz coś podobnego?:)

MoniaSi- bardzo się fajnie czyta jak się ekscytujesz tym wszystkim i że odkrywasz nowe rzeczy:) doświadczanie tego jest świetne.

Muszę spróbować tej techniki na wdechu bo też chcę się rozwijać i mieć satysfakcję,że robię głębiej:)
A Twój facet sam dociska Ci też głowę czasami czy zawsze Ty to kontrolujesz?
Jak to mówią "mały ale wariat" a propo penisa Twojego faceta:)

43

morena19 napisał/a:

LadyLoka- rozbroiłaś mnie tym zdaniem,że się relaksujesz w trakcie:) nigdy to o tym nie pomyślałam,a coś w tym faktycznie jest....mimo,że " pracuję" w trakcie to odczuwam relaks,zadowolenie i jest mi równie dobrze jak facetowi.

Tak smile bardziej taki relaks od podniecenia właśnie.
Kręci mnie to, że jemu jest dobrze i dla niego mogłabym mu robić loda codziennie. Z własnej woli oczywiście, ale motywacją jest jego przyjemność.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

44

Lady Loka napisał/a:
morena19 napisał/a:

Tak smile bardziej taki relaks od podniecenia właśnie.
Kręci mnie to, że jemu jest dobrze i dla niego mogłabym mu robić loda codziennie. Z własnej woli oczywiście, ale motywacją jest jego przyjemność.

Ale fajne podejście:) uważam że właśnie w takich związkach jest spełnienie i radość nie tylko z seksu,ale to się przekłada też na inne dziedziny życia.

Wychodzi na to,że jesteś lodziarą,co tu dużo mówić:) taki żart oczywiście- witam w klubie bo też jestem:D

45 Ostatnio edytowany przez MonaSi (2018-12-21 00:25:37)

morena19 napisał/a:

MoniaSi- bardzo się fajnie czyta jak się ekscytujesz tym wszystkim i że odkrywasz nowe rzeczy:) doświadczanie tego jest świetne.

Muszę spróbować tej techniki na wdechu bo też chcę się rozwijać i mieć satysfakcję,że robię głębiej:)
A Twój facet sam dociska Ci też głowę czasami czy zawsze Ty to kontrolujesz?
Jak to mówią "mały ale wariat" a propo penisa Twojego faceta:)

Ja to kontroluje w pelni. On potrafi wyczuc kiedy jestem na to "gotowa" . I powiem Wam dziewczyny ze tez mnie to relaksuje i bardzo podnieca. Nie ma lepszej gry wstepnej niz lodzik. A odbiegając od tematu lodow dodam ze teraz z mniejszym penisem jestem również otwarta na sex analny. Jeszcze nie doszlo do pelnej penetracji , ale gdy on jest tam na dole to lubie jak mi wsadza palec w tylek wink nie sadzilam  ze poznam sex na nowo i ze dostarczy mi on az tyle nowych doznan;)

46

foggy napisał/a:
MonaSi napisał/a:

Kochani akurat jestem 100% kobietą.  Dziwi mnie to ze jak kobieta napisze ze maly penis jest ok to odrazu zarzucacie jej bycie facetem

A gdyby był lustrzany wątek założony przez faceta pt. 'Male piersi są ok' to też bylyby komentarze 'autor to pewnie kobieta co leczy kompleksy'?

A nie są? tongue Wątki takiego pewnie nie ma, natomiast kojarzę wypowiedź jednego z net-facetów, że jest takowych właśnie amatorem, i chyba nikt mu tam nie zarzucał bycia inną płcią.

Oddam cnotę w dobre ręce.

