spirala po trzech cesarkach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » spirala po trzech cesarkach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Puchatek (2015-12-05 08:04:37)

Temat: spirala po trzech cesarkach

Mam pytanie,czy można założyc spirale po trzech cesarkach , do tej pory stosuje prezerwatywy ale panicznie boje się ze cos się wydazy i przez to unikam zblizen co odbija się na moim zwiazku...dodam jeszcze że mój lekarz ostatnio śmiał się ze mnie ze stosuje prezerwatywy,powiedział ze to tak uda się albo nie uda...po tym się wystraszyłam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: spirala po trzech cesarkach

czy wy tez myslicie tak jak on że prezerwatywy nie daja pewności?

3

Odp: spirala po trzech cesarkach

Zmień ginekologa na jakiegoś z mniejszym poczuciem humoru w tak dosyć poważnych sprawach. Lekarz ma konkretnie doradzić najlepszą dla Ciebie metodę antykoncepcji a nie żarty sobie robić. I to on ma Ci dać taką odpowiedź, żebyś nie musiała jej już szukać po forach. Gdzie odpowiedzi będą różne, ale na pewno nie dające 100% pewności. Z tego prostego względu, że po pierwsze - raczej nie ma tu lekarzy, a po drugie metodę skutecznej antykoncepcji dobiera się indywidualnie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » spirala po trzech cesarkach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024