"Gwiezdne wojny" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "Gwiezdne wojny"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: "Gwiezdne wojny"

Jest to moja ulubiona seria filmów. Mimo, iż moja data urodzenia wypadła wiele lat po premierze VI części, jestem wielkim miłośnikiem Oryginalnej Trylogii i jednocześnie nie znoszę Prequeli. Uważam je za porażkę. Jedyny pozytywny element w Prequelach to postać Kanclerza/Imperatora. Dlatego bardzo przypadła mi do gustu VII część, która klimatem bardzo przypomina Klasyki. Klasyki i VII część to wspaniałe filmy opowiadające o heroizmie, przygodzie, poświęceniu i miłości między rodzeństwem. Co myślicie o tych filmach?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Gwiezdne wojny"

Siódemka nie przypomina klimatem Oryginalnej Trylogii, tylko zrzyna z niej wszystko jak leci, a to spora różnica.

3

Poza kultowymi trzema pierwszymi (a raczej ostatnimi!) pozostałe części "sagi", to przerost formy nad treścią.

facet po przejściach

4

uwielbiam :-) kiedyś w kinie trylogia Star wars to było wydarzenie. Dzisiaj nawet najlepsze efekty i wodotryski już nie robią takiego wrażenia.

5 Ostatnio edytowany przez Kareena (2016-07-29 09:50:59)

Oryginalna trylogia to ciekawy pomysł i fabuła, ale beznadziejne efekty specjalne i zmarnowane sceny. Aktorsko też moim zdaniem słaba. Wolę nowsze części, bo przynajmniej jest na co popatrzeć.
Episode VII ma swoje wady, ale oceniam go na bardzo dobry.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein

6

Kareena napisał/a:

Oryginalna trylogia to ciekawy pomysł i fabuła, ale beznadziejne efekty specjalne i zmarnowane sceny. Aktorsko też moim zdaniem słaba. Wolę nowsze części, bo przynajmniej jest na co popatrzeć.
Episode VII ma swoje wady, ale oceniam go na bardzo dobry.

Dziecko kochane, w połowie lat 70-tych, obecne możliwości generowania efektów specjalnych przy użyciu programów komputerowych były jeszcze w fazie określanej jako s/f. smile
Co najlepsze, we wcześniejszym o dobre sześć lat "2001: Odyseja kosmiczna" (1968) Stanley'a Kubrick'a, filozoficznie odnoszącym się do miejsca człowieka we Wszechświecie, efekty specjalne były moim zdaniem, na jeszcze wyższym poziomie, a przy tym, zachowano realia związane z tym, że w kosmicznej pustce, fale dźwiękowe się nie rozchodzą.

facet po przejściach

7

Co myślimy?
Że jednak powinni nauczyć się montować przegrody, albo chociaż kraty w tunelach Gwiazd Śmierci wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "Gwiezdne wojny"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018