Skuteczna odżywka do włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Skuteczna odżywka do włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 42 ]

Temat: Skuteczna odżywka do włosów

Witam.Mam  bardzo zniszczone włosy.Wypróbowałam już kilka odżywek ale żadne nie pomagają.Po każdej włosy są obciążone.Pomóżcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

z pallet smile)
Są świetne big_smile

Masz również serum na końcówki która je regeneruje...
Niestety nie wiem co tkwi w Twoich włosach czy są zniszczone farbowaniem, rozjaśnianiem, trwałą ondulacją, czy mają zniszczone końcówki...

Co jeszcze mogę polecić, to maski do włosów (stosować tylko raz w tygodniu, nie codziennie, bo wtedy będziesz się czuła jakbyś miała perugę na włosach) (!)

3

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Zawsze i wszędzie z całego serca polecam odżywkę WAX, do nabycia w aptece.

4

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Pielęgnacja włosów to o wiele bardziej skomplikowany temat niż "jaka odżywka".

Jeśli uważasz, że jednymy problemem jest tylko obciążenie, to prawdopodobnie używasz za dużo produktów z silikonami. Na natychmiastowe "odciążenie" polecę szampon i odżywkę z Syossa z oznaczeniem "bez silikonów, parafiny, parabenów" (takie w zielonych butelkach, nie czarnych). Często można je kupić w promocji w Rossmannie, wtedy za 20 zł dostajesz po pół litra szamponu i odżywki.

Dodam tylko, że odżywka z tej serii jest dość słaba, więc tutaj możesz potestować- wspomniany przez Babę Osiadłą "Biowax" jest bardzo dobry (ten z L'Biotica), ale jest maską, więc nie polecałabym używania jej codziennie. Z odżywek polecę oczywiście mojego ulubieńca Alterrę- bez silikonów, z pięknym i naturalnym składem, dostępną w Rossmannie, a poza tym Garniera z awokado i masłem shea, oraz wszystko z serii "Z apteczki babuni" i "Naturia" Joanny.

Nie używaj też zbyt wielu środków do stylizacji (posprawdzaj składy za silikonami).

5

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Musisz próbować dalej.

Nie ma jednej odżywki dobrej dla wszystkich.

Próbuj dalej a na pewno znajdziesz tą jedną co Ci pomoże wink

6

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Maska do włosów zniszczonych, Alterra dostępna w Rossmanie
najlepsza z dotychczasowych,gorąco polecam wink

7

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Ja równiez polecam maseczke Biovax, w super-pharmie tez mozna ja kupic wink
Jesli chodzi o szampony i odzywki, to uzywalam juz chyba wszystkich mozliwych dostepnych w sklepach i mi najabrdziej odpowiadaja z Nivea. Wlosy po nich sa gładkie, nie sklejaja sie  i nie placzapo umyciu szamponem, jak to zazwyczaj bywa. Plus do tego jedwab Biosilk, ja go nakładam na umyte, mokre wlosy.I jesli mozesz to podetnij koncówki. Ja poszlam specjalnie do fryzjera, bo juz mialam dosc zniszczonych wlosow, teraz mam nawet ładne, gładkie wlosy a po wyprostowaniu nie pusza sie, mieciutkie w dotyku i poki co nie zniszczone smile

8

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

A czy któras z Was stosowała moze odzywki do włosów Timotei ?
Jestem ciekawa czy sa takie same jak szampony

