Kolor wózka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Kolor wózka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Kolor wózka

Jaki kolor wózka byście wybrały dla dziecka? Ja dla dziewczynki zastanawiam się nad brązowo-beżowym, turkusowym albo szarym...
A wy wybrałybyście bardziej stonowane kolory czy weselsze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolor wózka

Ja spodziewam sie chlopca i mam szary. Wydaje mi sie ze jest dosc uniwersalny i neutralny. Chcialabym pozniej sprzedac smile

28.07.2015 ostatni okres
23.08.2015 2 kreski smile
06.05.2016 Kubuś   4100 g i 54cm do KOCHANIA

3

A który z poniższych 3 wózków wydaje Wam się najładniejszy i zarazem najbardziej praktyczny? Podobają mi się wszystkie i nie mogę się zdecydować wink
PunBB bbcode test

4

Moj wózek jest szaro fioletowy, jest w miare nautralny, spodziewam sie dziewczynki, ale planuje 2 dzieci wiec nie hralam nic typowo rozowego.. Z twoich peopozycji podoba mi sie pierwszy wozek, jest najciemniejszy i dobrze bo nie hd tak widac brudu smile 

Ale kazda mama sugeruje sie czyms innym, to tylko moje zdanie:)

Zuzia 1 IV 2016 10:45
56cm, 3560g

5

Ja tam zaszalalam i kupilismy rozowo czarny wink

A z Twoich najbardziej mi sie pierwszy podoba

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

6

Ja dla dziewczynki zamówiłam miętowo,-szary też w miarę neutralny, również dla chłopca zamówiłabym ten sam. A z Twoich najbardziej podoba mi się szary

Zuzia 25.04.2016 godz 19.03
3,390 kg, 57cm

7

Ja mam synka i mam szary dla dziewczynki też bym kupiła pewnie szary bo poprostu mi się podobał, ja mam wózek Bebetto Luca
a Ty jaki model wybrałaś? Twój też mi się podoba, a kolor to turkusowy lub szary nie lubię beżu.

Każdy płacz i każdy śmiech ma jakiś sens...

Michał 07.08.2014r  Nasz Cud :*

8

asienka88 napisał/a:

Ja mam synka i mam szary dla dziewczynki też bym kupiła pewnie szary bo poprostu mi się podobał, ja mam wózek Bebetto Luca
a Ty jaki model wybrałaś? Twój też mi się podoba, a kolor to turkusowy lub szary nie lubię beżu.

Ten model, który jest powyżej to Mikrus Venezia

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Kolor wózka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021