Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 180 z 246 ]

121

Odp: Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?
Zawirowania Zycia napisał/a:

Dobra Drogie Panie,czyli jak juz jakas kobieta idzie ze mna do lozka,to oznacza ze uwaza mnie za pieknego/ideala,faceta swoich marzen wizualnych ?
Tak to mam rozumiec ?

Zalezy jak chcesz to rozumiec.
Jedne po prostu otwarcie chca seksu, nawet jeśli nadzieję mają większe.

Inne pojda bo myślą ze jesteś super i rokujesz wink

Zobacz podobne tematy :

122

On-WuWuA-83 napisał/a:

Nawet nie wiecie jak podczas spotkań na piwie faceci wypowiadają się/co mówią o paniach przy kości np. w sensie zrobienia jej dobrze ustami. Myślę, że większość kobiet uznała by tych facetów za świnie, jeżeli chodzi o język ich wypowiedzi który jest dla nich śmiechowy i zarazem deko poniżajacy big_smile
Ale w sumie co tu zarzucać facetom, nie podoba się to nie ma co się zmuszać jak to powiedział Raven... Jakby mi się oferowała takowa kobietka, widział bym jej jawne zainteresowanie to nawet przez moment nie chciałbym jej zaciągnąć do łóżka.
Na szczęście nigdy mi się taka sytuacja raczej nie zdarzyła, jak już to przeważnie do dość fajnych dziewczyn podbijałem ^^ lub też swego czasu super laska sama do mnie hahaha big_smile

Ja jestem ciekawa jak mówią o kobietach puszystych lub przy kości  , które uprawiają seks hiszpański bo z małym biustem to raczej nie wykonalne smile

123

Krejzolka82 napisał/a:

Kuźwa: bez gumki z Hindusem, ja pierniczę.
Aaa i żeby nie było zabezpieczenie to podstawa, zawsze, nie tylko z Hindusami.

No... masz szczęście za ten dopisek! lol

124

Dobra Drogie Panie,czyli jak juz jakas kobieta idzie ze mna do lozka,to oznacza ze uwaza mnie za pieknego/ideala,faceta swoich marzen wizualnych ?
Tak to mam rozumiec ?

A skąd my mamy wiedzieć, czy to my chodzimy z Tobą do łóżka? Na pewno w jakiś tam sposób się im podobasz, chyba, że zamykają oczy i robią to w imię miłości do ojczyzny...

GosiaSrosia - jeśli to naprawdę dobre koleżanki, to ja bym im wygarnęła wszystko, co tu piszesz, prosto w oczy. Najwyżej się na chwilę sfochają...
A ten Hindus to mnie rozwalił - serio? I ona myśli, że on za rok tu wróci do niej konkretnie?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

125 Ostatnio edytowany przez Zawirowania Zycia (2017-02-02 21:54:46)

anicorek87 napisał/a:
On-WuWuA-83 napisał/a:

Nawet nie wiecie jak podczas spotkań na piwie faceci wypowiadają się/co mówią o paniach przy kości np. w sensie zrobienia jej dobrze ustami. Myślę, że większość kobiet uznała by tych facetów za świnie, jeżeli chodzi o język ich wypowiedzi który jest dla nich śmiechowy i zarazem deko poniżajacy big_smile
Ale w sumie co tu zarzucać facetom, nie podoba się to nie ma co się zmuszać jak to powiedział Raven... Jakby mi się oferowała takowa kobietka, widział bym jej jawne zainteresowanie to nawet przez moment nie chciałbym jej zaciągnąć do łóżka.
Na szczęście nigdy mi się taka sytuacja raczej nie zdarzyła, jak już to przeważnie do dość fajnych dziewczyn podbijałem ^^ lub też swego czasu super laska sama do mnie hahaha big_smile

Ja jestem ciekawa jak mówią o kobietach puszystych lub przy kości  , które uprawiają seks hiszpański bo z małym biustem to raczej nie wykonalne smile

Przeciez nie kazda kobieta z nadwaga,otyla ma duzy biust !

126

Iceni napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Wiedziałam, że się czepisz.

Ale o bilecie to nic nie wspomniałaś pisemnie, Pani Czepialska. tongue tongue tongue

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

127

santapietruszka napisał/a:

Tak to mam rozumiec ?

A skąd my mamy wiedzieć, czy to my chodzimy z Tobą do łóżka?
Na pewno w jakiś tam sposób się im podobasz,
chyba, że zamykają oczy i robią to w imię miłości do ojczyzny...

big_smile

128

Krejzolka82 napisał/a:
Iceni napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Wiedziałam, że się czepisz.

Ale o bilecie to nic nie wspomniałaś pisemnie, Pani Czepialska. tongue tongue tongue

No nie.. skoro nalegasz, to nie odmowię!
Wiesz, ja latwa jestem, dwa razy mi nie trzeba proponowac - dajesz to biore!  :*

big_smile big_smile big_smile

129

GosiaSrosia napisał/a:

Właśnie dlatego nigdy z żadnym nie pójdę do łóżka bez wcześniejszej i dokładnej analizy sytuacji... Jestem przekonana że wiekszosc faceta myśli myśli ten nieskomplikowany (z całym szacunkiem!) Sposób.

Kobieta to głównie piersi, pochwa, ewentualnie otwór gebowy który można wykorzystać. Mózg leży gdzieś tam na końcu hierarchii. Takich facetów się właśnie jedynie wystrzegam...

Obawiam się, że nie zrozumiałaś. Ten wątek jest o fizyczności, a nie intelekcie, charakterze itd., więc odnoszę się tylko do wyglądu. Ale dokładnie tak samo jest z intelektem, charakterem, jakością seksu - inne wymagania wobec kobiety na chwilę, inne wobec kobiety na stałe. A analizy sytuacji... Czasem z kimś jesteś 30 lat i go nie znasz, więc takie analizy psu na budę. To, na której randce jest seks, ma zerowe przełożenie na jakość związku.

130

anicorek87 napisał/a:
On-WuWuA-83 napisał/a:

Na pewno na tyle duży by bawić się męskim penisem , mandarynkami miłości hiszpańskiej nie będziesz uprawiać.

131

Santapietruszka, ja juz czasami nie dociekam. Czasami ręce mi już opadają i nie mam więcej pytań.
Myślę jednak ze tak, ze na to skrycie liczy i chciałaby czego zupełnie nie ogarniam moim watlym umysłem.

