Powiedziałam okropne rzeczy - co robić? Pomożcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Powiedziałam okropne rzeczy - co robić? Pomożcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Powiedziałam okropne rzeczy - co robić? Pomożcie

Jakiś czas temu zachorowałam na depresje i inne poważne  zaburzenia neurologiczne w wyniku wypadku. Mówiłam straszne rzeczy swoim bliskim. Najgorsze w tym wszystkim, że powiedziałam rodzinie męża, że jest beznadziejny w łóżku-dosłownie i mówiłam jeszcze inne brednie na jego temat. Od tamtego czasu minęło wiele czasu, psychicznie doszłam do siebie, jednak zmienił się ich stosunek do mojej osoby. Mąż nic jeszcze nie wie o moich wyczynach ale obawiam się że życzliwi doniosą mu o tym. Co radzicie? Przyznać się do tego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powiedziałam okropne rzeczy - co robić? Pomożcie

Szczerosc i tylko szczerość.
Uwazam ze kazdy czlowiek powinien ponosic konsekwencje za swoje czyny.
Zrobilas to?-trudno ,musisz przelamac sie, wyjasnic i przeprosic.
Pomysl jak on sie poczuje kiedy dowie sie tego od innych osob?
Nikt nie chce byc oszukiwany, a klamstwo wyjdzie na jaw predzej czy pozniej

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

3

Jak najbardziej, też Ci radzę szczerze porozmawiać. Prędzej czy później to wyjdzie. Myślę, że spokojna rozmowa jest tu jedynym wyjściem

4

ewa1457 napisał/a:

Jakiś czas temu zachorowałam na depresje i inne poważne  zaburzenia neurologiczne w wyniku wypadku. Mówiłam straszne rzeczy swoim bliskim. Najgorsze w tym wszystkim, że powiedziałam rodzinie męża, że jest beznadziejny w łóżku-dosłownie i mówiłam jeszcze inne brednie na jego temat. Od tamtego czasu minęło wiele czasu, psychicznie doszłam do siebie, jednak zmienił się ich stosunek do mojej osoby. Mąż nic jeszcze nie wie o moich wyczynach ale obawiam się że życzliwi doniosą mu o tym. Co radzicie? Przyznać się do tego?

A jak do tej pory mąż reagował na Twoje okresy agresji słownej? Jednym słowem, czy wie,.że masz zdiagnozowaną depresję? I jak on się w tym odnajduje?
Bo, jak znam życie, usłyszał już co nieco o sobie.
Tylko pilna, szczera rozmowa z wyjaśnieniem, co miałaś na myśli, wytykając rodzinie męża, że trafiłaś na felernego rzekomo, ich krewnego.
Zanim on dowie się o wszystkim w wersji "wzbogaconej" o słowa, których nigdy nie wypowiedziałaś i przyjmie, że jedynym Twoim celem było upokorzenie go w oczach jego rodziny.

facet po przejściach

5

A jak do tej pory mąż reagował na Twoje okresy agresji słownej? Jednym słowem, czy wie,.że masz zdiagnozowaną depresję? I jak on się w tym odnajduje?

Mąż nigdy nie pokazał mi, że jest coś nie tak ze mną. Chyba nie zdawał sobie sprawy co oznacza życie z osobą chorą psychicznie.Tak, wiedział o moim stanie. Postanowił mnie wyleczyć na własną ręke. Nie rozmawiamy o tamtym epizodzie,o depresji. Całe dnie spędza w pracy. Urodziłam dziecko i wyzdrowiałam:)

6

po prostu kawa na ławę.
usiadz z nim i...
a potem powiedz mu ze jestes chora i w czasie napadu mowilas straszne rzeczy o nim i o rodzinie. nie wiesz skąd mialas to na jezyku.
masz prawo mowic wszystko skoro masz zdiagnozowana chorobe.
glowa do gory. nie zdradzilas go.

'Netkobiety są kompasem w moim życiu'

"mam czas dla każdego absurdu"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Powiedziałam okropne rzeczy - co robić? Pomożcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018