co zrobic z taka osoba- musi byc w centrum uwagi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » co zrobic z taka osoba- musi byc w centrum uwagi?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: co zrobic z taka osoba- musi byc w centrum uwagi?

mam kolezanke która zawsze musi byc w centrum uwagi. ma 28 lat pracuje, ma faceta, ciagle postuje na fb zdjecia, jest oznaczana - z imprez, z pracy, ciagle kazdy jej lajkuje, ciale dobywa nowych znajomych, musi byc popularna. tak zeby o niej nie zapomniano. i mowiono.
inne laski czuja sie przy niej jak cien.
ludzie ja znaja, kiedys byla nawet taka sytuacja ze niektorzy brali pod uwage jej zdanie w swoich osobistych sprawach, albo ona innym doradzala- nie wiadomo dlaczego.
musi wiedziec co w towarzystwie sie dzieje. trzyma reke na pulsie, interesuje sie wieloma osobami, ich zyciem.
jestem z jej towarzystwa.
znaja mnie jej znajomi., zaczelam flirtowac z jej kolega. wzyscy inni sa do mnie przychylni, ja sie nie wywyzszam, jestem normalna. mam wrazenie ze ona nie chce? nie moze zrozumiec, ze ktos z jej kolegow sie 'spiknie'. jakby tego nie chciala.
inni jej koledzy sa do mnie mili, normalni- kiedy ona to widzi, jakby zawsze sie wtraca, zabiera mi uwage kolegów, wchodzi w zdanie, musi robic szum wokol siebie- nie tylko w realu ale i na fb- kazdy facet automatycznie sie nia zainteresuje, bo robi wokol siebie szum i odpusci inna , moze troche cichsza dziewczyne. co zrobic?
ona zawsze wszedzie jest pierwsza , musi wszystko wiedziec, lajki od niej dla kazdego. nowopoznana osoba- juz jej przyjaciel.
co robic?
zle czuje sie w jej towarzystwie- ale z 2 strony to tez moze w jakims stopniu jest moje towarzystwo- ona tam jest. przycmiewa gadką, osobowoscia, charakterem, hałasem kazda inna osobe, zwraca na siebie uwage tak ze inni, ja giniemy.

mam wiele interesujacych kolezanek ktore po prostu gina przez nią bo sa ciche, moze bardziej subtelne. ja tak samo.
co robic? odsunac sie z towarzystwa?

co jesli wchodzi w rozmowy z moimi kolegami? co jesli nie dociera do niej , ze nie musi wszystkiego wiedziec? co jesli jest kazdego dobra kolezanka- czyli niczyją? hmm

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co zrobic z taka osoba- musi byc w centrum uwagi?

Wiem co czujesz, sama miałam dwie takie przyjaciółki. Wytrwale znosiłam jej zachowanie chociaż czasem było naprawdę ciężko.  Taką osobę trzeba zaakceptować bo uwagi kompletnie nic nie dają. W moim przypadku nasza przyjaźń zakończyła się w momencie gdy na pierwszych wakacjach z moim również pierwszym chłopakiem była zła ,że uwaga skupia się na mnie i ja również nie podporządkowuje się jej. Kiedy kazała mi wybierać między nią ,a moim chłopakiem zrozumiałam ,że byłam ślepa przez wiele lat. Osobiście uważam ,że takie osoby są bardzo toksyczne i unikam jak tylko mogę smile uważaj lepiej na nią smile

3

wyczuwam subtelną nutkę zazdrości wink

Co można zrobić z taką osobą? Nic. Wystarczy nie zwracać na nią uwagi i nie budować z nią relacji. Kiedy ci przerywa możesz powiedzieć przecież - przepraszam, ale ja teraz mówię, nie przeszkadzaj mi.

proponuje również popracować na podniesieniem poczucia własnej wartości, tak aby zachowanie lokalnej celebrytki nie spędzało ci snu z powiek i nie wpędzało w kompleksy. Człowiek pewny siebie i znający swoją wartość ma gdzieś takie sytuacje i wcale sie nimi nie przejmuje. Pomyśl o tym