132

Z kobietami to nigdy nic niewiadomo,
raz zanjoma opowiadala ze poszla sobie z factem do lozka tylko z nudow,potrzebowala,bodzca,dotyku,a facet wcale jej sie nie podobal.

133

anicorek87 napisał/a:
anicorek87 napisał/a:

Na pewno na tyle duży by bawić się męskim penisem , mandarynkami miłości hiszpańskiej nie będziesz uprawiać.

W milosci hiszpanskiej kobieta nie ma zadnej satysfakcji,bo przeciez nic nie czuje ...

134

EeeTam napisał/a:
GosiaSrosia napisał/a:

Właśnie dlatego nigdy z żadnym nie pójdę do łóżka bez wcześniejszej i dokładnej analizy sytuacji... Jestem przekonana że wiekszosc faceta myśli myśli ten nieskomplikowany (z całym szacunkiem!) Sposób.

Kobieta to głównie piersi, pochwa, ewentualnie otwór gebowy który można wykorzystać. Mózg leży gdzieś tam na końcu hierarchii. Takich facetów się właśnie jedynie wystrzegam...

Obawiam się, że nie zrozumiałaś. Ten wątek jest o fizyczności, a nie intelekcie, charakterze itd., więc odnoszę się tylko do wyglądu. Ale dokładnie tak samo jest z intelektem, charakterem, jakością seksu - inne wymagania wobec kobiety na chwilę, inne wobec kobiety na stałe. A analizy sytuacji... Czasem z kimś jesteś 30 lat i go nie znasz, więc takie analizy psu na budę. To, na której randce jest seks, ma zerowe przełożenie na jakość związku.

Ależ oczywiście ze zerowe. Moja analiza pojawia się szybko, nie czekam określonego czasu bo tak mi nakazuje moj osobisty Kodeks Grzecznej Ladacznicy wink
Chodziło mi tylko o to ze od razu da się wyczuć który prawdopodobnie chce Cię potraktować instrumentalnie, który nie a który udaje ze nie traktuje. Niektorzy widocznie zbyt dobrze opanowali sztuke ukrywania. Albo niektore kobiety zbyt słabo ogarnely orientowanie sie w sytuacji.

135

EeeTam napisał/a:

1. Kijem nie tknę.
2. Na raz może być.
3. Miesiąc mogę pobzykać.
4. Mogę bzykać i nawet pokazać w towarzystwie, dopóki nic lepszego nie trafię.
5. A z tą mogę się nawet związać.

Różne czynniki mogą spowodować "awans" lub spadek na tej drabinie np. jakość seksu, dopasowanie intelektualne, wspólne zainteresowania itd. Ale nie sądzę, żeby nawet te czynniki mogły skutkować awansem o więcej niż jeden punkt big_smile

Moim zdaniem dobrnąłeś tylko do połowy skali. Dalej powinno być jeszcze:

6. Czy ona nie wie że może mieć lepszego?
7. Jak ją rzuci obecny facet i będzie chciała się pocieszyć.
8. Czy ona lubi dużo wypić?
9. Spróbuję  znaleźć kogoś w jej typie na roksie.
10. Gdybym tylko miał Bentleya....

tongue

136

GosiaSrosia napisał/a:

Bardzo rozsądnie, podoba mi się, gdyby więcej kobiet tak chłodno patrzyło na te sprawy to i mniej skrzywdzonych chodziłoby po tym świecie.

137

Szkot napisał/a:
GosiaSrosia napisał/a:

Bardzo rozsądnie, podoba mi się, gdyby więcej kobiet tak chłodno patrzyło na te sprawy to i mniej skrzywdzonych chodziłoby po tym świecie.

Dzięki smile
Uwierz mi, że takie podejście nie jest zazwyczaj doceniane.
Łatwiej jest znaleźć taką, która od razu zajrzy w rozporek.
Trudniej zaimponować komuś, kto ma takie podejście i wcale się tutaj niczym nie chełpię.

138

Szkot napisał/a:

Czyli seks krzywdzi kobiety.... To straszne, juz podliczam ile skrzywdziłem big_smile

Szkot napisał/a:

to nie działa w drugą stronę, to znaczy faceci którzy szukają trwałego związku nie szukają szybkiego seksu.

A z iloma facetami byłeś w związku, że tak dobrze to wiesz?

139

EeeTam, naprawdę chcesz rozmawiać w ten sposób? Wiadomo, że seks nie krzywdzi, o ile obie osoby mają takie same intencje....

140

GosiaSrosia napisał/a:

EeeTam, naprawdę chcesz rozmawiać w ten sposób? Wiadomo, że seks nie krzywdzi, o ile obie osoby mają takie same intencje....

Ja akurat na wstępnym etapie znajomości mam intencje żadne, na zasadzie pożyjemy - zobaczymy. Z dziewczyną, z którą przespałem się na pierwszej randce, spędziłem kilkanaście lat. Z przyjaciółką, z którą spróbowaliśmy coś więcej po 6 latach znajomości, rozstałem się po miesiącu.

141

EeeTam napisał/a:
GosiaSrosia napisał/a:

Ja akurat na wstępnym etapie znajomości mam intencje żadne, na zasadzie pożyjemy - zobaczymy. Z dziewczyną, z którą przespałem się na pierwszej randce, spędziłem kilkanaście lat. Z przyjaciółką, z którą spróbowaliśmy coś więcej po 6 latach znajomości, rozstałem się po miesiącu.

W porządku. Morał z tego taki, że w tej samej chwili tego seksu chcieliście i nikt nie cierpiał. O tym była tylko mowa.

142

EeeTam napisał/a:
Szkot napisał/a:

Czyli seks krzywdzi kobiety.... To straszne, juz podliczam ile skrzywdziłem big_smile

Trollujesz czy tylko się wygłupiasz?

EeeTam napisał/a:
Szkot napisał/a:

to nie działa w drugą stronę, to znaczy faceci którzy szukają trwałego związku nie szukają szybkiego seksu.

A z iloma facetami byłeś w związku, że tak dobrze to wiesz?

Jestem 100% hetero więc sorki, ale nie ten adres, za bardzo podobają mi się krągłości.

