Gwizdek w górach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gwizdek w górach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Gwizdek w górach

Bierzecie ze sobą gwizdek w góry? Rzekomo powinno się, no ale może mi ktoś wytłumaczyć po co?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gwizdek w górach

By w razie czego wezwać pomoc: 1  sygnał co 10 sekund przez 1 min, potem 1 min przerwy (oczekiwanie na odpowiedź) i powtórzenie postępowania. Odpowiedź - 3 sygnały w ciagu 1 min (1 sygnał co 20 sekund).
Nie noszę go ze sobą, ale zawsze mam mocną latarkę halogenową. Oprócz tradycyjnego zastosowania można jej także użyć do wezwania pomocy według powyższego schematu.

3

Przydaje się w grupie kiedy nadchodzi gęsta mgła... wtedy może to być dla Ciebie jedyny ratunek...

4

Osobiście nie biorę gwizdka w góry (latarkę mam), ale przeważnie jestem z ekipą, w której znajdzie się ktoś bardziej odpowiedzialny i weźmie gwizdek, apteczkę...

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Gwizdek w górach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018