Nieprzyjemny kontakt z ex - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nieprzyjemny kontakt z ex

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Nieprzyjemny kontakt z ex

Witam,

Chyba trochę nietypowy problem, może i błahy ale mnie męczy i chciałbym zasięgnąć waszej opinii. Z ex od pewnego czasu mamy kontakt (w teorii miał być koleżeński), nigdy nic z tego już nie będzie, oboje to wiemy. Oboje chcieliśmy zachować znajomość. Jednak sytuacja wygląda tak - poza pierwszymi dniami, kiedy mieliśmy sobie do powiedzenia co jak się u kogo zmieniło itd raczej ze sobą nie gadamy, może po kilka smsów miesięcznie. I w tym też nie byłoby problemu, ale zazwyczaj cała rozmowa (te 2-3 smsy) zawsze kończy się brakiem odpowiedzi z jej strony, kiedy np. o coś pytam, to czasem czekam na odp po 2 tygodnie i dostaję ją dopiero, kiedy ona pisze, bo sama coś chce. Zerwaliśmy z jej winy, ale ogólnie to priorytety życiowe mamy inne i to też obstawiłbym za powód, także ukryte pretensje odpadają, bo jeśli już, to ja powinienem je mieć. Łączy nas wspólne hobby i chyba jestem jedyną osobą, z którą ona je dzieli (mimo, że to ona ma kilkukrotnie więcej znajomych), także to hobby właśnie jest zawsze powodem jej pisania do mnie. Wiem, że może to się wydawać absurdalne, ale taką kwintesencją olewania mnie wydaje mi się to, że chociażby wczoraj (kiedy miałem urodziny) nie zadzwoniła, nie wysłała życzeń ani nic, a kiedy ostatni raz się widzieliśmy wysyłała przy mnie takowe do swojego znajomego i byłego faceta, który uwaga, zdradził ją dwukrotnie. Zrobiło mi się po prostu przykro, że pamięta i stara się napisać coś kreatywnego do człowieka przez którego miała depresję, a o mnie zapomniała. Nie chcę robić scen ani nic z tych rzeczy, ale czy przesadzam, czy po prostu powinienem zakończyć tą znajomość bez słowa, albo przestawić jej jak to moim zdaniem wygląda? Jeśli chodzi o moje egoistyczne pobudki, to ja akurat mam sporo znajomych z tym samym hobby, także na wspólnej realizacji tego z nią mi niezbyt zależy. Poradzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieprzyjemny kontakt z ex

Dla niej wasza znajomość jest skończona. Problem jest w Tobie bo ciągle coś do niej czujesz i rusza Cię to ,że ona się długo nie odzywa, pisze z innym i wcale nie chodzi tu o wspólne hobby.

3

Hmm a po co się męczysz ? Nie lepiej się odciąć niż bawić w "przyjaźń" ?
Ty ciagle coś czujesz dlatego Cię to boli i wkurza. Co do życzeń myślę,że celowo nie napisała do Ciebie żeby Cię to zabolało.

4

Nic do niej nie czuję, oboje zmieniliśmy się bardzo, poszliśmy w dwóch zupełnie przeciwnych kierunkach. Kochałem osobę, którą była 2 lata temu i jeśli za czymkolwiek tęsknię, to właśnie za tym jak było wtedy, a gdybym poznał ją dziś, pewnie nawet nie przeszlibyśmy do koleżeństwa. Pewne rzeczy są dla mnie nie do zaakceptowania, a przez pewne cechy osoba momentalnie traci w moich oczach i ona czerpie z nich pełnymi garściami. Nasze hobby wymaga jednak spędzania razem i kilku dni, także wtedy niejednokrotnie się dziwiłem, że kiedyś ją kochałem. Nie to, że jej nie lubię i nie chcę spędzać z nią czasu, ale po prostu pewnych rzeczy się nie przeskoczy jeśli chodzi o relację i zawsze chcemy być z kimś kto chociaż w minimalnym stopniu jest do nas podobny i tak samo patrzy na świat.

Sytuacja wkurza mnie dlatego, że sam raczej w związku problemowy nie byłem, a osoba z depresją no nie oszukujmy się, jest (nie żebym tutaj wypominał czy coś, ale to prawda). Nie ma sensu rozpisywać wszystkiego, ale nie zliczę sytuacji w których sam miałem problemy w życiu prywatnym jak i zawodowym byle tylko jakoś jej pomóc. No i czasem sam też byłem na skraju wyczerpania z tego powodu. I to mnie boli i wkurza, że po tym wszystkim i tak ktoś traktuje mnie gorzej niż byłego z sami wiecie jaką historią w tym związku. I jak teraz piszę to faktycznie, powoli dochodzę wniosku, że tych życzeń nie przesłała celowo, a ta znajomość jest martwa i nie ma sensu tego kontynuować.

5

Moim zdaniem znajomosc jest juz martwa i nie ma co jej reanimowac nawet przez wspolne hobby.
Poza tym nawet kultura wymaga przyslac zyczenia w jakiejkolwiek formie jesli sie wie o czyichs urodzinach.
Nie przyslala zyczen, bo nie chciala. Koniec i kropka. Postaw na niej krzyzyk.

Kobieta tak potrzebuje mezczyzny jak ryba roweru smile

6

Faktycznie, chyba tak jest. Wczoraj napisała do mnie jak gdyby nigdy nic z propozycją spotkania, niemniej, nie odpowiedziałem. Mam nadzieję, że zrozumie o co mi chodzi.

7

macie jeszcze jakieś niewyjaśnione sprawy ? czy o co jej chodzi ?

Dopiero gdy stracimy wszystko, stajemy się zdolni do wszystkiego.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nieprzyjemny kontakt z ex

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018