143 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2017-02-02 22:49:47)

GosiaSrosia napisał/a:

Witajcie

Postanowiłam napisać, bo obserwuję ostatnio pewne zjawisko.
Mam super koleżanki. Często umawiają się na randki z facetami. Noszą rozmiar, jedna 40/42, druga 42.
Faceci chętnie chodzą z nimi do łóżka, ba nawet zapraszają na weekendy za granicą.
Wszystko zaczyna się pięknie..

Szybko jednak okazuje się, że żaden z nich nie traktuje ich poważnie. Żaden nie myśli o związku z nimi.
Czy to problem ich nadwagi?
Żadna z nich nie jest otyła, ani brzydka. Obie to fajne, inteligentne, zadbane dziewczyny.

Czy facetom może o to chodzić? Czy panowie wstydzą się mieć dziewczynę w takim rozmiarze?

GosiaSrosia,
Dobrze zbadaną prawidłowością jest to, że mężczyźni znacząco potrafią obniżać kryteria i wymagania wobec partnerek, z którymi wiążą się przelotnie.
Ponadto, ty widzisz w swoich koleżankach jedyną wadę w tym, że są nieco "większe" niż współczesny kanon urody, ale dla mężczyzn tą wadą może być coś zupełnie innego, np. dążenie koleżanek do zbudowania trwałego związku, podczas gdy oni unikają lokowania swojego zaangażowania w ogóle w danym momencie życia.

144 Ostatnio edytowany przez Groza (2017-02-02 22:50:17)

summerka88 napisał/a:
GosiaSrosia napisał/a:

Witajcie

Postanowiłam napisać, bo obserwuję ostatnio pewne zjawisko.
Mam super koleżanki. Często umawiają się na randki z facetami. Noszą rozmiar, jedna 40/42, druga 42.
Faceci chętnie chodzą z nimi do łóżka, ba nawet zapraszają na weekendy za granicą.
Wszystko zaczyna się pięknie..

Szybko jednak okazuje się, że żaden z nich nie traktuje ich poważnie. Żaden nie myśli o związku z nimi.
Czy to problem ich nadwagi?
Żadna z nich nie jest otyła, ani brzydka. Obie to fajne, inteligentne, zadbane dziewczyny.

Czy facetom może o to chodzić? Czy panowie wstydzą się mieć dziewczynę w takim rozmiarze?

GosiaSrosia,
Dobrze zbadaną prawidłowością jest to, że mężczyźni znacząco potrafią obniżać kryteria i wymagania wobec partnerek, z którymi wiążą się przelotnie.
Ty widzisz w swoich koleżankach jedyną wadę w tym, że są nieco "większe" niż współczesny kanon urody, ale dla mężczyzn tą wadą może być coś zupełnie innego, np. dążenie koleżanek do zbudowania trwałego związku, podczas gdy oni unikają lokowania swojego zaangażowania w ogóle w danym momencie życia.

W porządku. Dlaczego w takim razie taki, który nie chce uczuć w kimkolwiek lokować, tylko się bzykać nie znajdzie takiej, która ma takie same zamiary? Nie można tego po prostu tak otwarcie powiedzieć?
Zamiast tego krzywdzi bogu ducha winną dziewczynę.
Ja na przykład bardzo cenię facetów, którzy mówią, że bardzo by chcieli się ze mną przespać. Kilka miesięcy temu poznałam takiego, który szczerze powiedział, że ma dziewczynę, którą kocha i obiecał sobie, że jej nie zdradzi, dopóki mnie na tej imprezie nie zobaczył. Spytał otwarcie czy pójdę z nim do łóżka. Nie zgodziłam się, ale powiedziałam mu, że super, że uczciwie powiedział o co mu chodzi. Wbrew pozorom, naprawdę to szanuję. Tak samo jak współczuję tej jego dziewczynie....

145

GosiaSrosia napisał/a:

W porządku. Dlaczego w takim razie taki, który nie chce uczuć w kimkolwiek lokować, tylko się bzykać nie znajdzie takiej, która ma takie same zamiary? Nie można tego po prostu tak otwarcie powiedzieć?

Gosia, nie wiem, ile lat mają Twoje koleżanki, ale zakładam, że szkołę podstawową już skończyły? W pewnym wieku już nie wypada wierzyć w bajki - że Szwed czy Hindus zakochał się na amen po paru internetowych rozmowach...
Niech się cieszą właściwie, że tylko na seksie się skończyło. Bo równie dobrze z takim podejściem mogą pozbyć się wszystkich pieniędzy...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

146 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2017-02-02 22:55:08)

GosiaSrosia napisał/a:

W porządku. Morał z tego taki, że w tej samej chwili tego seksu chcieliście i nikt nie cierpiał. O tym była tylko mowa.

Ale gdyby nie było tych kilkunastu lat, gdyby nie było nawet tej drugiej randki, to wnioski byłyby inne, co? Więc takie wnioski wyciągane są post factum i nie koniecznie uprawnione. Nie zawsze ktoś, kto po seksie nie ma chęci na kontynuację znajomości, tak samo myślał przed seksem. Przykładowo, od drugiej z pań, tej od sześcioletniej przyjaźni, odrzuciła mnie jakość seksu i brak wiary, że to kiedykolwiek się zmieni. A w tym przypadku akurat wyjątkowo zaczynałem z nastawieniem, że chcę z nią być. Inaczej nie zaryzykowałbym tylu lat znajomości.

Puenta jest taka, że czy pójdziesz do łózka z drugim człowiekiem po kilku godzinach znajomości, czy kilku latach, ryzyko jest takie samo. Tylko im później, tym więcej tego cierpienia może być smile

Szkot
Skoro nie byłeś z żadnym mężczyzną w związku, to Twoja wiedza jest niemal zerowa (jednostkowa, ograniczona do twojej jednostki). Dlaczego zatem wypowiadasz się za wszystkich mężczyzn?

147

Gosiu lepsze to niż facet miałby Cię mamić obietnicami big love i potem do łóżka zaciągnąć , a z drugiej strony to i tak dupek był bo chciał zdradzić i pewnie to zrobił z kimś innym .

148

GosiaSrosia napisał/a:

Ja na przykład bardzo cenię facetów, którzy mówią, że bardzo by chcieli się ze mną przespać. Kilka miesięcy temu poznałam takiego, który szczerze powiedział, że ma dziewczynę, którą kocha i obiecał sobie, że jej nie zdradzi, dopóki mnie na tej imprezie nie zobaczył. Spytał otwarcie czy pójdę z nim do łóżka. Nie zgodziłam się, ale powiedziałam mu, że super, że uczciwie powiedział o co mu chodzi. Wbrew pozorom, naprawdę to szanuję. Tak samo jak współczuję tej jego dziewczynie....

