Portale randkowe - rady od Pań dla Panów :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Portale randkowe - rady od Pań dla Panów :)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 110 z 434 ]

56

Odp: Portale randkowe - rady od Pań dla Panów :)
Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

P.S. Założyłam sobie konto na Sympatii, jeszcze potem z czaję inne portale, chyba, że coś polecacie? smile
I proszę trzymać kciuki za Krejzi i jej poszukiwanie odwzajemnionej miłości. tongue

O, dawaj nicka, ide obadac...

smile

Do tej pory weryfikują moje zdjęcie tongue

Ale zawsze ja Cię mogę z czaić big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Zobacz podobne tematy :

57

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:
Szkot napisał/a:

smile

No i wszyscy lądują na Sympatii, ech
Krejzi - no i jakie wrażenia?

Wrażenia opisałam w poście 51 tongue

Aaa . Czyli tak średnio jest?

58

Krejzolka82 napisał/a:
Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

P.S. Założyłam sobie konto na Sympatii, jeszcze potem z czaję inne portale, chyba, że coś polecacie? smile
I proszę trzymać kciuki za Krejzi i jej poszukiwanie odwzajemnionej miłości. tongue

smile

O kurcze, nie moga uwierzyc ze to Ty? smile

Ja tam mam puste konto do obczajania tylko... z nie-moja fotka... jak mi sie czasem nudzi to szukam moich znajomych i mam beke z tego w jakich superlatywach siebie opisuja big_smile

59

Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Szkot napisał/a:

smile

O kurcze, nie moga uwierzyc ze to Ty? smile

Ja tam mam puste konto do obczajania tylko... z nie-moja fotka... jak mi sie czasem nudzi to szukam moich znajomych i mam beke z tego w jakich superlatywach siebie opisuja big_smile

Haha, przeczytałam: "O kurczę, nie mogę uwierzyć, że to Ty" big_smile big_smile big_smile

Sorki, ale po co to robisz?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

60

rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

No i wszyscy lądują na Sympatii, ech
Krejzi - no i jakie wrażenia?

Jest po prostu nijak.

61

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Jest po prostu nijak.

Jak to na portalu.
A czego się spodziewałaś? Że będzie wiecej interesujących ludzi/zaczepek/opisów itd?

62 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-14 23:41:48)

rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Jest po prostu nijak.

Jak to na portalu.
A czego się spodziewałaś? Że będzie wiecej interesujących ludzi/zaczepek/opisów itd?

Dobre pytanie. big_smile
Jak już wspominałam wyżej, po prostu się nie nadaję na portal randkowy.

Nie wiem, może dzisiaj tylko tak mam, ale szczerze, mam dobry humor, zresztą jak zawsze (no prawie zawsze tongue).
Nie mam tzw. doła, że są Walentynki a ja sama.

Faceci Ci sami co dwa lata temu big_smile
Aczkolwiek nie sądzę, że to jest powód mojej rezygnacji.
Jacyś nowi też się ukazują i to nawet fajni. tongue

Raczej mogę napisać, czego się nie spodziewałam, nie spodziewałam się tak zobojętniałej reakcji ze swojej strony na to, że mam konto na portalu.

63 Ostatnio edytowany przez Szkot (2017-02-14 23:58:11)

Krejzolka82 napisał/a:

Sorki, ale po co to robisz?

Kiedyś mnie naszła ciekawość czy pewna dziewczyna z którą przez chwilę się spotykałem ma konto...  i znalazłem ją, nie mogłem uwierzyć jak bardzo różne jest to co ma w opisie od tego kim jest... Generalnie zwiałem od niej, taka była pokręcona że się przeraziłem, no a opis mniam, ktoś zupełnie inny.

Krejzolka82 napisał/a:

Ja mam... doła... w Walentynki musiałem iść do pracy... dobrze że już z powrotem smile

64

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Jest po prostu nijak.

Jak to na portalu.

Dobre pytanie. big_smile
Jak już wspominałam wyżej, po prostu się nie nadaję na portal randkowy.

Nie wiem, może dzisiaj tylko tak mam, ale szczerze, mam dobry humor, zresztą jak zawsze (no prawie zawsze tongue).

Faceci Ci sami co dwa lata temu big_smile
Aczkolwiek nie sądzę, że to jest powód mojej rezygnacji.
Jacyś nowi też się ukazują i to nawet fajni. tongue

Raczej mogę napisać, czego się nie spodziewałam, nie spodziewałam się tak zobojętniałej reakcji ze swojej strony na to, że mam konto na portalu.