47

Hej dziewczyny wiem wiem to forum kobiet aleje chciałbym napisać ze mam tylko 13,5 w z wodzie i nie mam kompleksów ani trochę czytając to co napisałaś chciałem napisać podobnie może od strony rasowego samca a takim jestem po pierwsze małe przyrodzie to jest też atut ponieważ wiele kobiet ma taką budowę organu ze większy przy dynamice pruchowej może przeszkadzać oraz sprawiać ból pieszczoty oralne nono to jest to do czego chciałem zachęcić na innych forach panów którzy mają kompleksy i pisałem im ze kobieta lubi pieszczoty doświadczenia nie wielkiego bo mam 25 lat wiem ze Ey kobiety lubicie jak facet pięści was oralne i nie tylko ja osobiście kocham patrzeć jak kobieta wije się z rozkoszy kiedy ja pieszcze dla przykładu ostatnio miałem przyjemność kochać się z koleżanką która jest pod względem orgazmu ciężka do zaspokojenia wiedziałem to ponieważ moich dwóch kolegów miało przyjemność z nią się kochać i tak wyszło drogie panie ze po 4h cztery orgazm które ja zmęczyć na tyle ze ja doszedłem raz bo tak jak pisałaś ze on może i może no to ja też tak mam która z pań może napisać ale kobieta moze mieć oraz pochwowy oraz lechtaczkowy 21 wiek pozwala na tyle rozbudzić męska wyobraźnię ze rozmiar grubość nie ma znaczenia są gadżety takie ze jak się kocha to kreatywnością zaspokoi się każda kobietę tylko trzeba pomyśleć chciałbym żeby każda kobieta bez obaw pokazała swojemu facetowi co ja napisałem jeszcze raz zaznaczę mam 13,we wodzie w zwisie jest malutki ale wariat taki ze mogę śmiało startować z tymi co mają po 20 haha nie było kobiety która by była nie zadowolona po stosunku ze mną Mo ze to tez to ze trochę zboczus jestem ale wiem jedno nie rozmiar nie grubość a technika czynią faceta sex zawodnika pozdrawiam was panie i waszych mężów partnerów tez a wolne panie które maja problem z rozmiarem to nie trafiły na kogoś kto tak jak ja tych 20 centymetrowych panów zostawiam w tyle

48

Hej dziewczyny wiem wiem to forum kobiet aleje chciałbym napisać ze mam tylko 13,5 w z wodzie i nie mam kompleksów ani trochę czytając to co napisałaś chciałem napisać podobnie może od strony rasowego samca a takim jestem po pierwsze małe przyrodzie to jest też atut ponieważ wiele kobiet ma taką budowę organu ze większy przy dynamice pruchowej może przeszkadzać oraz sprawiać ból pieszczoty oralne nono to jest to do czego chciałem zachęcić na innych forach panów którzy mają kompleksy i pisałem im ze kobieta lubi pieszczoty doświadczenia nie wielkiego bo mam 25 lat wiem ze Ey kobiety lubicie jak facet pięści was oralne i nie tylko ja osobiście kocham patrzeć jak kobieta wije się z rozkoszy kiedy ja pieszcze dla przykładu ostatnio miałem przyjemność kochać się z koleżanką która jest pod względem orgazmu ciężka do zaspokojenia wiedziałem to ponieważ moich dwóch kolegów miało przyjemność z nią się kochać i tak wyszło drogie panie ze po 4h cztery orgazm które ja zmęczyć na tyle ze ja doszedłem raz bo tak jak pisałaś ze on może i może no to ja też tak mam która z pań może napisać ale kobieta moze mieć oraz pochwowy oraz lechtaczkowy 21 wiek pozwala na tyle rozbudzić męska wyobraźnię ze rozmiar grubość nie ma znaczenia są gadżety takie ze jak się kocha to kreatywnością zaspokoi się każda kobietę tylko trzeba pomyśleć chciałbym żeby każda kobieta bez obaw pokazała swojemu facetowi co ja napisałem jeszcze raz zaznaczę mam 13,we wodzie w zwisie jest malutki ale wariat taki ze mogę śmiało startować z tymi co mają po 20 haha nie było kobiety która by była nie zadowolona po stosunku ze mną Mo ze to tez to ze trochę zboczus jestem ale wiem jedno nie rozmiar nie grubość a technika czynią faceta sex zawodnika pozdrawiam was panie i waszych mężów partnerów tez a wolne panie które maja problem z rozmiarem to nie trafiły na kogoś kto tak jak ja tych 20 centymetrowych panów zostawiam w tyle

49

A jak wyjmiesz z wody?

