Zimowo-wakacyjny zlot - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Zimowo-wakacyjny zlot

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

Temat: Zimowo-wakacyjny zlot

Z racji, że słowo się rzekło to otwieram wątek poświęcony właśnie kwestii organizacji forumowego zlotu zgodnie z zaleceniem moderacji.
Co, kiedy i jak to sprawa otwarta, ale tutaj możemy sobie o tym podyskutować smile

Od siebie mogę powiedzieć, że chyba najciekawszym okresem na tego typu spotkanie byłby okres wiosenno-letni. Kwestia dni - zgaduję, że większość osób będzie pracować, więc okres sobota-niedziela pewnie często będzie się pojawiał

The voice of the dead cannot be stopped.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zimowo-wakacyjny zlot

Zrobiles to jednak big_smile najlepiej w okolicach lata bo jak zimno to ja z domu nie wychodzę
I oczywiście proponuje stolicę big_smile

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

3

Ktoś musiał pierwszy wbić łopatę, ale resztę musimy wybudować razem wink
Z racji odległości również proponuję centrum Polski, żeby każdy mógł w miarę bez problemów mieć połączenie (mimo, że sam z południa jestem, ale z Krakowa Pendolinio zawsze można dosyć szybko podjechać)

4

Mishia szykuj się big_smile

Osoba, która wiecznie mówi tak, nieustannie pomija osobiste potrzeby i powoli buduje w sobie ogromny gniew.
Marshall B. Rosenberg

5 Ostatnio edytowany przez Przemuś (2015-12-31 16:32:27)

O Lucyfer ubiegłeś mnie jednak, ale to bez znaczenia kto otworzy ten wątek, ważne że coś się dzieje, jak już mówiłem jestem na tak , u mnie pora bez znaczenia, wszystko wskazuje na to że będe miał w następnym roku dużo wolnego, czasowo to ja już mogę od lutego 2016,chociaż wiem że to za wcześnie jest, i wyłączając sierpień bo mam żniwa i muszę czuwać, zresztą pożyjemy zobaczymy

Warszawa jak najbardziej ok, kawałek mam ale dam radę, przy okazji mogę kogoś zabrać  kto mieszka bardziej na południe ode mnie, np z podkarpackiego jakby kto się zgłosił

Rakietowy króliczek

6

Cieszę się ze warszawa póki co pasuje, będę miała bliżej big_smile ja to proponuje naprawdę jak będzie ciepło tak od marca albo kwietnia i dalej.

7

Przemuś napisał/a:

O Lucyfer ubiegłeś mnie jednak, ale to bez znaczenia kto otworzy ten wątek, ważne że coś się dzieje, jak już mówiłem jestem na tak , u mnie pora bez znaczenia, wszystko wskazuje na to że będe miał w następnym roku dużo wolnego, czasowo to ja już mogę od lutego 2016,chociaż wiem że to za wcześnie jest, i wyłączając sierpień bo mam żniwa i muszę czuwać, zresztą pożyjemy zobaczymy

Warszawa jak najbardziej ok, kawałek mam ale dam radę, przy okazji mogę kogoś zabrać  kto mieszka bardziej na południe ode mnie, np z podkarpackiego jakby kto się zgłosił

Podkarpacie na pewno się zgłosi do Ciebie, jak będzie chciało jechać smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

8

Wy tak na serio z tym zlotem? wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

9

Krejzolka82 napisał/a:
Przemuś napisał/a:

Podkarpacie na pewno się zgłosi do Ciebie, jak będzie chciało jechać smile

Krejzolka, jestem na tak, oh yeah big_smile

Rakietowy króliczek

10

Metyl napisał/a:

Ja na serio, mam nadzieję że inni też, powód: bo lubię z pozoru szalone pomysły wcielać w życie, mam nadzieję że się sprawa rozwinie

Rakietowy króliczek

11

Metyl napisał/a:

A co w tym złego metylu ? wink

Z taką grupką to "zlot" zakończy się luźnym ogniskiem XD

12

Złego nic, just askin...

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

13

Wow, Lucek fajnie że wbiłeś tą łopatę wink wreszcie facet z inicjatywą smile

Insaneski    smile  ....

https://m.youtube.com/watch?v=dEIGF3w7Za0
                   Cooler than me

14

A gdzie by to miało być?

15

Propozycja byla ze w stolicy. Na poczatku posta...

16

Stolica mogłaby być, albo w górach, ..albo nad jeziorkiem smile lubie na łonie natury wink  , ale to tylko takie moje luźne projekcje..

Cooler than me

17

Mishia napisał/a:

lubie na łonie natury wink  , ale to tylko takie moje luźne projekcje..

Ale spotykać się czy coś innego? tongue

18

Hahaha... Wiedziałam że taki zbereźnik jak Ty pomyśli sobie o czymś innym, aczkolwiek też bardzo przyjemnym wink
Jak by było ciepło to fajnie by było posiedzieć gdzieś gdzie nie czuć spalin i nie słychać hałasu miasta.

