(Inglourious Basterds) "bękarty wojny" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » (Inglourious Basterds) "bękarty wojny"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: (Inglourious Basterds) "bękarty wojny"

hej ;p  widział ktos z Was film "bękarty wojny" ?? (Inglourious Basterds)   .... chcialam wybrac sie do kina na niego, i mam pytanie- sa tam jakies sceny erotyczne?  prosze o szybka odp.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: (Inglourious Basterds) "bękarty wojny"

Nie ma scen erotycznych za to jest dużo krwi wink Ale warto, oj warto. Film jest fantastyczny, można się uśmiać, a przy okazji ma wciągającą fabułę. Całej widowni się podobało bo ludzie klaskali na koniec jak były napisy big_smile Warto wydać kasiorke na kino smile

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

3

Skąd takie przypuszczenie, czyżby ze względu na przystojnego Brada Pit'a big_smile?
Film jest super !!! Gra aktorska świetna, największe wrażenie zrobiła na mnie postać pułkownika Landy, no i Aldo, który miał świetny amerykański akcent wink
Rzeczywiście krew się lała...ale bez "przesadyzmu" jak to mawia mój kolega wink
Najlepszy film od pół roku jaki widziałam...

Być jak płynąca rzeka...

4

wow... to mnie przekonaliście wink  chcialam isc na niego w srode ale jak chcialam zarezerwowac miejsce to juz nie bylo, co najwyzej z przodu gdzie jest nie wygodnie ;p  dzieki wielkie smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » (Inglourious Basterds) "bękarty wojny"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018