50 Ostatnio edytowany przez Misinx (2019-04-02 11:56:13)

Michael 93 rok napisał/a:

Cholera, ja to bym nie chciał mieć penisa-wariata big_smile Cenię sobie wzajemne zaufanie i stabilność big_smile
No, ale ja już nie ten wiek co kolega.

51

Mam wrażenie że jak ktoś nie ma kompleksu to raczej nie będzie się poczuwał do pisania tak długich postów na ten temat. Ja mam i się nie poczuwam.  cool

52

Toś się pochwalił, no i co z tego?

We all make choices. But in the end, our choices make us.

Zamiast popadać w samozachwyt, proponuję zaznajomić się z zasadami poprawnej pisowni, chociaż tej dot. interpunkcji.

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.
Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach.
Przetrwa wszystko.

54

MonaSi napisał/a:

Cześć!
Spotkalam sie dzisiaj ze stwierdzeniem ze kazda kobieta marzy o wielkim penisie i tylko taki jest ja w stanie zaspokoic. Natknelo mnie to do zalozenia wątku i opisaniu zbliżenia z malym penisem z mojej perspektywy. Zaczne od tego ze moj obecny partner ma male przyrodzenie i przyznam ze naprawde sie zdziwilam gdy po raz pierwszy doszlo miedzy nami do zblizenia. Poprzedni moj wieloletni partner mial pokaznych rozmiarow przyrodzenie , lecz sex z nim nie dawal mi satysfakcji tylko bol/dyskomfort. Sex z nim byl dosc krotki aczkolwiek zawsze potrafil zaspokoic mnie oralnie i to mi wystarczalo. Teraz mam faceta ktory ma malego penisa a kochac sie moze w nieskonczonosc ! Potrafi dojsc a on wcale nie opada tylko moze dalej i dalej. Przy nim odkrylam swoja kobiecosc i spelniam swoje fantazje , nie wiedzialam ze drzemie we mnie takie zboczenie i wulkan sexu . Moj wybranek potrafi mnie zaspokoic w kazdej pozycji , dobrze go czuje i nawet polubilam sprawianie mu przyjemnosci oralnoe. Nie bede wdawac sie w szczegily naszego zycia erotycznego ale chce powiedziec ze teraz przechodze sexualny renesans i wkoncu moge to robic w kazdej pozycji bez obawy na ból ! Po co o tym pisze
dlatego ze natknelam sie na artykul kobiety ktora zastanawiala sie nad odejściem od swojego faceta bo ma male przyrodzenie. Moze i rozmiar ma znaczenie , ale wydaje mi sie ze to zależy tez od naszej fizjologii. Chetnie poczytam , jakie macie doświadczenia i co sądzicie o sexie z facetem o małym ptaszku. Zachęcam do dyskusji

55 Ostatnio edytowany przez Michael 93 rok (2019-04-02 16:11:00)

Ludzie intrpunkcja się wam włączyła długi komentarz przeszkadza chwalenie. się ją po prostu napisałem bo mi szkoda niektórych jak czytam tyle. nie będę pisał długo bo ktoś napisze znowu ze mam jakiś problem hahahahaha człowiek chce dodać otuchy a tu hejt internet jeb......I to tak interpunkcji mam gdzieś bo zawsze miałem a co do tych co to źle odebrali to sorry zawsze znajdzie się ktoś komu będzie coś nie pasować i tylko w internecie sobie może popisać bo w życiu to się nadaje do tarcia majeranku i badz życzliwy trzeba być chu....poczytam sobie dalej wasze pod komentarze to chumoru mi się poprawi.co do wyjęciu z wody chcesz to ci pokaże .