Cooler than me

19

Mishia napisał/a:

Hahaha... Wiedziałam że taki zbereźnik jak Ty pomyśli sobie o czymś innym, aczkolwiek też bardzo przyjemnym wink

Zbereźnik zbereźnika zrozumie więc nie udawaj takiej niewinnej dziewczynki bo nią nigdy nie byłaś i nie jesteś. wink

20 Ostatnio edytowany przez Mishia (2016-01-06 17:19:48)

Metyl napisał/a:
Mishia napisał/a:

Zbereźnik zbereźnika zrozumie więc nie udawaj takiej niewinnej dziewczynki bo nią nigdy nie byłaś i nie jesteś. wink

Co do zbereźnika to się nawet mogę zgodzić, wink ale o tym czy byłam i czy jestem niewinną dziewczynką to tego wiedzieć nie możesz tongue

Cooler than me

21

Mishia napisał/a:

Co do zbereźnika to się nawet mogę zgodzić, wink ale o tym czy byłam i czy jestem niewinną dziewczynką to tego wiedzieć nie możesz tongue

Ooo, chętnie się dowiem. To kiedy masz czas? tongue Poza tym ja już pewne swoje zdanie na ten temat mam. Wiesz, pewne rzeczy da się wyczuć bez...głębszego poznania. wink

22 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2016-01-06 19:42:11)

Mishia napisał/a:

Wow, Lucek fajnie że wbiłeś tą łopatę wink wreszcie facet z inicjatywą smile

Insaneski    smile  ....

Ktoś musiał ruszyć tę machinę, a ja się dopiero rozkręcam tongue

Metyl napisał/a:
Mishia napisał/a:

No wiesz Metylu ... przecież jedno nie musi wykluczać drugiego tongue

---------------------------------------------------------------------------------------------

Osobiście sam wolałbym jako miejscówkę np. Zakopane, ale wypada mieć na uwadze wszystkich użytkowników, a Warszawa jest mimo wszystko w centrum, a połączenia są solidne z raczej każdego zakątku Polski

23

Lucyfer666 napisał/a:

No wiesz Metylu ... przecież jedno nie musi wykluczać drugiego tongue

Oczywiście że nie ale wolę wcześniej wiedzieć. big_smile

24

Ludzie pójdziemy na spontan, ma tu ktoś jakieś pojęcie o Warszawie,  bo ja to muszę się dokształcić

Rakietowy króliczek

25

Tzn co chcesz wiedzieć np?

26

Hola hola, jeszcze nie wiem o co pytać, napewno nie gdzie to jest? he he big_smile
Wiesz najpierw to muszę kupić mapę a potem będę pytał chociaż jak większe miasta sobie ogarnąłem to i z Warszawą sobie poradzę

Rakietowy króliczek

27

Ja w warszawie srednio raz na miesiąc bywam

28

Metyl napisał/a:
Mishia napisał/a:

Metyl chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym , he he big_smile

Rakietowy króliczek

29

Nie. Przyjemne z jeszcze przyjemniejszym.

30

Przemuś napisał/a:

Ludzie pójdziemy na spontan, ma tu ktoś jakieś pojęcie o Warszawie,  bo ja to muszę się dokształcić

Jakby Podkarpacie z Tobą pojechało na zlot, to może być i Twoim przewodnikiem. Chociaż przewodnikiem to może za duże słowo tongue
Po prostu kompanem:)

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

31

Krejzolka82 napisał/a:
Przemuś napisał/a:

Jakby Podkarpacie z Tobą pojechało na zlot, to może być i Twoim przewodnikiem. Chociaż przewodnikiem to może za duże słowo tongue
Po prostu kompanem:)

Ty to masz pomysł Krejzi, wiesz co 2 głowy to niejedna szczególnie moja która czasem błądzi

Rakietowy króliczek

32

Gość wyraźnie pisze, że jest psychopatą, ma takie skłonności i chlubi się tym. A wy głupie baby chcecie jechać na ten zlot, gdzie rozum zostawiłyście, brak wam chłopa to na potańcówkę czy coś.

Na ognisko sobie pojedziecie bez żadnych oczekiwań - akurat. Czemu przez net się umawia? Powodów może być tysiące. Mógł też setki oszukać a wam wmawiać, że prawie prawiczek.

W najlepszym przypadku jakąś z was złowi, wykorzysta i zostawi. W najgorszym to będzie mu za mało i jeszcze uprzykrzy wam później życie, może prześladować itd. chcecie tego? Jak ćmy do ognia.

Nie mówicie później, że nikt was nie ostrzegał.

33

Mamy tu psychopatę? Żeby tylko jednego...

Zieeew...

