Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube

Nie wiem w jakim dziale to umiescic. Domyslam sie ze na pokladzie mamy w wiekszosci kobiety. Jednak mam nadzieje ze jest tutaj z nami jakis facet ktory juz mial do czynienia z wrzucaniem filmow na youtube. Otoz film nagrany telefonem w jakosci full hd na komputerze w programie GoomPlayer odbiera znakomicie, jakos jest dobra, widac dobrze efekty wizuralne i twarze ludzi. Natomiast po wrzuceniu filmu na youtube jakos obrazu znacznie spadla, wrecz bym powiedzial ze jakos jest taka jakby film ktos kalkulatorem nagrywal... Moze ktos zna sie na tym i wie jak to poprawic?

Link do filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=lDExSxWmSdo&fmt=18

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube

Chyba pomogę.
Na panelu filmiku YT klikamy na koło zębate (ustawienia) i jakość zmieniamy na 1080p (bazowo w 360 otwiera, ale to zależy od sieci) wink
U mnie wygląda bardzo dobrze

3

Odp: Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube

Dokładnie, wystarczy zmienić jakość w ustawieniach filmu.

Rafik25 napisał/a:

Jednak mam nadzieje ze jest tutaj z nami jakis facet ktory juz mial do czynienia z wrzucaniem filmow na youtube.

Dlaczego facet? Ty tak serio? wink

4

Odp: Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube
Lucyfer666 napisał/a:

Chyba pomogę.
Na panelu filmiku YT klikamy na koło zębate (ustawienia) i jakość zmieniamy na 1080p (bazowo w 360 otwiera, ale to zależy od sieci) wink
U mnie wygląda bardzo dobrze

Zrobilem to wlasnie i jakosc dalej jest gorsza niz w oryginale smile

5

Odp: Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube

To będzie kwestia kompresji wideo z dysku na YT.

Może ten link pomoże http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/vi … mp;t=39462

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Potrzebny informatyk bądź ktoś kto wrzucał już filmy na kanał YouTube

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024