To dobrze. lepiej tak niż miałabyś być taka napalona i niecierpliwa, z wyobrazeniami wielkiej miłości za 5 minut.
Napisz do tych nowych może coś wyniknie?
Albo do Szkota napisz, bo Cię nagabuje smile

65

rossanka napisał/a:

Nosz kurde balans, aż tak widać tą miętę..? big_smile

66

Szkot napisał/a:
rossanka napisał/a:

Nosz kurde balans, aż tak widać tą miętę..? big_smile

Mogę Was zeswatac i to w Walentynki smile jeszcze 50 minut.

67 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-15 00:18:42)

rossanka napisał/a:

To dobrze. lepiej tak niż miałabyś być taka napalona i niecierpliwa, z wyobrazeniami wielkiej miłości za 5 minut.

Uwierz, że niedobrze.
Jeżeli czuję zobojętnienie to napisz, jaki jest sens, żebym miała te konta, bo serio, nie widzę żadnego sensu.
A być tylko, żeby sobie ktoś pooglądał moje fotki, to nie jest żaden powód.
Ja praktycznie nie oglądam profili.
Przeczytam wiadomości i nawet nie wejdę czasem na profil.

Oczywiście nic nie odpisuję, bo jestem tego zdania, że lepiej nie pisać odmownej wiadomości (mam nauczkę po wcześniejszym pobycie).

Na razie nie mam natchnienia, aby komuś coś napisać.

Szkot za daleko mieszka, nie bawię się w takie coś. tongue

Piszę dzisiaj, jak nie Krejzi. big_smile

68

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Uwierz, że niedobrze.
Jeżeli czuję zobojętnienie to napisz, jaki jest sens, żebym miała te konta, bo serio, nie widzę żadnego sensu.

Oczywiście nic nie odpisuję, bo jestem tego zdania, że lepiej nie pisać odmownej wiadomości (mam nauczkę po wcześniejszym pobycie).

Lepsze zobojetnienie niż napalenie bo podchodzisz do tego na luzie.
Nikt nie mówił,  że będzie dobrze, możesz kogoś tam znaleźć albo i nie. Szanse są po równo. 
Ale trochę Cię rozumuem też tam kiedyś byłam ale teraz nie mam nerwów.  Wolę spotkać w realu.
Tylko tu co spotkam to zajęty,  pisałam w swoim wątku,
No tak, jak Szkot to pewnie w Szkocji siedzi.

69

rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Uwierz, że niedobrze.

Lepsze zobojetnienie niż napalenie bo podchodzisz do tego na luzie.
Nikt nie mówił,  że będzie dobrze, możesz kogoś tam znaleźć albo i nie. Szanse są po równo. 
Ale trochę Cię rozumuem też tam kiedyś byłam ale teraz nie mam nerwów.  Wolę spotkać w realu.
Tylko tu co spotkam to zajęty,  pisałam w swoim wątku,
No tak, jak Szkot to pewnie w Szkocji siedzi.

Tylko, że ja nigdy nie byłam napalona, a nie, raz i to spieprzyłam koncertowo. tongue
Nigdy nie pozwoliłam sobie spotykać się z facetem tylko dlatego, że byłam sama, nigdy, przenigdy.
Wolę być sama niż w tzw. związku z rozsądku, to nie jest moja bajka.

No dokładnie, a Szkocja dla mnie za daleko, ba, nawet Warszawa dla mnie za daleko. tongue

70

Krejzolka82 napisał/a:

Szkot wkrótce wraca, ale chyba nie tam gdzie Krejzolka mieszka... eh... życie smile

71

Aż taka klapa ten jeden raz?
I Warszawa za daleko?

72

rossanka napisał/a:

I Warszawa za daleko?

To nie klapa, toż to tragedia. big_smile

Dla mnie za daleko. tongue

73

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

I Warszawa za daleko?

To nie klapa, toż to tragedia. big_smile

Dla mnie za daleko. tongue

No i teraz mnie zaciekawiłas.
Oczywiście nie stolicą. big_smile

74

Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Szkot wkrótce wraca, ale chyba nie tam gdzie Krejzolka mieszka... eh... życie smile

Na pewno nie tam, gdzie Krejzi. big_smile

75

rossanka napisał/a:

Pisałam  o tym tutaj, żeby przestrzec parę Dziewczyn przed desperacją.
Wyobraź sobie, że byłam master level w desperacji.
Było, minęło.
Nauczka do końca życia. big_smile
A także nauczka, że nie wolno się zapierać, że czegoś się nie zrobi.

76

Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Szkoda,  była by jedna para na netkobietach.

77

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Pisałam  o tym tutaj, żeby przestrzec parę Dziewczyn przed desperacją.
Wyobraź sobie, że byłam master level w desperacji.
Było, minęło.
Nauczka do końca życia. big_smile
A także nauczka, że nie wolno się zapierać, że czegoś się nie zrobi.

