Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Jestem w małżeństwie od roku. Wszystko jest ok, ale.....mam dylemat. Co robic??

moj maz jest bardzo agresywny dla wszystkich, w domu nie.

Sasiad ostatnio go zdenerwowal, albo Pani z urzedu i tak sie zbulwersowal , ze zaczal wyzywac i malo brakowalo do rekoczynow by doszlo.

A wiadomo ze w urzedach na wszystko trzeba dluuuugo czekac. Ale to nie powod by tak reagowac!!

jak to powstrzymac ,  co zrobic? czy nigdy nie przeniesie agresji do domu?


prosze o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Temat: "Wstyd za nerwusa".
Dlaczego wstydzisz się za dorosłego człowieka?
To on powinien się wstydzić swojego zachowania, a nie Ty za niego. Jeżeli przekracza granice, to powinien ponieść konsekwencje swojego zachowania. Nie matkuj mu i go nie chroń próbami uspokojenia, bo zdejmujesz z niego odpowiedzialność.
Wiem, że łatwo powiedzieć, ale to w istocie jest łatwe.
Zazwyczaj za obarczaniem się winą za zachowanie partnerki/partnera stoi obawa, że zostaniemy odebrani jako osoba, która dokonała złego wyboru. Osobiście uważam, że to najmniejszy problem, bo piszesz, że w domu tak się nie zachowuje. Prawdopodobnie jest niecierpliwy i czuje awersję do biurokracji. Pozwól mu się zmierzyć z własnymi fobiami i nie łagodź jego konfrontacji w miejscach publicznych.

3

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

No tak, masz racje.
Ale w koncu wybuchnie kogos zaatakuje i poniesie kare grzywny albo odsiadki, a to juz moj problem.

Bo mamy wspolne pieniadze a jak go wsadza to moge nie dac rady z oplatami plus np. Jeszcze adwokat



...?

4 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2016-06-22 19:28:45)

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

A to on taki biedny i tego nie wie?

...a na Twoim miejscu uważałabym, żeby nie musiał za długo czekać na obiad, bo co będzie, jak mu się dom z urzędem pomyli?...

5

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Mysle ze do tego nie dojdzie,ale pewna nie jestem

6

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Kurcze, jestem rok w malzenstwie. Mam córke z poprzedniego zwiazku.

Problem mam taki, maz pierwsze co przychodzi z pracy to je( nie poczeka chwilke az naloze obiad tylko wyjada wszystko z lodowki,a potem zostaje duzo w garach).

potem idzie sie kapac i na tv do 22, podkreslam oglada zawsze to samo czyli kabarety, chociaz wie ze ich nie lubie,

A ja wtedy siedze na tablecie, bo co mam robic jak on nic innego nie chce wlaczyc. Cos dla nas.

Nie chce chodzic na spacery, nigdzie, tylko by lezal. (Na spacerze byl z nami tylko 1raz) JEDEN!!!!!

Do szkoly corki na wszystkie swieta i spotkania (dzien mamy taty dzien sportu itd.) Chodze sama. Glupio mi samej, ale nie wyobrazamsobie nie pojsc wspierac corke.


An8 w nic pograc, pobawic sie z nami Nic!!!

nie widze problemu w tym ze sama sie bawie z corka czy na spacer no ale on tez chyba moglby ruszyc dupe!!??


czy to jest zle ze mi  to przeszkadza? czy to powod do zlosci????
co zrobic?....

7

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Skoro na spacerze z Wami był tylko raz - to znaczy, że przed ślubem było tak samo. Nie widziałaś wcześniej jaki jest?

Dla mnie szkoda nerwów i czasu na taki związek. Tym bardziej, ze poprosił Cię o rękę, ale chyba nie do końca akceptuje Twoją córkę, skoro go w ogóle nie obchodzi.

8

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Czy Twój mąż ma jakieś inne zainteresowania poza oglądaniem kabaretów? np. jazda na rowerze? Moglibyście np. zabrać córkę na wycieczkę rowerową, może wtedy byłby bardziej chętny? Skoro zwykłe spacery go nudzą. Chyba, że to totalny leń i tylko leżenie przed tv mu w głowie - szkoda na niego czasu...

9

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

A nie widziałaś tego wcześniej, przed ślubem? Czy moze liczyłaś, że "się zmieni"?

