Życzenia na święt - wysyłanie kartek na święta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Życzenia na święt - wysyłanie kartek na święta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: Życzenia na święt - wysyłanie kartek na święta

Uwielbiam wysyłać wszystkim, którym znam kartki na święta.
Ale wymyślanie dla wszystkich życzeń zaczyna być zmorą przy około 40 różnych kartek.
Dla rodziny zawsze wymyślam sama życzenia, żeby jakoś tak osobiście odnosiło się właśnie do nich.

Ale dla każdego znajomego nie chce mi się po prostu. Znacie może jakieś ładne życzenia na święta Bożego Narodzenia? Najlepiej jakieś zabawne.

A tak swoją drogą czy jeszcze wysyłacie kartki na święta czy już ten zwyczaj umarł śmiercią naturalną w dobie telefonów komórkowych i internetu???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Życzenia na święt - wysyłanie kartek na święta

ja lubię wysyłac i dostawać karki ale no nie stety nie mam na to czasu, po drugie nasza poczta polska nie dostarcza ich na czas a po incydencie gdzie listonosz wyrzucił pocztówki do rowu nie bawie się w to.

3

W internecie jest całe mnostwo wierszy, wierszyków więc chyba nie ma sensu ich przepisywać... Ja w tym roku korzystałam z tej stronki http://zyczeniasms.friko.pl/bozonarodzeniowe.htm#200.
Uwielbiam wysyłać i dostawać kartki z różnych okazji, bardzo żałuję że w dobie internetu ludzie coraz rzadziej z tego korzystają. Ja osobiście uważam kartkę za coś osobistego wręcz magicznego... Wiem, że osoba która ją pisała musiała zadać sobie trochę trudu więc chyba cieplo o mnie myśli...

Mind is like a parachute... It works only when open...

4

teraz to chyba raczej większość wysyła e-kartki... chociaż praca poczty w okolicy świąt znacznie się opóźnia, wiec widać jeszcze jakieś kartki sie wysyła, ja już dawno żadnej nie dostałam
tu są całkiem fajne e-kartki: http://www.carmeno.pl/ekartki

5

Myslę,że pisanie listów jak również tradycyjne karki świąteczne mają swój urok / starszym krewnym czy znajomym możemy tylko w ten sposób je przekazać : życzenia smile z każdej okazji
Nie zatracajmy tego co miłe.Myślę,że można każdemu jak lubi i nie sprawi mu zawodu: emailem,smsem czy tradycyjnie. Aby pamiętać... bo to już nie jest miłe sad
pozdrawiam Julka

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

6

I ja przyznam, że już nie wysyłam tradycyjnych kartek. Ale wysyłam elektroniczne smile w nich też można przekazać wszystkie życzenia, mają swoją magie (melodyjki, filmiki) i szybko dochodzą do odbiorcy wink
w tym roku znalazłam dość zabawną -> http://drogerianatura.pl/kartka_swiatec … a21e512a81
uwaga na śnieżkę smile
Zgadzam się z Julią, nie ważne jak - ważne żeby pamiętać.:)

7

Co roku wysyłam tradycyjne kartki smile Lubię to, sprawia mi to przyjemność. I osobom, które dostają również smile

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

8

Ja w tym roku wysłałam bardzo dużo kartek i już powoli wszyscy je dostają i bardzo dziękują smile
Bardzo lubię ten zwyczaj i tu w Londynie jak i w całej Anglii jest to bardzo ważny zwyczaj i ta tradycja tu mi się bardzo podoba. Ja owszem wysyłam też życzenia smsem i e-kartki oprócz tych tradycyjnych smile Choć bardzo bym chciała żeby tradycyjne kartki przetrwały próbę czasu i nadal były popularne smile

9

Ja ogólnie nie wysyłam życzeń kartkami. Jedyne życzenia, to siadam wieczorem z telefonem, pisze jedne życzenia i wysyłam do wszystkich na liście. Wiem, proste, ale potem ludzie się cieszą, że o nich pamiętam ^^

Oryginalne życzenia jakie dostałam w te święta od przyjaciela ze studiów na maila:

Ile równań niezależnych,
Ile jest szeregów zbieżnych,
Ile całek niewłaściwych,
Ile na płaszczyźnie krzywych,
Ile funkcji kwadratowych,
Co nie mają miejsc zerowych,
Ile krzywe mają siecznych,
Ile jest układów sprzecznych,
Ile różnych jest symetrii,
Ile twierdzeń w geometrii,
Ile przestrzeń ma wektorów,
Co nie tworzą pustych zbiorów,
Tyle szczęścia i radości
W Waszych domach w Nowym Roku roku niech zagości.

Nie wiem czy sam to wymyślił czy skadś ściągnął, ale się naprawde nieźle uśmiałam big_smile

Pozdrawiam i wesołych świąt ^^

10

Ja również zawsze wysyłam kartki pocztą, ale nie wiem czy w tym roku się i to uda. Nie mam totalnie czasu. Gdyby ktoś za mnie wysłał (hehe), to pewnie by się udało to zrobić. Też wysyłacie, czy się Wam nie chce?

"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneider

11

moi rodzice co roku wysylaja kilkadziesiat kartek i tato zawsze tez sam wymysla...ja tez lubie wysylac i dostawac kartki..ale jesli chodzi o wymyslanie zyczen to mam od tego mojego chlopaka:-)

12

Szkoda, że nikt tego nie może za mnie zrobić. Chętnie bym zapłaciła za to i miała z głowy.

"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneider

13

Mysle, ze to wlasnie papierowe kartki, dostarczane przez listonosza maja swoj urok. Mozna je np. wyeksponowac w okresie swiatecznym na honorowym miejscu, a potem przechowywac jako pamiatki (czego raczej nie zrobimy z e-kartkami, ktore zwykle obejrzy sie raz, a potem zapomni).
A juz SMsy z zyczeniami na zasadzie "zaznacz kontakt-zaznacz kontakt-zaznacz kontakt-zaznacz kontakt-wyslij" sa badziewne i takie troche na odwal.

14

Tez jestem takiego zdania, takie tradycyjne kartki mają coś w sobie. Życzenia w ten sposób przekazane mają niezwykłą wartość.

Reinhold Schneider

15

Wiecie co, znalazłam fajny serwis "Poczta kartkowa", dzięki któremu można wysłać takie tradycyjne kartki, nawet nie trzeba wychodzić z domu. Superrr, że cos takiego jest. Chętnie skorzystam, a Wy?

Reinhold Schneider

16

polecam mówiące kartki świąteczne Audiogadget ( i na inne okazje), na które można nagrać swój głos i stworzyć super niezapomniane życzenia. Można wysłać pocztą lub wręczyć osobiście. polecam profil na facebooku.

17

Uwielbiam wysyłać kartki świąteczne a życzonka biorę z książki na różne okazje lub z neta .

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

18

Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku. smile

Pozdrawiamy
Mistrzowie Szeptów

19

Mimo, że należę do pokolenia, które  wysyła maile kocham świąteczne kartki, w tym roku poraz pierwszy jako mężatka będę mogła podpisać się "przesyła rodzina m..." ciekawe czy rodzinka będzie o mnie pamiętać ;p

20

Jestem zwolennikiem wysyłania kartek świątecznych, i pomimo braku czasu staram się wysyłać.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Życzenia na święt - wysyłanie kartek na święta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018