Niektórzy nie szanują cudzych uczuć, nazywa się to egoizm, czasem świadomy czasem nie. Myślę że niejeden facet który zbajeruje kobietę i spędzi z nią łóżkowy weekend (jak ci o których piszesz) nawet nie zdaje sobie sprawy że ona może miesiącami przez to cierpieć.

149 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2017-02-02 23:00:59)

GosiaSrosia napisał/a:

Ja na przykład bardzo cenię facetów, którzy mówią, że bardzo by chcieli się ze mną przespać. Kilka miesięcy temu poznałam takiego, który szczerze powiedział, że ma dziewczynę, którą kocha i obiecał sobie, że jej nie zdradzi, dopóki mnie na tej imprezie nie zobaczył. Spytał otwarcie czy pójdę z nim do łóżka. Nie zgodziłam się, ale powiedział mu, że super, że uczciwie powiedział o co mu chodzi. Wbrew pozorom, naprawdę to szanuję. Tak samo jak współczuję tej jego dziewczynie....

Niechęć do wiązania się była tylko przykładem.
Spróbuj na temat spojrzeć z innej perspektywy. Czy wiesz, że genetycy badający kod genetyczny (chromosomy x i y) ustalili, że w przeszłości rozmnożyło się ok. 80% kobiet i tylko ok. 40% mężczyzn. Może stąd u mężczyzn większe dążenie do seksu, bo w ten sposób zwiększają swoją szansę na przekazanie genów. Kobiecie generalnie wystarczy to, że jest kobietą, żeby mieć dużo większą szansę na sukces reprodukcyjny.
Dlatego też m.in. (bo nie możemy zapomnieć o nakładach rodzicielskich) kobiety i mężczyźni mają zróżnicowane strategie seksualne. Kobiety POWINNY być bardziej wybiórcze przy nawiązywaniu relacji damsko-męskich, bo mężczyźni w myśl tego, co twierdzą spece od ewolucji, dbają o siebie.
Tak to już jest, bo mimo tego, że jesteśmy tacy współcześni i nowocześni, to wykreowani przez przeszłość ewolucyjną.

150

santapietruszka, one mają po 30lat. Obie dobre kumpele.
Jedna po wieloletnim związku. Druga wkrótce będzie miała byłego męża. Mają swoje doświadczenia na karku, a mimo to wierzą, że może być jeszcze inaczej. Jedna już na szczęście dała Pauzę po ostatniej podróży na Węgry. Koleś miał mieć 40 lat. Okazało się że był 8 lat starszy. Oszukał. Przespali się. Tydzień się nie odzywał, po czym napisał łaskawie na Messengerze.... Niczego innego bym się po takim nie spodziewała.

EeeTam, zgoda. Nie ma znaczenia jak szybko. Nie ma znaczenia kiedy. Ma jednak, przynajmniej dla mnie, jakie ten człowiek ma zamiary. To się da wyczuć. Dla mnie pożądanie to akurat za słaby argument.

anicorek, jasne że dupek.... ale chociaż ktoś inny przyczynił się do zdrady, nie ja. I tak cenię go za szczerość słów, bo nie jeden by zmyślał że jest sam i po prostu chce mu się BZYKAĆ.

151

EeeTam napisał/a:

Szkot
Skoro nie byłeś z żadnym mężczyzną w związku, to Twoja wiedza jest niemal zerowa (jednostkowa, ograniczona do twojej jednostki). Dlaczego zatem wypowiadasz się za wszystkich mężczyzn?

Jezu chłopie, wyraziłem swoją opinię którą zresztą potwierdziłeś. Wiedza o mężczyznach zerowa no bez jaj, bo żadnego faceta nigdy nie poznałem a dla wszystkich kobiet z którymi rozmawiałem byłem tym pierwszym.

152 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-02 23:04:59)

GosiaSrosia napisał/a:

Koleś miał mieć 40 lat. Okazało się że był 8 lat starszy. Oszukał. Przespali się.

Aha. Nie mam więcej pytań...

Ale jednak: a dlaczego one tylko obcokrajowców wybierają? Lubią podróżować?

153

Szkot napisał/a:

Jezu chłopie, wyraziłem swoją opinię którą zresztą potwierdziłeś. Wiedza o mężczyznach zerowa no bez jaj, bo żadnego faceta nigdy nie poznałem a dla wszystkich kobiet z którymi rozmawiałem byłem tym pierwszym.

W żaden sposób tego nie potwierdziłem, wręcz przeciwnie - uważam, że napisałeś bzdurę.

154

summerka,
to co piszesz wiele wyjaśnia. Nie słyszałam o tych badaniach. Zawsze wiedziałam, że faceci po prostu chcą przedłużyć swój ród, najlepiej innym penisem, tzn. mieć syna, spłodzić kilkoro synów, ale nie wiedziałam o tych proporcjach.

Cóż... chyba i tak gorzej by było, gdyby to faceci mogli też rodzić. Wtedy pewnie bylibyśmy sobie prawie że obojętni, bo każdy człowiek, bez względu na płeć mógłby się mnożyć wink

155

GosiaSrosia napisał/a:

santapietruszka, one mają po 30lat. Obie dobre kumpele.
Jedna po wieloletnim związku. Druga wkrótce będzie miała byłego męża. Mają swoje doświadczenia na karku, a mimo to wierzą, że może być jeszcze inaczej. Jedna już na szczęście dała Pauzę po ostatniej podróży na Węgry. Koleś miał mieć 40 lat. Okazało się że był 8 lat starszy. Oszukał. Przespali się. Tydzień się nie odzywał, po czym napisał łaskawie na Messengerze.... Niczego innego bym się po takim nie spodziewała.

EeeTam, zgoda. Nie ma znaczenia jak szybko. Nie ma znaczenia kiedy. Ma jednak, przynajmniej dla mnie, jakie ten człowiek ma zamiary. To się da wyczuć. Dla mnie pożądanie to akurat za słaby argument.

anicorek, jasne że dupek.... ale chociaż ktoś inny przyczynił się do zdrady, nie ja. I tak cenię go za szczerość słów, bo nie jeden by zmyślał że jest sam i po prostu chce mu się BZYKAĆ.

