ubranie na chrzest dla karmiacej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ubranie na chrzest dla karmiacej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: ubranie na chrzest dla karmiacej

witam . nie wiem czy tu powinnam pisac to pytanie ,ale napisze otóż niedługo jest chrzest mojego syna a ja karmie piersia i czy ktos wie gdzie kupie sukienke odpinana dobra do karmienia???
i mam pytanie ijciec dziecka musi byc w garniturze zaznaczam ze chrzest jest w lipcu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ubranie na chrzest dla karmiacej

Co do sukienki to nie pomogę, starsze dziecko chodziłam w lipcu upał potworny, więc tylko jak przyszliśmy do restauracji od razu ją przybralam.

3

A może zamiast sukienki wygodniej by było spódnice i bluzkę /koszulę. Sukienka jak już to z dekoltem na zakładkę  ( o ile będzie rozciagliwy). No  chyba, że znajdziesz typowo dla mam karmiących. 

A czy ojciec musi być w garniturze to wiesz.... nikt mu nie nakarze. Jak chce to może iść w dresach i czapce z daszkiem, ale moim zdaniem są pewne uroczystości,  które wymagają odpowiedniego stroju. A czy na ślub w lipcu też nie ubrałby garnituru?

nie mowie o dresie!! tylko pytam bo fajne marynarki i spodnie takie materialowe widzialam ale nie garniturowe tylko eleganckie granatowe

5

Sama musisz ocenić czy to co widziałaś jest odpowiednio eleganckie. Jeżeli tak to nie musi być to typowo garnitur

6

Co prawda miałam chrzest swojego dziecka w listopadzie, ale też karmiłam piersią i polecam Ci bluzkę i spódnicę. Jest to praktyczny zestaw, a dziecko po prostu włożysz pod bluzkę i nie musisz się cała rozbierać jak przy sukience. Poza tym jak chodziłam wtedy po sklepach to ciężko Ci będzie znaleźć taką sukienkę.
Co do taty maluszka, to elegancka marynarka z materiałowymi ciemnymi spodniami też mi się wydaje ok.

super dzieki dziewczyny wlasnie widzialam taki komplet meski i sie zastanawialam czy bedzie ok
naprawde wyglada ladnie m,arynarka i te spodnie;)
a bluzka do spodnicy biala/? i jaka spódnica i bluzka zakryc brzuszek po ciazy? cos doradzicie?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » ubranie na chrzest dla karmiacej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021