Seks po dragach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Seks po dragach

Ktoś próbował? Jak wrażenia? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks po dragach

Po spaleniu trawki się kochałam, ale nie polecam, bo straszne otepienie jest... spowolnione odczuwanie bodźców zewnętrznych itp :> Nie mówiąc już, że wyschłam na wiór totalnie i raczej przyjemne to nie było tongue

3

dratex napisał/a:

Ktoś próbował? Jak wrażenia? smile

Hahahaha, a co dratex żadna na trzeźwo nie chce, to za naćpane małolaty się zabierasz big_smile?

4 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2015-07-03 01:14:30)

LunaPARK napisał/a:

Hahahaha, a co dratex żadna na trzeźwo nie chce, to za naćpane małolaty się zabierasz big_smile?

lol

Co masz na myśli dratex? GHB, pochodne amfetaminy czy coś lżejszego typu hiszpańska mucha? big_smile

BORN TO BE WILD.

5

piroman1981 napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

lol

Co masz na myśli dratex? GHB, pochodne amfetaminy czy coś lżejszego typu hiszpańska mucha? big_smile

Jeśli ma się mu udać, to, widząc desperację, na pewno będzie potrzebował czegoś mocniejszego. Lżejszym będzie ciężko aż do tego stopnia otłumanić jakąś lalę big_smile

6 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2015-07-03 01:23:21)

Kumpel raz dla eksperymentu sobie coś na potencje z sex shopu zażył i potem miał przerąbane bo nie dość ze dwa razy doszedł i mu nie zmiękło to potem jeszcze przez 3 godziny nie mógł normalnie w jeansach chodzić, na szczęście w czarnych nie było tego aż tak widać wink

BORN TO BE WILD.

7

piroman1981 napisał/a:

Kumpel raz dla eksperymentu sobie coś na potencje z sex shopu zażył i potem miał przerąbane bo nie dość ze dwa razy doszedł i mu nie zmiękło to potem jeszcze przez 3 godziny nie mógł normalnie w jeansach chodzić, na szczęście w czarnych nie było tego aż tak widać wink

lol  Geniusz zła lol
Przynajmniej dziewczyna nie narzekała wink

8

LunaPARK napisał/a:
piroman1981 napisał/a:

lol  Geniusz zła lol
Przynajmniej dziewczyna nie narzekała wink

Zapomniałem go spytać jak się koleżance z pokoju w pracy wytłumaczył z tych spodni wink

BORN TO BE WILD.

9 Ostatnio edytowany przez etriura (2018-12-20 03:34:44)

dratex napisał/a:

Ktoś próbował? Jak wrażenia? :)

Probowałem wielu suplementow, od tabsy z sexshopu po kwasa. Mega dobrze wspominam takie seanse, jednak zaznaczam, że te na prawde udane dotyczą dziewczyn z którymi sypialem na codzien. Przypadkowej wariatki na takie zabawy nie spotkałem. Spotkałem wiele takich z którymi kończyłem znajomość w łóżku, rozpoczętą "noskiem" w klubie ale to nie kończy sie wspaniałym sexem. Chyba najlepsze wspomnienia mam po LSD (oczywiscie nie polecam probowac osobom bez doswiadczenia) źle ukierunkowany trip nie objawi sie pociagiem seksalnym, polecam nadac tripom kierunek rznięcie i jeśli macie partnera, bedzię się działo :)
wiadomo że sex z ukochaną jest zawsze wspaniały ale pozom jaki można osiągnąć po np kwasie jest nie do osiągniecia bez niego. kazde musniecie  palcem dawalo nam obydwojgu orgazm.
Mega lubilem zwierzecy sex po gbl ale latwo przeholowac :)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018