Dla mnie sprawa jest jasna. Te dziewczyny szukają akceptacji w przygodnie poznanych facetach bo nie miały akceptacji w związkach, dlatego mają zatarty prawdziwy obraz facetów , z którymi się spotykają. Wg mnie  albo skaczą z kwiatka na kwiatek bo szukają przygód po nie udanych związkach lub chcą na siłę poczuć się przez kogoś kochane i doceniane.

156 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2017-02-02 23:10:10)

GosiaSrosia napisał/a:

Cóż... chyba i tak gorzej by było, gdyby to faceci mogli też rodzić. Wtedy pewnie bylibyśmy sobie prawie że obojętni, bo każdy człowiek, bez względu na płeć mógłby się mnożyć wink

A jak by to wyglądało, to już rozkminiła Ursula K. Le Guin w książce Lewa ręka ciemności  big_smile

anicorek87 napisał/a:

Dla mnie sprawa jest jasna. Te dziewczyny szukają akceptacji w przygodnie poznanych facetach bo nie miały akceptacji w związkach, dlatego mają zatarty prawdziwy obraz facetów , z którymi się spotykają. Wg mnie  albo skaczą z kwiatka na kwiatek bo szukają przygód po nie udanych związkach lub chcą na siłę poczuć się przez kogoś kochane i doceniane.

Otóż to. I czy seks by był, czy nie, ich stan psychiczny pewnie niewiele by się różnił. Najważniejsze, że znowu zostały odrzucone.

157

GosiaSrosia napisał/a:

Koleś miał mieć 40 lat. Okazało się że był 8 lat starszy. Oszukał. Przespali się.

Kpisz nie bez podstaw...
Nie wiem. Też tej ciągoty nie rozumiem. Wiadomo, że im jest wygodnie. "Polskie kobiety - fajne kobiety" wink
Jakoś kręcą je klimaty skandynawskie.

158

GosiaSrosia napisał/a:

summerka,
to co piszesz wiele wyjaśnia. Nie słyszałam o tych badaniach. Zawsze wiedziałam, że faceci po prostu chcą przedłużyć swój ród, najlepiej innym penisem, tzn. mieć syna, spłodzić kilkoro synów, ale nie wiedziałam o tych proporcjach.

Polecam ci książkę "Ewolucja pożądania" napisana przez psychologów ewolucyjnych. Zdziwisz się, jak w bardzo klarowny i zgrabny sposób tłumaczy pragnienia i zachowania seksualne kobiet i mężczyzn.

159 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-02 23:12:31)

GosiaSrosia napisał/a:
GosiaSrosia napisał/a:

Kpisz nie bez podstaw...
Nie wiem. Też tej ciągoty nie rozumiem. Wiadomo, że im jest wygodnie. "Polskie kobiety - fajne kobiety" wink
Jakoś kręcą je klimaty skandynawskie.

Szczerze to nawet nie miałam zamiaru kpić, po prostu zaczęłam się nad tym zastanawiać smile
A jeśli chodzi o pierwszy akapit, to po prostu nie ma o co pytać - wieje desperacją na kilometry... jak facet oszukał na wejściu, to bez gadania zabieram d... w trok i wracam do domu, a nie idę z nim do łóżka... No, chyba że przystojny i akurat mam ochotę na seks - ale logicznym powinno być, że związku z tego nie będzie...

Może warto by było uświadomić koleżankom, że dobrze będzie, jak pobędą trochę same zamiast na siłę szukać faceta do związku...

160

Przeczytałam o czym jest Lewa Ręka Ciemności. Ale odjazd... wink Mimo wszystko, historia nie dla mnie. Nie przepadam za fantasy.
Dla ciekawych: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewa_r%C4 … no%C5%9Bci

summerka, książkę właśnie zamawiam. Już jestem ciekawa...

santapietruszka, sęk w tym, że obie twierdzą, że bez facetów są niepełne, jakkolwiek by to nie brzmiało. Nie powiem, dobrze jest być w związku, ale tylko wtedy, kiedy ten związek jest fajny, kiedy wiem, że go chcę. Też uważam, że lepiej jest być samemu niż tworzyć takie historie jak ta bez gumy z Hindusem...

161

summerka88 napisał/a:
GosiaSrosia napisał/a:

summerka,

Polecam ci książkę "Ewolucja pożądania" napisana przez psychologów ewolucyjnych. Zdziwisz się, jak w bardzo klarowny i zgrabny sposób tłumaczy pragnienia i zachowania seksualne kobiet i mężczyzn.

Patrząc na obecny wysyp samotnych matek to chyba wróciłyście drogie Panie to tej strategii ewolucyjnej sprzed czasów cywilizacji tongue Zresztą tą dysproporcję tłumaczy doskonale hipergamia. Plus oczywiście macie ten komfort że dziecko które nosicie to Wasze dziecko. Moim zdaniem powinno się wprowadzić obowiązkowe badania genetyczne, żadnego tam domniemania ojcostwa tongue

162 Ostatnio edytowany przez EeeTam (2017-02-02 23:21:15)

summerka88 napisał/a:

O widzisz, w tej książce jest ładnie ukazane, że tak jak mężczyźni podchodzą do wyglądu, tak kobiety do kasy, perspektyw zawodowych itp. Że zacytuję:
kobiety cenią te cechy wyżej u kandydata na męża, niż na partnera jedynie przelotnego

GosiaSrosia napisał/a:

Przeczytałam o czym jest Lewa Ręka Ciemności. Ale odjazd... wink Mimo wszystko, historia nie dla mnie. Nie przepadam za fantasy.

To nie fantasy, to SF tongue

GosiaSrosia napisał/a:

summerka, książkę właśnie zamawiam. Już jestem ciekawa...

Jak lubisz ebooki, to można znaleźć w dowolnym formacie smile

163

EeeTam napisał/a:
summerka88 napisał/a:

O widzisz, w tej książce jest ładnie ukazane, że tak jak mężczyźni podchodzą do wyglądu, tak kobiety do kasy, perspektyw zawodowych itp. Że zacytuję:
kobiety cenią te cechy wyżej u kandydata na męża, niż na partnera jedynie przelotnego

To też z polecanej lektury:
Kiedy poproszono badanych o ocenę, jak dalece każda z sześćdziesięciu jeden
negatywnych cech byłaby niepożądana u partnera przelotnego, dla kobiet jedna trzecia z tych
cech była bardziej niepożądana niż dla mężczyzn. Mężczyznom mniej przeszkadzały w tym
kontekście takie wady, jak przemoc i dręczenie psychiczne, biseksualizm, nadużywanie
alkoholu, głupota i bycie nielubianym przez innych, brak wykształcenia, promiskuityzm,
zaborczość, brak poczucia humoru i wrażliwości. Tylko cztery wady bardziej przeszkadzały
mężczyznom niż kobietom: słaby popęd seksualny, brzydota, domaganie się trwałego
zaangażowania i... nadmierne owłosienie ciała.

