cera sucha z wypryskami i przebarwieniami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » cera sucha z wypryskami i przebarwieniami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: cera sucha z wypryskami i przebarwieniami

Moja skóra na twarzy jest okropna. Sucha na nosie i jego okolicach oraz kolo brwi i na czole, ale także wypryskami, pryszczami i przebarwieniami w okolicach brody, ust i czoła. W dodatku mam podkrążone oczy i jestem blada. Co mogłabym w takie sytuacji zrobić? Żeby poprawić kolor skóry i nie mieć pryszczy i suchej skóry? Bo ja już nie wiem. Czy ktoś w ogóle ma tak zróżnicowaną skórę jak ja? Jestem po prostu załamana sad

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: cera sucha z wypryskami i przebarwieniami

No rzeczywiście nieciekawie...podstawowe pytanie - czy byłaś u dermatologa i jakie preparaty już stosowałaś?
Na trądzik i przebarwienia polecam Skinoren i jego polski odpowiednik Aknederm (ok 20zł).. ja stosuje go tylko na noc, rano nawilżam skóre kremem Nivea Soft...ważne jest też nawilżanie od wewnątrz - pij dużo wody...
Jeśli chodzi o poprawienie kolorytu skóry - jestem za naturalnymi metodami w pierwszej kolejności - czyli jedz warzywa i owoce bogate w beta karoten, pij soki marchwiowe (oczywiście nie za dużo i często)...

Być jak płynąca rzeka...

3

Sueno a ten Nivea Soft nie powodował powstawania nowych krostek?

4

To jedyny krem nawilżający jaki mogę stosować ze względu na moje problemy skórne - cera mieszana + lekki trądzik + silna alergia
Stosowałam ich naprawdę mnóstwo i tylko ten się sprawdził...nowe wypryski z pewnością od niego nie powstaną, można być spokojnym wink A skóra staje się gładka i świetnie nawilżona...

Być jak płynąca rzeka...

5

To super, bo od jakiegoś czasu nie mogę dobrać do mojej cery żadnego kremu, który by ją choć trochę nawilżył, mam strasznie kapryśną cerę... hmm

Mnie najbardziej s skórze denerwują te przebarwienia i brak kolorów. Może znacie jakieś kremy które poprawiają kolor skóry? Czy w ogóle takie są?

7

Są takie kremy na poprawę kolorytu - ale jeśli masz problemy z przebarwieniami, najpierw powinnaś używać takie specyfiki na tą przypadłość...a gdy skóra bedzie miała jednolity kolor - wtedy możesz dopiero pomyśleć o takim kremie...
Sama kiedys próbowałam obejść to na skróty...ale stosując od razu te kremy - przebarwienia będą jeszcze bardziej widoczne...naprawdę nie polecam
Przede wszystkim powinnaś się udać do dermatologa, bo skóra sucha + wypryski i przebarwienia to wcale nie taka prosta sprawa...
A póki co zachęcam do zmiany diety lub jak wolisz do zażywania tabl. z beta-karotenem
Tabletki te są jedne z lepszych sposobów uzyskania zdrowo wyglądającego odcienia skóry. Beta-karoten wspomaga procesy brązowienia skóry. Choć lepiej gdybys to skonsultowała właśnie z dermatologiem, bo te przebarwienia mogą także stać się bardziej uwidocznić.
Beta karoten znajdziesz również w warzywach i owocach takich jak m.in. marchew, dynia, brzoskwinie, nektarynki, szpinak, kalafior i brokuły. Dobre jest także picie naturalnych soków z marchwi.

Być jak płynąca rzeka...

Chyba będę musiała sie wybrać do dermatologa, bo nie wiem czemu ale te wypryski i przebarwienia mam głownie w okolicach brody! To jest zastanawiające, troszke na czole czasmi sie pojawi ale tam także skóra mi schodzi, ludzkie cialo jest naprawde zaskakujące!

9

a może wyprysk alergiczny, bo często pojawia się właśnie w okolicach brody i ust...
bez opinii dermatologa bym nie eksperymentowała sama, bo możesz sobie zaszkodzić bardziej

Być jak płynąca rzeka...

10

wyprysk alergiczny? może coś więcej na temat napsizesz? Ja juz staram sie odzywiać zdrowo i w ogóle a tu ciągle to samo! coraz bardziej jestem zaniepokojona, wizyta u dermatologa OBWIĄZKOWA!