56

Ja tam wolę nie mieć penisa wcale niż mieć małego tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

57

Nie sotkalas jeszcze takiego kto ma mniejszego a jest lepszy no ale o gustach się nie dyskutuje każda z was jest inna

58

MonaSi napisał/a:

Cześć!
Spotkalam sie dzisiaj ze stwierdzeniem ze kazda kobieta marzy o wielkim penisie i tylko taki jest ja w stanie zaspokoic. Natknelo mnie to do zalozenia wątku i opisaniu zbliżenia z malym penisem z mojej perspektywy. Zaczne od tego ze moj obecny partner ma male przyrodzenie i przyznam ze naprawde sie zdziwilam gdy po raz pierwszy doszlo miedzy nami do zblizenia. Poprzedni moj wieloletni partner mial pokaznych rozmiarow przyrodzenie , lecz sex z nim nie dawal mi satysfakcji tylko bol/dyskomfort. Sex z nim byl dosc krotki aczkolwiek zawsze potrafil zaspokoic mnie oralnie i to mi wystarczalo. Teraz mam faceta ktory ma malego penisa a kochac sie moze w nieskonczonosc ! Potrafi dojsc a on wcale nie opada tylko moze dalej i dalej. Przy nim odkrylam swoja kobiecosc i spelniam swoje fantazje , nie wiedzialam ze drzemie we mnie takie zboczenie i wulkan sexu . Moj wybranek potrafi mnie zaspokoic w kazdej pozycji , dobrze go czuje i nawet polubilam sprawianie mu przyjemnosci oralnoe. Nie bede wdawac sie w szczegily naszego zycia erotycznego ale chce powiedziec ze teraz przechodze sexualny renesans i wkoncu moge to robic w kazdej pozycji bez obawy na ból ! Po co o tym pisze
dlatego ze natknelam sie na artykul kobiety ktora zastanawiala sie nad odejściem od swojego faceta bo ma male przyrodzenie. Moze i rozmiar ma znaczenie , ale wydaje mi sie ze to zależy tez od naszej fizjologii. Chetnie poczytam , jakie macie doświadczenia i co sądzicie o sexie z facetem o małym ptaszku. Zachęcam do dyskusji

piszesz o penisie 3 cm w zwzwodzie?

59

Jak jest 3 centy w z wodzie to ja mam maczuge hahahahaha

60

maczużkę :d

61

Maczuzka ale tak długo dystansowa ze chciała byś taka do kolekcji .zarcik żeby nie było że cham prostak itp ja chce tylko aby nie które panie zrozumiały ze wielkości może i ma dla nie których znaczenie ale technika to jest to po czym snicie po nocach.

62

Maczuzka ale tak długo dystansowa ze chciała byś taka do kolekcji .zarcik żeby nie było że cham prostak itp ja chce tylko aby nie które panie zrozumiały ze wielkości może i ma dla nie których znaczenie ale technika to jest to po czym snicie po nocach.

Michałku drogi, gdybyś sobie na forum pobył dłużej to wiedziałbyś, że Twój post jest nam tak przydatny jak śnieg w lecie, bo raczej w większości wychodzimy z założenia, że ten Wasz rozmiar penisa, to nam zwisa i powiewa tongue
miej sobie nawet i 5cm. Nam jest to tak samo obojętne jakbyś przyszedł się tu chwalić 25cm gigantem.

Mamy to gdzieś.