164

summerka, czyli jednak brzydota... wink
To się powtarza wszędzie. Dzisiaj słuchałam wykładu SWPS, z którego też wynika, że facet ceni najbardziej to że kobieta jest urodziwa. Na drugim miejscu stoi jej umiejętność radzenia sobie w kuchni  wink

Polecam:

https://www.youtube.com/watch?v=iM8tcTGfwI8

Dobrze, że książka pokazuje pewien przekrój, chociaz studium przypadku i tak może być inne. tak czy inaczej, chętnie przeczytam! dzięki

165

summerka88 napisał/a:

negatywnych cech byłaby niepożądana u partnera przelotnego, dla kobiet jedna trzecia z tych
cech była bardziej niepożądana niż dla mężczyzn. Mężczyznom mniej przeszkadzały w tym
kontekście takie wady, jak (...)  promiskuityzm

To jest akurat kompletna brednia, facetom znacznie bardziej niż kobietom przeszkadza promiskuityzm, z punktu widzenia ewolucyjnego - znacznie większe ryzyko wychowywania cudzego potomstwa. Badacze się nie popisali tongue

166 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2017-02-02 23:52:05)

Ozzy Da Frog napisał/a:
summerka88 napisał/a:

To jest akurat kompletna brednia, facetom znacznie bardziej niż kobietom przeszkadza promiskuityzm, z punktu widzenia ewolucyjnego - znacznie większe ryzyko wychowywania cudzego potomstwa. Badacze się nie popisali tongue

Kolego, mowa jest o związkach przelotnych. Przeszkadzałoby tobie, gdyby laską, którą miałbyś na boku TYLKO na jednorazowy lub góra kilkukrotny numerek, miała męża?

Co więcej, mężczyznom nie przeszkadza u partnerek przelotnych ich trwały związek z innym mężczyzną; stanowi wręcz zaletę, ponieważ obniża szansę, że przelotna partnerka będzie od nich wymagać trwałego zaangażowania.

167

GosiaSrosia napisał/a:

summerka, czyli jednak brzydota... wink
To się powtarza wszędzie. Dzisiaj słuchałam wykładu SWPS, z którego też wynika, że facet ceni najbardziej to że kobieta jest urodziwa. Na drugim miejscu stoi jej umiejętność radzenia sobie w kuchni  wink

Polecam:

https://www.youtube.com/watch?v=iM8tcTGfwI8

Dobrze, że książka pokazuje pewien przekrój, chociaz studium przypadku i tak może być inne. tak czy inaczej, chętnie przeczytam! dzięki

Dzięki Gosia smile
Tutaj brzydota oznacza głównie brak urody, rozumianej jako wyznacznik zdrowia a w konsekwencji więksże szanse na sukces reprodukcyjny.
Ja wiem, że to brzmi fatalnie, bo odbiera związkom damsko-męskim romantyczną otoczkę, ale dobrze mieć to na uwadze.

168

summerka88 napisał/a:
Ozzy Da Frog napisał/a:
summerka88 napisał/a:

Kolego, gdybyś nie obciął cytatu to może dojrzałbyś, że mowa jest o związkach przelotnych. Przeszkadzałoby tobie, gdyby laską, którą miałbyś na boku TYLKO na jednorazowy lub góra kilkukrotny numerek, miała męża?

Co więcej, mężczyznom nie przeszkadza u partnerek przelotnych ich trwały związek z innym mężczyzną; stanowi wręcz zaletę, ponieważ obniża szansę, że przelotna partnerka będzie od nich wymagać trwałego zaangażowania.

A to przepraszam, czytam bardzo szybko, rzeczywiście, jeśli chodzi o przelatywanie to promiskuityzm nie jest przeszkodą, nie chciałem wypaczyć znaczenia przekręcając cytat.

PS. Na "kolegę" to trzeba sobie koleżanko zasłużyć:P

169

Autorko. Tak jeszcze raz przeczytałam te historie, jacyś Szwedzi, Paryże, Budapeszty, zaproszenia na zagraniczny weekend, nawet Hindusi... A te twoje koleżanki nie spotykają się z jakimis bardziej zwykłymi mężczyznami, no wiesz, ze swojego miasta, spacery, kawa, kino, bilard, rozmowy itak dalej - wiesz, na początek taka zwykła relacja. a nie bach - i już jakies wojaże zagraniczne, motyle w brzuchu, seks a potem płacz, że nie wyszło, więc na pewno jestem za gruba. Z tego co piszesz, to wyłania się jeden typ mężczyzn , których one wybierają. Może i oni są ciekawi, znajomośc idzie w piorunującym tempie, ale na partnerów się nie nadają, przynajmniej dla Twoich koleżanek.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy te Twoje koleżanki były kiedyś z kimś dłużej niż tylko tak przelotnie (w jakim one są wieku) , bo jakoś mi umknęło, nie wiem, czy pisałaś.

170

rossanka napisał/a:

Autorko. Tak jeszcze raz przeczytałam te historie, jacyś Szwedzi, Paryże, Budapeszty, zaproszenia na zagraniczny weekend, nawet Hindusi... A te twoje koleżanki nie spotykają się z jakimis bardziej zwykłymi mężczyznami, no wiesz, ze swojego miasta, spacery, kawa, kino, bilard, rozmowy itak dalej - wiesz, na początek taka zwykła relacja. a nie bach - i już jakies wojaże zagraniczne, motyle w brzuchu, seks a potem płacz, że nie wyszło, więc na pewno jestem za gruba. Z tego co piszesz, to wyłania się jeden typ mężczyzn , których one wybierają. Może i oni są ciekawi, znajomośc idzie w piorunującym tempie, ale na partnerów się nie nadają, przynajmniej dla Twoich koleżanek.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy te Twoje koleżanki były kiedyś z kimś dłużej niż tylko tak przelotnie (w jakim one są wieku) , bo jakoś mi umknęło, nie wiem, czy pisałaś.