Co ty, to chyba nie czytałam.  Ale jeśli tak było,  to dobrze, że to przeszłość.  Desperacjai w tych kwestiach niczego dobrego nie przyniesie, potem się czlowiek może zdziwić tylko do czego był zdolny.

78

rossanka napisał/a:
Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Nom... a Krejzolka taka fajna... ciekawe gdzie mieszka... pewnie się ukrywa... gdzieś za Ustrzykami smile

79

rossanka napisał/a:

Co ty, to chyba nie czytałam.  Ale jeśli tak było,  to dobrze, że to przeszłość.  Desperacjai w tych kwestiach niczego dobrego nie przyniesie, potem się czlowiek może zdziwić tylko do czego był zdolny.

Dokładnie, dlatego nie powinno się zapierać, że czegoś się nie zrobi.

Najśmieszniejsze, że ja z tamtym Facetem miałam rozmowę na temat desperacji, mówiłam, że nigdy nie byłam desperatką, że nie rozumiem, jak można być takim człowiekiem.
Sama byłam wtedy nagabywana przez Faceta desperata, a potem kuźwa jakieś zaćmienie mózgu i desperatka.
Tragedia.

80

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Dokładnie, dlatego nie powinno się zapierać, że czegoś się nie zrobi.

Najśmieszniejsze, że ja z tamtym Facetem miałam rozmowę na temat desperacji, mówiłam, że nigdy nie byłam desperatką, że nie rozumiem, jak można być takim człowiekiem.
Sama byłam wtedy nagabywana przez Faceta desperata, a potem kuźwa jakieś zaćmienie mózgu i desperatka.
Tragedia.

Przyznam, że mnie nigdy tak nie poniosło,  ale skoro mówisz nigdy nie mów nigdy big_smile
Ale raczej nie. Jestem dosyć przewidywalna i czasami sztywniara. Ale dobrze mi z tym.

81

Szkot napisał/a:
rossanka napisał/a:
Szkot napisał/a:

Nom... a Krejzolka taka fajna... ciekawe gdzie mieszka... pewnie się ukrywa... gdzieś za Ustrzykami smile

Albo na Mazurach:)
A co Cię do tej Szkocji aż zagnało?

82

Szkot napisał/a:
rossanka napisał/a:
Szkot napisał/a:

Nawet nie pytam czemu jest fajna...ale dzięki...to miłe. smile

Albo przed Ustrzykami. smile

83

rossanka napisał/a:

Przyśniło mi się kiedyś że mam lecieć do Edynburga... No to wstałem i kupiłem bilet wink

84

Szkot napisał/a:
rossanka napisał/a:

Przyśniło mi się kiedyś że mam lecieć do Edynburga... No to wstałem i kupiłem bilet wink

Fajny sen:)
A teraz śniło Ci się że masz wracac☺

85

rossanka napisał/a:

Haha, nie, to tak nie działa, już nie podejmuję decyzji bazując na snach... no ale kiedyś tak było, wierzyłem bardzo mocno w to co mi się przyśniło.

86

Ludziska, moi Kochani!!!
Najlepszego z okazji naszego święta.
Święta Singli!!! smile smile smile

87

Szkot napisał/a:
rossanka napisał/a:

Haha, nie, to tak nie działa, już nie podejmuję decyzji bazując na snach... no ale kiedyś tak było, wierzyłem bardzo mocno w to co mi się przyśniło.

Zabawne, dziś,   a właściwie już wczoraj, miałam z kimś rozmowę o snach. Wyszło na to,  że to jakieś reakcję w mózgu i odzwierciedlenie naszych myśli i przeżyć z przeszłości.  Ale, jak wytłumaczyć to, że niektóre są sprawdzalne, aby nie powiedzieć prorocze-nie wierzę w zabobony. Ot zagadka.

Krejzi to i dzień singla mamy?

88

rossanka napisał/a:

Dzisiaj my świętujemy, a co!!! big_smile big_smile big_smile

Miłości sobie życzmy, żeby w przyszłym roku obchodzić wczorajszy dzień a  nie dzisiejszy!!! tongue tongue tongue

89

Krejzolka82 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Dzisiaj my świętujemy, a co!!! big_smile big_smile big_smile

Miłości sobie życzmy, żeby w przyszłym roku obchodzić wczorajszy dzień a  nie dzisiejszy!!! tongue tongue tongue

No to najlepszego big_smile

90

Rossanko e-mail. smile

91

Walentynki, walętynki i walić przestałem. I nadeszła środa tongue

Odwiedziłem wczoraj szybkie randki chyba po raz ostatni, bo wziąłem sobie do serca to, co powiedziała Anemonne. big_smile

Jestem nerdem.
Do tego dosyć ciężkiego kalibru.

