Czy to normalne ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez Bartek96 (2016-05-08 08:11:09)

Temat: Czy to normalne ?

Czesc

Postanowilem tutaj napisac,poniewaz widze,ze były na tym forum podobne historie

Zaczne od tego,ze mam 20 lat.Od 2 miesiecy jestem zawodowym zolnierzem

Nie jestem typem macho,uwazam sie raczej za osoba zrownowazona,raczej spokojną.Mam swoje zainteresowania,w wolnym czasie lubie uprawiac sport,głownie bieganie oraz siłownia.Mam 1.82 cm wrostu,brunet.

Mój problem polega na tym,ze nigdy nie miałem dziewczyny.Co prawda raz poczulem cos do kolezanki,ale skonczylo sie na tym,ze zostalismy "kolegami"
Nie lubie chodzic do klubow czy na dyskoteki,po prostu nie odczuwam przyjemnosci przebywajac tam.

Nie pale,pije tylko okazjonalnie,wszystko w granicach rozsądku

Czy to wszystko jest normalne?Jak oceniace takiego faceta?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to normalne ?

Jeśli nie izolujesz się przed dziewczynami, nie masz problemów z kontaktem z ludźmi, nie jesteś zakompleksiony ani zgorzkniały - słowem, jeśli wszystko ok. i po prostu jeszcze ci się "nie złożyło" być w związku, to moim zdaniem wszystko ok. Patrzyłabym na takiego chłopaka jak na każdego innego, bo - UWAGA! UWAGA! - doświadczenia związkowego nie ma się wypisanego na czole. Więc póki się tym nie zasłaniasz, nie używasz tego jako usprawiedliwienia, po prostu wchodzisz w relacje jak każdy inny człowiek (czyli też lekko nieporadnie, bo mistrzów relacji damsko-męskich nie ma tak wielu), to moim zdaniem wszystko jest ok.

3

A mnie zawsze ciekawi wybór co do wojskowości w Polsce - dlaczego nie Legia? Trzy kontrakty i emeryturka a w tym czasie masa misji zagranicznych na Bliskim Wschodzie, w Afryce czy też w Ameryce Płd...

4 Ostatnio edytowany przez Bartek96 (2016-05-08 12:38:49)

Nie,nie izoluje sie przed ludzmi.Mam znajomych,ale tylko znajomych

Tutaj jestem u siebie,z bliskimi mi osobami i sluze dla swojego kraju.Legia to dla mnie najemnicy i jakos nie przepadam za słuzba dla obcego kraju.Nie mam o nich złego zdania,ale mysle,ze ja tam nie pasuje wink

5 Ostatnio edytowany przez Bartek96 (2016-05-08 12:41:13)

Najzwyczajniej w swiecie widze,nawet jak ide ulica,wielu potocznie mówiac "damskich bokserow" czy po prostu "patoli",którzy nie mają tego problemu.Albo imprezowiczow,ktorzy na kazdej imrezie zaliczaja panienke i zdradzaja swoja kobiete.
I chwilami zastanawia sie,czy to ze mna jest cos nie tak i trzeba zachowywac sie jak oni,czy tak jak mowisz,jeszcze sie tak nie ulozylo

6 Ostatnio edytowany przez marcinkot (2016-05-08 13:57:32)

Kaba myślisz jak ja, wojsko w polandii jak jest legia, szok.

7

Bartek96 napisał/a:

Najzwyczajniej w swiecie widze,nawet jak ide ulica,wielu potocznie mówiac "damskich bokserow" czy po prostu "patoli",którzy nie mają tego problemu.Albo imprezowiczow,ktorzy na kazdej imrezie zaliczaja panienke i zdradzaja swoja kobiete.
I chwilami zastanawia sie,czy to ze mna jest cos nie tak i trzeba zachowywac sie jak oni,czy tak jak mowisz,jeszcze sie tak nie ulozylo

Autorze szanowny Ty szukasz normalnej dziewczyny i zdrowego związku? Jeśli tak to podane przykłady są raczej nie na miejscu. Z damskimi bokserami i imprezowiczami w związku są zazwyczaj kobiety, które podświadomie tylko takich facetów przyciągają i pragną. Ja w Twoim wieku zaczynałem pierwszy poważny związek, a znam setki osób, które zaczynały życie związkowe sporo później. Po prostu nie nadszedł jeszcze Teój czas.

8

ruda102 napisał/a:

Jeśli nie izolujesz się przed dziewczynami, nie masz problemów z kontaktem z ludźmi, nie jesteś zakompleksiony ani zgorzkniały - słowem, jeśli wszystko ok. i po prostu jeszcze ci się "nie złożyło" być w związku, to moim zdaniem wszystko ok. Patrzyłabym na takiego chłopaka jak na każdego innego, bo - UWAGA! UWAGA! - doświadczenia związkowego nie ma się wypisanego na czole. Więc póki się tym nie zasłaniasz, nie używasz tego jako usprawiedliwienia, po prostu wchodzisz w relacje jak każdy inny człowiek (czyli też lekko nieporadnie, bo mistrzów relacji damsko-męskich nie ma tak wielu), to moim zdaniem wszystko jest ok.

