Pomysł na avocado - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Pomysł na avocado

Co zrobić z czterema mocno dojrzałymi avocado?

Moje umiejętności kulinarne są raczej średnie. Nic nigdy nie robiłam z avocado. Dostałam od ciotki i nie chcę żeby się zmarnowały.

Pls

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomysł na avocado

guacamole

3

saguarogirl napisał/a:

Co zrobić z czterema mocno dojrzałymi avocado?

Moje umiejętności kulinarne są raczej średnie. Nic nigdy nie robiłam z avocado. Dostałam od ciotki i nie chcę żeby się zmarnowały.

Pls

Nutella z avokado.

Zmiksować avokado, banan, kakao, cukier puder lub miód. Gotowe.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "
Reklama

Prosta sałatka: pomidor, czerwona cebula, avocado, musztarda.

5 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2016-08-30 09:04:00)

ja przewaznie uzywam na kanapki zamiast masla.  Rozgniatam widelcem awokado na papke, co zajmuje doslownie chwile, daje soli, czosnku, pieprzu, i smaruje tym grubo  razowy chleb, na to gruby plaster pomidora ze szczypiorkiem a na koniec plaster bialej mozzarelli, albo serka capri. Pychota i syci na dlugo. Jak mi sie chce i mam czas to wymyslam pasty z dodatkiem roznych skladnikow, ale najczesciej wcinam w wersji najprostszej jako maselko.
Wczoraj wlasnie kupilam w biedrze kilo awokado za 14 z groszami, bardzo ladne, a w  auchanie chcieli osiem zeta za sztuke!

Reklama

6

ja jadam tylko na jeden sposób, olej, ocet winny lub balsamiczny, sól i pieprz. To wlewam do dziury po pestce i wyjadam lyzeczka wink

7

olej do awokado? Przecież awokado samo w sobie to sam tłuszcz ;-)

8

No to co? Ja się tluszczu nie boje. Tak sie jada avocado we Francji.

9 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2016-08-31 15:30:23)

no to nic :-) Bac sie nie ma czego, tylko tluszcz z tluszczem jakos malo apetycznie sie komponuje. Ale rzeczywiscie, kwestia smaku...

10

Ale tego oleju to nie jest nie wiem ile wink Normalny vinegrette.

11

Małpa69 napisał/a:

No to co? Ja się tluszczu nie boje. Tak sie jada avocado we Francji.

Zgadza się, tak jadają Francuzi. Czasem bez octu, z samą solą i pieprzem.
Ja bym nie mogła, zemdliłoby mnie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

12

Ja pierwszy raz jadlam wlasnie we Francji u nas nie bylo kiedys takich rarytasow wink
Zreszta i teraz dobre avocado nie latwo kupic

13

A ja akurat za guacamole nigdy nie przepadałam. Ta pasta jest dla mnie trochę bez smaku.

14

Ja robię pastę na kanapki: avocado, gotowane jajko, sok z cytryny, czosnek, sól, pieprz. Czasem dodaję zmielone suszone pomidory z zalewy.  W innej postaci avocado nie jadam smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018