witam wszystkich.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » witam wszystkich....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: witam wszystkich....

Przypadkiem znalazlam wasze a wlasciwie to juz nasze forum bo pzred paroma minutami do niego dolaczylam..:) Jestemu tu po pewnie jak wiekszosc a moze nawet kazda z was chce podzielic sie z wami swoimi marzeniami radosciami troskami. Od prawie 2 miesiecy (2 luty 2008r.) jestem szczesliwa mezatka mojego ukochanego Pawła. Nasza milosc juz na poczatku byla wystawiona na kilka ciezkich prob ale przetrwala. Przetrwala niechcec jego matki do naszego zwiazku, zatroskanie moich rodzicow o nasza przyszlosc bo w koncu jestesmy tacy mlodzi jak to mawia moja amma i wiele innych rzeczy. No ale jestesmy razem i bardzo sie kochamy a to sie liczy. Obecnie jestem studentka 2 roku prawa. Pasjonuje mnie prawo... dobre ksiazki.. muzyka.. moim przyjaciele dzieki ktorym ciagle odkrywam cos nowego a przde wszystkim moj maz... wiec hm.. co tu duzo mowic WITAM WSZYSTKIE PANIE smile

jak mawia moj mąż: "człowiek uczy się przez całe życie a i tak głupi umiera"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: witam wszystkich....

Witamy serdecznie w naszych progach i życzymy wielu miłych chwil na forum smile

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

? Johann Wolfgang Goethe

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » witam wszystkich....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018