Ruda ustaliliśmy już w innym wątku, że na czole wyryte bywa u niektórych "PRAWICZEK" :-D

9

nie możesz zakładać że jeśli w wieku 20 lat nie masz dziewczyny to coś z Tobą jest nie tak. Miłość sama przychodzi. Sama z siebie. A jeśli będziesz starał się na chama szukać kogoś, to skrzywdzisz sam siebie. Daj sobie czas..
Ja jestem aktualnie od 3 miesięcy sama po śmierci męża, jestem bardzo młodą wdową, nie szukam nikogo, choć myśl że jestem sama (i jednocześnie samotna) bardzo mnie dobija. Ale jednocześnie uważam że taka prawdziwa miłość przychodzi sama. Nigdy nikogo nie szukałam, nigdy nawet nie wyobrażałam sobie że zostanę szczęśliwą mężatką a po 8 miesiącach zostanę sama. Ale takie jest życie. I wszystko gdzieś tam jest zapisane. Co ma być to będzie. A gdy już trafi się ta "szczególna, wspaniała kobieta" to uwierz mi - poczujesz to wink

10 Ostatnio edytowany przez Bartek96 (2016-05-09 17:40:50)

Rozumiem

Bardzo mi przykro,ze tak to sie potoczyło w Twoim zyciu.Szacunek za siłe i wytrwałość,że dajesz sobie rade.Mąz z całą pewnoscią jest teraz dumny z Ciebie smile

11

20 lat i bez dziewczyny -to nie koniec świata. Coś się z czasem pojawi - więcej entuzjazmu. Myślę, że zbyt ostro się oceniasz, przejaskrawiając swoją sytuację. Zdrowy, młody chłopak ze stałą pracą - coś się na horyzoncie objawi.

Trzymam kciuki smile

12

Bardzo dziękuje,chyba jest w tym sporo racji wink

13

Jacenty89 napisał/a:
ruda102 napisał/a:

Ruda ustaliliśmy już w innym wątku, że na czole wyryte bywa u niektórych "PRAWICZEK" :-D

Nie pamiętam, ale i się nie wypieram wink Ale w tych przypadkach to sami faceci "ryją" sobie na czole PRAWICZEK swoim zachowaniem. Póki chłopak nie odstawia jakichś dziwnych mecyji i nie rzuca jakichś mocno podejrzanych tekstów, to nie ma powodów by cokolwiek "podejrzewać".

Za to zgodzę się, że jeśli szuka się normalnego, zdrowego związku, to nie ma co się porównywać z patologią. Mam bardzo różnych znajomych - jedni "chodzili" z kimś już w gimnazjum, inni do tej pory nie mieli nikogo. Po prostu ludziom różnie się układa, mają różne podejście. Ja na przykład notorycznie sabotowałam swoje "potencjalne" związki - z wielu powodów, ale między innymi dlatego, że z żadnym facetem, któremu się podobałam, nie widziałam się w perspektywie dłuższej niż kilka miesięcy. I szkoda mi było tego czasu. A moja najlepsza przyjaciółka od zawsze miała jakiegoś chłopaka pod ręką - z jednymi była dłużej i na poważnie, z innymi po prostu było miło przez chwilę. Każdy ma inne potrzeby i to do nich powinien dostosowywać swoje życie uczuciowe a nie do jakiegoś arbitralnego modelu, który zakłada, że po 20stce trzeba już mieć pierwsze koty za płoty wink

14

Rozumiem;) Zgadza sie,ja tak bardzo nie swiruje,tylko po prostu zaczynałem sie juz powoli tym martwic

15

Bartku, naprawdę nie masz czym się martwić smile Sama mam chłopaka pod tym względem podobnego do Ciebie. Zaczęliśmy być razem, gdy miał 21. Pod względem imprez, palenia i picia alkoholu bardzo podobnie do Ciebie. Wcześniej nie miał poważnego związku i to ja jestem pierwszą Jego dziewczyną tak "na poważnie". A On jest pierwszym moim takim chłopakiem. Na pewno jest wiele dziewczyn, które wolą mężczyzn, którzy mają tak poukładane w głowie jak Ty smile Pytasz jak oceniamy? Ja oceniam bardzo na plus smile Widzę, że Twoja przyszła dziewczyna dobrze trafi smile Wiem to z doświadczenia. Powodzenia i pozdrawiam smile

16

Bardzo sie ciesze,ze tak sie Wam ulozylo wink

Powodzenia zycze;) i dziekuje wink

17

Co niby w tym nienormalnego? każdy jest inny.Ja nie lubię macho i moje koleżanki też nie

18

Bartek96 napisał/a:

Czesc

Postanowilem tutaj napisac,poniewaz widze,ze były na tym forum podobne historie

Zaczne od tego,ze mam 20 lat.Od 2 miesiecy jestem zawodowym zolnierzem

Nie jestem typem macho,uwazam sie raczej za osoba zrownowazona,raczej spokojną.Mam swoje zainteresowania,w wolnym czasie lubie uprawiac sport,głownie bieganie oraz siłownia.Mam 1.82 cm wrostu,brunet.

Mój problem polega na tym,ze nigdy nie miałem dziewczyny.Co prawda raz poczulem cos do kolezanki,ale skonczylo sie na tym,ze zostalismy "kolegami"
Nie lubie chodzic do klubow czy na dyskoteki,po prostu nie odczuwam przyjemnosci przebywajac tam.

Nie pale,pije tylko okazjonalnie,wszystko w granicach rozsądku

Czy to wszystko jest normalne?Jak oceniace takiego faceta?

dziwie sie że kobiety same nie zaczepiają Cie na ulicy i nie proszą o nr tel:)
jest takie powiedzionko- za mundurem panny sznurem, wystarczy żebyś sie odwrócił:))

19

niestety,żadna nie zaczepia big_smile

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018