11

przesuszona skóra powoduje jeszcze więcej wyprysków,bo organizm dostaje info,że musi zwiekszyć ilośc dostarczanych tłuszczy czy coś takiego...wiem to z doświadczenia po solarium kiedy wysuszylam w ten sposob twarz i mnie wysypalo, skonczylo sie po porządnych nawilzeniach po wizytach w solarium:) (ale to tylko na wielkie okazje)

12

Wyprysk alergiczny charakteryzuje się przede wszystkim tym , że ma postać grudek występujących na podłożu rumieniowym, często powstają strupy, łuszczenie skóry i dość silny świąd, pieczenie...
Przyczyną takiego stanu jest kontakt z różnymi substancjami i nie tylko wywołującymi taki stan, np. metale, detergenty, kosmetyki...

Być jak płynąca rzeka...

13

No właśnie mam takie wypryski twarde,podskórne i duże, bardzo słabo się goją... Tylko, że nie wiem od czego, nie mam żadnej styczności z środkami które mogłyby je powodować.

14

witam was. wlasnie tez mam okropnie sucha cere ,cale cialo..., po kapieli mnie wszystko szczypie wrecz i konieczny jest balsam . prosze o nazwy waszych sprawdzonych kosmetykow do twarzy i ciala.

15

he he he widze ze nie jestem sama. Ja takze borykalam sie z tradziekiem. Tradzik wyleczylam dermatologicznie ale pozostaly mi przebarwienia i sucha skora. ehh...
Kosmetyczka mi doradziala abym zakupila sobie kolagen w kapsulkach, mowila ze dziala od wewntrz i na pewno nawilzy skore. I rzeczywiscie pomogl, sama bylam w szoku rezultatu. Dzien po dniu plamy byly bledsze, a i co najwazniejsze kapsulki byly male i latwo bylo je polykac. Nie lubie kiedy sa wielkie tabletki wrr...
a i wlasnie ten kolagen to byl firmy by health, kupialam go sobie wlasnie w salonie kosmetycznym.

z tego co piszesz, to Twoja cera faktycznie wymaga sporej troski. Ja kiedyś dostalam straszne uczulenie (prawdopodobnie na nabiał) i miałam pełno krostek na twarzy. Poszłam na peeling kawitacyjny, kosmetyczka polecila mi do tego ampułkę łagodzącą i dobrała krem, ktory zlikwidowął niedoskonałości, więc polecam zestaw kosmetyków Tołpa HydratiV (tonik, krem, krem pod oczy tez chyba jest). Żeby poprawic kolor cery pij soki marchewskowe, tylko nie za duża ilosc, zebys nie byla pomaranczowa ;-) mozesz sobie tez poczytac artykul o pielegnacji cery wrazliwej http://www.bhclub.pl/Artykuly/Uroda/Pie … -wrazliwej pozdrowienia!

17

hmm a moze Denique? tam maja swietne kosmetyczki

18

jesli chodzi o tradzik i przede wszystki przerozne przebarwienia, oraz plamy, ktore zawsze mi towarzyszyly tam gdzie mialam sucha skore, a ze mam mieszana skore, wiec gdzie niegdzie byly ona tlusta a zazwyczaj na policzkach byla sucha i tam najwiecej mialam przebarwien, szczegolnie po nalozeniu fluidu i pudru na to. stosowalam przerozne sposoby nawilzania, oraz peelingi sciagajace ten naskorek i nic tak swietnie nie dzialalo jak balsam do twarzy blemish balm, ktory ma konstystencje fluidu, ktory mozna nakladac jako fluid, oraz leczniczo rano i wieczorem. JEst firmy dr Schrammek i jest to produkt leczniczy. niektore kosmetyzki go uzywaja. warto wyprobowac smile

Edycja, powód:spam
Moderatorka sueno6

19 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-04 13:04:46)

Hej. Mam suchą skórę, od czasu do czasu pojawiają się wypryski. Od jakiegoś czasu testuję kosmetyki z serii spam i zaczynam zauważać poprawę. Skóra stała się fajnie nawilżona i bardziej elastyczna. Dodatkowo żel do mycia twarzy dobrze spełnia rolę płynu do demakijażu big_smile. Używałyście jakichś innych kosmetyków z tej serii? Jak efekty?

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » cera sucha z wypryskami i przebarwieniami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018