63

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem a teraz niech każda to przeczyta i po temacie haha

64

santapietruszka napisał/a:

Prącie (łac. penis a. membrum virile) jest narządem homologicznym żeńskiej łechtaczki. lol

65

Znerx napisał/a:

Prącie (łac. penis a. membrum virile) jest narządem homologicznym żeńskiej łechtaczki. lol

Narządy homologiczne – narządy różnych, ale spokrewnionych ze sobą organizmów, pochodzące od tych samych struktur ale różniące się funkcją oraz wyglądem. Nazwa narządy homologiczne pochodzi od greckiego homologos znaczącego zgodny. Homologia jest to obecność u kilku gatunków struktur które zostały odziedziczone po wspólnym przodku. Jednym z przykładów są kończyny przednie ssaków – ręka człowieka, skrzydło nietoperza, noga konia.
Doczytał??? Czy tylko się pośmiać chcemy?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

66

Ja widzę ze Santa pietruszka chce gasić każdego faceta chyba ma problemy to się wyzywa Pani wielka jakoś inne kobiety piszą normalnie wez ty lecz nogi bo z głową nie tak jak czytam chłop z chumoru napisał a ty jazda pewnie masz małego pudla i tyle z twojego pożycia czytam takich wykształconych ludzi i co gowno wielkie chcą błyszczeć a gasną w życiu normalnym jak pety fujjj.

67 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-04-02 21:22:29)

Nie musiałem doczytywać, zacytowałem z lenistwa żeby nie pisać.

pochodzące od tych samych struktur

Które powstają, z tych samych początkowych komórek, w trakcie rozwoju płodu iirc. Zresztą płeć płodu różnicuje się dopiero po ponad miesiącu. Dlatego np.: mężczyźni ciągle mają sutki, które są kompletnie zbędne, ale wykształcały się jeszcze przed zróżnicowaniem płci.

68

Znerx napisał/a:

Które powstają, z tych samych początkowych komórek, w trakcie rozwoju płodu iirc. Zresztą płeć płodu różnicuje się dopiero po ponad miesiącu. Dlatego np.: mężczyźni ciągle mają sutki, które są kompletnie zbędne, ale wykształcały się jeszcze przed zróżnicowaniem płci.

Zgadza się, mężczyźni mają sutki, ale ja ciągle nie mam penisa i dobrze mi z tym big_smile

Przynajmniej nie muszę latać po forach i się przechwalać, co to ja nim mogę big_smile

69

Taaa Ty nie masz penisa, a to w Twoim avatarze, to co to niby jest???

Podobasz mi się.

70

Ja widzę ze Santa pietruszka chce gasić każdego faceta chyba ma problemy to się wyzywa Pani wielka jakoś inne kobiety piszą normalnie wez ty lecz nogi bo z głową nie tak jak czytam chłop z chumoru napisał a ty jazda pewnie masz małego pudla i tyle z twojego pożycia czytam takich wykształconych ludzi i co gowno wielkie chcą błyszczeć a gasną w życiu normalnym jak pety fujjj.

Polska język bardzo trudna, ale nawet Kali mógłby spróbować skorzystać z autokorekty.
Michałku! Twój pobyt na tej ziemi jest policzkiem dla każdego przynajmniej średnio inteligentnego człowieka.

71

Burzowy napisał/a:

Taaa Ty nie masz penisa, a to w Twoim avatarze, to co to niby jest???

Oj, Burzowy, Burzowy, wiesz, jak się nazywa takie zaburzenie, kiedy się wszędzie widzi penisy? tongue

72 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-04-03 09:04:38)

nieregulaminowe, osobiste wycieczki

73

Znerx napisał/a:

Zgadza się, mężczyźni mają sutki, ale ja ciągle nie mam penisa i dobrze mi z tym big_smile

Przynajmniej nie muszę latać po forach i się przechwalać, co to ja nim mogę big_smile

I masz rację big_smile Penisy są przereklamowane.