34

Rama napisał/a:

Gość wyraźnie pisze, że jest psychopatą, ma takie skłonności i chlubi się tym. A wy głupie baby chcecie jechać na ten zlot, gdzie rozum zostawiłyście, brak wam chłopa to na potańcówkę czy coś.

Na ognisko sobie pojedziecie bez żadnych oczekiwań - akurat. Czemu przez net się umawia? Powodów może być tysiące. Mógł też setki oszukać a wam wmawiać, że prawie prawiczek.

W najlepszym przypadku jakąś z was złowi, wykorzysta i zostawi. W najgorszym to będzie mu za mało i jeszcze uprzykrzy wam później życie, może prześladować itd. chcecie tego? Jak ćmy do ognia.

Nie mówicie później, że nikt was nie ostrzegał.

big_smile Niektórzy to naprawdę potrafią tutaj nieźle rozbawić big_smile

35

Po prostu wystarczy czytać co ludzie piszą np. założyciel tego tematu w temacie "psychopaci są wśród nas" (dział "psychologia") i nie tylko tam.

Ale ogólnie życzę użytkownikowi Lucyfer666 jak najlepiej. A najlepiej podobnej kobiety do jego charakteru i skłonności, wtedy wszyscy będą szczęśliwi.

36

Rama napisał/a:

Po prostu wystarczy czytać co ludzie piszą np. założyciel tego tematu w temacie "psychopaci są wśród nas" (dział "psychologia") i nie tylko tam.

Ale ogólnie życzę użytkownikowi Lucyfer666 jak najlepiej. A najlepiej podobnej kobiety do jego charakteru i skłonności, wtedy wszyscy będą szczęśliwi.

No dobrze, Ramo, ale tu są dorośli ludzie. Mają ochotę się spotkać - niech się spotykają. Wolny wybór i nie ma co się oburzać. Zresztą rozumiem, że masz doświadczenie z psychopatami, ale to jest wątek o spotkaniu osób, które chcą się poznać i nie ma co tu dorabiać ideologii albo wytykać czegoś komukolwiek. Ja mam doświadczenie z socjopatami i co, nie krzyczę do każdego, żeby się strzegł przed owymi. 
Proszę, nic ci nie zrobił, to nie gryź wink

37

Ingunn napisał/a:

Zresztą rozumiem, że masz doświadczenie z psychopatami,

? Wyciągasz wnioski na podstawie?

Proszę, nic ci nie zrobił, to nie gryź wink

Przepraszam biedulka.

smile

38

Helo,czas się odezwać po długiej przerwie,   jak tam się macie, coraz bliżej lata, i jak z tym zlotem naszym macie chęć dalej? Co tam u was słychać

Rakietowy króliczek

39

A to są w ogóle jakieś plany? wink Wszyscy się gdzieś rozeszli.

40

chyba każdy ma już inne plany hmm Ja proponowałam stolicę i wyrazałam chęć spotkania z Wami ale nie wiem czy wakacji nie spędzę w szpitalu, eh

41

Kurde jakby była stolica albo okolica to ja chętnie wchodzę w to ;-)

42

Moje plany się nie zmieniły, jestem dalej za zlotem, ja tam lubie poznawać nowych ludzi, myślałem że ta myśl w was przetrwała, ja wiem powysyłam mejle, może ktoś coś sobie przypomni, narazie uczęszczam na zloty na moim lubelskim podwórku i jest fajnie big_smile

Rakietowy króliczek

43

A tak sobie przypomniałam o tym wątku, więc sobie w nim pisze, a co tam tongue

44

A to i ja sobie skrobnę, a co mi tam :-P

45

Ciekawe, czy jakiś zlot się odbył...

46

Mystique71 napisał/a:

Lokalne oczywiście się odbywają, słyszałem o co najmniej kilku, ale żaden większy chyba nie.

47

Jacenty89 napisał/a:
Mystique71 napisał/a:

Lokalne oczywiście się odbywają, słyszałem o co najmniej kilku, ale żaden większy chyba nie.

Miałam na myśli jakiś wieeeelki ogólnopolski zlot big_smile wink 
Sama byłam na mini-zlocie z kilkoma netkobietkami.

48

Zależy od ilu osób jest to już 'wielki'...

49

Metyl napisał/a:

Zależy od ilu osób jest to już 'wielki'...

metyl moim zdaniem od dwóch tongue, he he, żartuje tak myślę od 20 to już jest coś, wogóle jak nastroje u was, ja w tym roku będe miał jeszcze więcej wolnego czasu to mogę jeździć na takie zloty , nigdy nie byłem na zlocie z tego forum, szkoda że w lubelskich stronach takie się nie odbywają sad

Rakietowy króliczek

50

20? Ja myślę że jak się spotka w jednym miejscu już 4-5 osób to można to nazywać zlotem. Takim mini ale zawsze. Sam na sam to nie są zloty, to co innego. wink

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Zimowo-wakacyjny zlot

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021