Ta sytuacja z obiadem by mnie mocno wkur***. Może spróbuj nie gotować dla niego, niech wyjada z lodówki, a Ty przynajmniej masz obiad na dwa dni dla siebie i córki, a tym samym więcej wolnego czasu.

A braku wspólnie spędzanego czasu Ci współczuję - jestem w podobnej sytuacji, on nic tylko komputer, nawet film rzaaadko kiedy razem obejrzymy. Odechciewa mi się powoli...

10

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Wow... Jak to się stało, że weszłaś w związek z tym facetem? Tak się zmienił po ślubie, czy zawsze był taki, ale próbowałaś tego nie zauważać?

To 100% normalne, że Ci to przeszkadza. Nie, to nie jest powód do złości - to jest powód i najwyższy czas, abyś jasno i konkretnie (bo facet tylko taki komunikat zrozumie i przyjmie do wiadomości) zakomunikowała mu co dla Ciebie oznacza bycie w związku, ponieważ jego aktualne zachowanie bycia w związku nawet nie przypomina.
Konkretny komunikat: czego nie akceptujesz i jak się czujesz z jego obecnym zachowaniem, czego oczekujesz i NAJWAŻNIEJSZE jakie będą konsekwencje jeśli nie wprowadzi zmian.
Bo będą konsekwencje? Jeśli nie to nawet nie zaczynaj rozmowy, bo po co... Jeśli oczekujesz zmiany musisz być gotowa na zmianę, w przypadku braku zmiany;-) Rozumiesz o co mi chodzi? Oczekujesz od męża zmiany, ale czy jesteś gotowa na inne zmiany, jeśli on nic nie zmieni?

11

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Takie życie to nie życie, to wegetacja. Ile można siedzieć w domu, przed tv? Wspólne spędzanie czasu umacnia związek. Wy żyjecie razem, ale jednak osobno. Może spróbuj go czymś zainteresować. Zastanów się, co lubi, poza kabaretem oczywiście. Zorganizuj wspólne wyjście. Staraj się wyciągnąć go z domu, bo to nie jest dobre ani dla waszego małżeństwa, ani dla niego. Ale czy przed ślubem był inny? Ma prawo Ci to przeszkadzać, więc powinnaś to zmienić.

12

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Wstydzić to on się powinien, nie Ty. On ma problem z agresją. Może zamiast wyżywać się na innych, niech spróbuje jakichś sportów walki? Może ma problemy w pracy i chce jakoś odreagować. A jeśli nie to jest przyczyną, powinien udać się na terapię. Ale nie zmusisz go do tego. Sam powinien zrozumieć, że ma problem i dojrzeć do rozwiązania go. Nie może być tak, że czujesz się winna za jego zachowanie. Jest dorosłym człowiekiem. Prędzej czy później może przenieść agresję do domu a Ty będziesz cierpieć jeszcze bardziej.

13

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

:-(  Ciezko mi to wytrzymac...

14

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Moja corka nie jest zaniedbywana, bo jao nia dban. Wycieczki, placezabaw, rowery, rolki. Nie ma czasu na nudzenie sie ;-)
codziennie po szkole jakis wypadz nia robie ale bez niego.
Maz ma rozne zainteresowania, ale nie takie ktore moglby robic zemna. Z kumplami wyjdzie 2km do baru ale zemna nie.
Niby zyjemy razem ale osobno.to prawda. Czuje sie jak lokatorka.

Przed slubem tak nie bylo. Jezdzilismy nadjeziora na lodke. Do lasow na spacery. Do zoo.....wszedzie. byl pelen energii i pomyslow.

A juz nie wspomne o zajeciach kolo domu! koszenie trawy, dbanie o wszystko. Ja to robie, bo on oglada tv. Ja z corka obrocimy to wszystko w zabawe. Ale bez przesady.......

15

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Połączyłam oba wątki w jeden. Na forum obowiązuje zasada: 1 związek=1 wątek.
Na forum obowiązuje także zasada, że od upominania użytkowników jest moderacja. Prosze więc o zgłaszanie podobnych sytuacji poprzez raporty, zamiast offtopowac wątek.
Przepychankę słowną usunęłam. Proszę o powrót do tematu wątku.

16

Odp: Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Dziekuje Pani, bo ja nie moglam tego usunac. A tamci ludzie co komentowali to niestety nie powinni tu byc. Bo zamast doradzic,wesprzec to obrazaja, doluja.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Wstyd za nerwusa..:/ śmierdzący leń

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024