Tymczasem na szybkich randkach nie pojawia się nikt, no może prawie nikt, z kim znajdę wspólny język. A z nazwijmy to "normalnymi" ludźmi ewidentnie nie mogę nawiązać takiego kontaktu, jakiego oczekuję. hmm smile

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali." - Thomas Alva Edison

92

AdLib napisał/a:

Jestem nerdem.

Tymczasem na szybkich randkach nie pojawia się nikt, no może prawie nikt, z kim znajdę wspólny język. A z nazwijmy to "normalnymi" ludźmi ewidentnie nie mogę nawiązać takiego kontaktu, jakiego oczekuję. hmm smile

A próbowałeś poznać dziewczynę w "środowisku"? Larpy, imprezy planszówkowe, RPGowe? W Warszawie są organizowane cykliczne imprezy "Rzuć kostką", RPGi też jakieś są (choć to akurat nie do końca moja bajka, ale widziałam wydarzenia na Facebooku), a na larpy jeździ akurat sporo dziewczyn. Poszerzyłbyś grono znajomych, dobrze się pobawił, a przy okazji może kogoś ciekawego poznasz smile

93

AdLib napisał/a:

Walentynki, walętynki i walić przestałem. I nadeszła środa tongue

Odwiedziłem wczoraj szybkie randki chyba po raz ostatni, bo wziąłem sobie do serca to, co powiedziała Anemonne. big_smile

Jestem nerdem.

Sądzę, że nie musisz niczego zmieniać w tym poznawaniu kobiet, bo jak coś zmienisz, zrobisz wbrew sobie, to nie będziesz prawdziwy "ty",. Po prostu tu trzeba trafu, wiem, banalnie brzmi, ale nie ma innej rady. Ważne, że próbujesz, jesteś otwarty.
Jak istnieje na świecie taki AdLib, to nie ma siły, gdzieś musi istnieć Pani AdLib smile

94

Krejzolka82 napisał/a:

Rossanko e-mail. smile

Odebrałam, odpisałam, ale znowu się nie mogę na nią zalogować. Nie wiem co z tą pocztą sad

Skończyłam czytać wątek na 27 wpisie, więc z góry przepraszam za ewentualny brak wiedzy w temacie.

Wieje od Ciebie umiłowaniem do sarkazmu, ciętej riposty i ironii. Widać, że głupi nie jesteś, ale mam wrażenie, że lubisz wytykać innym jakieś lapsusy, błędy, mało znaczące omyłki. Mimo Twoim zapewnieniom, mam wrażenie, że ustawiłeś wysoko poprzeczkę i interesujesz się tylko jednym typem kobiet. Jakim?

Skoro uważasz się za nieatrakcyjnego, proponuję zrobić test. Usuń swoje zdjęcie profilowe, zobacz czy po Twojej wiadomości któraś odpisze. Wszak podobno uroda to nie wszystko, więc może którąś zainteresuje pisanie z kimś "bez twarzy"?

Byłam kilka razy na jednym z takich portali. Zazwyczaj na "dzień dobry" tj. pierwszego dnia zalewała mnie fala wiadomości na różnym poziomie. Wiadomo było, że pojawiła się "świeża krew" i wszyscy starsi uczestnicy portalu zarzucali wędki. Nie byłam w stanie odczytać połowy tych wiadomości, a te które odczytałam charakteryzowały się tandetą lub wręcz były obraźliwe. "Poznałam" może dwóch normalnych gości, z którymi pisałam dłuższy czas - jeden z nich nie miał zdjęcia.
Spróbuj napisać do jakiejś, która już jakiś czas jest na portalu, jest większe prawdopodobieństwo, że odpisze, bo nie dostaje dziennie takiej ilości wiadomości jak na początku.

96 Ostatnio edytowany przez satiss (2017-02-15 14:27:26)

AdLib napisał/a:

Rising_Sun, tematy są dowolne, ale cztery minuty bardzo ograniczają.

- Cześć, Partycja.
- Cześć, Karol.

Opcja 1. Kobieta milczy, czeka na ruch faceta. Standard.
Opcja 2. Powiedz coś o sobie - gdzie pracujesz, jakie masz zainteresowania.
Opcja 3. Jak tam, dobrze się bawisz ? Jesteś tutaj pierwszy raz ?

Jak mamcię kocham, inne teksty się nie pojawiają. tongue

Dziewczyny nie silą się na jakąkolwiek inwencję.

Ja dla przykładu mam rudą brodę i jestem ogolony na zero. Więc regularnie pojawia się "ty właśnie wyglądasz na takiego rockmena".

Gdybym nie zagadywał jako pierwszy, to byśmy siedzieli tak naprzeciwko siebie.

