Która opcja jest Waszym zdaniem lepsza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Która opcja jest Waszym zdaniem lepsza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Która opcja jest Waszym zdaniem lepsza

Rozwiodłam się. Wina męża ( zdrada, dowody na zdradę). Mamy córkę 3 letnią. Oboje mamy podobny zawód. Mielismy własną firmę, bardzo dobrze zarabialiśmy ale oczywiście po rozwodzie przestaliśmy ją prowadzić. Nie jest mi źle bo podzieliliśmy się po połowie majątkiem. W tym momencie mam mieszkanie, w którym mieszkam z dzieckiem plus dwa mieszkania na wynajem ( 2500 zł netto na miesiąc). Brak kredytów. Ex płaci miesięcznie 900 zł na córkę.
Przejdę do sedna. Co byście wybrali?
1. Założenie własnej firmy - stres, praca 7 dni w tygodniu bo samej byloby mi ciężej to ogarnąć, mniej czasu dla dziecka.
2. Praca na etat. Dostałam propozycję na 3/4 etatu ale za 1600 zł netto. Za to więcej czasu dla córki, bez stresu. Praca ma związek z moim zawodem tak więc cv nie byłoby puste.
Zastanawiam się bardziej nad tą drugą opcją. Dziecko jest jeszcze małe, mam pomoc mamy ale jednak wychowuję ją praktycznie sama bo mąż przeprowadził się do miasta oddalonego o 300 km i przyjeżdża do niej raz na miesiąc. Poczekałabym z założeniem firmy do czasu aż poszłaby do szkoły i była większa. Jak myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Która opcja jest Waszym zdaniem lepsza

Podsumowując Twoje dochody przy pracy na te 3/4 etatu - masz 5000zł "na rękę". Według mnie, dwie osoby mogą za to przeżyć miesiąc zbytnio się nie ograniczając w wydatkach. Ale to Ty musisz wybrać co będzie dla Ciebie i Twojego dziecka najlepsze.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Która opcja jest Waszym zdaniem lepsza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024