Mają po 30 lat.
Jedna była w małżeństwie z kolesiem, który unikał seksu i masturbował się do monitora. Okazał się też rownież totalnie aspołeczny po ślubie. Wkrótce będą po rozwodzie.
Druga była w związku 8 lat. Rozstali się, bo on nie był gotowy podjąć żadnych poważnych decyzji, mimo swoich 36 lat. W pełni oddawał się jedynie pasji - skokom spadochronowym.

Pierwsza owszem, spotyka się również z Polakami, normalnymi facetami, ale wszystko mija równie szybko. Z niektórymi umawia się po prostu na seks, bo lubi i nie ukrywa tego przed nimi. Oni się na to godzą i jest 'cacy'.
Druga z kolei raczej gardzi Polakami. Nie spotyka się z nimi. Nastawiła się na 'zagranicznego męża'...

171

GosiaSrosia napisał/a:

Mają po 30 lat.
Jedna była w małżeństwie z kolesiem, który unikał seksu i masturbował się do monitora. Okazał się też rownież totalnie aspołeczny po ślubie. Wkrótce będą po rozwodzie.
Druga była w związku 8 lat. Rozstali się, bo on nie był gotowy podjąć żadnych poważnych decyzji, mimo swoich 36 lat. W pełni oddawał się jedynie pasji - skokom spadochronowym.

Pierwsza owszem, spotyka się również z Polakami, normalnymi facetami, ale wszystko mija równie szybko. Z niektórymi umawia się po prostu na seks, bo lubi i nie ukrywa tego przed nimi. Oni się na to godzą i jest 'cacy'.
Druga z kolei raczej gardzi Polakami. Nie spotyka się z nimi. Nastawiła się na 'zagranicznego męża'...

Hmm czyli pomimo doświadczenia (bo były w kilkuletnich związkach, jedna nawet w małżeńskim), w których tak do końca nie były? Jedno mnie uderzyło, wybrały sobie wtedy takich partnerów i w sumie nadal  to robią, wybierają typ, z którymi nie mogą stworzyć stabilnej i pewnej relacji, wszystko jest tylko na chwilę. Pewnie ma to jakieś psychologiczne podłoże, nie wiem, nie znam się na tym, ale tak to z boku się przedstawia.

172

rossanka napisał/a:

Rossanka, toż Ty nic nie rozumiesz tongue "Koleżankom" Autorki (w aptece maść na hemoroidy też kupowałbym z razie czego dla "kolegi") wydaje się że należy im się KSIONŻE, musi być piękny, bogaty i ciapaty, taki co zabierze do Paryża a nie na jakiś bieda-bilard czy spacer po Koziej Wólce big_smile i oczywiście nie dociera do nich że tacy co są w stanie wozić je po Paryżach i innych muzułmańskich miastach mają takich "księżniczek" na pęczki, za tydzień zadzwonią do jakiejś innej. I są oczywiście oburzone, gdy po przekroczeniu 35-go roku życia nie chce ich nawet Janusz z brzuchem i wąsem, na którego nie spojrzałyby nawet 10 lat wcześniej tongue

PS. Tym co chcą mi mówić że piszę tak złośliwie bo zazdroszczę - w razie czego Panie z roksy wychodzą znacznie taniej niż paryskie Ksienżniczki tongue Stać mnie big_smile

173

Ozzy Da Frog napisał/a:
rossanka napisał/a:

Rossanka, toż Ty nic nie rozumiesz tongue "Koleżankom" Autorki (w aptece maść na hemoroidy też kupowałbym z razie czego dla "kolegi") wydaje się że należy im się KSIONŻE, musi być piękny, bogaty i ciapaty, taki co zabierze do Paryża a nie na jakiś bieda-bilard czy spacer po Koziej Wólce big_smile i oczywiście nie dociera do nich że tacy co są w stanie wozić je po Paryżach i innych muzułmańskich miastach mają takich "księżniczek" na pęczki, za tydzień zadzwonią do jakiejś innej. I są oczywiście oburzone, gdy po przekroczeniu 35-go roku życia nie chce ich nawet Janusz z brzuchem i wąsem, na którego nie spojrzałyby nawet 10 lat wcześniej tongue

PS. Tym co chcą mi mówić że piszę tak złośliwie bo zazdroszczę - w razie czego Panie z roksy wychodzą znacznie taniej niż paryskie Ksienżniczki tongue Stać mnie big_smile

Napisałam, co mi si e rzuciło w oczy. Rozumiem poznać jednego Hindusa i z nim kiedyś tam pojechać do tego Paryża czy gdzie tam, ale za każdym razem jakaś innna narodowość(zakładam, ze one są w Polscce), potem wyjazdy za granicę i to  nie raz czy dwa - no to wygląda na jeden typ faceta. To się tyczy tej koleżanki, co gustuje w obcokrajowcach.
Ta druga, z tego co zrozumiałam to tez szybko poznaje i szybko to sie kończy, ale seks traktuje często sportowo, bez uczuć - no to się właśnie tak kończy. Poznaje facetów, dla których seks to też tylko przygoda. nie wiem, albo ja jestem niedzisiejsza, jakieś za szybkie tempo.

174

Ozzy Da Frog napisał/a:
rossanka napisał/a:

Szczerze w ogóle nie żal mi koleżanek Gosi. One chyba szukają sponsora nie partnera, bo partnerzy są równi, a one nic wnoszą do tych "związków", Panowie przynajmniej forsę big_smile Zgadzam się z Rossanką mają coś nie tak z psychiką skoro stale trafiają (a raczej wybierają) takich samych mężczyzn.

A co to jest Roksy?

"Dla ludu religia jest prawdą, dla mędrców fałszerstwem, a dla władców jest po prostu użyteczna"
https://www.youtube.com/watch?v=cJrqLV4yeiw

175

Ja jestem od nich odrobinkę młodsza i też jestem niedzisiejsza wink

Nie wiem czy jest to jakiś problem natury psychologicznej. Na pewno, w tym jesteśmy zgodne, one potrzebują stałej adoracji, która wynika chyba jednak z niższej samooceny. Ta z kolei wynika z braku akceptacji ciała.

Wielu ludzi nie akceptuje wielu rzeczy w sobie, ma kompleksy. Też mam kompleksy, ale.... po cholerę mam sobie polepszać samopoczucie jakimś Hindusem, który mnie przeleci?! Myślę, że tego kumpele właśnie szukają, tak podświadomie. Akceptacji. Poświęcenia czasu. Uwagi.

