czy to mozliwe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: czy to mozliwe

Witam. Przejdę od razu do rzeczy. jeśli doszło do stosunku pomiędzy mną a partnerem 2 czerwca,i miesiaczkowalam 20 czerwca, to jest możliwość żebym teraz była w ciąży ? Okres zawsze mam co 4 tyg . W tym miesiącu przypadało na sobote ,spóźnia mi się 5 dni ..robiłam test z tym że wieczorem,wyszedł negatywny..dodam że nigdy jeszcze mi się nie spoznial..dlatego się zastanawiam..wiem że powinnam powtórzyć test ale chciałam poradzić się czy jest to możliwe..czułam się ostatnio osłabiona,częściej oddawalam mocz ale nic poza tym..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy to mozliwe

Czekaj cierpliwie wink stres też swoje robi... ja też mam zawsze okres co 30 dni a dwa miesiące temu spóźnił się 16 dni a w ciąży nie jestem. Jeśli Cię to martwi idź do ginekologa, tu wróżek nie ma...

3

Nadzieja89 napisał/a:

Czekaj cierpliwie wink stres też swoje robi... ja też mam zawsze okres co 30 dni a dwa miesiące temu spóźnił się 16 dni a w ciąży nie jestem. Jeśli Cię to martwi idź do ginekologa, tu wróżek nie ma...

Tak tak wiem :- ) nikt we mnie nie siedzi. Po prostu chodzi mi o to czy można normalnie miesiaczkowac ,będąc w ciąży smile narazie nie będę się wyglupiac z ginekologiem bo to tylko 5 dni. Dla mnie aż 5 : o ale dziękuję

4

nikola123 napisał/a:
Nadzieja89 napisał/a:

Tak tak wiem :- ) nikt we mnie nie siedzi. Po prostu chodzi mi o to czy można normalnie miesiaczkowac ,będąc w ciąży smile narazie nie będę się wyglupiac z ginekologiem bo to tylko 5 dni. Dla mnie aż 5 : o ale dziękuję

Zdarzają się takie przypadki ale nie zwykle rzadko... możliwe, że to wina stresu bądź innych czynników smile. Poczekaj jeszcze kilka dni:)

5

po 14 dniach od stosunku można zrobić test i będzie on w miarę miarodajny.

6

babice napisał/a:

po 14 dniach od stosunku można zrobić test i będzie on w miarę miarodajny.

Z tym że ten ,,stosunek " miał miejsce 2 czerwca,gdzie 20 czerwca miesiaczkowalam ,to więcej niż 14 dni ,a wynik testu był negatywny( mógł się mylić ,bo był robiony wieczorem a nie rano tak jak być powinno?) Po prostu jeszcze nie spoznial mi sie okres, a 6 dni,bo tyle w tym momencie mija, zaczyna mnie martwić . Ale skoro minął tak długi czas od wspozycia z partnerem to chyba wynik testu powinien być prawidłowy, sama już nie wiem

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024