nie potrafię się pozbierać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie potrafię się pozbierać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: nie potrafię się pozbierać

ostatnio zerwał ze mna chłopak którego bardzo kochałam. Spotykaliśmy się codziennie lecz raz go okłamałam i stracił zaufanie dawał mi wiele szans ale nie chcialam sie zmieniac a on zerwal i napisał ze docenisz dopiero gdy stracisz. bardzo go kocham i cierpie nie potrafie sie pozbierac od miesiąca nie mam ochoty aby żyć. próbowałam wszystkiego żeby wrócił lecz on mnie nie chce znac zerwał kontakt nie odpisuje nie odbiera.nie wiem co robić jestem załamana....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie potrafię się pozbierać

ile masz lat? na czym polegało kłamstwo?

3

Następnym razem, jak będziesz w jakimś związku, to po prostu zachowuj się odpowiedzialnie i jak przystało na osobę w związku.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

4

20....powiedziałam mu ze ide na impreze z kolezanka a poszłam z kolegą ale do niczego nie doszło....kocham go i nie chce żeby to sie skończyło dalej mam nadziej ze wróci

5

Miesiąc  to niedługo, masz prawo czuć  się  jeszcze "niepozbierana".  Do tego potrrzeba  trochę wiecej czasu niż miesiąc.  Zajmuj czymś myśli, znajdź sobie jakieś absorbujące zajecie i daj sobie czas. 

Miłość to  nie katar, nie mija w tydzień.

6

wiki0209 napisał/a:

20....powiedziałam mu ze ide na impreze z kolezanka a poszłam z kolegą ale do niczego nie doszło....kocham go i nie chce żeby to sie skończyło dalej mam nadziej ze wróci

no a po co okłamałaś go?!?! może kolega na coś liczył?

7

ale nic się nie stało do niczego nie doszlo ...a my nawet ślub planowaliśmy

8

to była moja pierwsza miłośc i planowalismy ślub dzieci

9

wiki0209 napisał/a:

ale nic się nie stało do niczego nie doszlo ...a my nawet ślub planowaliśmy

Nieistotne, że do niczego nie doszło.
Istotne jest, że Go okłamałaś a także to, że poszłaś z obcym Facetem... .

Czy Ty chciałabyś być w "skórze" swojego Ex?
Chciałabyś, żeby Cię okłamał i poszedł z inną kobietą?

A tak w ogóle to w jakim celu spotkałaś się z tamtym Facetem?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

10

wiki0209 napisał/a:

to była moja pierwsza miłośc i planowalismy ślub dzieci

super to dlaczego nie powiedziałaś swojemu chłopakowi, że idziesz na imprezę z kolegą?

11

to była decyzja spontaniczna tego kolege znam
od dziecka

12

i on powiedział ze to juz nie chodzi o to kłamstwo tylko już po prostu chce ode mnie odpocząć ze mam za dużo swoich teorii i jestem za bardzo zazdrosna

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie potrafię się pozbierać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018