Dym papierosowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Dym papierosowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dym papierosowy

Dziewczyny chciałam się poradzić w pewnej kwestii. Ostatnio zdobyłam bardzo fajne łóżko z materacem od znajomych niestety są oni nałogowymi palaczami i cały materac jest przesiąknięty smrodem papierosów. Pokrowiec wypiorę w pralce, ale co zrobić z zapachem, który wchłonął się we wnętrze materaca? Słyszałam o ziarnach kawy oraz o zwykłych środkach czyszczących, ale może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby. Niestety nie mam balkonu więc nie mam gdzie go wystawić do wietrzenia....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dym papierosowy

Załóż pokrowiec i posyp go proszkiem do pieczenia lub soda oczyszczona. Zostaw na 12-24 godziny :-)  Super pochłaniają wszelakie zapachy. Zrobilam tak z dywanem, nie dość że kolorek powrócił , zeszy wszystkie zabrudzenia to jeszcze nie bylo już czuc psiego zapachu. Stary ,dobry ,babciny sposob.

3 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-04-20 17:02:38)

O tak! soda jest dobra. Jak chcesz mozesz też spryskiwacze materac jakims zapachem (może być nawet rozmieszczonych płyn do plukania) i potem przeprasować go zelazkiem z parą przez ręcznik.  Para i ciepło wcisnąć zapach wgłąb materaca. (tylko kontroluj temperaturę:D)

4

Soda, a potem troszkę środka czyszczącego zdziałało cuda!:) Dziękuję za poradę.

5

Bardzo fajna i ciekawa rada.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Dym papierosowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018