Antykoncepcja- co jeśli nie moge hormonów i prezerwatyw?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja- co jeśli nie moge hormonów i prezerwatyw??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Antykoncepcja- co jeśli nie moge hormonów i prezerwatyw??

Tak jak w temacie mam problem prawdopodobnje nie moge stosowac tabletek antykoncepcyjnych bo zaburzaja prace moich hormonow tarczycy(jestem po operacji) pozatym grozi mi zakrzepica, prezerwatyw niestety tez nie moge uzywac bo mnie bardzo podrazniaja pozatym czesto pekaja a nie moge pozwolic sb na wpadke. Co jeszcze mozna zrobic aby sie zabezpieczyć? zaznaczam ze jestem mloda i kiedys w planach mam dzieci wiec musi to byc tylko chwilowa ochrona

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sugar (2016-09-26 17:38:57)

Odp: Antykoncepcja- co jeśli nie moge hormonów i prezerwatyw??

Najlepiej udać się do ginekologa. Poza prezerwatywami są jeszcze globulki antykoncepcyjne, plastry, spirala, zastrzyki i pewnie jeszcze jakieś. Lekarz dobierze odpowiednie środki.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja- co jeśli nie moge hormonów i prezerwatyw??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018