9

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Zależy jakie masz włosy i czego potrzebujesz.  Staram się je często olejować ( nakładać olej na włosy od wysokości ucha do końca). Uzywam do tego łyzki oliwki dla dzieci, łyzki olejku łopianowego z green pharmacery( do kupienia w rossmanie, naturze), 2 łyzek wody, 2 łyzek odżywki ( do spłukiwania lub bez spłukiwania,dla mnie nie ma to znaczenia bo i tak będę to zmywała). Dzielę włosy na 2 części, nakładam ową miksturę na rękę i na jedną część i tyle samo na drugą część włosów, rozczesuję włosy żeby całe końce w tym były, robię koczka, trzymam to różnie-od pół godziny a nie raz całą noc. Przy zmyciu nie polewam włosów wodą tylko nakładam na rękę szampon i na te włosy w oleju go nakładam i wmasowuję. Następnie spłukuję wodą i nakładam szampon na całe włoski i je myję. Jeśli stosujecie regularnie to widać różnicę, naprawdę. Później na to odżywka i jest super wink ja polecam : Alterra z rossmana z granatem i aloesem- ok 10 zł, nivea long repair, garnier- awokado i masło shea- taka żółtra butelka- ok 7-8 zł, isany- rossman, są tanie, ale dobre, wszystkie poza tą wersją z czerwoną nakrętką. Polecam też maski do włosów z Hebe- kallos late- 1l za 11 zł i Sleek Line ze słonecznikiem i czymś tam big_smile ok 10 zł za 200 czy 300 ml wink Ogólnie też można dodawać do tych masek czy odżywek np miodu, mleka, jogurtu natualnego, mąki ziemniaczanej ( absolutnie nie sprawdzi się normalna mąką), kakao, żelu lnianego ( gotujemy 2 szklanki wody z 2 łyżkami siemienia lnianego w ziarenkach i mieszamy, powstanie żel, studzimy i dodajemy to do odżywki, trzymamy na włosach ok pół godziny i efekt was powali na kolana wink)

10

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Polecam olejowanie włosów, olej kokosowy, arganowy, ze słodkich migdałów, szampony, odrzywki wszystkie naturalne bez parabenów slsów itp.

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Swietne kopozycje odżywiające włosy ale ja postanowiłam wypróbowac nowy kosmetyk dostępny od firmy MUSE ponieważ zaceikawiła mnie ta nowalijka na rynku. Odżywka Clio jest wydajna bo wystarczy już mała proporcja produktu i włosy stają się miękkie i lśniace juz po pierwszym użyciu. Dodatkowo są włos staje się lekki, a nie obciążony tj w wielu innych przypadkach po zastosowaniu odzywek.

12

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Ja polecam olejek do włosów firmy Marion o nazwie 7 efektów- kuracja z olejkiem arganowym. Mi bardzo pomógł, lepiej się sprawdził niż o wiele droższy Palmolive. Kupiłam go w drogerii Natura.

13

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Bardzo fajne są odżywki z nowej serii Cece Experto. Sa w tych większych sklepach. Miałam wersję smooth, obecnie mam wersję volume, z której nawet jestem bardziej zadowolona bo włosy nie są takie oklapnięte ale są puszyste nawet drugiego dnia. Wcześniej używałam kosmetyków profesjonalnych, teraz postanowiłam wypróbwać sobie tą serię bo koleżanka bardzo polecała i powiem Wam,że jestem zadowolona. Zapłaciłam kilka razy mnie a kosmetyki są jeszcze bardziej skuteczne. Włosy wyglądają po nich dobrze.

14

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Z kosmetykami jest jak z ubraniami. Trzeba je przymierzyć by wiedzieć, czy będą na ciebie pasować, a to, że dobrze leżą na kimś innym, nie oznacza, że będą dobrze wyglądać na tobie.

15

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

spróbuj pic wywar z suchej pokrzywy i skrzypu polnego dla mnie pomogło, kondycja własów szybko sie polepszyła:)

16

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

na każde włosy działa coś innego, niestety

z mojego doświadczenia na naprawdę zniszczone włosy polecam maskę z proteinami jedwabiu lub mleczkiem pszczelim, te dwa składniki naprawdę potrafią zdziałać cuda w przypadku suchych i zniszczonych włosów

podczas okresu letniego i tuż po nim stosuję na wysuszone słońcem włosy maskę Structure Repair z Kosswella - włosy są po niej miękkie i nie straszna im woda morska smile

17

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

polecam maseczke do wlosow mleczna mila.

