Mąż pogonił kochanke!!! Tą od nagich fotek!! Wygralam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż pogonił kochanke!!! Tą od nagich fotek!! Wygralam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Mąż pogonił kochanke!!! Tą od nagich fotek!! Wygralam

Witam serdecznie
Pamiętacie jak pisałam o męzu , ktory chciał nagie zdjęcia dziewczyny,zaprace ? ktora okazala sie bluszczem? A mąż to taki tchorz troche i bal sie ,ze ona go osaczy, ze będą problemy?

Przestałam ufać męzowi, po tym jak przyznał sie do flirtu i dotyku. Pisaliscie,ze chcial nagich fotek bo to wstep do romansu. Pogonił ją bo powiedział,ze jest mi wierny nie akceptuje skoków wbok?

Po wakacjach odnowil kontakt, pisal do niej maile,ze wypiękniala,ze przykro mu,ze nie chce miec go za przyjaciela..itd Laska znowu zaczela sobie wkrecac,ze mężowi sie odwidzialo i chce romansu. A mąż tylko chcial udowodnic jaka to pusta idiotka. wyatrczy ze kiwnie palcem-ona do niego przyleci.

Az mi dziś żal tej dziewczyny. Ma 29 lat i nie ma męza, ani chlopaka, trądzik na twarzy , ktory obrzydza...

Ale byla na tyle bezczelna i durna,ze wymyslila zabawe z mężem, ktory jednak okrutnie z niej zakpił. Mąż pomogl jej naprawic projektor w pracy, a ona powiedziala,ze jak to zrobi to dostanie "nagrode". Mąż jej napisał a co"jaka to nagroda? Cała ty? Powiedziec jaka nagroda bo nie wiem czy warto naprawiac"  Oczywiscie mąż zażartowal,ze "cała ona" a ta idiotka wziela to na powaznie.

Napisala mu smsa " masz do wyboru: cos materialnego, 2- cos w naturze

haha mąż odpisal"jestem materialistą-wybieram nr 1"

Dziewczyna sie poryczala, napisala mu to w smsie, pisala,ze mu sie nie podoba,ze nie chciał jej, ze nie chciał jej w naturze...ze mu nie wierzy, a mąż sie wkurzyl i zazdwonił i powiedzial,ze wiecej nie chce mu sie  znia pisac o tym,ze chętnie by skorzystał ale jakby był wolny ale ma żone i nie chce.

Mąż pokazywal mi smsy od niej.

I smsa jak wybiera nagrode materialną.

Wygralam z ta dziewczyną, należało jej sie upokorzenie ze strony męża.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mąż pogonił kochanke!!! Tą od nagich fotek!! Wygralam

Tzn w  temacie mialo byc "potencjalną kochanke"

Na jej miejscu bym sie chyba zabiła ze wstydu....

Ona bombardowała męża potem mailami jak ją zbył przez telefon. Pisala,ze sie wyglupila, bo ją podpuszczał, ze nie miala nic zlego na mysli, tylko wyglupy. Mąż odpisal jej na pocieszenie bo widzial,ze histeryczka  zniej,ze moze do niego przychodzic, moga wypic kawe, pogadac i sie powygłupiac ale "tylko powygłupiac" bo ma żone i nie bedzie jej zdradzał.

Ona mu napisala,ze kupiła mu upominek za 200zł za polecenie jej kiedys do tej pracy  i miala z nim przyjsc gdyby wybrał nagrode w "naturze" hahahhaa czy ta dziewczyna jest zakochana w moim męzu? Probuje go przekupic pieniedzmi???

3

Odp: Mąż pogonił kochanke!!! Tą od nagich fotek!! Wygralam

teraz rozumiem o co chodzi z tymi desperatkami, męzczyzna powie cos, podpusci, np mąż powiedzial " a co za projektor zrobisz mi w biurze streaptiz"?? I ta laska by go zdobyc podejrzewam,ze z checi,a pokazalaby mu golą dupe..

Kazdy żonaty, do ktorego przyczepi sie jakas siksa powinien odpowiedziec'spadaj k....wo ja mam żone"

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mąż pogonił kochanke!!! Tą od nagich fotek!! Wygralam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018