23 lata... brak ochoty na seks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » 23 lata... brak ochoty na seks

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez gryz24 (2016-05-14 15:24:11)

Temat: 23 lata... brak ochoty na seks

Witajcie,

Mój problem polega na tym, że od pewnego czasu nie mam zupełnie ochoty na seks i wszystko, co z nim związane, na masturbację również.
Jestem w związku od prawie roku, gdy zaczeliśmy z moim partnerem poznawać swoje ciała, miałam straszną na niego ochotę, gdy zaczęliśmy uprawiać seks - byłam ciągle nabuzowana i myślałam o jednym (hehe). Z moim wcześniejszym partnerem potrafiliśmy robić to kilka razy w czasie spotkania, a widzieliśmy się prawie codziennie, dlatego odczuwałam tu straszny niedosyt. Wielokrotnie rozmawiałam z moim mężczyzną o tym, że nie uprawiamy seksu. Widzieliśmy się, a i tak do niczego nie dochodziło, przestało dochodzić nawet do seksu oralnego. On nie widział w tym problemu, no przecież raz w tygodniu jest okej! (czasem wgl nie było) ... Dla mnie wtedy nie było to wystarczające. Czułam się niechciana, nieatrakcyjna i w ogóle bardzo źle.
Oboje mieszkamy jeszcze z rodzicami, on tłumaczył to tym, głupio mu w stosunku do rodziców, bo co, jak będą próbowali wejść do pokoju, a tu zakluczone? Mówił jeszcze o zmęczeniu po pracy. No dobra... Dorosły facet, który nie jest już dzieckiem i głupio mu przed rodzicami...
Tylko chyba z tego wszystkiego ja straciłam ochotę na cokolwiek. Poważnie. Nie ciągnie mnie już do kochania się.
Uwielbiam spędzać z nim czas, przytulić się do niego, całować, ale nie chcę niczego więcej. Nie mam ochoty już, po prostu... Nie wiem. Po tych rozmowach, gdzie ja mam wrażenie, że musiałam prosić się o seks, o ten kontakt fizyczny ze mną, jemu nagle zwiększyła się ochota. UWAGA! Raz w tygodniu ten seks jest, czasem może i dwa, kiedy widzimy się średnio 3/4 razy w tygodniu.
Dziwnie mi z tym, co mam zrobić? Czuję się jak stara i smutna baba.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 23 lata... brak ochoty na seks

Młody chłop nie chce się seksić?

Jesteś pewna że nie ma drugiej dziewczyny?

3 Ostatnio edytowany przez gryz24 (2016-05-14 15:50:37)

Jestem pewna. Był wcześniej w 2.5 letniej relacji, ale kobieta go zostawiła dla innego.

Pytałam się go wcześniej o masturbację, bo myslalam, że może za często sam sobie dogadza, ale usłyszałam, że on nie masturbuje się codziennie (myślałam, że dla faceta to takie minimum)...
Nie chce mi się tez wierzyć, że młody, 24 letni facet nie ma ochoty na seks, bo jest zmęczony. Nawet w weekend, gdy ma wolne?
Jeśli nie chce się ze mną kochać, bo w mieszkaniu przebywają jego rodzice, to czemu nie zaproponuje wyjazdu? Gdyby mu zależało na kontakcie intymnym ze mną, to takie rzeczy by mu chyba nie przeszkadzały? Tak mi się przynajmniej wydaje.

4

Jakbym miał ochotę na seks z kobietą, a nie miałbym własnego lokum, to robiłbym to w samochodzie, lesie, zbożu, gdziekolwiek, wystarczą chęci i pożądanie.

5 Ostatnio edytowany przez gryz24 (2016-05-14 16:01:58)

Dlatego, jak już to robiliśmy, to u mnie, mimo, że u mnie zawsze ktoś z domowników jest. Ochota mi opadła całkowicie, gdy usłyszałam, że nie mam przestać, bo on jest zmęczony...
Jeszcze w sumie, to mam wrażenie, że z naszej dwójki tylko ja miałam ochotę. Jakieś podteksty, rozbudzające fantazje zdjęcia, sam pomysł ich zrobienia i wysłania... to zawsze wychodziło z mojej strony. Czuję się jak gimnazjalistka, jestem w związku, mile spędzam czas, przytulam się, całuję i to tyle. Chodzenie za rączkę, wspólne gry, rozmowy, ale bez tej seksualnej otoczki.

6

Przedstaw mu sprawę jasno co czujesz - albo zrozumie i się poprawi, albo wyjdzie na to że jesteście całkowicie niedopasowani pod względem temperamentu.

Lepsze to niż ciągłe udręczanie się i szukanie wsparcia na forum, prawda?

Rozumiem, sam bym się tak czuł na Twoim miejscu.

7

Jak na moje to albo ma kogos na boku albo po prostu macie zupelnie rozne temperamenty i tu chyba nie da sie nic zaradzic, bo potrzeby seksualne to kwestia indywidualna, jednak dla zdrowia zwiazku trzeba zachowac jakis kompromis lub po prostu poszukac partnera z podobnymi potrzebami. Mam wrazenie, ze kobieta z twoim temperamentem to bylby skarb dla niejednego faceta, szkoda, ze trafił ci sie taki malo aktywny smile

"Cokolwiek zamierzasz zro­bić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."

Johann Wolfgang Goethe

8

Z reguły problem jest odwrotny. Faceci płaczą jak to kobieta stała się/jest zimną rybą. A tu taka niespodzianka. Amethyst ma rację. Możliwości są dwie albo bzyka na boku albo już taki ma temperament. W drugim przypadku doprowadzi Cię to szybko do poważnych frustracji, jeśli już Ci to przeszkadza.

9

Z tabletek dla kobiet są takie opcje jak Ladygra - https://potencja.net.pl/ladygra-100. Tak naprawdę to opcja dla kobiet dobra ze względu na to, że będzie można poprawić libido więc jak ktoś się z tym zmaga to warto szukać rozwiązań takiego problemu.

W sieci jest taki plus, że kupowanie bez recepty jest możliwe tak jak w sklepie pewnylek_pl/, a tam kilkadziesiąt różnych tabletek na potencje, dokładnie można się zapoznać z opisami jak przy tadacip - pewnylek_pl/tadacip-20.

11

Najlepiej zadbaj o sen i aktywność fizyczną, libido samo przyjdzie. A no i dietka!

marcinwol5xc

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » 23 lata... brak ochoty na seks

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021