Raz miałem rozmowę, gdzie dziewczyna zaczęła i wylała się z życiorysu.

Pracuję w korporacji. Jestem księgową. Mieszkam w Warszawie od niedawna. Przyjechałam z Podlasia. Po pracy to albo idę ze znajomymi z pracy do pubu, albo trochę pobiegać i do domu. W domu oglądam telewizję, trochę czytam. Lubię Harlana Cobena i Zafona. W tym roku byłam w Paryżu, a rok temu na Sri Lance. Dwa lata temu na zimę pojechałam do Hiszpanii. Lubię podróżować. To moja pasja.

A ja miałem ochotę wkręcić sobie w mózg szklankę po cuba libre, które dopiero co zamówiłem i już zdążyłem wysączyć... big_smile

Zgadzam się z Pokręconą Owieczką,
wygląda na to, że ty traktujesz te dziewczyny z góry jako nieinteresujące, głupiutkie... 

Nawiązując do Twojej wypowiedzi wyżej, czego ty oczekujesz od spotkań 4-ro minutowych?
Jak sobie wyobrażasz rozmowę, która by Cię zainteresowała? Co taka dziewczyna musiałaby powiedzieć?

tak trochę frustracją wieje, bo nawyobrażałeś  sobie jakiś fajerwerków, a tu zwykle dziewczyny

97

Rozmawiałam wczoraj z moim chłopakiem, tak ogólnie o tym jak to było na sympatii z jego perspektywy. Od października do lutego na spotkania umówił się z 13-14 dziewczynami, nawet jeśli rozmowa na sympatii była średnia, to postanowił to weryfikować w realu. Z tych wszystkich dziewczyn "zaiskrzyło" mu z dwoma. Także warto mimo wszystko chodzić na te spotkania, poznawać itp. Ale też AdLib mam wrażenie, że patrzysz na kobiety z góry.

98 Ostatnio edytowany przez AdLib (2017-02-15 15:12:49)

satiss, Pokręcona Owieczka, wiecie co, może i trochę wszystkie macie rację. hmm

Tylko, że za bardzo nie wiem, w jaki sposób mogę to wykorzystać na swoją korzyść tongue

Pokręcona Owieczka napisał/a:

Mimo Twoim zapewnieniom, mam wrażenie, że ustawiłeś wysoko poprzeczkę i interesujesz się tylko jednym typem kobiet. Jakim?

Bo ja wiem, czy jednym typem ? Jeżeli chodzi o moje bycie nerdem, to tak, wychodzi na to, że tylko takich kobiet muszę szukać, bo z innymi się nie dogaduję po prostu tongue

Przynajmniej jak dotąd nie spotkałem na randkach kobiety, która miałaby w sobie coś takiego, co naprawdę by mnie zainteresowało, pociągało do niej, tak, żeby porządnie zmotywować mnie do podjęcia jakiegoś działania. sad

Skoro uważasz się za nieatrakcyjnego, proponuję zrobić test.

Powiem tak - nie wiem, czy jestem nieatrakcyjny wizualnie. Nie jestem żadnym Adonisem oczywiście, ale wydaje mi się, że do Golluma też mi daleko. tongue

No, chyba, że oceniam się lepiej niż jest naprawdę. big_smile big_smile

"Poznałam" może dwóch normalnych gości, z którymi pisałam dłuższy czas - jeden z nich nie miał zdjęcia.

No właśnie wychodzi na to, że moje, nazwijmy to "zaczepki" po prostu pozostają niezauważone lub ignorowane.
Jak już wcześniej pisałem, ewidentnie tutaj leży pies pogrzebany w kwestii efektywności mojego działania na portalach randkowych.
sad

Rising_Sun napisał/a:

Od października do lutego na spotkania umówił się z 13-14 dziewczynami, nawet jeśli rozmowa na sympatii była średnia, to postanowił to weryfikować w realu.

Od października do lutego odpowiedziało mu 13-14 dziewczyn.
To tak, 13-14 więcej niż mnie. smile tongue

Z wielką chęcią spotkałbym się na żywo, żeby porozmawiać, ale niestety nie ma chętnej big_smile

Rising_Sun napisał/a:

Ale też AdLib mam wrażenie, że patrzysz na kobiety z góry.

To błędne wrażenie. Nie patrzę tak tylko na kobiety, na facetów również. I "z góry" to złe słowo. Szanuję wszystkich ludzi, ich poglądy, zainteresowania, etc., ale co mam zrobić, skoro naprawdę nie kręcą mnie rozmowy na pewne ogólnie poruszane tematy. sad

Jak mam rozmawiać z ludźmi o podróżach, samochodach, sporcie, skoro mnie nie to interesuje, a ponadto mam na ten temat znikomą wiedzę.
A nawet, jak mam tę wiedzę, to ona nijak nie wspomaga w takich rozmowach. To taka wiedza, której inni nie posiadają, bo z kolei im nie jest ona do niczego potrzebna. tongue

Mam swoje zainteresowania, niestety jednak nie trafiam na podobnych ludzi.