18

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Polecam produkty kerastase a zwłaszcza kerastase cement termiczny Tubka 150 ml starcza mi na pół roku  przy prawie codziennym myciu włosów.  Do tego szampon loreal pro keratin czy jakoś tak. 
Miałam spalone całe włosy po farbowaniu tak ze nie mogłam ich rozczesac,  dopiero te produkty dały rewelacyjny efekt. smile

19

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Ja polecam Ziaje Odbudowa i regeneracja oraz płukanki z pokrzywy, wzmocniły moje włosy i do tego zaczęły rosnąć smile

20

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Ja polecilabym ci isc do fryzjera i poprosic zeby ci zamowil jakas maske do wlosow np. Waniliowa kosztuja okolo 20 zl za duze pudelko, ta maske bys nakladala na konce wlosow na pare minut 1-2 razy w tygodniu. Maski sa wydajne i dobre nie obciazaja wlosow tak jak odzywki ze sklepow, polecam ci ja z calego serca, jestem fryzjerka i sama wiem jak klientki sa zachwycone smile)

21

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Zawsze używałam odżywek, ale przerzuciłam się na maski. Miałam już kosmetyki firmy New Anna- sprawdziły się, więc zaczęłam stosować ich nową maskę Hair Expert. I muszę przyznać, że po krótkim czasie już widzę efekty. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Maska podnosi je u nasady i nie przetłuszcza. Do tego ładnie pachnie.

22

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Ja używam maski Kallos Blueberry. czasem także nakładam olej kokosowy.

23

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

oj z odżywkami to musisz probowac, testowac, zeby znaleźć swoj ideal smile tez mialam problem z odżywkami, ktore obciazaly wlosy zamiast dodawac im blasku i lekkosci. jak na razie uzywam serii Botohair z Inoaru i jak tak patrze na swoje wlosy to widze, ze ta odżywka im służy wink na pewno nie sa obciązone i ladnie sie blyszcza

24

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Ja przetestowałam odzywkę z jedwabiem Cece Med, na włosy suche i zniszczone. Jestem bardzo zadowolona, moja fryzjerka mi ją poleciła, a ja polecam ją każdej dziewczynie! Bardzo szybko włosy z rozdwojonych i połamanych stały się gładkie, jednolite i nabrały blasku smile naprawdę polecam! Kosztuje ona ok 20 zł a efekt jest błyskawiczny!



http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24557 … ioner.html

25

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Maski Kallos np.bananowa,multivitamin,kawiorowa wink Balsamy do włosów Babuszki Agafii, uwielbiam ten z kwiatowym propolisem.Odżywka garnier ultra doux z awokado i masłem karite.Maska Gloria tez była bardzo fajna.

26

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Odżywka Wax rewelacja...bardzo wydajna i skuteczna...od lat jej używam czy po ciąży czy farbowaniach....

27

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

mi fryzjerka powiedziała jedno. Inne kosmetyki stosuje się do włosów farbowanych a inne do farbowanych na blond- te drugie wymagają kosmetyków przeznaczonych do zniszczonych włosów.

28 Ostatnio edytowany przez Anka892 (2017-07-24 11:10:10)

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Odżywka kokosowa wymiata i polecam każdej kobiecie, która chce mieć włosy w dobrej kondycji smile np na hipoalergiczny.pl są mega odżywki i to hipoalergiczne.

29

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Na bardzo zniszczone włosy niestety tylko nożyczki.
Jeśli masz bardziej przesuszone lub puszące się, to polecam olejowanie (rodzaj oleju możesz dobrać czytając o tym na różnych blogach). Plus delikatne szampony (najlepiej apteczne, żadnych Garnierów czy Dove'ów)
Polecam również maski i odżywki Biovax, które na prawdę potrafią czynić cuda

30

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

odżywki wax są podobnież świetene

31

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

to ja sie podzielę odkryciem - zakupilam Regenerum, nie znałam wcześniej tego kosmetyku. to serum, ktore trzyma się 10-15 minut, a potem zmywa. świetna rzecz na basen.
szukalam czegoś, co ochroni moje wlosy przed chlorem i trochę je odbuduje po farbowaniach. i chyba sie udalo.