Zresztą, gdziekolwiek by to schować, i tak wypłynie, bo to, co zabagnione, nie daje się unicestwić, bo wszelkie niepowodzenie jest niezniszczalne.
Tove Jansson

4 Ostatnio edytowany przez nokiaaa (2016-05-27 15:56:13)

jest sposób- po pierwsze zerwac kontakty a po drugie zapytać czy chlopak jej sie podoba.
pani Ania
znam takie osoby, póki byłam panienką to było dopuszczalne, gorzej jak zaczela mieszac sie do związu trując mi ze nie wychodze na dyskoteki majac male dziecko. nie rozumiala mojej odmowy.
ona rowniez "zauwazala, doceniala" nowo poznaną osobę i od razu byla jego przyjacielem. czasem szarą myszkę, czasem jakąs gwiazdę.

sa pewne plusy bycia liderem-takie osoby są entuzjastami, cholernymi pozytywnymi ludzmi ktorzy rozkręcaja imprezy.
w sumie da się lubic, jako kolezanka na wizyty raz na miesiac na dwie godziny.

pani Ala
drugi przypadek- potrafila przycmiewac "przeczytalam Fromma dwa razy" gdy ja przeczytalam dopiero;
"przeszlam na 9 poziom"- gdy kolezanki chlopak przeszedl 8.
ona potrafila siedziec do tego momentu az przejdzie w tej glupiej grze jakis poziom. siedziala po nocach nawet.
ta sama laska flirtowala z moim chlopakiem, ktory przyjechal z daleka, oczywiscie glupi polecial na lep. poszlam do swojego pokoju-gdy rozmawiali o Władcy Pierscieni.zajelo im to 4 godziny, z naszej calej wizyty 24 godzinnej.
wyciagala z czatu jakis dresow nawet bandytow po podstwowce bez zębów, aby jej byly widzial ze ma nowego kawalera i pisal placzliwe sms:(

pani Sylwia
a kolejna osoba to moja kuzynka. jak poderwalam chlopaka na dyskotece, to zapisala sie do niego na korepetycje i tak kręcila tylkiem az go odbila. chlopak jak  chlopak. chodzi o zasady. i to nie byl jedyny chlopak. ona tak robila z kazdym, bo bym jej wybaczyla gdyby to okazala sie jej milosc...
jak to sie skonczylo? przestalysmy zabierac ją na dyskoteki-przestalysmy chodzic do lokalnych klubów, jezdzilysmyy gdzie indziej i jej unikac az plakala. na szczescie szybko zeszla ze sceny. zaszla w ciaze i wyszla za mąż. poszla do teściów i bylo po karierze.

'Netkobiety są kompasem w moim życiu'

"mam czas dla każdego absurdu"

5

krótka charakterystyka typowej panny coca coli.

- o jezu!!!!nokia! nawet nie wiesz co on zrobil.
-no co?
-on.....-tu milknie-on kupil chleb!

-nokia prosze chodz ze mna na impreze, nie mam z kim, a tam bedzie jacek ktory mi sie podoba.
po wejsciu do klubu laska sie zmywa, zostawia mnie samą.

panna cola adoruje każdege, nawet jakiegoś dresa bez zębów, który jest żulikiem na codzien, w nowych barwach jest ciekawy jak koliber!
ciagle sie do niego zwraca, zauważa, docenia, reszta towarzystwa jest malo wazna.

wokol niej sie duzo dzieje, jezu jakie to nudne. oby z dala od takich osob. fajnie jest byc adorowaną, gorzej jak ciebie splawia bo wlasnie zainteresowala sie jakims zulem.

6

Nie wiem po co utrzymywać znajomość z kimś,kogo się nie lubi,czy przynajmniej darzy sympatią,trzeba sobie znaleźć takie towarzystwo,w którym samemu czuje się dobrze,resztę odciąć.

Stronger and stronger ...

7

jak ma sie dwadzieścia kilka to zycie obraca się wokół klubingu. a takie osoby są w centrum uwagi i trzęsą towarzychem.
ot tyle.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » co zrobic z taka osoba- musi byc w centrum uwagi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018