Mogę z kimś posiedzieć, posłuchać, pozadawać pytania, coś skomentować, dodać coś od siebie. Potem opowiedzieć coś od siebie, co zazwyczaj niestety nie jest komentowane, bo rozmówca nie ma pojęcia, co powiedzieć. I tak ja pouczestniczę trochę w dialogu, powygłaszam swoje monologi i spotkanie się kończy. Nie iskrzy. sad

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali." - Thomas Alva Edison

99

AdLib napisał/a:

Od października do lutego odpowiedziało mu 13-14 dziewczyn.
To tak, 13-14 więcej niż mnie. smile tongue

Z wielką chęcią spotkałbym się na żywo, żeby porozmawiać, ale niestety nie ma chętnej big_smile

Może po prostu znosił te "nudne" rozmowy...

Rising_Sun napisał/a:

Ale też AdLib mam wrażenie, że patrzysz na kobiety z góry.

AdLib napisał/a:

To błędne wrażenie. Nie patrzę tak tylko na kobiety, na facetów również. I "z góry" to złe słowo. Szanuję wszystkich ludzi, ich poglądy, zainteresowania, etc., ale co mam zrobić, skoro naprawdę nie kręcą mnie rozmowy na pewne ogólnie poruszane tematy. sad

Super przykład big_smile Ja coś napisałam, a od razu mi wytknąłeś błąd i nieprecyzyjną wypowiedź big_smile Przypuszczam, że w takiej formie nie tylko na tym forum rozmawiasz.

AdLib napisał/a:

Jak mam rozmawiać z ludźmi o podróżach, samochodach, sporcie, skoro mnie nie to interesuje, a ponadto mam na ten temat znikomą wiedzę.
A nawet, jak mam tę wiedzę, to ona nijak nie wspomaga w takich rozmowach. To taka wiedza, której inni nie posiadają, bo z kolei im nie jest ona do niczego potrzebna. tongue

A masz swoich znajomych? Wychodzisz do ludzi, na piwo, na imprezę, na domówki?
Ja i tak na Twoim miejscu "przemęczyłabym" się rozmową na nudny dla Ciebie temat i potem opowiedziała o swoich pasjach smile
Może za długie monologi wygłaszasz wink
A ten związek,w  którym byłeś - kiedy? Dlaczego się skończył, byłeś zakochany?

100

Raven Knight doskonale to ujął - dlaczego kobiety nie odpisują.  Ja  obecnie jestem z panem z profilu randkowego. Na co ja nie odpowiadałam?
odpadly profile bez opisu: nie wiadomo dlaczego? skoro ja mam opis, to oczekuję tego samego. A jak panu sie nie chce - to mi tez się nie chce go poznawać.
odpadly bez opisu, a ze zdjeciami  - raczej miałam podejrzenia, że zdjęcia z netu, albo totalny narcyz
odpadly bez zdjęc - podejrzenia, że zonaty  lub w związku
zdjęcia weryfikują dużo - choćby  to , czy ktos jest pogodny i życzliwy
co do sposobów zagajeń - Raven Knight juz to ujął.
Ps. brody są obecnie modne- ja nie lubę i nie zainteresowalabym się  raczej żadnym brodaczem

AdLib napisał/a:

Ważny jest też stosunek do drugiego człowieka. Nie słuchasz co on ma Ci do powiedzenie, bo Cię to nie obchodzi, to po co ta druga osoba ma słuchać o Twoich pasjach?  Takie podejście to  dla mnie - brak szacunku.
Jeśli masz swoje zainteresowania to może zacznij udzielać się na forach o takiej właśnie tematyce, dołącz do jakiejś grupy na fb, lajkuj ,komentuj, może tam spotkasz właśnie "tą".

102 Ostatnio edytowany przez AdLib (2017-02-15 16:23:18)

Rising_Sun napisał/a:

Może po prostu znosił te "nudne" rozmowy...

Rising_Sun napisał/a:

Ja i tak na Twoim miejscu "przemęczyłabym" się rozmową na nudny dla Ciebie temat i potem opowiedziała o swoich pasjach smile

Dyć droga Rising_Sun, ja znoszę te rozmowy. To nie jest tak, że ja się męczę w ten sposób, czy coś. Lubię rozmawiać z ludźmi. Ale. Mało kto mówi do mnie o czymś, co naprawdę by mnie interesowało. Zawsze szanuję moich rozmówców i staram się, by czuli, że słucham - bo słucham, z uwagą, ale nie z zaciekawieniem. Potrafię uczestniczyć w dyskusjach na dowolny temat, ale to dla mnie strasznie sztuczne.