Są to tylko moje hipotezy. Nie wiem gdzie leży tak naprawdę problem. Nie umiem spojrzeć na te sytuacje bez emocji, ani nakreślić ich portretu psychologicznego, mimo tego że dobrze je znam.

176

rossanka napisał/a:
Ozzy Da Frog napisał/a:
rossanka napisał/a:

Napisałam, co mi si e rzuciło w oczy. Rozumiem poznać jednego Hindusa i z nim kiedyś tam pojechać do tego Paryża czy gdzie tam, ale za każdym razem jakaś innna narodowość(zakładam, ze one są w Polscce), potem wyjazdy za granicę i to  nie raz czy dwa - no to wygląda na jeden typ faceta. To się tyczy tej koleżanki, co gustuje w obcokrajowcach.
Ta druga, z tego co zrozumiałam to tez szybko poznaje i szybko to sie kończy, ale seks traktuje często sportowo, bez uczuć - no to się właśnie tak kończy. Poznaje facetów, dla których seks to też tylko przygoda. nie wiem, albo ja jestem niedzisiejsza, jakieś za szybkie tempo.

Ano może jesteś z wymierającego gatunku romantyczek tongue Takich co spacer po Koziej Wólce wystarczy jeśli mężczyzna jest na poziomie. Ale większość kobiet dzisiaj oczekuje jednak wymiernych korzyści tongue A ja jednak szczerze dziwię się facetom zasobnym którzy wydają pieniądze żeby wozić takie po Paryżu i innych muzułmańskich miastach, zamiast pójść do miłej Pani z agencji. Efekt ten sam, a koszty niższe i nie trzeba wysluchiwać żalów o byłych facetach/ feminiźmie/ whatever.

177

Ozzy Da Frog napisał/a:
rossanka napisał/a:
Ozzy Da Frog napisał/a:

Ano może jesteś z wymierającego gatunku romantyczek tongue Takich co spacer po Koziej Wólce wystarczy jeśli mężczyzna jest na poziomie. Ale większość kobiet dzisiaj oczekuje jednak wymiernych korzyści tongue A ja jednak szczerze dziwię się facetom zasobnym którzy wydają pieniądze żeby wozić takie po Paryżu i innych muzułmańskich miastach, zamiast pójść do miłej Pani z agencji. Efekt ten sam, a koszty niższe i nie trzeba wysluchiwać żalów o byłych facetach/ feminiźmie/ whatever.

Bo ja wiem. Moje zameżne koleżanki mają wszystkie takich zwykłych mężów,  ale nie jak mowicie Januszow z wasem,  tylko takich właśnie normalnych , do życia.
Ja romantyczna?Raczej nie. Wolę twardo stapających mężczyzn,  na których można polegać i którzy nie zmieniają zdania jak choragiewki, zaufanie, szacunek i te sprawy. Co mi po bukietach kwiatów i romantycznych kolacjach, jak to się ma nijak do życia codziennego. No i inteligentnych,  bez tego ani rusz.

Autorko, a wlasnie, rozmawiacie z tymi koleżankami o ich wyborach tych typów mezczyzn? Mają jakieś refleksje dlA czego tak się dzieje za każdym razem, czy wszystko przez ich"nadwage"?

178

Żabo, rechocz zatem wesoło z paniami z burdelu. Spoko. Każdego wybór. Zrób sobie tylko czasami testy na jakieś rzeżączki, kiły itp.

179

rossanko,
Rozmawiamy. One uważają, że to ja mam dziwne podejście. Nie angażuję się w relacje, które od samego początku mi 'śmierdzą', nie używam też aplikacji do poznawania facetów.
Moje próby tłumaczenia już dawno spełzły na niczym. Obie znają moje stanowisko i co raz częściej widzę, że nie chcą mi pewnych rzeczy opowiadać, bo wiedzą, że zaraz zacznę kpić. Nie wiem już jak mam przemówić do ich rozsądku.
Jedna z nich uważa, że zawsze trafia na intelektualistów i outsajderów. To jej zdanie, ja ich nie poznałam, aczkolwiek myślę, że i inteligentni mogą chcieć po prostu przelecieć. Nie ma zasady. Są to też w jej przypadku artyści, fotografowie, aktorzy teatralni. Nie chcę jednak rozgłaszać, że wszyscy faceci pracujący w tych branżach do takich należą.
Druga.... są to mega różni faceci. Pełen przekrój. Czasami mam wrażenie, że każdy który zwróci na nią uwagę, ale mogę się mylić.

P.S. Rany, jak dobrze, że one nie wiedzą że ja to wszystko piszę... Zaczynam mieć wyrzuty sumienia, po czym przypomina mi się, że żadnej z nas na szczęście nie znacie.

180 Ostatnio edytowany przez Ozzy Da Frog (2017-02-03 01:01:59)

GosiaSrosia napisał/a:

Żabo, rechocz zatem wesoło z paniami z burdelu. Spoko. Każdego wybór. Zrób sobie tylko czasami testy na jakieś rzeżączki, kiły itp.

Wiesz droga Gosiu ( bo tytułowanie "Małgorzatą" to należy się tylko tej od Mistrza ) z usług takowych nie korzystałem, ale jeśli kiedyś zacznę ryzyko zarażenia się jakimś hinduskim grzybem jest jednak znacznie mniejsze niż u Twoich koleżanek. Co by nie mówić, porządne prostytutki wymagają też higieny od klienta. Czego o Twoich koleżankach nie można powiedzieć. Twój temat zresztą traktuje o tym czy dziewczyny z nadwagą są z góry skreślone jako potencjalne kandydatki na trwały związek. Odpowiadam Ci - NIE. Ale grzybiarki zbierające różne hinduskie specyfiki są - szkoda normalnym mężczyznom czasu na romansowanie z jakimiś popłuczynami po hinduskich książętach. Także niech bawią się dobrze z hinduskimi miliarderami i hinduskim grzybem - od panienek z agencji niczym się nie różnią, no może poza tym że nie są tak wymagające i wybredne tongue

[EDIT] Znaczy się Panie z agencji nie są tak wymagające i wybredne tongue

Posty [ 121 do 180 z 246 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Czy większość facetów skreśla kobiety z nadwagą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021