Ćwiczenia na lepszy seks ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Witam wink czy któraś z Was stosuje jakieś ćwiczenia by poprawić relacje w łóżku? Chodzi mi o jakieś ćwiczenia na części intymne by seks stał się przyjemniejszy, nie sprawiał bólu ? Często się zdarza, że bardzo się napinam i partner ma kłopot z wejściem bądź odczuwam ból ponieważ jego penis nie należy do małych. Przez to wiele pozycji póki co jest nie dla nas. Najlepsze są te kiedy mam złączone nogi np. na łyżeczkę bądź kiedy kontroluje sytuację na jeźdźca smile. Inne pozycje sprawiają ból niestety i szukamy czegoś by to zmienić.
Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Ćwiczenia, z tego co wiem, stosuję się właśnie by się nieco "spiąć" w przeciwnych przypadkach. Ty się rozluźnisz, przyzwyczaisz a potem będziesz się cieszyć. wink

3

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Rozluźnienie powoduje, że jego penis wchodzi coraz głębiej co zaczyna sprawiać mi ból i musi się wycofać. Przez naszą budowę większość pozycji powoduje ból, mimo rozluźnienia, długiej gry wstępnej czy tego, że jestem wilgotna. Dlatego piszę ponieważ słyszałam, że istnieją jakieś ćwiczenia, które potrafią bardzo pomóc by ten seks nie był tak bolesny. smile

4 Ostatnio edytowany przez alienekpl (2016-01-03 19:37:54)

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

@ Nadzieja89

Może nie ćwiczenia a pozycje , raczej na łyżeczkę mając złączone nogi nie masz bardziej rozluźnionej.
Nogi musisz rozkładać żeby mięśnie się rozeszły a nie ściskać. Robisz odwrotnie. A ćwiczenia są jak powyżej miałaś na poprawienie mięśni tych.

Może spróbuj podłożyć poduszkę rozkładając nogi...

Możliwe że coś źle interpretujesz i nie chodzi o mięśnie pochwy a o długość pochwy wtedy jeśli boli to tylko płytkie pozycje i łyżeczka ma sens - to jedna z płytkich...

5 Ostatnio edytowany przez Nadzieja89 (2016-01-03 21:45:38)

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Nie wiem jak to określić. Podkładanie poduszki nie daje nic. Pozycja na misjonarza odpada, jego penis jest spory i jak we mnie wchodzi w tej pozycji to bardzo boli. Jedynie te dwie pozycje są dla mnie komfortowe i nie powodują bólu. Dlatego myślałam, że dzięki jakimś ćwiczeniom uda mi się cieszyć z seksu jeszcze bardziej.
Nie da się nic zmienić w jakiś sposób?

6 Ostatnio edytowany przez alienekpl (2016-01-03 21:54:19)

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)
Nadzieja89 napisał/a:

Nie wiem jak to określić. Podkładanie poduszki nie daje nic. Pozycja na misjonarza odpada, jego penis jest spory i jak we mnie wchodzi w tej pozycji to bardzo boli. Jedynie te dwie na razie powodują, że czuje się dobrze podczas seksu. Dlatego myślałam, że dzięki jakimś ćwiczeniom uda mi się być tam ,, luźniejsza''.

Może napisze to tak bardziej logicznie , nie obraź się.

Pozycja na misjonarza to jest głęboka pozycja , czyli głeboka penetracja. Jeśli ma długiego to będzie Cię boleć.
Pozycja na łyżeczkę to płytka pozycja , dłuższy jest wstanie nie zadawać bólu natomiast przy krótszym niewiele byś czuła.
Pozycja na jeźdźca sama kontrolujesz penetracje i zakładam że nie siadasz całkowicie do samego końca ( i tutaj możesz robić coraz większe ruchy sama kontrolując to )

Żeby sobie wyrobić to musisz dużo uprawiać seksu ( w drugą stronę ) a nie ćwiczyć smile - ćwiczenia są dla tych co mają już za sobą sporo stosunków lub są po ciąży smile

No nie będę Ci tutaj robił wykładu z pozycji , poszukaj płytkich pozycji.  O ile się nie mylę to po prostu masz mała pochwę i dlatego ( chodzi o długość , kobiety tak jak faceci mają różną długość pochwy )

7

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)
alienekpl napisał/a:
Nadzieja89 napisał/a:

Nie wiem jak to określić. Podkładanie poduszki nie daje nic. Pozycja na misjonarza odpada, jego penis jest spory i jak we mnie wchodzi w tej pozycji to bardzo boli. Jedynie te dwie na razie powodują, że czuje się dobrze podczas seksu. Dlatego myślałam, że dzięki jakimś ćwiczeniom uda mi się być tam ,, luźniejsza''.

Może napisze to tak bardziej logicznie , nie obraź się.

Pozycja na misjonarza to jest głęboka pozycja , czyli głeboka penetracja. Jeśli ma długiego to będzie Cię boleć.
Pozycja na łyżeczkę to płytka pozycja , dłuższy jest wstanie nie zadawać bólu natomiast przy krótszym niewiele byś czuła.
Pozycja na jeźdźca sama kontrolujesz penetracje i zakładam że nie siadasz całkowicie do samego końca.

Żeby sobie wyrobić to musisz dużo uprawiać seksu ( w drugą stronę ) a nie ćwiczyć smile - ćwiczenia są dla tych co mają już za sobą sporo stosunków lub są po ciąży smile

No nie będę Ci tutaj robił wykładu z pozycji , poszukaj płytkich pozycji.  O ile się nie mylę to po prostu masz mała pochwę i dlatego ( chodzi o długość , kobiety tak jak faceci mają różną długość pochwy )

To dopiero mój początek, więc może praktyka i czas wiele zmieni. Dziękuję za opinię smile

8 Ostatnio edytowany przez alienekpl (2016-01-03 21:59:38)

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Napewno zmieni smile


To kochaj się do woli , powinno być lepiej omijaj głębokie smile

Dlatego nie ma znaczenia jakiej wielkości penisa ma facet , można dopasować się smile

9

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Miałam bardzo podobnie. Do tego co reszta napisała, to dodam jeszcze, że powinnaś stosować żele nawilżające, które poprawiają komfort . Ból może być też powodowany dużą wrażliwością szyjki, ja tak mam, na pocieszenie dodam, że z biegiem czasu ta wrażliwość maleje. Trening czyni mistrza.

10

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

"kobiety tak jak faceci mają różną długość pochwy " sorki, nie mogłam się oprzeć smile smile

11

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

robie szpagaty i gwiazdy ale najlepiej na relacje wplywaja cwiczenia na drążku.

12 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2016-02-02 16:01:13)

Odp: Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Możesz również spróbować kulek waginalnych( gejszy), jest to narzędzie do ćwiczeni mięśni

Jest kilka artykułów w internecie np "Kulki waginalne: fakty i mity"

Jakby cię to zainteresowało to najlepsze ceny widziałam w [spam]

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ćwiczenia na lepszy seks ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024