Ze swoimi znajomymi zazwyczaj rozmawiamy o rzeczach nerdowych. big_smile
Kiedy następna potyczka na figurki, kto co nowego kupił i dlaczego mojsze jest lepsiejsze, kiedy następna sesja, w jaką planszówkę zagramy następnym razem, kto chciałby coś nowego dla swojej postaci na sesji i dlaczego tego akurat nie dostanie etc.

Oczywiście jest też dużo rozmów na normalne tematy - jak tam czyjeś dzieci, bo niedawno wszyscy akurat się rozmnożyli, ja zostałem ojcem chrzestnym i woziłem małego na głowie udając brodatą Godzillę, co u kogo w robocie, etc.

Rising_Sun napisał/a:

Super przykład big_smile Ja coś napisałam, a od razu mi wytknąłeś błąd i nieprecyzyjną wypowiedź big_smile Przypuszczam, że w takiej formie nie tylko na tym forum rozmawiasz.

Ok. big_smile

Wiem, że coś nie podoba ci się w moim stylu prowadzenia dyskusji. Rozmowy.

Trafnie zauważyłaś, chyba prowadzę w ten sposób każdy dialog tongue

Ale co w nim jest nie tak ? Ja inaczej nie potrafię rozmawiać. To co powinienem napisać ? big_smile

Rising_Sun napisał/a:

A masz swoich znajomych? Wychodzisz do ludzi, na piwo, na imprezę, na domówki?

A masz swoich znajomych? Tak.
Wychodzisz do ludzi. Tak. Nie. Proszę doprecyzuj pytanie smile
Na piwo. Czasami. Nie samemu. Tylko ze znajomymi.
Na imprezę. Nie. Znajomi nie chodzą. Proszę doprecyzuj, o jaki typ imprez chodzi ? Dyskoteka, koncerty ?
Na domówki. Sesje tongue. Tak. Generalnie nie mamy czasu na domówki, bo na sesje i bitwy nie wystarcza.

Rising_Sun napisał/a:

Może za długie monologi wygłaszasz wink

A bo ja wiem ? tongue
Dobrym randkowym zwyczajem daje się wygadać rozmówczyni big_smile

Rising_Sun napisał/a:

A ten związek,w  którym byłeś - kiedy? Dlaczego się skończył, byłeś zakochany?

To materiał na priva. tongue
Ale chętnie się podzielę, jakby co. big_smile

103

Jakimś trafem dzisiaj jest artykuł na wp o speed dateing tongue i trochę spojrzenie z drugiej strony barykady wink

taki link: http://kobieta.wp.pl/17-pierwszych-rand … 055199873a

Jedyna konkluzja z artykułu to (tu cytat):
"I wreszcie pojawia się policjant. - Nieciekawą taką mam pracę - zaczyna. Pracuje w prewencji. Kiedyś chciał zaczepić się w drogówce, ale po latach mu przeszło. O tym, co wydarzyło się w ciągu dnia, próbuje zapomnieć, jak tylko wróci do domu. Po godzinach kończy budować ranczo na obrzeżach miasta. Mają być turyści, konie i dużo spokoju. Facet marzenie, historia jak z Harlequina. Na speed dating przyszedł, bo był ciekawy, kto się pojawi. Typ faceta, który nie musi robić wiele, żeby dziewczyna wpadła po uszy. A więc przychodzą i tacy."

Podsumowując: wygląd ma znaczenie tongue a Ty AdLib je tak samo nudzisz tak jak one Ciebie smile bo nie trafia "swój na swego". Tak jak już ktoś napisał, poszukaj jakichś turniejów czy rozgrywek z tymi grami to tam będziesz miał większą szansę poznać kogoś kto nadaje na tych samych falach.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

104

Chyba powinnam założyć swój własny temat "Przygoda Krejzi z portalami randkowymi" smile
Ale za dużo jest tych tematów, a po za tym nie wiem ile wytrzymam na tych portalach. big_smile

Wyobraźcie sobie, że na Sympatii do tej pory sprawdzają moja fotkę, więc albo taka brzydula ze mnie, albo sądzą, że to nie moje zdjęcie. big_smile tongue big_smile
A zdjęcie jest całkiem normalne, moja buźka, zero makijażu, zero biustu, zero sylwetki, tylko i wyłącznie z bliska moja buźka z "bananem", bo jakże by inaczej. big_smile tongue big_smile

105

Krejzolka82 napisał/a:

Chyba powinnam założyć swój własny temat "Przygoda Krejzi z portalami randkowymi" smile
Ale za dużo jest tych tematów, a po za tym nie wiem ile wytrzymam na tych portalach. big_smile

Wyobraźcie sobie, że na Sympatii do tej pory sprawdzają moja fotkę, więc albo taka brzydula ze mnie, albo sądzą, że to nie moje zdjęcie. big_smile tongue big_smile
A zdjęcie jest całkiem normalne, moja buźka, zero makijażu, zero biustu, zero sylwetki, tylko i wyłącznie z bliska moja buźka z "bananem", bo jakże by inaczej. big_smile tongue big_smile

Dobry pomysł z tym tematem:)
ps Krejzolko, zmieniłam pocztę, mam nową w profilu, na tamtą raz weszłam a dalej się niemogę zalogować sad

106

rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Dobry pomysł z tym tematem:)
ps Krejzolko, zmieniłam pocztę, mam nową w profilu, na tamtą raz weszłam a dalej się niemogę zalogować sad

Właśnie pracuję nad tematem. tongue

Wysłałam Ci na tamtego e-mail'a wiadomość, ale spoko nic pilnego.:)

107

Krejzolka82 napisał/a:

Właśnie pracuję nad tematem. tongue

Pracuj, pracuj. Poczytamy tongue

Pseudo: WuWuś big_smile 63463780

108

A ja właśnie dostałem wyniki z mojego ostatniego randkowania - w dzień Świętego Walentego big_smile

Moje awanse zostały niestety odwzajemnione przez tylko jedną z 24 uczestniczek imprezy. Boo hoo tongue
Bywało znacznie lepiej sad
Patrząc z odwrotnej perspektywy, 1 to o całe lata świetlne więcej niż 0. big_smile

W internetach niestety sukcesów brak. Nie, żebym zamierzał się poddawać, ale nie czuję się z tym fajnie. hmm

Chyba jednak nie wydam kasy na instruktaż od zamorskich lovelasów, bo zdecydowałem, że jednak potrzebuję telewizora i konsoli. big_smile

109

AdLib, a odpowiesz na moje pytanie (post nr 92)? wink

110

Anemonne napisał/a:

A próbowałeś poznać dziewczynę w "środowisku"? Larpy, imprezy planszówkowe, RPGowe? W Warszawie są organizowane cykliczne imprezy "Rzuć kostką", RPGi też jakieś są (choć to akurat nie do końca moja bajka, ale widziałam wydarzenia na Facebooku), a na larpy jeździ akurat sporo dziewczyn. Poszerzyłbyś grono znajomych, dobrze się pobawił, a przy okazji może kogoś ciekawego poznasz smile

Problem w tym, że ze środowiskiem mam, o dziwo, niezbyt częsty kontakt. Poza moimi przyjaciółmi zasadniczo nie uczestniczę aktywnie w życiu fandomu i dostrzegam, że to poważny błąd.

Swego czasu regularnie odwiedzałem warszawską kawiarnię fantastyczną "Paradox Cafe", ale jej aktualna odsłona (4 z kolei) jakoś przestała mnie pociągać. Wprawdzie pojawiam się tam raz na kilka miesięcy, ale to tak, żeby napić się kawy, ew. właśnie w gronie przyjaciół.

O "Rzuć kostką" muszę przyznać, że nie słyszałem, ale planszówki właśnie nie są moją mocną stroną - preferuje RPGi papierowe (DeDeki, które kocham, Stary Świat Mroku, czasami coś innego), ewentualnie karcianki (VTES, MTG, KULT). Nie pogardzę oczywiście planszówkami, bo grywam w nie raz na tydzień dwa, ale to w domowym zaciszu, przy piwie lub ciekawym drinku, też w gronie bliskich znajomych.

Ogólnie - tak, nie wychodzę zbyt wiele na miasto big_smile
A jeżeli już, to włóczyć się wieczorami po ciemnych osiedlach, nabierając inspiracji na scenariusze do sesji tongue

Na Larpy zacząłem jeździć tak naprawdę rok temu, od Twierdzy w Giżycku. Potem byłem jeszcze na dwóch, ale to ze swoją byłą dziewczyną. Już wtedy byłą. Choć to chyba właśnie był poważny błąd, żeby nie jechać na nie samemu.

Teraz szykuję się agresywnie na warszawską ZjaVę w ten weekend. big_smile
Ponownie wybieram się z byłą, ale nie mam serca powiedzieć jej, że wolałbym iść samemu. hmm
Nie lubię sprawiać ludziom przykrości, o ile naprawdę nie jest to konieczne, a już jej obiecałem wcześniej. I nawet nocleg zapewniłem. hmm

Posty [ 56 do 110 z 434 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Portale randkowe - rady od Pań dla Panów :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018