MIŁOŚĆ NA ODWYKU ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » MIŁOŚĆ NA ODWYKU !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: MIŁOŚĆ NA ODWYKU !

Hej dziewczyny postanowiłam że opisze wam swoją historię smile
Mam 18 lat życie dało mi popalić nie miałam normalnego dzieciństwa choć zawsze o tym marzyłam, jestem z rozbitej rodziny ojciec ma nową rodzinkę synka żonę i jest szczęśliwy i jest alkoholikiem. Nigdy nie miałam z nim dobrego kontaktu zresztą mieszka 550 km ode mnie.
Wychowywałam się z matką która cały czas pracowała a ja byłam wiecznie sama w domu. Nie mogłyśmy się dogadać od zawsze, byłam wykańczana psychicznie przez nią bita, wyzywana, pluta i wyrzucana z domu. Nie chciałam z nią mieszkać usiekałam. Mam siostre 13 lat starsza tez jest uzależniona od alkoholu ale nie pije juz dwa lata. Moja matka chciała się mnie pozbyć wsadzić mnie do jakiegoś ośrodka żeby mieć tylko spokoj. Ja nie mając żadnego autorytetu znalazłam sobie starsze towarzystwo które mnie wprowadziło w świat alkoholu i zabawy.Podobało mi się to bo oni mnie akceptowali rozumieli i ogólnie byłam pewna że to są moi przyjaciele....Po pewnym czasie wpadłam w nałóg nie mogłam przestać pić nie miałam umiaru piłam, piłam, piłam i piłam. Po kilku latach takiego zycia trafiłam na odwyk W tamtej chwili to była najgorsza rzecz jaka mogła mnie spotkać ( zresztą jak ?? przeciez ja nie jestem alkoholikiem! ) Z czasem pogodziłam się z tym że jestem uzalezniona i z tym gdzie się znajduje, nie ukrywam wcale nie było mi łatwo ale po trzech miesiącach przywiezli chlopaka uzależnionego od dopalaczy. Spędzaliśmy ze sobą czas, dużo rozmawialiśmy o naszym życiu o błedach które popełnialiśmy. Pierwszy raz w życiu poznałam takiego niesamowitego czlowieka który mnie zaakceptował taką jaką jestem nie musiałam nikogo udawać, nie musiałam sie pięknie ubierać i malować i nie musiałam pić żeby miec odwagę poprostu byłam sobą zwyczajną Beatą. Z czasem zakochaliśmy się w sobie byliśmy nierozłączni aż przyszedł dzień moje wyjścia do domu to był najgorszy dzień nie ten w którym mnie przywieźli na odwyk tylko ten w którym musiałam jechac do domu po 7 miesiącach. Płakałam cały czas byłam poprostu załamana bo nie chciałam się rozstawac z moim ukochanym. Dziś jesteśmy razem pół roku mieszkamy razem i bardzo się kochamy. Pierwszy raz w życiu przeżyłam prawdziwe zakochanie. Jestem bardzo szczęśliwa i zakochana po uszy. To najlepsze co mnie spotkało w życiu i codziennie dziękuje Bogu za moje szcześćie. Mam nadzieje że ktoś przeczyta moją historie i komuś sie spodoba, nie potrafię ładnie pisac więć z góry przepraszam.
Pozdrawiam was smile
PS: Każdy zasługuję na drugą szanse i nie ważne jakie dno osiągnie ważne żeby się od niego odbić i wierze właśnie w takie osoby jak ja i mój chłopak i życzę wszystkim takiego szczęścia jakie mnie spotkało smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: MIŁOŚĆ NA ODWYKU !

Podoba mi się Twój post i szczęśliwy koniec Waszej przygody:) trzymaj się z dala od alkoholu i szemranego towarzystwa A będzie dalej dobrze smile

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » MIŁOŚĆ NA ODWYKU !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018