jak dbac o cere tlusta z problemami??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak dbac o cere tlusta z problemami???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: jak dbac o cere tlusta z problemami???

moze ktos wie jak dbac o cere tlusta z problemami , mam grudki pod skora i od czasu wyskoczy jakis nieproszony balacy gosc  czerwony, ( stan zapalny,guz)mam ciemna karnacje i piegi, moja cera nie jest rozswietlona ani nie ma w niej blasku, jest szara i zmeczona, jak poprawic stan skory, by byla ladna i miala zdrowy kolor???????(slyszalam ze dobre sa masarze twarzy z kostek lodu cytrynowych kostek lodu tylko czy ja maja problemy z cera moze stosowac oklady z lodu????

smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak dbac o cere tlusta z problemami???

Na pewno nie zaszkodzi przemycie twarzy od czasu do czasu rumiankiem, picie soków marchwiowych w rozsądnych ilościach i herbatek ziołowych z wyciągiem ze skrzypu polnego wink

Generalnie jako właścicielka cery tłustej i problematycznej polecam kosmetyki naturalne z wyciągiem z ziół. Są delikatniejsze niż kosmetyki naszpikowane chemią i w zasadzie nie powodują uczuleń.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

3

Słuchajcie Dziewczyny, jest straszny mróz i w dodatku pewnie nie minie zbyt szybko. Totalnie nie mam doświadczenia z żadnymi kremami do twarzy, bo zawsze się zniechęcałam, kiedy one mnie najczęściej "zapychają" hmm Może poradziłybyście coś? Bo moja cera ostatnio wygląda okropnie: raz, że przetłuszcza się jak zwykle, dwa, że na twarzy mam coraz więcej "niespodzianek...", no i trzy, że policzki i czoło mam strasznie wysuszone (zwłaszcza zaraz po myciu, a wcale nie używam mocnego żelu). Już nie wiem, co robić sad

A tak nawiasem: dużo ostatnio czytałam o maseczce przeciwtrądzikowej Dermiki, ale nie chce mi się z domu jak na razie ruszać po nią (bo widziałam jak na razie w dwóch aptekach tylko i właśnie na drugim końcu miasta... ).

4 Ostatnio edytowany przez barbie (2010-01-28 17:05:24)

Bardzo dobre są podobno kremy do twarzy na zimę z Perfecty smile
A na codzień można używać kremu do twarzy z serii Nuno z Ziaji, nieważne, ze jest on na trądzik, działa również nawilżająco, a dodatkowo własnie działa antybakteryjnie i nie wyskakują brzydkie krostki.
http://www.domzdrowia.pl/img/product/58719/kind/3

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

5

Dzięki, z tą Perfectą będę myśleć, ale Ziaji już próbowałam i ten kremik akurat okazał się kompletnym niewypałem jak dla mnie sad

6

Jakby coś to są te kremiki, cena około 12 zł smile

http://www.wnetrzeiogrod.pl/notki/dax/13/akremy_zima-PERFECTAWinter_low_big.jpg

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

7

Dzięki bardzo smile

8

Nie ma za co smile

9

oliii25 napisał/a:

moze ktos wie jak dbac o cere tlusta z problemami , mam grudki pod skora i od czasu wyskoczy jakis nieproszony balacy gosc  czerwony, ( stan zapalny,guz)mam ciemna karnacje i piegi, moja cera nie jest rozswietlona ani nie ma w niej blasku, jest szara i zmeczona, jak poprawic stan skory, by byla ladna i miala zdrowy kolor???????(slyszalam ze dobre sa masarze twarzy z kostek lodu cytrynowych kostek lodu tylko czy ja maja problemy z cera moze stosowac oklady z lodu????

Czasami wystarczy zmienić kilka drobnych nawyków, żeby znacząco poprawićstan cery. Wiem z doświadczenia, ponieważ moja tłusta i trądzikowa cera tak zatruła mi życie, że postanowiłam studiować kosmetologię, zęby się z nią roprawić.
Ostatnio napisałam kilka słów o błędach w pielęgnacji tłustej skóry, tktóre tworzą błędne koło. Adres znajdziesz w stopce smile

Tu był niedozwolony link

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak dbac o cere tlusta z problemami???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018