brzydkie włosy po zimie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » brzydkie włosy po zimie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: brzydkie włosy po zimie

Mam bardzo nieładne włosy po zimie. Są suche, matowe i bez życia zupełnie. Na pewno na ich wpływ miało noszenie czapki - mam problem z zatokami więc noszenie czapki w zimie to dla mnie norma. Są też matowe, nie wiem czy to też od czapki, czy ma na to wpływ zimno ? Mam dłuższe włosy i być może mróz czy duży chłód włosom nie sluży jeżeli wystawały spod czapki. No i są takie no włąsnei, takie bez witalności. Latem to ładnie, normalnie sie błyszczą, a teraz jakaś masakra sad
Jakie odżywki stosować, co możecie polecić, aby odzyskały dawny blask i witalność ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: brzydkie włosy po zimie

Ja polecam odżywki firmy Gliskur, moje włosy na prawdę nieźle po nich wyglądają.  Poza tym raz w tygodniu stosuję  odżywkę z kilku kropli cytryny ( mam jasne, blond włosy ) oraz czarnej rzepy ( to znaczy sok z niej wyciskam )

3 Ostatnio edytowany przez Gośka (2009-03-04 15:19:09)

A może jakimiś domowymi sposobami spróbuj? Ja co jakiś czas robię sobie maseczkę, wygląda ona tak: Łyżeczkę oliwy z oliwek mieszam z kilkoma (ok.3) kroplami witaminy A oraz żółtkiem. Maseczkę nakładam na skórę głowy i włosy, owijam foliowym czepkiem i ręcznikiem. Po 20-30 minutach spłukuję włosy wodą z dodatkiem soku z cytryny. Taki mój "zabieg" stosuję co miesiąc i efekt jest na prawdę OK. I staraj się ograniczać używanie suszarki, prostownicy itd, które jak wiadomo bardzo niszczą włosy.

4

Wiem o czym piszecie.Ja nie lubie nosic czapki ale co zrobic kiedy taka pogoda.Potem wlosy szybciej sie przetłuszczaja i traca blask. Ale chyba znalazłam dla siebie odpowiednia odzywke.To odzywka Dove Jedwabista gładkosc.Uzywam od 2ch tygodni i juz widze ze moje włosy sa zdecydowanie bardziej lsniace i fajnie sie układaja.

5

Gośka napisał/a:

A może jakimiś domowymi sposobami spróbuj? Ja co jakiś czas robię sobie maseczkę, wygląda ona tak: Łyżeczkę oliwy z oliwek mieszam z kilkoma (ok.3) kroplami witaminy A oraz żółtkiem. Maseczkę nakładam na skórę głowy i włosy, owijam foliowym czepkiem i ręcznikiem. Po 20-30 minutach spłukuję włosy wodą z dodatkiem soku z cytryny. Taki mój "zabieg" stosuję co miesiąc i efekt jest na prawdę OK. I staraj się ograniczać używanie suszarki, prostownicy itd, które jak wiadomo bardzo niszczą włosy.

również polecam ten sposób ... przetestowałam osobiście i wszyscy zachwycali się moimi długimi włosami a jako ciekawostka dodam że namiętnie co miesiąc je farbowałam co jeszcze bardziej dziwiło moich znajomych , że kondycja włosów jest rewelacyjna ...

na suche włsoy najlepsze są kosmetyki HARNN & THANN.Są to naturalne kosmetyki na bazie otąb ryżowych,bogate w ekstrakty z wielu ziół i roślin. Dla twoich włosów idealna będzie maska do włosów SHISO THANN.bogata jest w proteiny i ceramidy,w szybkim tępie odbudowuje włosy,nadaje im ładnego wyglądu,bo włosy szybko nnabierają blasku,świeżościi nawilżenia.jak będziesz regularnie stosowała tą maskę bardzo szybko uzyskasz efekt.Mozesz też kupić odżywki do włosów THANN,które mają formuły nawilżające lub nabłyszczające.są swietne,bardzo ładnie pachną. gwarantuję,że będziesz zadowolona.sama stosuję te kosmetyki i jestem wniebowzięta smile

7

A mnie pomogło płukanie włosów w pokrzywie ( wywar : saszetki pokrzywy z 5 zalewamy szklanką wrzątku , po ostudzeniu płuczemy w tym wywarze włosy po umyciu: można rozcieńczyć go z wodą troszkę ) oraz przed umyciem stosowanie albo odżywki z miodu i żółtka jaja ( jedno żółtko na 5 łych miodu, mieszamy , nakładamy na lekko zwilżone włosy owijamy w czepek z folii na to ręcznik i trzymamy w cieple pół godziny )  albo z piwa ( piwo bezalkoholowe podgrzewamy żeby było letnie - nie może być wrzątek - dodajemy łyżkę, dwie miodu owijamy w czepek z folii na to ręcznik i trzymamy w cieple pół godziny ) Także te domowe sposoby moje włosy wyraźnie odżywiły po zimie. Ważny jest też dobry szampon. Ja kupiłam drogi bo drogi ale Kerastese i kurcze jest różnica kolosalna. Ale jak czasem nie moge sobie na niego pozwolić kupuję z Ziai pokrzywowy. Taki taniutki z drogerii. I też nie jest źle !

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » brzydkie włosy po zimie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021