Nie wiem co ze sobą zrobić. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie wiem co ze sobą zrobić.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Nie wiem co ze sobą zrobić.

Hej
Trafiłam na to forum przez zupełny przypadek . Koleżanką która jakiś czas temu zostawił facet podeslala mi link żebym na spokojnie sobie poczytala i przemyslala parę rzeczy .

Otóż mam 23 lata i ponad 2 miesiące temu zostawił mnie mężczyzna którego traktowalam jak tego jedynego już do końca , ale zacznijmy od początku .

Spotkałam to przez przypadek po jednym z pierwszych egzaminów na studiach . Nowe miasto , otoczenie i ludzie. Nie lubię zmian i na nic się nie nastawialam bo byłam po dość dziwnym związku i chciałam odpocząć . Stało się jednak tak że po 2 tygodniach rozmów , smsów i wspólnych wieczorów coś zaiskrzylo. Byliśmy oficjalnie parą a ja wiedziałam że to coś poważnego . Czas leciał a nasze uczucie rosło z dnia na dzień . Planowaliśmy rodzinę , dzieci i wspólny dom . Oczywiście nie zawsze było wesoło i kolorowo ze względu na jego porywczy charakter ale był dla mnie bardzo dobry , troskliwy i uchylił by mi gwiazdki z nieba. Po pół roku zdecydowaliśmy się na takie zaręczyny tylko dla nas które upieczetowane były tatuazami na palcach <klodka i kluczyk>. Były piękne i zawsze się nimi szczycilismy. Z racji tego że on pracował a ja studiowalam nie mieliśmy dużo czasu dla siebie . zdecydowaliśmy się wspólnie zamieszkać . No i udało się , jego rodzice oddali nam mieszkanie i urzadzalismy je po swojemu . Po 3 latach bycia razem wkradla się rutyna . On zaczął dłużej pracować , mało się widywalismy i nie było już tego czegoś . We wrześniu nastąpiła kumulacja wszystkiego i ze mną zerwał mówiąc że się wypalił i to nie ma sensu . Byłam w strasznym dołku nie jadłam , mało piłam i wyniszczylam swój organizm chudnac 15 kg w półtora miesiąca.

Na dzień dzisiejszy jestem na etapie usuwania tatuażu i pogodzenia się z faktem że po tak krótkim czasie ma nową dziewczynę . Serce rozpadło mi się na kilkadIesiat części wiedząc że zrobił mi taką krzywdę .

Najgorsze są samotne wieczory kiedy nie ma się do kogo przytulić i pogadać . wiem że ten czas nie wróci ale nie wiem jak postawić się na nogi i zacząć życie od nowa . może macie jakieś złote rady z których mogła bym skorzystać .
;((

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie wiem co ze sobą zrobić.

Niestety nie ma złotych rad. Pozostaje Ci zająć się sobą, usunąć wszelkie pamiątki i żyć na nowo. Wiem co przeżywasz, mam prawie tak samo. Jeśli chcesz napisz na mojego e maila. Wesołych Świąt.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

3

Dziewczyno masz 23 lata! Wszystko przed tobą! Nie pozwól żeby jeden palant zniszczył ci życie.
W samotne wieczory poczytaj rozne posty na tym forum. Jest nas więcej- zostawionych, samotnych ale tu nie będziesz sama:)

4

niestety moja droga na nic nie ma złotej rady , rozumiem ,że jest Ci ciężko niestety czasem ludziom łatwiej jest sie wycofywać niż próbować cokolwiek naprawić. Gdzieś tam na Ciebie czeka ten jedyny tylko musisz mieć siły żeby funkcjonować. życzę Ci dużo szczęscia z całego serca , bądź silna smile

5

Złote rady, hmm niema takich, każda z nas przeżywa rozstanie po swojemu. Ja się rozstałam po prawie 8 latach, boli jak cholera chociaż minęło 5 tygodni. Niestety gorsze chwile wypierają te lepsze. Nadal jak rozmawiam ze swoim to mięknę, oczy zalewają się łzami chociaż obiecałam sobie być twarda. Czekam na każdą okazję do kontaktu jak na zbawienie. Zawsze pozostanie u ciebie nadzieja, że może mu się odmieni i zatęskni. Trzymaj się, gdybyś chciała popisać napisz meila smile

6

Wiem jak się czujesz. 5 dni temu również zerwał ze mną chłopak z którym wiązałam przyszłosć i tez powiedział mi, ze się nagle wypalił.
Poradziłabym abyś znalazła sobie bratnia duszę. Nie żebys się zakochiwała bo to i tak się nie uda bo nadal kochasz swojego byłego. Ja po prostu zeby nie myśleć o tym ciągle gdzies wychodzę. Umawiam się ze znajomymi i wgl. Na spacer z ludźmi, żeby cały czas z kimś być. Wieczory są cholernie trudne, ale dasz radę..Wiem, ze jest ciężko ale trzeba przez to przejść. Ja juz po tych 5 dniach już nawet zaczynam się śmiać ale nadal nie jem.
Każdy po prostu przechodzi przez to inaczej. Spójrz na to z innej perspektywy możesz robić rzeczy, których nie mogłaś robić bedąc w związku. I to, ze już nikt Cie nie kontroluje ani nie sprawdza. Wolnoość po prostu smile

7

A do mnie dzisiaj dotarło, że najlepszym kubłem zimnej wody, jest to jak się dowiadujesz pośrednio, że on w zasadzie Cię nie kochał i nie przejmuje się tym, że ktoś może cierpieć. Ze tak naprawde była kobieta z którą był 2 lata 6 lat temu to ją najbardziej kochał i żałuje że z nią nie jest smile

uwierzcie mi - prawda ta najgorsza jest najlepszym lekarstwem. Nie wiem czy to jest chwilowe czy nie, ale czuje że odżyłam jak się o tym dowiedziałam smile a dlaczego? bo poczułam pierwszy raz do niego obrzydzenie, tak ogromne, że jak sobie pomyśle o nim, to mnie mdli. Teraz widzę tylko te złe cechy, że wcale nie był taki przystojny, bo miał brzydką cerę, brzuch i był leniem, że tak naprawde nie mial porządnego wykształcenia smile nie miał pasji ani celu do którego dąży, że tak naprawde byłam z nim nieszczęśliwa, bo nie mogłam się rozwijać, bo byłam wpatrzona jak w obrazek.

Dziewczyny! jesteśmy młode, nie marnujmy czasu na płacz i myślenie o nim. Najwazniejszy jest szacunek do samej siebie i najwazniejsze jestemy my! A jedyne co, to mozemy się tylko cieszyć, bo dostałyśmy porządnego kopniaka a taka okazja juz moze się nie zdarzyć smile każda z nas powinna przejść rozstanie, bo wtedy stajemy się o milion % silniejsze i tego się trzymajmy.

Skoro im to zwiska, tez zaczynaja nowe zycie, to nie bądźmy gorsze i pokażmy nawet tych sku rwie lą, to co stracili smile

8

Sylwia,prawie cztery miesiące po rozstaniu,myślałam że jest już dobrze,nawet niedawno dawałam dobre rady ona_ona_ona90,jednak ostatnio znowu coś szwankuje hmm myślę że po prostu trzeba wszystko przejść,iść dwa kroki do przodu a potem cofnąć się z 10 do tyłu jak w moim przypadku..ciężkie jest to wszystko.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nie wiem co ze sobą zrobić.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018