74

MonaSi napisał/a:
lutnik napisał/a:

Haha MonaSi to ile ty penisow na zywo widzialas ? Bo jak mniemam tylko jednego okaza powyzej 20 cm wink malo to wg mnie 11-13 wink

Hmmm 10-11 to chyba naprawde nie wiele i raczej kobieta nic poczuc nie moze. A jak juz chodzi o penisy to cos tam widzialam , tylko po 11 latach z jednym partnerem o duzych gabarytach inaczej sie na to zapatrzylam. Jak kobiety mowia "maly penis" to wlasnie myslalam o takich 15 cm , nie przypuszczalam ze sa mniejsze.....

To ciekawe rzeczy tutaj mówicie, bo na Wikipedii piszą:

Badania opublikowane we wrześniu 1996 roku w Journal of Urology podają średnią długość prącia jako 12,9 cm (mierzone przez personel)[7]. Erekcję wywołano u 80 zdrowych mężczyzn (średnia wieku 54 lata; różne grupy etniczne) metodą farmakologiczną. Celem badania było dostarczenie informacji dotyczących wielkości penisa, które mogłyby pomóc pacjentom rozważającym jego powiększenie. Stwierdzono również, że ani wiek badanego, ani wielkość zwiotczałego penisa nie pozwala przewidzieć jego długości podczas erekcji.
Opublikowane w International Journal of Impotence Research w grudniu 2000 roku dane podają, że średnia długość prącia wynosi 13,6 cm (mierzone przez personel)[8]. Celem badania było ustalenie cech klinicznych zwiotczałego penisa, aby przewidzieć jego wielkość podczas erekcji. Zmierzono wielkość prącia podczas wywołanej farmakologicznie erekcji u 50 osób cierpiących na impotencję; wyniki nie uwzględniają osób, u których dysfunkcje erekcji mogą być spowodowane czynnikami innymi niż na tle psychicznym.
Według pomiarów prowadzonych przez LifeStyles Condoms średnia długość prącia wynosi 14,9 cm, ze średnim odchyleniem 2,1 cm (mierzone przez personel)[9]. Głównym celem badania, przeprowadzonego podczas wakacji 2001 roku w Cancún (Meksyk), było ustalenie odpowiednich rozmiarów dla prezerwatyw. 401 mężczyzn zgodziło się na dokonanie pomiaru, z czego 300 było zdolnych do osiągnięcia erekcji (wzwodu nie indukowano farmakologicznie).
Opublikowane w 2007 roku badanie 3300 włoskich nastolatków w wieku 17-19 lat, wolnych od wad rozwojowych prącia oraz od schorzeń endokrynologicznych, dało średni wynik długości penisa podczas erekcji jako 12,5 centymetra[14]. W badaniach tych zauważono dodatnią korelację z wielkością ciała.

Więc by wychodziło że te 12cm, to jest normalny statystyczny rozmiar, i jeden może mieć 10cm, a inny 14cm, i to jest całkowicie w okolicach średniej, więc nie wiem skąd tutaj nagle pojawiła się wypowiedź że 15 cm, to jest mały penis? no chyba że Wikipedia kłamie, i te badania to jakieś oszustwo?
Samemu mam 17cm, i myślałem że to jest dużo? no ale jak teraz patrzę na te wypowiedzi obecnych tutaj forumowiczek, to chyba jest jeszcze za mało big_smile

75

Panowie, jak wam kobitka powie, że za mały rozmiar to poszukajcie sobie z normalną szparką. Tak z nienachalnej ciekawości, osobiście panie mierzyłyście, czy z relacji ustnej partnera znacie te cm? ;-)

76 Ostatnio edytowany przez kam123 (2019-04-27 00:37:47)

tutaj kobiety mówią że duży to 20-cm mały to 15-cm
wikipedia i badania medyczne mówią że średni to 13-15 że norma to  od 10/12 do 17/19

kto kłamie, kobiety czy badacze.... kto zna odpowiedz....
z tego wszystkiego można wywnioskować że albo kobiety coś tutaj kręcą, albo coś tutaj kręcą w badaniach medycznych....

Posty [ 39 do 76 z 77 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018