19 tabletek a zmiana na nowe tabletki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » 19 tabletek a zmiana na nowe tabletki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: 19 tabletek a zmiana na nowe tabletki

Witam. Mam nietypowe pytanie, nietypowe, bo nie znalazlam nigdzie odpowiedzi. Zażywałam dobre 1.5 roku tabletki Sidretella 30, aczkolwiek im dłużej tym gorzej, przytyłam 10kg, libido spadło sad Więc postanowiłam zmienić tabletki, padło na loestrin 30 (nie wiem czy w PL takie są, takie dostałam w Anglii). Niestety, ale jakiś czas temu miałam sytuacje, że 2 krotnie bałam się, że tabletka się nie wchłonęla (wymioty, zjadłam coś nie takiego) i wzięłam dodatkową tabletke (nie zdażyło się to w 1 miesiącu). Także teraz w opakowaniu zostało mi 19 tabletek, nie 21 jak powinno. Co robić? Zazyć 19 tabletek Sidretelli, wywołać krwawienie i w 8 dniu zacząć nowe opakowanie? Czy nie robić w ogóle przerwy i odrazu po 19 tabletkach zacząć nowe tabletki? Wybaczcie moje niedoinformowanie, z lekarzem niedokońca sie dogadałam, znajome mi mówią, że nei robić przerwy, zaś inne, że zrobić i jestem w kropce sad Może ktoś sie na tym zna, albo miał podobną sytuacje? sad Pomóżcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 19 tabletek a zmiana na nowe tabletki

Jak ja zmieniałam tabletki to lekarz powiedział mi, że mam do wyboru albo odrazu przyjąc nowe tabletki po skonczeniu opakowania poprzednich albo zrobic 7 dni przerwy i przyjac 8 dnia nowe. Wybór należy do ciebie

3

Odp: 19 tabletek a zmiana na nowe tabletki

Chyba bezpieczniej będzie ominac okres krwawienia niż narazić się na wątpliwą antykoncepcje, prawda? Bo opuszczenie 2 tabletek to jednak już za duzo.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » 19 tabletek a zmiana na nowe tabletki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021