32

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Kurcze, nie chce wkleić linka, bo jeszcze zaleci reklamą, a nie o to mi chodzi. Niemniej jednak polecam prześledzić skład kosmetyków do włosów G-Synergie (szampon, odżywka, spray). Kosmetyki naturalne z dobrymi składami.

33

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Odżywki to jedno, ale dobrze też stosowac maseczki do włosów. Tylko wtedy dobrze zwracać uwagę, żeby w składzie miała cystynę. Wtedy oprawia elastyczność skóry, zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów oraz pobudza produkcję kolagenu.

34

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Skutecznym jest uswiadomi sobie, że nasz organizm jest zbudowany z okreslonych białek, tłuszczow i tylko te skladniki beda "odzywiac" nasze cialo (bez wzgledu czy sa to wlosy, skora czy kazda inna czesc organizmu. Mozna wydawac krocie na preparaty do wlosow, ale ani jedwabie, ani dziwne olejki, ani glinki tak naprawde nie odzywiaja a jedynie upiekszaja.

Nailepszymi odzywkami sa te zrobione samodzielnie w domu z podstawowych produktow - żoltek, masla, jadalnych olejow, sokow owocowych, wyciagow ziolowych itd.
Ale to wymaga czasu i systematycznosci.

Tylko takie substancje moga wniknac do organizmu. Wszystko reszte to "farba", ktora pozostaje jedynie na powierzchni i wraz z zaprzestaniem stosowania efekt szybko znika.

35

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Dla mnie jedyna i najlepsza od lat - Schauma w sprayu. Pachnie pięknie, włosy się same rozczesują, nie obciąża, czego nienawidzę w odżywkach. Takimi zwykłymi tylko golę nogi i bikini wink

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

polecam odżywki bez spłukiwania Gliss Kur smile pięknie pachną, włosy łatwiej się rozczesują i są miękkie w dotyku, no i najważniejsze nie trzeba ich spłukiwać

37

Odp: Skuteczna odżywka do włosów
kasia019 napisał/a:

Witam.Mam  bardzo zniszczone włosy.Wypróbowałam już kilka odżywek ale żadne nie pomagają.Po każdej włosy są obciążone.Pomóżcie

Spróbuj tego: L`biotica, Biovax Caviar, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów - taka w tubie. Włosy łatwo rozczesać oraz są one właśnie lekkie.
Oprócz tego maseczki z Ziai - niebieska z ceramidami.

38

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

oprócz odżywek warto zastosować suplementację witaminową na wzmocnienie włosów (merz spezial w drażetkach)

39

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Jest dużo różnych odżywek do tych popularnych należą Schauma, Dove, Gliss Kur, Balea, Herbal Essences, Schwarzkop. Próbowałaś którąś z tych odżywek?

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Wypróbuj kosmetyki Wax Pilomax. Mam cienkie włosy i wiem co znaczy obciążone i przetłuszczający się fryz. Z Pilomaxami tego problemu nie mam. Generalnie firma oferuje różne serie na różne problemy włosowe i każda jest świetna. Polecam.

kasia019 napisał/a:

Witam.Mam  bardzo zniszczone włosy.Wypróbowałam już kilka odżywek ale żadne nie pomagają.Po każdej włosy są obciążone.Pomóżcie

41

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Chantal ma linię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesj … fessional/ właśnie
tworzonej z myślą o osobach, które chcą zadbać o włosy – szampony, maski, odżywki – mają dokładnie opisane na stronie.

42

Odp: Skuteczna odżywka do włosów

Spróbójcie APIS Amarantus Care odbudowująca odżywka do włosów z ekstraktami z amarantusa. Genialna odżywka po której odkryłam na nowo piękno swoich włosów. Naturalny skład w rozsądnej cenie.

Posty [ 42 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Skuteczna odżywka do włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024