Skrócenie,przyspieszenie okresu,Pomocy!:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Skrócenie,przyspieszenie okresu,Pomocy!:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Skrócenie,przyspieszenie okresu,Pomocy!:(

Hej.
Miałam wielkie plany na sylwestra,a ostatecznie wyszło tak,że dziś dostałam okres.No i chciałabym,żeby skończył mi się wcześniej(zwykle trwa ok 6 dni)tak ,żeby w czwartek było po wszytskim.No i zastanawiam się czy znacie domowe sposoby na moj problem?Słyszałam,że gorace kąpiele sprzyjają szybszemu krwawienu.Dziewczyny bardzo Was prosze o rady.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

2

Odp: Skrócenie,przyspieszenie okresu,Pomocy!:(

Nie da się raczej zmusić żeby krew szybciej wypływała. Co prawda niektóre twierdzą, że gorąca kąpiel tak działa, ale ja jakoś w to nie wierzę.

3

Moja koleżanka uparcie twiedzi,że jak pije jakieś napary z malwy czy czegoś takiego to jej się przyspiesza,ja nigdy nie próbowałam.

4

wzmożona aktywność fizyczna działa na przyśpieszenie np. bieganie

5

Określona ilość krwi musi z ciebie wypłynąć - dlatego pomaga przyspieszenie krążenia - gorąca kąpiel, bieganie i wszelka aktywność fizyczna to wszystko może pomóc. Obawiam się jednak, że niewiele - plamienie prawdopodobnie i tak zostanie skoro okres średnio trwa u Ciebie 6 dni.
Może więc warto wypróbować tampony? Dzięki nim zupełnie nie będziesz czuła tego, że masz okres smile

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

6

zgadzam się z poprzedniczkami, gorąca kąpiel, ruch oraz kawa smile ale fizjologi i tak za bardzo nie "przeskoczysz" smile

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

7

Macie rację dziewczyny,o wszystko na nic, natury się nie oszuka sad

8

Podbijam temat!

Tylko ja tutaj prosze o rady jak przyspieszyc jego przyjscie, albo tez opoznic, tudziez unormowac. by znowu byl jak trzeba ;p

9

Imeow, bierzesz tabletki?

10

unormować możesz przez tabletki antykoncepcyjne:)

Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. ... To cI DaJe sEtKę PoWoDów, AbY żYć ....Ja iCh nIe mAm.

11

Nie biore, nigdy nie bralam i nie mam zamiaru smile nie potrzebne mi bo chce miec dziecko i moj partner tez, wiec tu akurat o to nie mamy strachu.
Chodzi tylko o cos co mogloby pomoc w przyspieszeniu zebym dostala okres i go skonczyla ew dwa dni po jego przylocie. Stesknilam sie za nim i wole nie miec okresu caly jego przyjazd..;/

12

Przy naturalnym cyklu bardzo trudno jest przesunąć termin miesiączki... Jeśli ona jest tuż, tuż, to o dzień czy dwa wcześniej można ją "przywołać" intensywnie uprawiając jakiś sport, np bieganie, albo jazdę na rowerze. Ale to trzeba do upadłego smile

13

sprobuje, moze to cos da...ehhh

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Skrócenie,przyspieszenie okresu,Pomocy!:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021